PDA

View Full Version : NOU: Care credeti ca vor fi Rivalitatile duse la extrem in acest campionat?!



LazioRoma
25th June 2007, 14:55
In opinia voastra ca simpli suporteri , care credeti ca vor fi rivalitatile duse la extrem in acest nou sezon de Liga I?!

Asasinu_Ucj
25th June 2007, 16:19
RIVALITATEA dintre "U" Cluj si cfr
Poli Timisoara si UTA
Dinamo si steaua :D

Luis Garcia10
25th June 2007, 16:25
Da..astea :D

Charon
25th June 2007, 16:30
cum adica rivalitatile duse la extrem?:drak:

vrei senzatii tari,urca in 41!:lol:

rivalitatile duse la extrem nu sunt alea pe net ci alea din zona stadionului,iar in Romania mai nou, oricine arde pe oricine,adversar sa fii!

Nico21
25th June 2007, 17:44
Da chiar...vrei rivalitati ?...urca-te in tramvaiul 41...sa vezi acolo stelisti cu fularele tirate...:) :) :)

Ulysses
25th June 2007, 18:01
STEAUA -dinamo
mustata -cu el insusi

Tyler Durden
25th June 2007, 18:05
Ulysses versus Circe.

Lordul
25th June 2007, 18:05
U Cluj -Cfr Cluj
Uta -Poli Timisoara
Dinamo-Steaua
Steaua-Rapid

BBB
25th June 2007, 18:07
U Cluj-restu

Duba
25th June 2007, 18:08
Mustata cred ca si-a luat-o de la stelisti. Din acest motiv stie el atat de bine ce se intampla pe linia lui 41.

ReDog 4ever
25th June 2007, 18:14
DINAMO - steaua

CFR - "U" Cluj

UTA - Poli

Ulysses
25th June 2007, 18:26
Ulysses versus Circe.
:ok:

m8k
25th June 2007, 18:30
Provinicia - capitala! Pumni, picioare, sabii ninja, toporisca pina-n creier, ambulanta, spital, inca o data ambulanta(prea multe victime:D), razboi, foamete, sfirsitul lumii! Cred ca l-am dus pina la extrem?!:cry:

six
25th June 2007, 18:31
Poli Timisoara si UTA
da.....restu ie ceai :D :D :D :D :D :D

Paul
25th June 2007, 20:11
CFR - U. Cluj nu are cum sa fie o rivalitate
In tribuna castiga studentii (si la toate nivelurile propagandistice ... presa, forumuri, etc) pe teren in mod normal CFR preda o lectie nou promovatei U. Cluj.

UTA - Poli nu are cum sa fie o rivalitate fiindca ambele echipe se vor bate pe nimic (nu o vad pe nici una trand la titlu ...nici macar la Europa) , si in plus va fi meci intre Liberty si Stiinta AEK Fulgerul Bragadiru`.

Raman rivalitatile interbucurestene , daca Rapid se va tine, daca nu va fi meci in 2 Steaua - Dinamo.

----------
cele din afara terenurilor (cu Postasu, R.J.) ar trebui mutate la Jilava.
Pe teren va fi simpla ecuatia ... parerea mea.

KappA 2006
25th June 2007, 20:48
CFR - U. Cluj nu are cum sa fie o rivalitate
In tribuna castiga studentii (si la toate nivelurile propagandistice ... presa, forumuri, etc) pe teren in mod normal CFR preda o lectie nou promovatei U. Cluj.

UTA - Poli nu are cum sa fie o rivalitate fiindca ambele echipe se vor bate pe nimic (nu o vad pe nici una trand la titlu ...nici macar la Europa) , si in plus va fi meci intre Liberty si Stiinta AEK Fulgerul Bragadiru`.

Raman rivalitatile interbucurestene , daca Rapid se va tine, daca nu va fi meci in 2 Steaua - Dinamo.

----------
cele din afara terenurilor (cu Postasu, R.J.) ar trebui mutate la Jilava.
Pe teren va fi simpla ecuatia ... parerea mea.

Nu ai nici o treaba cu ceea ce inseamna o rivalitate...probabil esti SDR-ist si nu am timp sa iti explic ce inseamna un meci cu timisorenii pentru noi... si viceversa...

Loco
25th June 2007, 21:07
Unirea Urziceni - Dacia Mioveni :mask

ReD_Devil
25th June 2007, 21:08
in afara de cele care au fost si sez trecute... astept cu nerabdare un U.Cluj-CFR :D .... stirile de la ora 5 a doua zi vor avea subiecte din plin :P

georg40
25th June 2007, 21:28
In mod normal cele amintite in mesajul de la nr.2 si cu precadere Steaua-Dinamo, denumit pe drept "derbiul etern".

CFR1907
25th June 2007, 21:28
in afara de cele care au fost si sez trecute... astept cu nerabdare un U.Cluj-CFR :D .... stirile de la ora 5 a doua zi vor avea subiecte din plin :P

Meciul U Cluj - CFR nu va avea nimic special, deoarece se va juca fie in Dej, fie pe asa zisul stadion Moina care va avea 4.500 de locuri aprobate pentru liga 1. Si daca ne gandim ca 10% din locuri trebuie lasate libere si ca majoritatea biletelor vor fi date pe sub mana si cu siguranta nu vor ajunge suporterilor, eu nu vad cum un asemenea meci va putea produce o rivalitate.
In schimba la CFR - U Cluj vor sta altfel lucrurile. Stadionul o sa aibe cel mai probabil la meciul asta cam 15.000 de locuri si aici va fi rivalitatea. De abia astept meciul asta si sunt sigur ca toti o sa aveti o surpriza cand tot stadionul va fi visiniu si galeria de 800 de persoane a lui U va fi evacuata de catre jandarmi inainte de inceperea jocului pentru ca o rupa scaune sau o sa faca alte prostii in sectorul rezervat lor.:)

bebesabie
25th June 2007, 21:32
Dinamo - steaua .
Singurul derby .

Leutzz-Korn
25th June 2007, 21:42
Otelul Galati-Braila...

hamsterutz
25th June 2007, 22:09
Dinamo - steaua .
Singurul derby .

e derby numai cand sunteti campinoni ca in rest nu depasiti 1500 in deplasare(pe ghencea ma reefer ca in tara nici cand sunteti nu depasiti) :)).
ca si echipe de fotbal da e singurul derby.

orbette
25th June 2007, 22:21
rivalitate dusa la extrem....becali cu borcea :drak:

hamsterutz
25th June 2007, 22:41
rivalitate dusa la extrem....becali cu borcea :drak:

sau lana vs shakira :happy

Incubus
25th June 2007, 23:09
Becali cu limba romana
Turcu cu logica
Iancu cu procuratura

forza_CFR
28th June 2007, 11:48
CFR Cluj - "U" Cluj ... Singurul Derby intre doua echipe din acelasi oras .. PALPITANT :lol: :evil: :drak:

Zauri
28th June 2007, 12:11
Conducatorii de cluburi - comportament civilizat

YoYoyOi
28th June 2007, 12:13
CFR Cluj - "U" Cluj ... Singurul Derby intre doua echipe din acelasi oras .. PALPITANT :lol: :evil: :drak:

Steaua, Dinamo si Rapid sunt din orase diferite, nu? :groggy:

relansat
28th June 2007, 12:25
Vaslui - Poli Iasi, ca de`obicei :D ... restu` nu prea ma intereseaza :)

caine19
28th June 2007, 12:44
Din punctul nostru de vedere ? Astept ghencea :evil: :evil:

Lordul
28th June 2007, 12:54
Vaslui -Iasi singurul care ma-ntereseaza zise relansat

pana acum n-ati castigat nimic cu Iasul

Luis Garcia10
28th June 2007, 12:56
Din punctul nostru de vedere ? Astept ghencea :evil: :evil:

Mai bine n-ai mai astepta-o :rolleyes: S-ar putea sa se schimbe situatia de data asta :ok: ;)

Zauri
28th June 2007, 12:58
Vaslui -Iasi singurul care ma-ntereseaza zise relansat

pana acum n-ati castigat nimic cu Iasul

Puncte nu prea am luat insa spectacolul de la peluze ....:lol: :yeah: Lectii la orice ora din zi si din noapte

forza_CFR
28th June 2007, 13:53
Steaua, Dinamo si Rapid sunt din orase diferite, nu? :groggy:

vroiam sa zic provincie ... :) oricum nu cred ca romania va mai vedea asa ceva ( ce se va intampla la cluj )

YoYoyOi
28th June 2007, 14:03
cred ca nici Iraqul nici Kosovo n-au vazut din astea :happy

BBB
28th June 2007, 14:16
cred ca nici Iraqul nici Kosovo n-au vazut din astea :happy

apai chiar ca

caine19
28th June 2007, 14:21
Mai bine n-ai mai astepta-o :rolleyes: S-ar putea sa se schimbe situatia de data asta :ok: ;)

Detaliaza... Vreti sa luati atitudine ? V-ati saturat sa fiti subiect de caterinca :groggy: ?


cred ca nici Iraqul nici Kosovo n-au vazut din astea :happy

Ceva de genul... :D

Luis Garcia10
28th June 2007, 14:24
@Caine19... rezultate d-astea se intampla rar in derbyuri si in plus nu uitati ca in Ghencea nu prea v-a mers bine de obicei :rolleyes:

caine19
28th June 2007, 14:27
Poate nu mai inteles:D , eu nu astept meciul in sine...:evil:

Luis Garcia10
28th June 2007, 14:29
Astepti bataile in sine? Sau ce? :cry:

BBB
28th June 2007, 15:00
Astepti bataile in sine? Sau ce? :cry:

apai io am senzatia ca tu nu intelegi conceptul de derby. aici conteaza suporterii si tot ce are loc intre ei! ca daca te intereseaza strict meciul, probabil un steaua-fc vaslui poate fi mai spectaculos ca un steaua-dinamo.

bada_otelul
28th June 2007, 15:18
Vaslui -Iasi singurul care ma-ntereseaza zise relansat

pana acum n-ati castigat nimic cu Iasul

rivalitatea este in primul rand in tribune,nu cred ca exista asa mare rivalitate intre jucatorii echipelor desi probabil cu timpul se va muta si pe gazon rivalitatea

trotil
28th June 2007, 15:34
Dunarea Galati-braila:D

ReD_Devil
28th June 2007, 16:49
Dunarea Galati-braila:D

braila in III :cya: acolo sa ramana :yeah:

caine19
29th June 2007, 12:30
Astepti bataile in sine? Sau ce? :cry:

Coregrafia , atmosfera , mai multe ... ;)

Luis Garcia10
29th June 2007, 12:33
Pai si de ce astepti meciu` din Ghencea si nu p-ala din Groapa? :o: :o: :)

caine19
29th June 2007, 13:02
pentru ca meciul cu steaua din ghencea e meciul cu steaua din ghencea :ok:.

BBB
29th June 2007, 13:48
mi-ar fi placut sa mai fie si braila in prima liga.chiar ala de la poli tm am uitat cum ii zice ,,jack'' parca pomenea de rivalitatea dintre Galati si braila.spunea ca era la fel de tare ca poli-uta

cine-i braila? ii de mancare?

micutzu
4th July 2007, 11:54
UTA - Poli nu are cum sa fie o rivalitate fiindca ambele echipe se vor bate pe nimic (nu o vad pe nici una trand la titlu ...nici macar la Europa) , si in plus va fi meci intre Liberty si Stiinta AEK Fulgerul Bragadiru`.


Tu esti foarte slab, din toate punctele de vedere.
Ori ai 5 ani, ori vrei sa provoci, ori asa esti tu :groggy: (si atunci mi-e mila de tine).
Nici macar tu nu sti ce ai scris acolo. :headbang:

Bumbescu
4th July 2007, 12:42
Cred ca cel mai nasol, din cauza ca-i mic orasul, va fi la cluj....

Elvis81
4th July 2007, 18:09
si eu cred ca la cluj va fi cel mai rau,in primul rand pentru ca e singura rivalitate in care una dintre combatante abia a promovat...ceilalti s-au mai obisnuit cu 'duelurile' dar cei de la 'u' cred ca abia asteptau un meci cu cfr-ul

fiscu
5th July 2007, 14:52
steaua - dinamo
rapid - cfr
poli timisora - craiova

Leo
5th July 2007, 15:27
eu cred ca nu vor fi rivalitati duse la extrem
toate echipele vor fi impotriva lui DINAMO, anul asta mai mult ca oricand

Lover
5th July 2007, 17:37
razboiul satelitilor: dacia mioveni - gloria buzau.


steaua - dinamo
rapid - cfr
poli timisora - craiova

de cate zile te uiti la fotbal?
poli - craiova? ai auzit de echipa aia...pe nume UTA , care ar omori tot timisorenii ?
Rapid - CFR - LOL

Elvis81
5th July 2007, 17:42
rapid - cfr
poli timisora - craiova

:groggy::groggy::groggy::groggy::groggy::groggy:

ReDog 4ever
5th July 2007, 17:43
fiscule, mai bine puneai steaua - fcm bacau

Elvis81
5th July 2007, 17:44
sau dinamo-ceahlaul

ReDog 4ever
5th July 2007, 17:45
sau dinamo - ceahlaul, sa fie si ghencistii fericiti

dar 2 din 3 rivalitati, ai cam dat-o in bara :)

Elvis81
5th July 2007, 17:48
dar 2 din 3 rivalitati, ai cam dat-o in bara :)

poate stie ceva in plus fata de noi :groggy: :D

zebe
5th July 2007, 18:30
dupa mine singurele derby-uri demne de luat in seama is dinamo-steaua, uta-poli timisoara si mai ales CFR-"U"...aici sa vedeti rivalitati duse la extrem:yeah:

ReDog 4ever
5th July 2007, 18:31
dupa mine singurele derby-uri demne de luat in seama is dinamo-steaua, uta-poli timisoara si mai ales CFR-"U"...aici sa vedeti rivalitati duse la extrem:yeah:

:ok:

si cu asta, putem inchidem acest thread..

se pare ca majoritatea e de acord cu aceste 3 rivalitati

White Shadow
5th July 2007, 18:32
UTA v Poli......mai mult decat un derby.....

restul sunt doar "derbiuri" mediatizate la maxim de presa si de televiziuni.........

Lover
5th July 2007, 18:34
dupa mine singurele derby-uri demne de luat in seama is dinamo-steaua, uta-poli timisoara si mai ales CFR-"U"...aici sa vedeti rivalitati duse la extrem:yeah:

dupa tine, mioveni castiga campionatul

BBB
5th July 2007, 18:40
UTA v Poli......mai mult decat un derby.....

restul sunt doar "derbiuri" mediatizate la maxim de presa si de televiziuni.........

exact! aici e mai degraba un Timisoara vs Arad!

zebe
5th July 2007, 18:45
dupa tine, mioveni castiga campionatul

mda........:cool:...ai dreptate:ok:
si gloria buzau ia cupa...nu?:groggy:

Lover
5th July 2007, 19:38
mda........:cool:...ai dreptate:ok:
si gloria buzau ia cupa...nu?:groggy:

posibil... :ras-plans:

Adi Da Samraj
5th July 2007, 20:26
Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza

Lover
5th July 2007, 20:30
Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza

somn usor. vise placute nu`ti mai zic, vad ca deja visezi frumos...

CFR1907
5th July 2007, 20:32
Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza

Ma indoiesc ca o sa aibe sanse serioase Steaua la titlu anul asta. Poate doar daca e Gigi inspirat si il da afara pe Hagi in primele 5 etape, altfel va fi diferenta de punte prea mare ca sa va mai puteti apropia de CFR sau Dinamo.:)

Adi Da Samraj
5th July 2007, 21:28
somn usor. vise placute nu`ti mai zic, vad ca deja visezi frumos...

Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza .


Dupa tine ce echipe crezi ca se vor bate pentru titlul de campioana ?

Lover
5th July 2007, 22:58
Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza .


Dupa tine ce echipe crezi ca se vor bate pentru titlul de campioana ?

dinamo,rapid,cfr,steauA

Adi Da Samraj
6th July 2007, 01:01
corect , dar in ordine inversa : steaua ... cfr ...rapid...dinamo

BAK
6th July 2007, 03:00
Titlul de campioana se va decide doar dintre Steaua si Dinamo , restul echipelor nu conteaza

la fel cum a contat steaua anul asta, nu? :happy

chipy_1923
6th July 2007, 14:26
Mustata cred ca si-a luat-o de la stelisti. Din acest motiv stie el atat de bine ce se intampla pe linia lui 41.

:lol::lol::lol:cand dreacu ne-ati batut voi in 41 ma?:happy:happy

"U"- CFR Poli-UTA Rapid-Steaua Dinamo-Steaua si Rapid-Dinamo..

Aurel.D
6th July 2007, 15:32
Voi confundati intrebarea din titlu cu "cine se bate pentrucampionat".
Cred ca rivalitatile vor fi duse la extrem in primul rand intre CFR CLuj si "U" Cluj fiind primul sezon impreuna in Liga I; pe urma Dinamo- Steaua si Poli Timisoara- UTA...in aceeasi proportie, cu un plus poate pt. rivalitatea banateana.

chipy_1923
6th July 2007, 16:07
Voi confundati intrebarea din titlu cu "cine se bate pentrucampionat".
Cred ca rivalitatile vor fi duse la extrem in primul rand intre CFR CLuj si "U" Cluj fiind primul sezon impreuna in Liga I; pe urma Dinamo- Steaua si Poli Timisoara- UTA...in aceeasi proportie, cu un plus poate pt. rivalitatea banateana.

am inteles f bine intrebarea,stai calm..intre noi si Steaua e o rivalitate ff mare desi poate unii stelisti nu vor sa recunoasca..nu cred ca sezonul trecut au fost mai multe batai intre dinamovisti-stelisti decat intre rapidisti-stelisti...cat despre noi si voi,lucrurile or sa se inrautateasca sigur de anul asta..:ok:
cat despre rivalitatea dintre "U" si CFR acolo o sa castige "U" clar..atat in tribune cat si in afara lor...

marian_vrg_023
6th July 2007, 16:26
Steaua-dinamo
Steaua-Rapid
Steaua-Dinamo si Rapid

iuli
6th July 2007, 17:25
Cred ca scopul threadului nu a fost acesta. Toata lumea stie de rivalitatea dintre UTA si AEK Bucuresti Timisoara, sau cum s-o numi. Va fi la fel, adica nimic special.

Eu ii astept pe clujeni, zicea un suporter al lui CFR: Cei 800 de suporteri ai lui "U". Cred ca 800 sunteti voi in tot orasul. In fine, pe terenm CFR ar trebui sa le dea vreo 3 in fiecare meci.

Dinamo - Steaua, hmm...daca ramane Hagi la steaua, e cam grav pt pretentiile din acest an.

Elphax
6th July 2007, 17:39
Cfr - U

Raiden
6th July 2007, 18:02
Steaua - Dinamo, no doubt. Au facut cele mai tari transferuri si sunt sigur ca se vor bate pentru campionat.

Elvis81
6th July 2007, 18:06
altul care n-a inteles titlul threadului:headbang:
ar trebui sa se inchida acest thread:headbang:toti ar trebui sa fie de acord ca va fi cfr-u si gata...cine nu e de acord sa se mai uite la fotbal si sa mai invete:mda:

Piku
7th July 2007, 02:03
cunt clUjan ...
stati ma copii linijtiti nu va mai impacientati atata ca "U"istii nu-s chiar ca eroii de la Termopile (in sensul ca cfristii au prostul obicei sa planga sau sa fuga de la scandal iar noua cateodata ne vine mila )... ganditi-va ca noi mergem in gruia 3000 (dintre care 2000) numa pt scandal ... toti "U"istii o sa cante ... cfristii dupa 10 min din meci(dupa ce isi vor da seama ca nu-i aude nimeni ) ori se vor pune jos la o samantza ... ori vor pleca acasa sa nu pateasca ceva accident involuntar dupa meci ... ganditi-va si voi ca cfristii sunt putini in Cluj aia care au cat-de-cat mentalitate o fost batuti demult ( sa ajuns la un moment-dat ca 7 au vrut sa fuga de unu` singur ) ... ei o sa fie foarte speriati , garda o sa fie peste tot ... sincer nu cred ca va fi cineva ranit ( in afara de jandarmi ) cat despre teren ... nu prea conteaza rezultatul pentru mine
UTA-poli , Steaua-Dinamo , Rapid-steaua , rapid-dinamo , vaslui-iasi , craiova-dinamo .... defapt vaslui-toti , craiova-bucuresti , poli - bucuresti astea zic io ca-s de urmarit
meciul lui "U" cu franarii nu cred ca se va ridica la nivelul asteptarilor ( avand in vedere mediatizarea ) dar galeria noastra cred ca va fi peste asteptari

BAK
7th July 2007, 05:46
asa mah,acuma stai jos, ai 3......

Lordliv
7th July 2007, 09:19
craiova-dinamo :ok:
craiova-steaua
steaua-dinamo

Charon
7th July 2007, 13:00
mai voi un lucru nu ati inteles,rivalitatile duse la extrem se pot naste oricand!
mie unul mi-a placut mult cum a fost in primavara la Vaslui!:lol:

Charon
7th July 2007, 13:06
si inca ceva,in topul listei cu rivali,pentru peluzele importante din Romania,sta de ceva timp(si va mai sta) un singur nume:JANDARMERIA!:ok:

Ulysses
7th July 2007, 15:15
pai , ai grija cum te porti ca iar te vedem la stiri :happy:happy:happy:happy

offline
11th July 2007, 15:52
pai ar fi 2 care , poate, vor fi duse la extrem:

steaua-dinamo si u-cfr

"mare derbi poli-uta" e doar o ambitie prosteasca a aradenilor ...

Bancaru
11th July 2007, 19:11
Dacia Mioveni - Gloria Buzau

andrei1921tm
11th July 2007, 19:16
pai ar fi 2 care , poate, vor fi duse la extrem:

steaua-dinamo si u-cfr

"mare derbi poli-uta" e doar o ambitie prosteasca a aradenilor ...

Probabil nu cunosti istoria conflictului ca sa iti dai seama ca el e mai mult decat o ambitie prosteasca...A avut mai multe faze, insa postul tau ma face sa cred ca habar n-ai despre ce vorbesti.probabil pe tine nu te intereseaza insa te rog nu generaliza.

Ferdininho
11th July 2007, 20:49
Rivalitatea dusa la extrem va fi:

Steaua+Dinamo+Rapid+Poli+Craiova+U Cluj VS JANDARMERIA ROMANA

Am pus numai echipele care au grupari ultras adevarate.

caine19
11th July 2007, 21:23
:yeah::yeah:

Piku
15th July 2007, 02:49
:) rivalitati si incidente pe dracu` ... o zis Duru ala cand a venit pe Monia sa ne dea licenta ca (virgula) cluburile vor fi considerate responsabile si trase la raspundere pentru orice scandal produs in oras cu 2 ore inainte si 2 ore dupa meci ... "pedeapsa " preferata a zis ala ca va fi depunctarea cluburilor

BBB
15th July 2007, 12:53
Asa pikuleeeeeeeee, zi-le domnu Geo

Elphax
16th July 2007, 13:23
Probabil nu cunosti istoria conflictului ca sa iti dai seama ca el e mai mult decat o ambitie prosteasca...A avut mai multe faze, insa postul tau ma face sa cred ca habar n-ai despre ce vorbesti.probabil pe tine nu te intereseaza insa te rog nu generaliza.

probabil ca e unul dintre cei care isi doresc in primul rand sa joace bine cu echipele mari, sa bata pe dinamo sau pe steaua, decat sa invinga pe uta :headbang:

si oricum si-a dat toata lumea seama ca acest derbi e mai important pt. aradeni decat pt. noi - doar au recunoscut ca singura lor dorinta e sa ne bata pe nooi, nu ii intereseaza altceva

SAMM
16th July 2007, 14:12
cred ca va fi dinamo VS procuratura & DNA

ReDog 4ever
16th July 2007, 17:51
cred ca va fi dinamo VS procuratura & DNA

cred ca va fi SAMM vs. FRUSTRAREA

dar se pare ca FRUSTRAREA cam castiga in ultimul timp si ii da bietului SAMM ceva dureri de cap.. :evil:

SAMM
16th July 2007, 18:00
cred ca va fi SAMM vs. FRUSTRAREA

dar se pare ca FRUSTRAREA cam castiga in ultimul timp si ii da bietului SAMM ceva dureri de cap.. :evil:

mda,

sa vezi cat de frustrat o sa fiu cand ma duc sa vad Barcelona pe Ghencea si voi va mai pregatiti inca un an cu corpodean pt Champions League

:happy:happy:happy

ReDog 4ever
16th July 2007, 18:09
mda,

sa vezi cat de frustrat o sa fiu cand ma duc sa vad Barcelona pe Ghencea si voi va mai pregatiti inca un an cu corpodean pt Champions League

:happy:happy:happy

mda, eu zic ca o sa te vad extrem de frustrat cand o sa vedeti cum arbitrii inventeaza penaltiuri ca sa bateti si voi urziceniul si mioveniul....

lasa barcelona ca voi nu puteti sa bateti ceahlaul fara TUDOR si SALOMIR

m4st3r
16th July 2007, 19:15
lupescu` vs Poli :D

CFR1907
16th July 2007, 20:28
CFR Cluj vs Liverpool, in finala cupei UEFA.:)

Ulysses
16th July 2007, 23:37
a scimbat cineva numele threadului in " cel mai tare banc al anului"?:happy:happy:happy

SORENSEN
16th July 2007, 23:40
Mai un banc..mai un lucru serios...dar sa nu deviem total...:groggy:

SAMM
17th July 2007, 08:47
mda, eu zic ca o sa te vad extrem de frustrat cand o sa vedeti cum arbitrii inventeaza penaltiuri ca sa bateti si voi urziceniul si mioveniul....


care tudor, ala care mai in toate meciurile am pierdut puncte pe mana lui,
rapid-Steaua 0-0, neeliminare rada, eliminare usoara nicolita
si a mai fost si un retur de semifinala de cupa prin 2001 parca, dinamo-Steaua la 1-0 pt Steaua onut joaca volei in careu tudor nu vede, un meci de campionat cu national cand il elimina pe lincar fara sa existe contact



lasa barcelona ca voi nu puteti sa bateti ceahlaul fara TUDOR si SALOMIR

am zis eu ca batem ??? nici pe real nu i-am batut dar am fost acolo, am jucat pe bernabeu, voi fara corpodean sunteti morti



on-topic
mircea sandu a mirosit probabil ce pregateste dinamo, de aia a avertizat arbitrii, oricum cred ca aceasta javra de om corpodean trebuia eliminata din arbitraj, ce a facut la iasi-dinamo demonstreaza clar ca e omul lui dinamo, a vrut sa se spele si i-a dezavantajat clar pe caini, oricum titlul era luat, si a zis si el s-o mai dreaga

rivalitatea din acest campionat va fi:

dinamo+satelitii+arbitrii VS contracandidate la titlu (Steaua, cfr, rapid)
.
.

offline
17th July 2007, 12:15
domnule samm, tu ai ceva gene comune cu remy ...

paranoia e aproape, take care

SAMM
17th July 2007, 12:18
paranoia e altceva, eram paranoic dak scriam astea si eram patron la Steaua, dar sunt doar suporter

HIV
17th July 2007, 16:18
Cred ca cel mai nasol, din cauza ca-i mic orasul, va fi la cluj....

Prietene tzin sa te anuntz ca dupa ultimele statistici Clujul e al doilea oras din tara, atat ca numar de locuitori cat si ca intindere :ok:

Elphax
17th July 2007, 16:29
Prietene tzin sa te anuntz ca dupa ultimele statistici Clujul e al doilea oras din tara, atat ca numar de locuitori cat si ca intindere :ok:

cu sau fara Nokia - Iasi e nr.1

Charon
17th July 2007, 16:34
cu sau fara Nokia - Iasi e nr.1

dupa care ar urma Timisoara si Constanta!

SAMM
17th July 2007, 16:49
eu stiu ca al doilea e Constanta ca nr de locuitori

Charon
17th July 2007, 16:54
eu stiu ca al doilea e Constanta ca nr de locuitori

a trecut Iasul pe locul doi!

Ferdininho
17th July 2007, 17:29
dinamo+satelitii+arbitrii VS contracandidate la titlu (Steaua, cfr, rapid)
.
.[/QUOTE]

@ SAMM:

Ce zic Buzaul, Vasluiul, Ceahlaul, Farul, si UTA , 5 echipe, 10 meciuri... steaua (oops trebuia sa scriu cu litera mare) pleaca de la +30 anul acesta.

SAMM
17th July 2007, 17:47
dinamo+satelitii+arbitrii VS contracandidate la titlu (Steaua, cfr, rapid)
.
@ SAMM:

Ce zic Buzaul, Vasluiul, Ceahlaul, Farul, si UTA , 5 echipe, 10 meciuri... steaua (oops trebuia sa scriu cu litera mare) pleaca de la +30 anul acesta.

care ceahlaul ??? echipa aia finantata de personajul ala simpatic, care a asteptat dinamo cu fularul lor la gat cantand campionii ??? sau alt ceahlaul

farul aia cu care am facut 1-1 ???

vasluiul aia care ne-au batut (bine mai mult arbitrajul ne-a batut atunci)

hai sa fim seriosi, vb cu argumente, nu dai asa cu bata in balta

Ferdininho
17th July 2007, 19:09
care ceahlaul ??? echipa aia finantata de personajul ala simpatic, care a asteptat dinamo cu fularul lor la gat cantand campionii ??? sau alt ceahlaul

farul aia cu care am facut 1-1 ???

vasluiul aia care ne-au batut (bine mai mult arbitrajul ne-a batut atunci)

hai sa fim seriosi, vb cu argumente, nu dai asa cu bata in balta

Ceahlaul: tin sa-ti amintesc ca pana acum meciul Steaua-Ceahlaul din editia
'97-'98 a fost singurul blat "recunoscut", in emisiunea "procesul etapei" a fost invitat Gh. Stefan, daca iti amintesti in desfasuratorul acelei emisiuni exista asa numitul "moment al adevarului" in care moderatorul adresa intrebari mai mult sau mai putin pertinente invitatului.
La intrebarea daca Steaua-Ceahlaul a fost blat raspunsul lui Gh. Stefan a fost citez " poate nu singurul din acea editie de campionat"
Obiceiurile vechi nu se pierd, satelitii sunt in faza latenta dar vor fi reactivati.
Farul: Constanta 90% stelista (pacat de adevaratii suporteri ai Farului care trebuie sa-i suporte pe mercenarii aia), de fiecare data cand Steaua a trebuit sa ia puncte de acolo a luat, oricum se vede diferenta intre determinarea cu Steaua si cu restul echipelor la fel si cu Vasluiul tot timpul castiga cea care are mai mare nevoie de puncte.

Daca este sa fie un semn de intrebare la una din astea 5 cred ca ar fi la UTA, desi sunt convins ca in cazul in care campionatul s-ar juca la sange iar UTA nu ar mai fi implicata, daca Steaua ar avea nevoie de puncte meciul ar fi o formalitate.
Sper ca nu ma pui sa-ti argumentez si de Gloria Buzau acum....

Nu vreau sa se inteleaga ca Dinamo sunt curati, ba din contra ei au Mioveniul+CCA+FRF toate comisile existente sunt bazati la greu, dar ma deranjeaza cand un hot arata cu degetul alt hot.

ReDog 4ever
17th July 2007, 20:57
echipa aia finantata de personajul ala simpatic, care a asteptat dinamo cu fularul lor la gat cantand campionii ???

asa ati facut si voi, mai razboinicule!!! nu stiu daca te refereai la clubul tau preferat sau nu...
personajul ala simpatic cu fularul nostru la gat = nea JIJI (Dumnezeul vostru)
campionii = DINAMO


:happy:happy:happy:happy:happy:happy

HIV
18th July 2007, 00:38
Clujul este al doilea oras ca po****tie din tara, dupa Bucuresti, potrivit ultimelor raportari statistice, cu 311.400 locuitori.
In capitala locuiesc, potrivit Institutului National de Statistica (INS), 1.940.500 persoane, iar pe locul al treilea se situeaza Timisoara, cu 308.100 locuitori.
Potrivit INS, po****tia tanara a Romaniei este in scadere, ajungand de la 15,5% in 2007 la 15,4% anul acesta.

Hai nu va mai dati toti prostii cu parerea . elphax go fuck yourself !esti o fetita rasfatata , cu nasul pe sus si impresii de "occidental" :headbang:

Zax
18th July 2007, 01:03
Ceahlaul: tin sa-ti amintesc ca pana acum meciul Steaua-Ceahlaul din editia
'97-'98 a fost singurul blat "recunoscut", in emisiunea "procesul etapei" a fost invitat Gh. Stefan, daca iti amintesti in desfasuratorul acelei emisiuni exista asa numitul "moment al adevarului" in care moderatorul adresa intrebari mai mult sau mai putin pertinente invitatului.
La intrebarea daca Steaua-Ceahlaul a fost blat raspunsul lui Gh. Stefan a fost citez " poate nu singurul din acea editie de campionat"
Obiceiurile vechi nu se pierd, satelitii sunt in faza latenta dar vor fi reactivati.
Farul: Constanta 90% stelista (pacat de adevaratii suporteri ai Farului care trebuie sa-i suporte pe mercenarii aia), de fiecare data cand Steaua a trebuit sa ia puncte de acolo a luat, oricum se vede diferenta intre determinarea cu Steaua si cu restul echipelor la fel si cu Vasluiul tot timpul castiga cea care are mai mare nevoie de puncte.

Daca este sa fie un semn de intrebare la una din astea 5 cred ca ar fi la UTA, desi sunt convins ca in cazul in care campionatul s-ar juca la sange iar UTA nu ar mai fi implicata, daca Steaua ar avea nevoie de puncte meciul ar fi o formalitate.
Sper ca nu ma pui sa-ti argumentez si de Gloria Buzau acum....

Nu vreau sa se inteleaga ca Dinamo sunt curati, ba din contra ei au Mioveniul+CCA+FRF toate comisile existente sunt bazati la greu, dar ma deranjeaza cand un hot arata cu degetul alt hot.

cred ca le cam confunzi prietene


Curatenia in fotbal
evenimentul zilei . 22-03-2002
Dinamo si Ceahlaul au fost depunctate



Ceahlaul si Dinamo au pierdut cu 0-3 la «masa verde» meciul disputat la Piatra Neamt in etapa a 16-a din Divizia A, iar echipa moldava a fost penalizata in plus cu 3 puncte, printr-o decizie luata ieri de Comitetul Executiv al Federatiei Romane de Fotbal.



Forul de conducere al FRF a mai hotarit ca jucatorii Ceahlaului, Purica, Alistar si Axinia, sa fie suspendati pe trei etape si amendati fiecare cu 5 milioane de lei pentru ca nu au jucat la adevarata valoare in acel meci, cistigat de Dinamo cu 2-1.

Este pentru prima data in istoria primei divizii cind doua echipe sint pedepsite pentru un meci aranjat. Inaintea pronuntarii sanctiunilor, ministrul Tineretului si Sporturilor, Georgiu Gingaras, a amenintat ca va declansa o ancheta la "singe" impotriva FRF, daca Federatia nu va lua masuri drastice impotriva formatiilor implicate in blatul de la Piatra Neamt.

Pentru sanctionarea celor doua echipe (amendate si cu cite 80 milioane de lei), s-au pronuntat unsprezece dintre membrii Comitetului Executiv, in timp ce presedintele Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, nu a avut drept de vot, intrucit s-a pronuntat anterior in mod public. Hotarirea este definitiva, cele doua cluburi putind face apel, eventual, doar la Tribunalul Sportiv de la Zürich.

BAK
18th July 2007, 08:46
da, si eu stiam ca a fost dinamo prinsa cu blatul la ceahlaul....ferdininho, cred ca le-ai confundat, amandoua fiind din bucuresti

SAMM
18th July 2007, 08:50
Ceahlaul: tin sa-ti amintesc ca pana acum meciul Steaua-Ceahlaul din editia
'97-'98 a fost singurul blat "recunoscut", in emisiunea "procesul etapei" a fost invitat Gh. Stefan, daca iti amintesti in desfasuratorul acelei emisiuni exista asa numitul "moment al adevarului" in care moderatorul adresa intrebari mai mult sau mai putin pertinente invitatului.
La intrebarea daca Steaua-Ceahlaul a fost blat raspunsul lui Gh. Stefan a fost citez " poate nu singurul din acea editie de campionat"
Obiceiurile vechi nu se pierd, satelitii sunt in faza latenta dar vor fi reactivati.
Farul: Constanta 90% stelista (pacat de adevaratii suporteri ai Farului care trebuie sa-i suporte pe mercenarii aia), de fiecare data cand Steaua a trebuit sa ia puncte de acolo a luat, oricum se vede diferenta intre determinarea cu Steaua si cu restul echipelor la fel si cu Vasluiul tot timpul castiga cea care are mai mare nevoie de puncte.
.

probabil te-ai nascut dupa 98, blatul recunoscut a fost Ceahlaul-dinamo

:ok:

danpuric78
18th July 2007, 18:54
probabil te-ai nascut dupa 98, blatul recunoscut a fost Ceahlaul-dinamo

:ok:

de catre cine? De piturca? El si cu fanaticii au fost singurii care au vazut blat. Intre timp Piti s-a razgandit, au mai ramas doar cativa looseri care inca mai traiesc cu impresia ca mizeria in care se taraie steluta a fost cauzata de acel meci.

SAMM
18th July 2007, 18:55
de catre cine? De piturca? El si cu fanaticii au fost singurii care au vazut blat. Intre timp Piti s-a razgandit, au mai ramas doar cativa looseri care inca mai traiesc cu impresia ca mizeria in care se taraie steluta a fost cauzata de acel meci.

de mircea sandu, mitica dragomir, comitetul executiv si toti oamenii de fotbal neafiliati dinamo

:ok:

caine19
18th July 2007, 19:16
pana acum toti ziceati ca mitica e cu Dinamo...:rolleyes:

Ce va mai faceti griji... ii aveti pe rica si cu dica :ras-plans::ras-plans:

danpuric78
18th July 2007, 19:16
de mircea sandu, mitica dragomir, comitetul executiv si toti oamenii de fotbal neafiliati dinamo

:ok:

Sau ca sa fim mai exacti, de catre toti cei afiliati fotbalului ciobanesc si clubului steaua. Tot ceea ce a lipsit cu desavarsire au fost dovezile, motivele, circumstantele si indiciile ca meciul respectiv ar fi fost blat.

Zax
18th July 2007, 20:05
cu riscul de a ma repeta


Curatenia in fotbal
evenimentul zilei . 22-03-2002
Dinamo si Ceahlaul au fost depunctate



Ceahlaul si Dinamo au pierdut cu 0-3 la «masa verde» meciul disputat la Piatra Neamt in etapa a 16-a din Divizia A, iar echipa moldava a fost penalizata in plus cu 3 puncte, printr-o decizie luata ieri de Comitetul Executiv al Federatiei Romane de Fotbal.



Forul de conducere al FRF a mai hotarit ca jucatorii Ceahlaului, Purica, Alistar si Axinia, sa fie suspendati pe trei etape si amendati fiecare cu 5 milioane de lei pentru ca nu au jucat la adevarata valoare in acel meci, cistigat de Dinamo cu 2-1.

Este pentru prima data in istoria primei divizii cind doua echipe sint pedepsite pentru un meci aranjat. Inaintea pronuntarii sanctiunilor, ministrul Tineretului si Sporturilor, Georgiu Gingaras, a amenintat ca va declansa o ancheta la "singe" impotriva FRF, daca Federatia nu va lua masuri drastice impotriva formatiilor implicate in blatul de la Piatra Neamt.

Pentru sanctionarea celor doua echipe (amendate si cu cite 80 milioane de lei), s-au pronuntat unsprezece dintre membrii Comitetului Executiv, in timp ce presedintele Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, nu a avut drept de vot, intrucit s-a pronuntat anterior in mod public. Hotarirea este definitiva, cele doua cluburi putind face apel, eventual, doar la Tribunalul Sportiv de la Zürich.

BAK
18th July 2007, 20:05
exact........de aceea au si fost depunctati.pentru blatul care nu a existat....

danpuric78
18th July 2007, 20:52
cu riscul de a ma repeta


Curatenia in fotbal
evenimentul zilei . 22-03-2002
Dinamo si Ceahlaul au fost depunctate



Ceahlaul si Dinamo au pierdut cu 0-3 la «masa verde» meciul disputat la Piatra Neamt in etapa a 16-a din Divizia A, iar echipa moldava a fost penalizata in plus cu 3 puncte, printr-o decizie luata ieri de Comitetul Executiv al Federatiei Romane de Fotbal.



Forul de conducere al FRF a mai hotarit ca jucatorii Ceahlaului, Purica, Alistar si Axinia, sa fie suspendati pe trei etape si amendati fiecare cu 5 milioane de lei pentru ca nu au jucat la adevarata valoare in acel meci, cistigat de Dinamo cu 2-1.

Este pentru prima data in istoria primei divizii cind doua echipe sint pedepsite pentru un meci aranjat. Inaintea pronuntarii sanctiunilor, ministrul Tineretului si Sporturilor, Georgiu Gingaras, a amenintat ca va declansa o ancheta la "singe" impotriva FRF, daca Federatia nu va lua masuri drastice impotriva formatiilor implicate in blatul de la Piatra Neamt.

Pentru sanctionarea celor doua echipe (amendate si cu cite 80 milioane de lei), s-au pronuntat unsprezece dintre membrii Comitetului Executiv, in timp ce presedintele Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, nu a avut drept de vot, intrucit s-a pronuntat anterior in mod public. Hotarirea este definitiva, cele doua cluburi putind face apel, eventual, doar la Tribunalul Sportiv de la Zürich.


Acum articolele de prin ziare reprezinta adevarul absolut. Cand e vorba de ceahlaul si dinamo. Insa mint cu nerusinare cand e vorba de blaturile si arbitrii stelei subordonati ciobanului.
hai sa fim seriosi. Decizia a fost schimbata pentru ca nu a existat nici o proba inafara de impresiile lui piturca. (sustinute puternic cu terenuri ciobanesti pentru mitica&co.)
Atat a fost - o parere de-a lui piti (la vremea aceea ciobanul inca nu-si dadea cu parerea,doar cu parul) o campanie de presa si gata blatul. Insa indiciile, dovezile au lipsit.

Ata de bune au fost "relatiile de prietenie" intre dinamo si ceahlaul. incat dinamo a castigat o singura data in isotrie un meci la piatra neamt.

Ferdininho
18th July 2007, 21:15
probabil te-ai nascut dupa 98, blatul recunoscut a fost Ceahlaul-dinamo

:ok:

M-am nascut in 2007, noua generatie de antistelisti cei care refuza sa tina cu Steaua doar "ca sa fie la moda" sunt pe val.

Unde-s aia 5 mil de suporteri din sodajele Mediafax :happy:happy:happy:

BAK
18th July 2007, 21:22
Unde-s aia 5 mil de suporteri din sodajele Mediafax :happy:happy:happy:

la tzara.....si nu au access la internet

Zax
18th July 2007, 22:29
Acum articolele de prin ziare reprezinta adevarul absolut. Cand e vorba de ceahlaul si dinamo. Insa mint cu nerusinare cand e vorba de blaturile si arbitrii stelei subordonati ciobanului.
hai sa fim seriosi. Decizia a fost schimbata pentru ca nu a existat nici o proba inafara de impresiile lui piturca. (sustinute puternic cu terenuri ciobanesti pentru mitica&co.)
Atat a fost - o parere de-a lui piti (la vremea aceea ciobanul inca nu-si dadea cu parerea,doar cu parul) o campanie de presa si gata blatul. Insa indiciile, dovezile au lipsit.

Ata de bune au fost "relatiile de prietenie" intre dinamo si ceahlaul. incat dinamo a castigat o singura data in isotrie un meci la piatra neamt.


hai sa fim seriosi, daca nu era blat si nu aveau dovezi clare nu cred ca se apuca nimeni sa depuncteze echipele doar de dragul de a fi depunctate, mai ales stiindu-se relatiile la LPF a celor de la Dinamo...

danpuric78
18th July 2007, 22:51
hai sa fim seriosi, daca nu era blat si nu aveau dovezi clare nu cred ca se apuca nimeni sa depuncteze echipele doar de dragul de a fi depunctate, mai ales stiindu-se relatiile la LPF a celor de la Dinamo...

Inca o supozitie. daca n-ar fi avut.... Problema e ca nu au avut nimic. Suspendarea a fost data la ordinul cuplului piti-GG. Ciobanul de-abia intrat in fotbal le sucise mintile tuturor cu terenurile sale.
Daca ar fi avut o singura dovada depunctarea ar fi ramas in picioare.

SAMM
19th July 2007, 08:55
Unde-s aia 5 mil de suporteri din sodajele Mediafax :happy:happy:happy:


Conform ultimului sondaj de opinie al Barometrului de Cercetari Sociale (BCS), Steaua ar fi echipa cea mai iubita din Romania, trupa lui Gica Hagi conducind detasat in lupta cu celelalte formatii de top din fotbalul autohton. Podiumul este completat de Dinamo (12,6 %) si Rapid (9,2%)

chipy_1923
21st July 2007, 00:10
Conform ultimului sondaj de opinie al Barometrului de Cercetari Sociale (BCS), Steaua ar fi echipa cea mai iubita din Romania, trupa lui Gica Hagi conducind detasat in lupta cu celelalte formatii de top din fotbalul autohton. Podiumul este completat de Dinamo (12,6 %) si Rapid (9,2%)

:lol::lol::lol::happy:happy te-a propus Jiji presedinte de partid la PNG?sau de obicei pui botu' la sondaje de genul asta?

Ferdininho
21st July 2007, 01:22
On topic : Galeria Stelei VS portarii echipei adverse

mArIuSeL
25th July 2007, 17:58
Steaua - Dinamo , UTA - Poli, si CFR - "U"

BBB
25th July 2007, 19:26
Conform ultimului sondaj de opinie al Barometrului de Cercetari Sociale (BCS), Steaua ar fi echipa cea mai iubita din Romania, trupa lui Gica Hagi conducind detasat in lupta cu celelalte formatii de top din fotbalul autohton. Podiumul este completat de Dinamo (12,6 %) si Rapid (9,2%)

conform unui sondaj facut prin casa, toti cei 5 chestionati mi-au zis ca tantalau mai mare ca tine n-au vazut. deci procent de 100%!!!

Nightwish
25th July 2007, 19:30
conform unui sondaj facut prin casa, toti cei 5 chestionati mi-au zis ca tantalau mai mare ca tine n-au vazut. deci procent de 100%!!!

Vezi ca-ti da ban stelistu :)
Eu nu ma bag, dar cam ai dreptate :D

TYPI-STIINTA
25th July 2007, 20:00
CRAIOVA vs echipa securitatii (dINAMO) .. meci pe viata si pe moarte - si in tribune dar si pe teren

Sezione
27th July 2007, 23:50
Conform ultimului sondaj de opinie al Barometrului de Cercetari Sociale (BCS), Steaua ar fi echipa cea mai iubita din Romania, trupa lui Gica Hagi conducind detasat in lupta cu celelalte formatii de top din fotbalul autohton. Podiumul este completat de Dinamo (12,6 %) si Rapid (9,2%)

Folosesti greist cuvintul " iubita "... Da steaua are cei mai multi suporteri de conjunctura..gen ionel din clasa a 2 0a primara sau tatza Leana de la colt...dar IUBITA o sa vedem citi suporteri o sa iaba in Ghencea dupa ce o sa fie eliminata de Zaglebie:happy

ionut_cluj
28th July 2007, 10:28
Folosesti greist cuvintul " iubita "... Da steaua are cei mai multi suporteri de conjunctura..gen ionel din clasa a 2 0a primara sau tatza Leana de la colt...dar IUBITA o sa vedem citi suporteri o sa iaba in Ghencea dupa ce o sa fie eliminata de Zaglebie:happy

de fiecare data va mintiti cu astfel de fantezii si de fiecare data se intampla contrariul:) nu v-ati saturat?