PDA

View Full Version : Agentii - avantaje/dezavantaje



acidhouse
10th March 2006, 18:45
Salut...Ce siteuri de pariuri online mai recomandati in afara de gamebookers

DR. LITTO
10th March 2006, 18:49
eu cred ca Thread-ul asta nu o sa aiba viata lunga
uita-te si tu pe forum si ai ssa gasesti multe site-uri

acidhouse
10th March 2006, 18:51
eu cred ca Thread-ul asta nu o sa aiba viata lunga
uita-te si tu pe forum si ai ssa gasesti multe site-uri


m am uitat si nu am gasit..

Celso
10th March 2006, 18:53
vezi k faci reclama grosolana....corecteaza....:)

DR. LITTO
10th March 2006, 18:54
pai de asta ziceam si eu
ca nu putem sa dam nume de agentii online

acidhouse
10th March 2006, 18:56
trimite msg prv:) daca faci reclama desi e aiurea....suntem la o discutie libera ...ce conteaza reclama?

DR. LITTO
10th March 2006, 18:56
doar prin PM

Celso
10th March 2006, 19:01
trimite msg prv:) daca faci reclama desi e aiurea....suntem la o discutie libera ...ce conteaza reclama?
dak astea sunt regulile forumului ,trebuie sa le respectam, chiar daca ne convine sau nu......:ok:

acidhouse
10th March 2006, 19:03
dak astea sunt regulile forumului ,trebuie sa le respectam, chiar daca ne convine sau nu......:ok:
nu am citit regulile:)) dar e aiurea :D

iuli
24th March 2006, 17:01
cea mai proasta agentie e gamebookers

Celso
24th March 2006, 17:04
Iuli...imi pare rau sa iti spun....k in sondaje...este cea mai buna:P si pa buna dreaptate ce cota avea Kiefer ieri la BAW...si cat avea la GB?.....intradevar LIVE-ul e varza....in rest nu ai ce sa reprosezi Gb-ului...:)

ionuttaus
24th March 2006, 17:05
Argumenteaza te rugam...ceva motive....nu asa...si gata:no:

iuli
24th March 2006, 17:06
aloooo...in ce sondaje te rog... :P :P :P gb este o agentie de rating C

relansat
24th March 2006, 17:09
Gamebookers este o agentie buna avand in vedere oferta variata de evenimente ...

Bet365 este o agentie OK :)

BAW un live bun + divizia A si B (aici incluzand mai multe tipuri de pariuri)

Betfair = de departe cea mai buna agentie in materie de cote :ok:

ionuttaus
24th March 2006, 17:10
Iuli...eu consider ca GB are rate bune...nu cele mai bune mereu..dar nici proaste...de platit plateste...nu stiu de probleme sau scandaluri. Sunt 3 argumente. Ramane sa ne spui tu argumentele pentru care o consideri CEA MAI PROASTA.

relansat
24th March 2006, 17:12
Punctul forte a Gamebookersului este stabilitatea si po****ritatea :ok:

Dudubetwin
24th March 2006, 17:14
1. dupa mine ii o agentie care m`a dezamagit astazi cand am vazut ca nu pot paria under/over in romania ... le`am trimis mail .. si mi`o raspuns cam asa "acest tip de pariu se regaseste doar la anumite evenimente, mai precis la derby`uri" :rosu:

iuli
24th March 2006, 17:17
relansat...iar ne spui de betfair frate....nu e tot aia sa zicem...betfair cu expekt...

relansat
24th March 2006, 17:17
Dacam contesta fiecare, unde am ajunge? Imaginati`va ca sunt tari a caror campionate nici macar nu sunt incluse in oferta lor :)

Iuli, in caz ca nu ai observat : am spus ca este cea mai tare agentie la cote ... cu pana 20 % mai mari ... restu nu mai conteaza :)

Omul are dreptu de a alege o agentie de exchange ... ce`l doare pe el in pix de asta? El trebe sa obtina cele mai mari cote :ok:

bluesky
24th March 2006, 17:18
Ii O Casa De Pariuri Foarte Po****ra Care Sa Implicat In Asigurarea Salarului Lui Ballack Nujmai Sa Ramina La Bayern Pina La Vara Dupa Care Plec La Chelsea

iuli
24th March 2006, 17:25
relansat...de cele mai multe ori sunt cele mai mari cote pe underdogs...nu mai intimida lumea...

in al doilea rand, iti ia 5% din cat scoti

in al treilea rand merge sa joci doar single

in al patrulea rand minim este 4 euro sa joci, iar nu toti isi permit sa joace asa...

Kainsashiki
24th March 2006, 17:29
pana la urma fiecare joaca unde vrea si unde ii este lui mai usor

relansat
24th March 2006, 17:30
primu rand : au LAY un mare avantaj daca stii cum functioneaza

pct doi : iesi in avantaj de vreme ce 5 % < (maxim 20 %)

pct trei : nu ti`ai facut tema si habar nu ai despre ce vorbesti : exista si combo denumit acumulators, pb de asta nu ti`ai dat seama

pct 4 : se poate paria lejer cate un euro daca ai avea bunavointa sa te inforfmezi un pik ... mai citeste si tu ... parca erai e epariuri

te`ai obosit vreodat` sa vezi cum poti paria pe o suma mai mica ? pb ca nu :no:

Atat am avut sa iti spun :ok:

iuli
24th March 2006, 17:33
hai frate ca stiu...am si alea acasa...

deci de combo chiar nu stiam...scuze...

hai mah 20% pe underdogs...

si cu layul te poti curata rau...

relansat
24th March 2006, 17:39
De vreme ce stiai a se poate paria pe o suma mai mica de 4 E puteai sa nu mai adaugi asts in lista ta de dezavantaje ...

Cat despre LAY sa stii ca nu e pt oricine, eu eram sa ma frig la inceput dar m`am documentat si am aflat mai multe :)

Threadu` asta este unu informativ ashe ca data viitoare te rog sa revii cu avantaje/dezavantaje la agentia la care joci :ok:

P.S : nu mai postati aici de dragu lelii, postati ceva de calitate care sa ajute omu` sa aleaga agentia care i se potriveste

iuli
24th March 2006, 17:55
corect...si eu am gresit cand am zis ca este cea mai proasta agentie de pe net :) eram un pic nervos...

Alex15
24th March 2006, 22:13
eu prefer tot GB! nush de celelate cum sunt si nici nu imi fac cont pe ele pt ca am inteles ca dak ai cont pe 2 agentii de pariuri iti iau aia comision 99% . e adevarat sau e o tampenie?? am vazut tot pe un forum

relansat
24th March 2006, 22:15
O tampenie :)

Dudubetwin
24th March 2006, 22:19
cea mai mare tampenie pe care am auzit`o .. atata vreme cat ai bani pe card .. poti sa te inregistrezi la toate agentiile de pe net ...

iuli
24th March 2006, 22:31
eu cred ca tu esti cu capul !!! sincer...:)

DR. LITTO
25th March 2006, 03:00
tot iuli trebuia sa incheie el discutia in stilu-i caracteristic>>>...
cel mmai bine sa ai cont la cat mai multe agentii... asa se pierd urma banilor..:D