PDA

View Full Version : Proiect in derulare - web-site dedicat lui Andrei Pavel .



tennis_holby
11th March 2006, 10:48
Salutare tuturor - sunt Ionut - sunt pasionat de tenis - si am demarat realizarea unui proiect ptr realizarea unui website dedicat tenismenului Andrei Pavel . Proiectul final va fi interactiv - insa va astept de pe acum cu opinii - impresii - critici etc .
Daca doriti sa vizitati versiunea in lucru o gasiti aici : http://www.andreipavel.ro/
Cu bine .

a_ndrada
11th March 2006, 17:25
pana acum e super siteul,este complet..imi place f mult

Cneazul
11th March 2006, 18:15
si eu am vazut . dati pe site-ul ala si cand va fi gata va aparea adresa lui de e-mail

hawk
14th March 2006, 14:08
salutare...daca tot ai pus fundalul ala sonor...poate pui si un buton care sa-l opreasca ca e tare stresant

Cneazul
14th March 2006, 14:52
??

vassy
8th August 2007, 20:23
parerea mea e ca site-ul arata groaznic, Andrei merita ceva mai bun

luma
8th August 2007, 20:30
Incet, incet, se va ajunge si la forma finala.

Val
8th August 2007, 21:26
parerea mea e ca site-ul arata groaznic, Andrei merita ceva mai bun
Asa zic si eu. Daca tot s-a apucat sa faca un site, macar sa-l faca cum trebuie.

Val
8th August 2007, 21:28
Salutare tuturor - sunt Ionut - sunt pasionat de tenis - si am demarat realizarea unui proiect ptr realizarea unui website dedicat tenismenului Andrei Pavel . Proiectul final va fi interactiv - insa va astept de pe acum cu opinii - impresii - critici etc .
Daca doriti sa vizitati versiunea in lucru o gasiti aici : http://www.andreipavel.ro/
Cu bine .
Cat de implicat e Andrei in acest proiect?
Apropo, daca vii cu stiri despre el din Gazeta Sporturilor, atunci o sa actualizezi site-ul din joi in pasti.

Ady
8th August 2007, 22:51
din cate am inteles site-ul fusese inchis si cand a primit aprobarea lui andrei s-a redeschis ...

iuli
8th August 2007, 23:12
Ultimul meci al lui Andrei a fost cu Moya? :P

Cipri
9th August 2007, 13:37
Ultimul meci al lui Andrei a fost cu Moya? :P
Tocmai asta e problema ... nu se ocupa cam nimeni de el ; nu se actualizeaza informatiile decat la un interval de timp f lung ... :)
Andrei merita cv mai mult , stiu de siteul acesta de 1 an cam asa :D

luma
9th August 2007, 18:49
Ce repede criticati! Daca aveti atata timp liber, de ce nu dati o mana de ajutor...:rolleyes:

Universal
9th August 2007, 19:09
dam,daca ai nevoie de ajutor, te ajut cu mare drag :ok:

luma
9th August 2007, 19:14
Multumesc Uni :kiss:, nu era vorba despre mine, ci despre cel care a facut si are grija de siteul lui Andrei.:)

iuli
9th August 2007, 19:55
Pai daca el a zis ca se ocupa cu siteul ce sa facem? E vina noastra te pomenesti?

luma
9th August 2007, 19:57
Nu a zis nimeni ca e vina cuiva. Dar, decat sa aruncati cu pietre, faceti ceva...util.:P

iuli
9th August 2007, 20:00
Pai sa faca el daca tot face reclama...eu asa cred
Are si el timp macar o ora pe zi pentru site, nu e asa greu daca vrei

vassy
9th August 2007, 20:16
cui sa dam o mana de ajutor? tipul care a cumparat domeniul trebuia sa faca treaba calumea

Cipri
9th August 2007, 20:38
cui sa dam o mana de ajutor? tipul care a cumparat domeniul trebuia sa faca treaba calumea
Pai asa e ... :) si-a asumat responsabilitatea :|

luma
9th August 2007, 20:39
Mai, mai...cum va pricepeti voi la toate! :P

Cipri
9th August 2007, 20:40
Mai, mai...cum va pricepeti voi la toate! :P
Cam asa e :happy:happy

Val
9th August 2007, 23:03
Ce repede criticati! Daca aveti atata timp liber, de ce nu dati o mana de ajutor...:rolleyes:
Omu a cerut pareri despre proiectul lui si le-a primit.
E mult de munca daca vrei sa faci un site pt un sportiv, asta daca vrei sa-l faci k-lumea. Mie mi se pare ca e facut asa, sa fie acolo.
Eu ce mana de ajutor sa-i dau? Sa-i aduc stiri din ziare si sa le puna acolo? Pai daca vrea site cu Andrei, pai sa vorbeasca nene cu Andrei si sa vina cu stiri si noutati direct de la el, nu sa stea sa caute prin ziare ca sa vada ce mai face Pavel.
Oricum, eu cred ca Andrei nu-si va da acordul pt acest site.

alina_dana
10th August 2007, 20:07
de ce sa nu isi dea acordul ?ca nu ii face nimic rau chear daca el nu are timp sa citeasca sau sa raspunda mesajelor noastre:(

Val
10th August 2007, 22:01
de ce sa nu isi dea acordul ?ca nu ii face nimic rau chear daca el nu are timp sa citeasca sau sa raspunda mesajelor noastre:(

Pai crezi ca Pavel va stii de aceste mesaje? Eu am intrebat mai sus cat de mult e implicat Andrei in proiect, dar inca nu am primit raspuns.
Ideea nu rea(nu a spus nimeni ca e rea), dar modul de a o pune in practica nu e bun( mie unu nu-mi place si din cate vad nu sunt singurul).