PDA

View Full Version : Revine Adrian Nastase?



Balaci
27th June 2007, 13:28
De la o vreme vad o campanie puternica pro-Nastase: apare la TV, scrie carti, si-a facut si blog, destul de vizitat de altfel, per total pare ca isi pregateste revenirea in prim-plan.
Mai este azi Nastase o varianta la politica romaneasca? Si s-a schimbat el cu ceva sau considerati ca naravurile nu se prea schimba?
Se pare ca el merge momentan pe strategia "politician elegant, care totusi comunica si cu oamenii". Ce sanse de succes ii dati?

Gabri3l
27th June 2007, 16:25
De la o vreme vad o campanie puternica pro-Nastase: apare la TV, scrie carti, si-a facut si blog, destul de vizitat de altfel, per total pare ca isi pregateste revenirea in prim-plan.
Mai este azi Nastase o varianta la politica romaneasca? Si s-a schimbat el cu ceva sau considerati ca naravurile nu se prea schimba?
Se pare ca el merge momentan pe strategia "politician elegant, care totusi comunica si cu oamenii". Ce sanse de succes ii dati?

hmm...cred ca are ceva mai multe sanse decat Prostanacul. (c)Iliescu:D

Gontel
27th June 2007, 18:44
Era aseara la Miezul Problemei, am vazut ca are si blog (e politician modern care va sa zica :D). S-ar putea sa pregateasca o revenire, deoarece dupa insuccesul din 2004 a disparut oarecum din viata publica.

Herc_Reloaded
2nd July 2007, 13:31
scuzati-mi cuvintele, dar in occident multe prostituate si-ai deschis blog. Asa ca partea cu modernismul este relativa.

Nastase crede ca mai are o sansa, data fiind slaba prestatie a lui Geoana, si a indeciziei clujenilor. Tocmai el, personificarea coruptiei.

Ar fi bine sa revina, ar duce partidul (PSD) de la 17% la 7%. Cat mai este pragul electoral?