PDA

View Full Version : [SFERTURI] Inter - Villareal



Catalanul
10th March 2006, 14:34
In asteptarea ultimei sfert-finaliste, initiez acest thread. Cel mai probabil va fi Inter, insa in fotbal nu se stie niciodata :rolleyes:
Villareal poate spune ca are noroc, a evitat rivali mari precum Barça, Milan sau Juve :D

Comentarii desrpe aceasta mansa, aici.

inter
10th March 2006, 14:38
catalane ... esti mancat ... adica noi suntem la juniori mici?
cate CCE aveti voi? :P

Catalanul
10th March 2006, 14:41
doua, daca o punem si pe asta din acest an :D (glumesc desigur :P)

insa la ora actuala toata echipele mai mici gen Villareal se tem de Barça si Juve, iar in al 3-lea plan intra si Milan. Pe Inter insa, o prefer... uite mie de exemplu nu mi-ar fi parut deloc rau daca am fi jucat cu voi :P Lasa, poate in finala :D :ok:

inter
10th March 2006, 14:45
n-aveti loc de verishori ... asta e ..nu se lasa don silvio pe "tanjeala" tocmai acu :D:D

Catalanul
10th March 2006, 14:47
verisorii vostri ? tare mi-e ca-i elimina Lyon :D :)

inter
10th March 2006, 14:49
incearca-ti norocul , cred ca nu vazura inca postul tau :D, sa fii fericit daca scapi cu "ma va ..." :D:D

Ayrton
10th March 2006, 15:06
L-am vazut... dar il iertam acum... De cand cu 4-0 ala din finala (nu aia cu steaua! :D) de povestit nepotilor si de cand facea Sheva spectacol pe "Nou Camp" si in echipamentul altei formatii am o simpatie pe catalani! :drak:

Leo_
10th March 2006, 15:07
Bey, voi dati-va corigenta cu Ajax mai intai, ca sa fiti si voi integralisti...apoi puteti da drumul la vise :D:D

alejandro
10th March 2006, 15:14
de ce threadul asta n-are poll?:drak:
eu cu cine votez,ca a inceput sa-mi placa:D
slabut sfert slabut...nu cred ca am sa ma uit la el...nu ca n-as vrea,da' nu prea sunt sanse sa apara la TV:D

inter
10th March 2006, 15:14
mde Leo .. suferiti , va cred ca va doare ca , Capitala fotbalului European e la Milano de ceva vreme ... asta e .. daca n-ai Mastercard :D:D

Ayrton@: era vb. de un 5-1 sau 4-0 ? administrat de "copii lui Lobanovski" :D:D

miril
10th March 2006, 15:38
Inter va merge mai departe si din optimi si din sferturi, iar in semi ii vom intalni pe torinezi, aici...vom mai discuta atunci. Milan elimina Barca, prin goluri date de Inzaghi. Unde si cum, nu conteaza, Inzaghi sa fie sanatos!

Leo_
10th March 2006, 15:44
Mirile, esti prooroc, pe cuvantul meu...ia zii, castig si eu la 6/49 saptamana asta? :drak:

miril
10th March 2006, 15:45
Nu, adica nu...sunt proroc!

AxinTe
10th March 2006, 20:11
stiti cumva daca ProTV transmite Inter-Ajax marti?:|

inter
10th March 2006, 20:36
nu .... Pemiere, Sky si inca vreo cateva transmit acest meci!
daca ai "farfurie" te descurci , daca esti fan Ajax , dute la o casa de pariuri ... il poti urmari live :D

BlueEnergy
10th March 2006, 22:11
Vad un sfert de finala Inter-Villareal din care Inter merge in semifinala!

AxinTe
14th March 2006, 07:52
as vrea sa stiu si eu daca da Inter-Ajax la TV..?

inter
14th March 2006, 20:48
Sky Sport 1 de la 20.45 :D , multumit?

dflOM
14th March 2006, 22:16
si adriano care rateaza un penalti(min 27)

miril
14th March 2006, 23:00
Gol tipic Stankovic.

dflOM
14th March 2006, 23:04
frumos gol,n-am ce zice :ok:

maldini
14th March 2006, 23:10
frumos gol si iata ca verisorii se aproprie de o semifinala cu juve :drak: bravo :D

interfan
14th March 2006, 23:42
Deci trebuie schimbat numele thread-ului!! :)
Forza INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Catalanul
15th March 2006, 00:05
Am schimbat numele threadului, am adaugat si un sondaj, nu ramane decat sa votati :P

interfan
15th March 2006, 00:08
Trebuia ca numai asta nu avea poll!!! :)
Oare cu cine votez? ..... :P

Catalanul
15th March 2006, 00:09
pai nah, eu am vrut sa pun Inter in poll, dar cine stie, poate aparea pe aici vreun fan de-al Ajaxului care ma acuza de "discriminare" :D

maldini
15th March 2006, 00:26
L-am vazut... dar il iertam acum... De cand cu 4-0 ala din finala (nu aia cu steaua! :D) de povestit nepotilor si de cand facea Sheva spectacol pe "Nou Camp" si in echipamentul altei formatii am o simpatie pe catalani! :drak:

nu mi-e rusine nici cu sezonul trecut de CL in grupe MILAN - Barca 1-0 si Barca - MILAN 2-1 ...hehe daca mai facem un tur-retur ca asta in semifinale jucam finala cu verisorii :drak: by the way catalane am castigat grupa cu 13p iar Barca a terminat pe 2 cu 10p :D

@ ayrton te rog frumos nu mai pomeni de 4-0 ala dat "Dream-team-ului" lui Cruyff din 1994 ca doare...si nici de 5-0 in semifinale in 89 lui Real nu mai zice ca iar curg lacrimi pe forum :D :D

Nixx
15th March 2006, 00:30
13 p ati avut dupa ultima etapa cand Barcelona practic nu avea sanse sa obtina primul loc din cauza meciurilor directe cu Milan si a trimis rezervele pe teren in meciul cu Sahtior.

maldini
15th March 2006, 00:37
mda bre nixx ...dar oricum 1-0 si 1-2 intr-un meci direct tur-retur va scoate afara ...si ma doare sti tu unde ca ati trimis rezervele sau echipa a 3 ...am castigat grupa :D oricum nu mai este mult si vedem in semifinale cum stam :ok:

Nixx
15th March 2006, 00:40
Vroiam sa spun ca voi ati castigat grupa inaintea ultimei etape, cand Barca si Milan erau la egalitate. Deci in meciurile directe. Dar hai sa fim seriosi, cred ca ai vazut si tu ce meci a facut marele Milan pe San Siro.

Catalanul
15th March 2006, 01:04
mda bre nixx ...dar oricum 1-0 si 1-2 intr-un meci direct tur-retur va scoate afara ...si ma doare sti tu unde ca ati trimis rezervele sau echipa a 3 ...am castigat grupa :D oricum nu mai este mult si vedem in semifinale cum stam :ok:
si pe mine ma doare tot acolo de rezultatele de anul trecut :D nu sunt relevante deloc pentru mine, inainte de a vorbi treceti de Lyon, un rival mult, mult mai dificil decat Benfica.

PS. maine, Milan - Barça, la meciul de retragere a lui Albertini :P

maldini
15th March 2006, 01:39
lasa ca si BENFICA i-a umilit pe super-bulanosii ex-campioni liver-pool cu 1-0 si 2-0 deci 3-0 per total si va fi un adversar foarte foarte greu ptr voi ,la fel de dificil ca lyon ptr noi :ok: sant de 10 ori peste osasuna catalane care v-a batut acum cu 2-1 :D asa ca spera la fel ca si noi sa ajungem in semi si nu mai fi asa de sigur pe tine :rolleyes:


Vroiam sa spun ca voi ati castigat grupa inaintea ultimei etape, cand Barca si Milan erau la egalitate. Deci in meciurile directe. Dar hai sa fim seriosi, cred ca ai vazut si tu ce meci a facut marele Milan pe San Siro.

corect...si in meciurile directe a fost 1-0 pe san siro si 1-2 pe camp nou deci 2-2 si daca era un tur-retur ne calificam noi :ok: si ce vroiai sa faca pe san siro sa va dea 3-4 goluri ?...aveti o echipa f.buna si 1-0 ala este un rezultat excelent cu voi :ok:

inter
15th March 2006, 06:26
hai ca sa va dau apa la moare :D . aseara la o declaratie dupa meci , dom patron zise ca el prefera sa intalneasca Barcelona, ca e mai usor de eliminat decat Villareal :D:D

Ayrton
15th March 2006, 10:49
Am votat si eu cu Inter (deja e 6-0 in poll!), dar spaniolii sunt o echipa periculoasa si greu de depasit... Dar: hai ai nostri! Adica Forza Italia! :D

alejandro
15th March 2006, 10:51
Am votat si eu cu Inter (deja e 6-0 in poll!),
Gresit,7-0!!!:D
Cu Italia in semifinale!!!

miril
15th March 2006, 13:17
Ba 8-0!

Nixx
15th March 2006, 15:19
hai ca sa va dau apa la moare :D . aseara la o declaratie dupa meci , dom patron zise ca el prefera sa intalneasca Barcelona, ca e mai usor de eliminat decat Villareal :D:D

Dom Patron al vostru de ce n-a cashtigat nimic de atata timp... pt ca a avut alte preferinte? :D

Madrid4EVER
15th March 2006, 17:09
Presimt ca Inter o sa aiba sezonul asta un bulan gen Liverpool:P Pana acum a avut parte de adversari nu chiar asa buni!

Sasuke Uchiha
16th March 2006, 15:49
inter e favorita

Leo_
16th March 2006, 15:57
dom patron zise ca el prefera sa intalneasca Barcelona, ca e mai usor de eliminat decat Villareal :D:D
deja cauta alibi pentru o eventuala eliminare? :D:D

noir_desir
21st March 2006, 08:57
daca nici meciul asta nu are o favorita clara, atunci care mai are?...se recapitulam si sa vedem de care adversari a trecut Villarrealul...de Everton (pe care a batut-o si saraca Dinamo) in preliminarii, apoi intr-o grupa cu Lille, Manchester Utd si Benfica...deci Benfica era singura care a mai contat...si sa nu uitam ce scoruri "fabuloase" erau in respectiva grupa D... apoi in optimi, Villarreal trece de Glasgow Rangers...e ca si cum ai zice ca trece de Rosenborg...
E adevarat ca nici Interul nu a avut niste meciuri foarte grele (Sahtior, Artmedia, Glasgow, Porto), poate doar optimile cu ajax...insa jocul Interului se leaga mult mai bine, asa ca echipa lombarda nu e numai favorita, dar are si datoria sa faca spectacol in aceasta dubla...

Zebrone
21st March 2006, 10:09
pai da, mai trebuie sa si reuseasca :D

relansat
21st March 2006, 12:42
Am pus si eu semnul 1 pe acest meci :ok: , ar fi o supriza de proportii calificare spaniolilor, dar nu exclus :)

Jerry20cm
21st March 2006, 13:39
Da greu greu sfertu asta
Da totusi eu merg pe un X:D :D :D

Zebrone
21st March 2006, 13:44
in CL dupa cum se stie nimic nu e exclus. nici macar wiese :D :D

elrifle
21st March 2006, 17:18
inter pare favorita la prima vedere, dar...cei 8 jucatori cu profil defensiv a lu Vilarreal plus Riquelme in zi mare, Forlan si un altul (Jose Mari), sau oricare pot pune probleme oricarei echipe.
Pronostic: 1-1 pe SanSiro si 0-0 la spanioli, rezultatele cele mai dese la Villarea

Leo_
21st March 2006, 21:10
Nu stiu de ce, dar anul asta presimt ca Interul ne va oferi o surpriza si va ajunge pana in semifinale :D:D
Repet, e doar o presimtire...s-ar putea sa se opreasca in sferturi totusi :P:D

inter
21st March 2006, 21:20
ce sa spun .. mey nepotul lui Torquemada ... ia ai grija la ceea ce spui .. ca te pun la proba cu fierul incins :D

Leo_
21st March 2006, 21:23
:P Doar stii ca la olteni chestiile astea cu fierul incins sunt wax albina :D:D vrei sa-mi fie frica? :D:D

inter
21st March 2006, 21:27
AxinTe, elrifle, Profetu, Zebrone

ce dragi imi sunt astia :D:D, mai ales un motrean ... care deja incearca sa-si "intareasca zidurile" sa faca fata "ghiulelelor tunarilor" :D:D

ailalti .. de Vacanta Mare ... mai lipseste lila :D

Leo_
21st March 2006, 21:35
Eu cu cine votai vericule? ca tare mi-e teama ca-mi zbura mausu' :D:D

inter
21st March 2006, 21:40
ce soarece destept ai .. ca daca era dupa tine :D:D

Leo_
21st March 2006, 21:43
Deci sa-nteleg ca eu nu sunt destept, dar noroc cu rozatorul optic...:mda:
Las' ca te prind eu...si sa vezi atunci Torquemada :D

inter
21st March 2006, 21:48
de la 60 de grade in sus .. ma sacrific pe "altar" :D:D
si mai am vreo 2-3 prieteni care imi vor fi aproape ... sa poti tu sa mentii constant nivelul "caldurii" ca ne sacrificam :D:D

Leo_
21st March 2006, 21:59
Caldura de la 60 de grade in sus nu pot sa-ti ofer decat de la fierul inrosit. Si atunci te voi intreba precum marele Inchizitor: "marturiseste! Tii cu Juventus?" si tu vei raspunde "absolut, absolut!" :happy

inter
21st March 2006, 22:14
ce vise "umede" ai ... :D:D stai ca sufla el austrul si te linisteste :P

Leo_
21st March 2006, 22:31
Pai adevarul e ca imi dadura lacrimile de ras :D:D

Zebrone
22nd March 2006, 10:07
bah intere! cum vine asta vere? pai ce e ilegal sa speri? :D :D

rossonero
28th March 2006, 00:00
Bah fratilor Inter are cel mai lejer adversar.Villareal echipa mica e foarte multumita ca a ajuns pana aici si daca nu se califica nu se supara nimeni.Bani au pentru sezonul viitor asa ca o sa joace relaxati cu gandul la meciurile din Primera ca oricum au de muncit pt a prinde in sezonul viitor un loc de cupa Uefa sau poate chiar CL.

cobay
28th March 2006, 01:19
eu va zic un 3-0 sec ptr inter,cu ADRIANO il rolul principal

Darius
29th March 2006, 21:17
As vrea sa bata Inter si cred ca va bate...


Cele 2 echipe conform www.uefa.com:

Inter Milan: Toldo - J.Zanetti, Cordoba, Samuel, Wome - Stankovic, Veron, Cambiasso, Cesar - Recoba, Adriano

Villareal: Viera - Venta, Gonzalo, Pena, Sorin - Riquelme, Arzo, Senna, Calleja - Jose Mari, Forlan

Catalanul
29th March 2006, 21:48
Deja a marcat Villareal prin Forlan, in secunda 45 :D :happy

Catalanul
29th March 2006, 21:54
1-1, a egalat Imparatul in minutul 6, mare greseala a apararii Villarealului.

CiRiC
29th March 2006, 21:54
Opppp.....paaaaaaa :evil:

Darius
29th March 2006, 22:35
As fi preferat ca PRO TV sa transmita acest meci...la pauza: Inter - Villareal = 1-1 (Adriano, min.7; Forlan, min.1).

SixeR
29th March 2006, 22:44
Stiti doar ca ProTV are darul de a transmite meciuri care se termina 0-0:lol:
Ma mir ca aseara au nimerit-o bine cu Arsenal-Juventus.

Catalanul
29th March 2006, 22:58
Gol acrobatic a lui Martins, foarte buna centrarea lui Stankovic.

2-1.

Darius
29th March 2006, 23:31
Cine transmite meciul?

Catalanul
29th March 2006, 23:39
TVE :D

2-1 scor final, Villareal a avut 2 sanse mari de a egala prin Riquelme. Mai intai argentinianul a expediat un sut din lovitura libera in transversala, iar 5 minute mai tarziu a prins un vole bun insa mingea a trecut putin pe langa poarta.

Calificarea inca se joaca, chiar daca Interul s-a impus.

Darius
29th March 2006, 23:42
A batut Inter, dar va fi greu pentru milanezi in meciul retur...

inter
29th March 2006, 23:45
victorie normala .. .. in retur ii asteptam pe "submarinistii" aia sa iasa la atac ... ii rezolvam usor ..altele vor fi datele problemei :drak:

Catalanul
29th March 2006, 23:46
altele vor fi datele problemei :drak:
asa e, nu vor lipsi 4 titulari la Villareal :D (asa cum a fost azi :P)

inter
29th March 2006, 23:48
ce sa spun ... vor trebui sa atace si ei .. si ce ne place noua sa fim atacati ... :D:D

Catalanul
29th March 2006, 23:52
Mi-a placut Zanetti azi la voi, omul meciului chiar daca nu a participat la niciunul din cele 2 goluri pe care le-ati marcat. Cand urca in atac nimeni nu reusea sa-l deposedeze, iar in aparare, desi nu prea a avut mult de munca, s-a descurcat bine :P.

inter
29th March 2006, 23:56
il capitano .. e un exemplu pt. multi alti ..."jucatori" ...asta chiar pune suflet

si unde jucam returul? la Buenos Aires? :D:D

Catalanul
29th March 2006, 23:58
Nu, in Villareal, un oras aflat la 50 km de Valencia si care are un numar de locuitori aproximativ de 2 ori mai mic decat capacitatea de pe Giusepe Meaza :D

inter
29th March 2006, 23:59
te duci la meci? :D:D inseamna ca Interul va avea un suporter mai mult sau un "inamic" :D:D

Catalanul
30th March 2006, 00:02
prea departe pentru mine :D:D in plus, nu cred ca as mai gasi bilete :P

astept sa veniti din nou la toamna la Valencia, poate repetati acel 5-1 istoric :happy

inter
30th March 2006, 00:10
pai Valencia joaca in CL? are sanse? ca la voi chiar nu stiu clasamentul :P

Darkslowstar
30th March 2006, 00:42
Penalty la Sorin, s-a vazut la reluare, fundasul interist a avut treaba cu picioarele lui si nu cu lobda.

inter
30th March 2006, 00:48
:D:D ma distrezi ... tu nu vazusi ca ala nici nu si-a miscat piciorul stang , lovind mingea cu "spitul" .. iar piciorul lui Samuel s-a dus pe langa al lui , smulgand o brazda din gazon?, ca pe urma a cazut peste el , dupa ce mingea deja iesise in afara terenului ...

mai studiaza ...:P

RajaF
30th March 2006, 09:41
poate repetati acel 5-1 istoric

Dupa meciul asta presimt ca se pun bazele repetarii unui alt 5-1. inter stie el care... :D

alejandro
30th March 2006, 11:56
Calificarea inca se joaca
sper sa ai dreptate:D

Leo_
30th March 2006, 12:01
:D:D ma distrezi ... tu nu vazusi ca ala nici nu si-a miscat piciorul stang , lovind mingea cu "spitul" .. iar piciorul lui Samuel s-a dus pe langa al lui , smulgand o brazda din gazon?, ca pe urma a cazut peste el , dupa ce mingea deja iesise in afara terenului ...
mai studiaza ...:P

Intereeee, parca esti Ioanitoaie...hai bah ce naiba, ca avem si noi teveu si vedem ce si cum...daca nici ala n-a fost 11 m...:D
oricum ati meritat sa invingeti, dar hai sa fim seriosi...:P

Darkslowstar
30th March 2006, 14:08
:D:D ma distrezi ... tu nu vazusi ca ala nici nu si-a miscat piciorul stang , lovind mingea cu "spitul" .. iar piciorul lui Samuel s-a dus pe langa al lui , smulgand o brazda din gazon?, ca pe urma a cazut peste el , dupa ce mingea deja iesise in afara terenului ...

mai studiaza ...:P

La reluare am vazut ca Samuel i-a luat piciorul lui Sorin si mai ales ca n-avea treaba cu mingea. Nici vorba sa treaca pe langa piciorul lui Sorin, s-a vazut clar asta. Interul a jucat bine, a meritat sa castige, dar la faza ai mi s-a parut penalty clar!

miril
30th March 2006, 14:43
Sorin i-a luat fata lui Samuel, bagandu-se la bataie pentru balon, adica, se putea si se putea sa nu se dea penalty. Arbitrul nu a dat. Nu inteleg rationamentul cum ca Samuel nu avea ce face acolo. Este fundas, in careul lui si trebuia sa atace mingea.

Darkslowstar
30th March 2006, 15:59
Avea ce cauta acolo, dar din pacate nu prea a avut treaba cu mingea :)

miril
30th March 2006, 17:25
Fiecare vede in...felul lui. Dark, faza-i interpretabila! Inter a dominat meciul de la cap la coada, dominarea fiind neta in primele 70 de minute din joc, cand momente bune Inter a facut spectacol. Villareal este o echipa foarte periculoasa cand i se ofera ocazia, vezi golul din primul minut. Sa nu uitam ca au pierdut pentru prima data in deplasare in acesta campanie din Ch L.

Sasuke Uchiha
30th March 2006, 17:43
villareal a avut mult noroc in prima parte inter ar fi putut inscrie de 5 ori :D iar in a 2-a parte au fost 2 penatyuri clare la sorin si guillefranco care nu sau acordat

interfan
30th March 2006, 19:44
Meci foarte bun facut de Inter care a facut spectacol! Pacat de golul primit in chiar primul minut! Sper intr-un meci la fel de bun in retur si o calificare care dupa prima partida ar fi pe deplin meritata!
Forza Inter!!!

mblue
31st March 2006, 14:50
Villareal va trece mai departe, va fi o atmosfera braziliana in retur .
p.s.
ghinion curat a avut steaua ca i-a intalnit asa devreme in uefa cup anul trecut

miril
31st March 2006, 16:49
Fiecare are dreptul la o parere, dar Villareal va fi silita sa atace in retur ceea ce-i va fi fatal. De fapt, cu exceptia fazei de gol, pe greseala aparatorilor adversi, si doua-trei ocazii din faze fixe, unde au fost periculosi, in rest nu au miscat.

Catalanul
4th April 2006, 23:02
Gol Villareal, gol Arrubarena.

Momente grele pentru Inter, care in aceasta clipa este eliminata... insa mai este de jucat o jumatate de ora.

Sorin Blaj
4th April 2006, 23:32
A intrat Mihajlovic la Inter, poate prinde o lovitura libera cum numai el poate.

Catalanul
4th April 2006, 23:37
final, Villareal produce surpriza si se califica in semifinale.

georgemp
4th April 2006, 23:42
Bate Inter!

miril
4th April 2006, 23:43
Prea tarziu, George! Au meritat Vllareal, mai ales ca Materazzi putea fi eliminat si se putea da penalty la acea faza. Ca si la Martins se putea da la fel nu mai conteaza, nu meritam, oricum. Riquelme a fost rege pe teren, iar noi n-am avut Imparat si nu numai.

claudio25ro
4th April 2006, 23:44
la revedere Inter..pacat pentru Lyon...italienii au un bulan fantastic pe final...in special Milan.

pinky
4th April 2006, 23:45
Super tare! Felicitari Villareal, o adevarata revelatie a acestui sezon de CL! Sa-i vedem si-n semifinala cu Arsenal! :D

Catalanul
4th April 2006, 23:46
moama ce criminal e Materazzi :o: i-a spart fata lui Sorin, care era plin de sange... cred ca UEFA va lua masuri drastice impotriva italianului...

ultra_alba
4th April 2006, 23:52
la revedere inter!!!

One-Man Show
5th April 2006, 00:06
inca o echipa italiana a ramas pe afara...doar atat va spun : :evil:

Darkslowstar
5th April 2006, 00:49
Urata echipa a fost Inter azi, nu meritau sa mearga mai departe. M-am saturat de macaronarii astia care inca mai traiesc in era catenaccio. La cosu de gunoi al istoriei. Bravo Villareal, superb joc, ce echipa frumoasa!

Darius
5th April 2006, 01:34
Imi pare rau pentru Inter Milan, dar nu cred ca ar fi meritat sa se califice...sa vedem ce va face Villareal in continuare...
Asadar, duelul italiano - spaniol a fost castigat de Spania.

miril
5th April 2006, 09:20
Dark, sa fim obiectivi. Inter nu merita sa se califice dar nu a facut catenaccio, mai degraba Villareal s-a asezat bine in aparare si incercarile Interului, in prima repriza, de a puncta decisiv s-au izbit de asezarea...italiana a spaniolilor. In repriza a doua, Inter nu a mai avut forta sa faca presiune la spanioli, diferenta in joc fiind facuta de coordonatori, Riquelme, un jucator renascut la Villareal, excelent in ambele manse si Veron, un jucator de clasa, dar apatic, previzibil, pe sfarsitul carierei de varf. In plus, Figo a fost mana moarta ieri seara. Inter a pierdut calificarea in primul minut al disputei tur-retur, cand a primit gol, direct. A avut multe ocazii de a face 3-1, scor decisiv, in tur. Pe de alta parte, Villareal a aratat si un joc de contre foarte bun, in ambele meciuri, atacul lor fiind mult mai periculos decat al italienilor, in aceste conditii.

Xyl3m4Barca
5th April 2006, 13:34
Tot ce pot spune despre meciul asta:
<^> BRAVO Villareal :ok: