PDA

View Full Version : A disparut CONCURSUL BUNDESLIGA 2005/2006



ricky
12th March 2006, 18:38
Fara nici o explicatie, a disparut CONCURSUL PRONO BUNDESLIGA- 2005/06 ! :rosu:

Astept o...explicatie ! :drak:

Ricky, acum am vazut si eu. O sa ma interesez ce s-a intamplat. Pronostic.

ricky
13th March 2006, 18:36
PRONOSTIC, curios este faptul ca toata lumea tace !

Daca nu ma mai vor...sa mi-o spuna in fata ! Nu mai sintem la gradinita !

ricky
13th March 2006, 19:01
Prieteni, imi pare rau !

Intreb in stinga si in dreapta ! Doar TUDOSE mi-a dat un raspuns !

In rest...

Va doresc toate cel bune !

Poate...ne mai vedem ! :ok:

desdemona
13th March 2006, 19:01
Poate a fost mutat in alta parte?

ricky
13th March 2006, 19:04
Chiar si asa, DESDEMONA, cred ca merit un raspuns la intrebare !

Au trecut 24 de ore !

Si...unde l-ar putea muta ? Fara sa ma intrebe nimic !
OK ! Eu sint mic dar nici macar PRONOSTIC, colegul tau, nu stie nimic !

Mie mi se pare putin curios ! :jerk:

Paul
13th March 2006, 19:05
@ricky , dupa nasul meu Concursul Bundesliga a fost mutat.

Deci ca sa aflu unde e , da`mi cateva detalii:

1) Era un subforum , sau erau cateva threaduri de concurs?
2) Cine se ocupa cu deschiderea de threaduri despre concurs (dam un serach dupa threadurile deschide de cel care se ocupa si una doua gasim)
3) DIn cate stiu eu , politica OLS e pentru concursuri cu premii ferme (vezi cazurile Craiova si Constanta) .

Dar vad ca zici ca ti-a raspuns Tudose , deci probabil raspunsul e ceva in genul "asta e politica OLS , ne pare rau ".
Daca nu , si inca mai cauti raspunsul , zi`mi niste detalii si il localizez (daca e mai vizibil nu l-au mutat baietii intr-o zona unde nu au acces muritorii de rand).

desdemona
13th March 2006, 19:15
@ricky - ai dreptate, meriti un raspuns. Daca l-as fi avut eu, ti l-as fi dat, dar chiar nu stiu nimic pe acest subiect.
Insa tocmai pentru ca am considerat ca nu meriti sa te agiti singur pe aici mi-am spus si eu parerea mai sus.
Administratorii forumului ar trebui sa stie mai bine. Zici ca ti-a raspuns Tudose. Nici el nu stie nimic? Atunci intreaba-l pe Vadim..... poate stie el ceva. Cineva trebuie sa detina raspunsul.


Sau poate a fost mutat si i s-a schimbat si denumirea, asa ca este mai greu de gasit la Search. Doar cel care a facut mutarea poate sti exact ce s-a intamplat.

ricky
13th March 2006, 20:26
Dar vad ca zici ca ti-a raspuns Tudose , deci probabil raspunsul e ceva in genul "asta e politica OLS , ne pare rau ".


TUDOSE mi-a raspuns perfect...normal ! :ok:
Pe PM.
Nici el nu stie ce si cum...

Ia sa incep sa-i injur un pic ! Sa vezi cum vin baietii ! :evil:

Ma simt ca pe o strada pustie acuzind pe cineva inexistent care mi-a furat banii din buzunar...:jerk:

DESDEMONA, nu cred ca exista cineva atit de..."ticalos" sa-l fi mutat fara sa anunte "propritarul" ! :headbang:

Si inca ceva ...
La baietii care au pronosticat 25 de etape nu se gindeste nimeni ?! :jerk:



P.S. "Ticalos" ! Inca l-am scris cu " "...


Ricky, s-au trezit barosanii! Motivul pentru stergerea (DA!, stergerea) concursului ti-l ofer exact asa cum l-am primit si eu :"Nu vreau sa existe probleme de imagine pe forum, fara sa fie vine Onlinesport."
Ai salvat clasamentul?
O scoatem noi cumva la capat (chiar si daca trebuie sa mergem pan' la Strasbourg) ;)

Pronostic.

ricky
13th March 2006, 22:39
Vadim mi-a raspuns : el l-a sters !

ricky
13th March 2006, 22:49
Ricky, s-au trezit barosanii! Motivul pentru stergerea (DA!, stergerea) concursului ti-l ofer exact asa cum l-am primit si eu :"Nu vreau sa existe probleme de imagine pe forum, fara sa fie vine Onlinesport."

Pronostic.[/QUOTE]

Vere PRONOSTIC, e roman cel care ti-a scris mesajul ? :evil:
Si-apoi, n-am inteles ? Ce...probleme de imagine ?

P.S.1 Imi pare rau, nu atit de munca mea (si a celor care au intocmit clasamentul !) cit de faptul ca IARASI au fost prostiti toti cei care au "postat" la concurs !
Eu n-am facut decit am sarit sa ajut vazind ca DRAKONESS nu mai are timp sa se ocupe de CONCURS !

Asa ca...imi iau geamantanul si plec ! :ok:

Urez tuturor celor care au postat la concurs (sau au dat KLICK pe GERMANIA) toate cele bune ! :ok:

Sper sa ne intilnim pe meleaguri mai bune ! :ok:

P.S.2 Sincer, prieteni, n-am dorit ARDEALUL ! :evil:

ricky
13th March 2006, 23:05
DESDEMONA, asa cum am presupus : a fost mutat la...gunoi ! :evil:

Vadim : :"Nu vreau sa existe probleme de imagine pe forum, fara sa fie vine Onlinesport." :evil:

DESDEMONA, toate cele bune ! :ok:

P.S. Culmea e, ca in "nemernicia" sa, Vadim se crede...invingator...:evil:

Nu va mai obositi sa ma banati pentru mesaje repetate. E pacat de...tastatura !

rain_man1973
13th March 2006, 23:22
Vadim : :"Nu vreau sa existe probleme de imagine pe forum

asa cum a procedat el imaginea este acum de culoare brun-maronie,"PAREREA MEA".
ERA UN CONCURS OK SI NU VAD MOTIVUL PTR.CARE A FOST STERS.



Ricky: PRONOSTIC, curios este faptul ca toata lumea tace ! eu am vazut de vineri dar ti-am trimis PM doar tie ricky ptr. nu am crezut ca-l sterge asa fara nici un motiv si fara sa anunte(mai prostilor nu va agitati sa mai participati)

sunt tare dezamagit.

si ptr. cel care a facut asta ........:rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu::rosu:

ricky
14th March 2006, 07:17
Ricky: PRONOSTIC, curios este faptul ca toata lumea tace !

RAIN, aici ma refeream la moderatori.
Toate cele bune ! :ok:

THE GAME IS OVER ! :ok:

Vand vise
14th March 2006, 07:36
adminii astia sunt chiar nesimtiti :rosu: :rosu:
am postat degeaba atatea etape???

CiRiC
14th March 2006, 09:51
chiar n'a salvat nimeni clasamentul?

ce fel de imagini? de ce probleme tocmai la "Germania"? si asa sunt 2-3 oameni care intra p'aici.

P.S. ce'i drept, la cei din "Spania" si "Italia", concursurule sunt duse de adMINISTRI, nu puteau sa stearga acolo?

@ricky, multumim pentru toata munca ta :ok:

sun
14th March 2006, 19:14
bine Ciric , acuma vrei sa dam toti printscreen la fiecare etapa :P

Promit ca o sa gasesc eu threadul :ok:

later
acest concurs nu mai exista , Toate posturile mele din concurs au fost sterse , deci threadul nu a fost mutat , ci sters

Ramane de vazut daca a fost o greseala :D , sau o razbunare incredibil de prosteasca :evil:

alejandro
15th March 2006, 12:02
De aia nu m-am bagat eu la Germania,stiam ca administratorii zamaslesc ceva si era sa ma chinui degeaba:evil:
Ricky,pacat pt tot efortul tau facut in zadar,nesimtiti astia de la conducere:mda:
Te rugam totusi sa nu parasesti forumul si sa mai faci threaduri frumoase pe aci!!!
Poate chiar unul de genul care a fost "Rusia a fost suspendata":D

BTW,fiti pe faza!!!
Anglia a fost afectata?:drak:
Pun pariu ca urmeaza Anglia,eu nici acolo nu ma bag:happy

Kan
18th March 2006, 23:41
cum sa urmeze anglia...ar fi...hmmm....ff deranjant....dupa mine chestiile astea afecteaza imaginea forumului nu ala...sunt curios cu ce afecta imaginea onlinesport un mic concurs de pronosticuri facut pe un formum...din cate stiu io forumurile sunt facute pt k lumea sa discute expuna pareri toate cele...pacat k se intampla chestii de genu asta:no:

CiRiC
21st March 2006, 12:07
si-au batut joc de noi :no:... le'as zice ca's cretini.. da nu le zic, nici nu mai am un interes sa intru p'aici.

Ricky, te rugam frumos sa mai intri, mai spune'ne cite ceva, e foarte trist...

Universal
24th March 2006, 20:04
Ar fi bine o redeschidere a ponosticurillor..asa s-ar calma toate spiritele