PDA

View Full Version : Activishti/forumishti



ult_cj
26th June 2007, 01:38
Catzi dintre cei care activati pe forum...activatzi si in peluza???:shocked:

boshcUtza
26th June 2007, 07:10
in peluza nu am activat ca o fost inchisa si abia acuma se renoveaza pe acolo
da fi sigur ca de la primu meci voi fi acolo

ult_cj
26th June 2007, 10:11
chiar ieri am fost la stadion...si o sa ma duc si azi...se lucreaza pe acolo..da` slab :( ...iar peluza care este alcatuita din 4 sectoare va fi impartita altfel
1 sector - noi
1 sector tampon
2 sectoare - galeria adversa :|:rosu: :no:

se vor depune ceva cereri k galeria adversa sa stea in dreapta oficialei..iar toata peluza sa fie a noastra :cool:

Ozzy76
26th June 2007, 11:21
Imposibil ca galeria adversa sa fie localizata tot la peluza. Ar fi potentialul de incicdente prea mare.

ult_cj
26th June 2007, 11:23
da man..da` se va da un sector tampon..care va fi plin de jandarmi :headbang: :sleep:

Ess
27th June 2007, 16:31
pana la urma ce se face cu Moinea?
se rerererereconsolideaza?
in ce oras mare traim...
:(

Gontel
27th June 2007, 17:55
Am citit pe net in unele ziare clujene ca cica se lucreaza asiduu la consolidare/modernizare.
Pe aici ult-cj zice ca se lucreaza slab.
In cele din urma, care e adevarul?

Cappone
27th June 2007, 18:12
chiar ieri am fost la stadion...si o sa ma duc si azi...se lucreaza pe acolo..da` slab :( ...iar peluza care este alcatuita din 4 sectoare va fi impartita altfel
1 sector - noi
1 sector tampon
2 sectoare - galeria adversa :|:rosu: :no:

se vor depune ceva cereri k galeria adversa sa stea in dreapta oficialei..iar toata peluza sa fie a noastra :cool:


Pana la urma jucati pe Moina in liga 1?

RazvyVG
27th June 2007, 18:47
da man..da` se va da un sector tampon..care va fi plin de jandarmi :headbang: :sleep:

si tu crezi ca un sector plin de jandarmi poate oprii complet incidentele???
nu ar fi mai bine ca galeria adversa sa fie unde era si pana acuma...?
chiar ii imposibil sa avem doar 1 sector

Gontel
27th June 2007, 21:55
Dar cine ii pune sa se bata pe ultrasi? Stati oamenilor linistiti si bucurati-va de meci.

delboca
27th June 2007, 22:36
Am citit pe net in unele ziare clujene ca cica se lucreaza asiduu la consolidare/modernizare.
Pe aici ult-cj zice ca se lucreaza slab.
In cele din urma, care e adevarul?

hai pana la cluj, dute pe stadion si vezi cum se lucreaza.....:))(glumeam doar)

ult_cj
27th June 2007, 23:48
@Gontel da` mah...luni si martzi am fo` pe stadion...erau maxim 10 oameni..plictisiti...lucrau asa la vrajala...

@RazvyVG .. man ..inseamna ca tuh nu ai vazut kt e de mare un sector...si cati jandarmi incap acolo......si oricum orice ar fi..batai tot o sa iasa....ori pe stadion..ori afara ;)

ult_cj
27th June 2007, 23:51
@ess fuel .. e Moina nu MoinEa :P

RazvyVG
28th June 2007, 08:15
@Gontel da` mah...luni si martzi am fo` pe stadion...erau maxim 10 oameni..plictisiti...lucrau asa la vrajala...

@RazvyVG .. man ..inseamna ca tuh nu ai vazut kt e de mare un sector...si cati jandarmi incap acolo......si oricum orice ar fi..batai tot o sa iasa....ori pe stadion..ori afara ;)

pai in stadion nui neaparat sa fie incidente corp la corp :D ,

ult_cj
28th June 2007, 15:34
pai conflicte verbale...ies oriunde ar sta galeria adversa...k sta la 20 m de noi....k sta la 100 ;):yeah::yeah::yeah::jerk:

RazvyVG
28th June 2007, 18:20
pai conflicte verbale...ies oriunde ar sta galeria adversa...k sta la 20 m de noi....k sta la 100 ;):yeah::yeah::yeah::jerk:

nu verabale ma.... crezi ca nu o sa zboare obiecte condtondente inspre ei?:D

Ess
29th June 2007, 13:20
@ess fuel .. e Moina nu MoinEa :P

moina, moinea...who give a shit?
ideea e ca in cluju asta de kko n-avem un stadion cat de cat :headbang:

ult_cj
29th June 2007, 13:28
din pacate :(...plm..la noi lucrau 10 oameni :(..si la franari in 10 schimburi se lucra :| smf

CFR1907
29th June 2007, 14:15
Eu am trecut pe langa stadionul vostru si nu lucra nimeni la el. Dar in schimb se va tine ceva miting al pocaitilor acolo, sau ceva de genul. Pe bune.:happy

geno
29th June 2007, 22:50
Din pacate cu stadionul stam varza si vom avea enorm de pierdut .Punctul nostru forte e publicul si nu-l vom putea folosi la potential decat jumate .Asta e trebuie sa trecem si peste asta .Daca reusim sa invadam gruia si bistrita tot e bine.!!

delboca
30th June 2007, 11:46
Dar in schimb se va tine ceva miting al pocaitilor acolo, sau ceva de genul. Pe bune.:happy

ai dreptate ca si la mine la usa o venit doua babe si mi-o dat invitatie la congresu ala a martorilor lui iehova