PDA

View Full Version : Doua suflete pierdute.



gigiciuperca
25th June 2007, 14:02
Ia zi bre' Diablo din ce motiv mi-ai dat ban definitiv ca am si eu asa o mica curiozitate.

Cum bre' se poate sa fiti asa comunisti si sa-mi dati ban direct fara sa imi spuneti motivul?

Vadim, cum naiba de l-ai pus pe asta moderator tata ca e un mic Ceausist?

Ce faci bre' relansat? Vad ca ne-au bagat pe amandoi in aceeasi celula! :happy :happy :lol:

Kainsashiki
25th June 2007, 14:03
esti anchetat in stare de arest. la fel si celalalt suspect, relansat, desi el mai avea o sansa sa fie anchetat in libertate.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:05
Bre' stai asa cum adica sunt achetat?
Pai spune-mi ce am facut ca sa stiu pentru ce sunt achetat?
Nu ti se pare normal sa imi comunici pentru ce iau ban?
Vadim, tu nu dai pe aici?

Noroc bre' relansat :bere: . Ne-au adus si bere! :happy

relansat
25th June 2007, 14:05
Nush ce sa mai zic ... sistemu` m`o ciuruit pentru a doua oara, dupe ce o tras intr`un preten al meu cu precizia unui ceas elvetian. Traim intr`o lume haina, condusa de neshte oameni care nici nu merita a fi mentionat in acest thread de maxima intensitate emotionala.

p.s: Ai grija ce faci cu sapunu` bre`, io nu ma ocup cu d`astea :D:drak: :lol:

Noroc, ce bulangii is astia ... nu mi`o adus Timisoreana :(((

gigiciuperca
25th June 2007, 14:07
Da bre' asa e ai dreptate. Numai comunisti pe aici. :happy
Cred ca astia l-au impuscat de fapt pe Ceausescu. :happy
Totusi de ce ne-am luat amandoi bani? Si de ce eu definitiv si tu o luna?? :happy :lol:

PS: Diablo si Vadim, va rog sa lamuriti situatia cat mai repede. Nu imi place sa fiu banat nevinovat si sa nu pot posta. Daca nu dati pe aici sa imi explicati imi voi lua de la sine putere sa imi fac alt cont pana lamuriti voi situatia. :happy :happy

relansat
25th June 2007, 14:08
De unde stii c`am primit io o luna? Ban`urile se dau in functie de gravitatea faptelor savarsite, din cate stiu. Se pare ca tu esti mai periculos decat mine :D

Kainsashiki
25th June 2007, 14:09
Aveti grija ce faceti aici pentru ca e posibil sa se intoarca impotriva voastra.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:10
Bre' eu cred ca e sistemul ticalosit. :happy
De mine le-a fost frica mai tare decat de tine. :happy
Asta ar trebui sa iti dea de gandit. :lol:

Revolutie!!!!!!!!!!!!!!!!:happy :happy

relansat
25th June 2007, 14:11
Aveti grija ce faceti aici pentru ca e posibil sa se intoarca impotriva voastra.


Vezi ca te contrazici bre`? Cum vorbesti la plural din moment ce sustii ca suntem clone? :thinkso:

gigiciuperca
25th June 2007, 14:11
Bre' Diablo facem ce vrem aici ca suntem in celula noastra.

Eu astept sa imi spui TU(mai ales) sau macar Vadim(ca administrator) pentru ce am luat ban.

Kainsashiki
25th June 2007, 14:11
prezumtia de nevinovatie, relansat. deocamdata.


gigiciuperca, esti suspect ca fiind clona lui relansat, lucru confirmat (la betie sau nu) si de el. pana la finalizarea anchetei stati aici.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:12
Si eu ma fac vinovat de ce anume?

PS: Daca nu lamuriti treaba, si vad ca nu va obositi sa scrieti aici nici tu nici Vadim imi dau liber sa imi fac alt cont sa stii.:happy

relansat
25th June 2007, 14:13
Diablo, deci suntem inchisi preventiv? :cry:

Puteti sa spuneti voi orice, io cre`ca o mana dubioasa din Franta invarte toata afacerea asta care incepe sa se imputa.

Vadim
25th June 2007, 14:14
Cazul e inchis. Relansat a recunoscut ca e el sub clona gigiciuperca. Cand vorbeam cu relansat pe ym si i-am zis ca e clona lui, am primit pm pe forum de la gigiciuperca, atasat mai jos. QED.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:14
S-a imputit deja bre'.
Stai ca eu nu inteleg treaba asta cu inchisi preventiv. :happy
Sa ne spuna macar 1 motiv pentru care am luat ban. :happy

gigiciuperca
25th June 2007, 14:16
Cazul e inchis. Relansat a recunoscut ca e el sub clona gigiciuperca. Cand vorbeam cu relansat pe ym si i-am zis ca e clona lui, am primit pm pe forum de la gigiciuperca, atasat mai jos. QED.

Bre Vadim, tu cum naiba esti adminstrator aici daca est paralel.

Pai daca laura andresan iti spune pe ym ca e gigiciuperca inseamna ca e si adevarat.
Eu vreau o dovada, nu basme din astea cu alba ca zapada ca suntem toti prea mari sa credem in ele.

relansat
25th June 2007, 14:16
Si de ce ma rog bagi atasamente cand stii foarte bine ca noi nu putem vedea ce indrugi tu acolo? :D :drak: :lol:

Cer sa fiu debanat imediat si scuze publice in fata poporului vaduvit de lipsa noastra, ca urmare a actiunilor voastre staniliste :D

dardar_3
25th June 2007, 14:18
Ce facurati bre nacajitilor...:(....:mda:... gigi... cu soccerproject cum ramane?...:mda:

gigiciuperca
25th June 2007, 14:18
Da singura reparatie compensatorie pentru rusinea pe care au provocato conducatorii comunisti ai acestui forum ar fi debanarea imediat si scuze publice in fata marii adunari nationale.

Balaci
25th June 2007, 14:19
Daca nu esti clona, gigi, oricum tot e relativ meritat ban-ul, pe motiv de misto:D

relansat
25th June 2007, 14:21
Balaci, tu esti reincarnare lu` Ceashca, pe cuvantu` meu :D

gigiciuperca
25th June 2007, 14:21
Ce facurati bre nacajitilor...:(....:mda:... gigi... cu soccerproject cum ramane?...:mda:

Stai bre' ca (,) comunistii astia de aici m'au vazut clona cu relansat!
:happy :happy :lol:

Revin la soccer stai linistit. Astept debanarea si scuze publice. :happy

Balaci
25th June 2007, 14:22
Balaci, tu esti reincarnare lu` Ceashca, pe cuvantu` meu :D

relansat, o luna trece repede:D:cya:

gigiciuperca
25th June 2007, 14:23
Daca nu esti clona, gigi, oricum tot e relativ meritat ban-ul, pe motiv de misto:D

Bre' daca zici ca sunt clona, da'mi o dovada palpapila.
Eu stiam ca pana nu aveti dovezi nu va faceti voi de cap pe aici ca sunteti moderatori sau ce pana mea sunteti.
Eu stiu foarte bine ce sunt.
Nu credeam ca esti si tu la fel de comunist.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:24
@balaci: ia zi bre' de cine am facut misto de este banul meritat?

Balaci
25th June 2007, 14:25
@gigi: nu e vorba de comunism, insa din moment ce faci misto legat de subiecte sensibile, exista si posibilitatea sa ti-o iei...
vad acolo ca i-ai zis lui Vadim ca nu esti gigiciuperca:D da cine esti atunci?:D

relansat
25th June 2007, 14:25
Balaci ai grija cu cuvintele la adresa mea de pe RA ca nu`i frumos ce spui. :no:

Balaci
25th June 2007, 14:27
Balaci ai grija cu cuvintele la adresa mea de pe RA ca nu`i frumos ce spui. :no:

care cuvinte?

gigiciuperca
25th June 2007, 14:27
@gigi: nu e vorba de comunism, insa din moment ce faci misto legat de subiecte sensibile, exista si posibilitatea sa ti-o iei...
vad acolo ca i-ai zis lui Vadim ca nu esti gigiciuperca:D da cine esti atunci?:D

Hai bre' inceteaza!
Care este subiectul ala sensibil ia spune-mi si mie?
Voi aici ati facut o mare nedreptate. Daca eram la fel de comunist ca voi faceam alt cont si scriam in voie.
Eu cred ca voi sunteti putini inconstienti, pe langa faptul ca spuneti numai prostii...si cand ma gandesc ca v-am raspuns la pm. :happy :happy

relansat
25th June 2007, 14:29
N`am chef sa reproduc acum. Esti in vizoru` meu oricum.
p.s: erai un baiat mai linistit pan` sa intri ca moderator :( ... hai ca io am iesit; vedeti poate scoateti banu` ala.

gigiciuperca
25th June 2007, 14:29
faceam alt cont si scriam in voie.


Se pare ca daca nu recurg la astfel de lucruri nu vreti sa imi spuneti motivele pentru care am luat ban. :ok:

Vadim
25th June 2007, 14:29
Relansat spune acum ca gigi nu e clona lui, ci a altui user mai vechi. Cand va hotarati scrieti aici. :D Gigiciuperca s-a inregistrat pe forum pe 16 iunie, iar ID-ul lui de messenger e facut pe 17 iunie. Nu am timp de prostii de astea.

Balaci
25th June 2007, 14:29
subiectul sensibil sunt clonele...si e unul f.sensibil pe aici din moment ce pana de curand nu s-au prea luat masuri...poate ca ti s-a parut hazliu si sunt aproape sigur ca nu esti clona, insa se pare ca uneori nu e bine sa fii prea glumet ca lumea te ia si in serios:D

dardar_3
25th June 2007, 14:30
Ce sensibil esti mai Lazarius...:drak:...:P...


ban la misto...;).... am inteles...:cry:...



PS: Numele topicului e bestial... e titlu de roman...:D
@gigiciuperca: uita-te la niste jucatori de la mine si zi-mi cat imi dai pe unu din ei...:D

gigiciuperca
25th June 2007, 14:31
:happy :happy :happy

Vadim esti prea tare.:happy
Ce importanta are cand am facut contul de mess?

De unde stii tu a cui clona sunt? :happy :happy

Parca am si raspuns la un pm de la tine si ti-am explicat ceva despre un cont dezactivat de mult. :happy :happy

Balaci
25th June 2007, 14:32
N`am chef sa reproduc acum. Esti in vizoru` meu oricum.
p.s: erai un baiat mai linistit pan` sa intri ca moderator :( ... hai ca io am iesit; vedeti poate scoateti banu` ala.

Multumesc de avertisment:D Cu RA, nu am zis nimic care sa nu iti pot zice si in fata...Cat timp tu faci misto de forum si incalci reguli nu pot sa fiu de acord cu tine, chiar daca esti un personaj simpatic in general

gigiciuperca
25th June 2007, 14:34
Bre' atata timp cat ati intrebat ceva si v-am raspuns a fost OK.
Ca apoi voi a doua zi tot nu erati lamuriti si ati tinut placa cu "clonele", pai mi scuzi sa va meritati sa fiti tinuti in misto. :happy

Faptul ca am luat ban aici, iar tu crezi ca nu sunt clona inseamna incompetenta celui care mi-a dat ban si a celui care l-a pus moderator. :happy :happy

Oricum astept lamuriri, si nu inteleg cum poti sa iei masuri fara sa fii sigur de ceva sau sa ai macar dovezi.

Sa stii ca nu e mare belea banul asta pentru mine, pot sa scriu oricand aici cum au facut si altii, dar vreau sa ma lupt cu sistemul vostru ticalosit. :happy :lol:

gigiciuperca
25th June 2007, 14:35
PS: Numele topicului e bestial... e titlu de roman...:D
@gigiciuperca: uita-te la niste jucatori de la mine si zi-mi cat imi dai pe unu din ei...:D

Mersi. Pai vom face romanul in curand, asteptam sa mai scrie vinovatii de situatie aici. :happy :happy

Bre' mai am 2 zile si scap de interdictie la transferuri si atunci iti spun pe cine vreau si cat ofer. Unul din ei parca l-ai pus deja pe lista.:D

gigiciuperca
25th June 2007, 14:40
Gata bre' ca am inteles.
Faceti o prostie si apoi , cum nu aveti dovezi clare, va dati loviti si nici macar nu va mai justificati actiunile.:happy
Halal moderatori si halal administrator de forum.

Nu am vrut sa fac alt cont, dar ce faceti voi se numeste nesimtire asa ca imi iau libertatea asta.
PS: Sa ma anuntati cand va hotarati sa va argumentati deciziile si sa va asumati responsabilitati. :D

gigiciuperca
25th June 2007, 14:42
Apropo sper sa nu va chinuiti sa banati clona pana nu va justificati aici si nu debanati userul meu pentru ca pot face atat de multe ca va veti plictisi sa le dati ban.
Banul ala pe ip e prea mic pentru o lume asa de mare.

relansat
25th June 2007, 14:46
wtf is lazarius? ca am mai auzit pe undeva numele asta? e un nickname sau ce ? :cry:

Cat despre numele threadului, gigi e poet ce stiti voi? :D

gigiciuperca
25th June 2007, 14:47
Bre' relansat eu sunt online again. Tu ce mai astepti?

relansat
25th June 2007, 14:48
Tot cu rosu te vad mah ... sau vara asta se poarta culorile aprinse ? :D :drak: :lol:

Vadim
25th June 2007, 14:49
Parca am si raspuns la un pm de la tine si ti-am explicat ceva despre un cont dezactivat de mult. :happy :happy

Nu exista conturi dezactivate. Toate raman in baza de date.

relansat
25th June 2007, 14:50
Gigi_reloaded e clona clonelor noastre sau cum vine treaba ca m`am pierdut? :thinkso:

Razboiul clonelor ... o sa fie mai tare decat Jihadu` :D :drak: :lol:

gigiciuperca
25th June 2007, 14:57
Nu exista conturi dezactivate. Toate raman in baza de date.

Bre' Vadim parca ti-am explicat de pe piem.

Nu mai stiu parola la ala, nu am mai intrat de peste 2 ani si nici mailul.

Eu vad ca nu prea vrei sa imi explici situatia actuala, nu aia trecuta pe care ti-am explicato eu.

kain
25th June 2007, 14:59
Vadim, gigi nu are nici o clona. Eu il sustin :P

relansat
25th June 2007, 15:02
Uite vezi ca pustiu stie cel mai bine. Eliberati`l pe Gigi, lumea`i vrea din nou in libertate.
p.s: vedeti poate rezolvati si cu relansat+sandilius ... haideti va rog io ;)

Vadim
25th June 2007, 15:02
Bre' Vadim parca ti-am explicat de pe piem.

Nu mai stiu parola la ala, nu am mai intrat de peste 2 ani si nici mailul.

Eu vad ca nu prea vrei sa imi explici situatia actuala, nu aia trecuta pe care ti-am explicato eu.

Ce nume de user aveai?

Situatia actuala o vezi.

clona
25th June 2007, 15:14
Auzi bre' la asta i-ai dat ban de cum am inregistrat-o? :happy

Pai in cazul asta fac ghidusii atunci pe aici, sa le cautati ceva. :happy

Ce user aveam? Vadim esti naiv, cum dracu sa iti spun eu tie ce user aveam cat timp tu nu iti justifici actiunile iar moderatorul pus de tine diablo face tamplenii pe aici si nici macar nu e barbat sa raspunda pentru ele. :happy

Kainsashiki
25th June 2007, 15:16
mah, ti-am raspuns o data: tu si relansat ati luat ban pt ca sunteti suspectati ca v-ati facut clone. doar nu vrei sa stau sa fac acum un raport pentru un bolnav mintal ca tine.

clona
25th June 2007, 15:17
Bre' Vadim.

Nu e asa ca e mai usor sa dai ban si sa nu te mai justifici decat sa iti asumi responsabilitati?

Apropo: Tu si Diablo mai aveti timp, ca eu mai am IP-uri si vad ca daca nu va pierdeti timpul sa argumtentati de ce ati dat ban la gigiciuperca, cu siguranta il veti pierde sa dati ban la altii noi. :D

YoYoyOi
25th June 2007, 15:17
daca faceti circ credeti ca rezolvati ceva? :cool:

relansat
25th June 2007, 15:19
Io vroiam sa fac ceva frumos pe pariuri, sectiunea pe care mi`am inceput viata de forumist aici pe ols, da` se pare ca nu se vrea ashe ceva. Sa fiti sanatosi si sa ne auzim cu bine peste 29 de zile. Voi fi aici, stati linistiti ca nu lipsesc io de la rendez vous.

clona
25th June 2007, 15:19
mah, ti-am raspuns o data: tu si relansat ati luat ban pt ca sunteti suspectati ca v-ati facut clone. doar nu vrei sa stau sa fac acum un raport pentru un bolnav mintal ca tine.

Bre' tu dupa ce ca esti prost mai esti si fudul? Bolnavi mintali poate ai la tine in familie, ai grija ca nu ne cunoastem ca sa ne si permitem.

Ce dovada ai avut tu cand eu si relansat aveam ip-uri diferite? Eu sunt din B. el din alta parte, si pe langa asta v-am raspuns la PM si v-am explicat, la curiosii care au dat bineinteles.

clona
25th June 2007, 15:20
daca faceti circ credeti ca rezolvati ceva? :cool:

Pai nu fac circ deloc, am luat ban pe nedrept si iei fug de responsabilitati acum.
Si cum vreau sa postez, imi vad de treaba si postez.

gigirevolutie
25th June 2007, 15:47
:happy :happy

Diablo ia vezi ma cate ip-uri reusesti sa banezi...poate nici userii care n-au facut nimic nu mai pot intra. :ras-plans: :ras-plans:

Ce terminat esti frate, in loc sa-ti ceri scuze ca esti prost tu continui. :ras-plans:

gigimartiru
25th June 2007, 16:13
@Diablo mai poti bre' sa cauti clone?

Vezi ca urmatoarea vine pe ip de romania. :happy :happy

Poate dai ban si la din astia pe bune acuma, sa vezi ce rad.

gigimartiru
25th June 2007, 16:14
Cu justificarea aia cum ramane Vadim?

Parca erai mai responsabil. Imi spui si mie motivele alea pentru care am luat ban?

relansat
25th June 2007, 19:17
Nu`mi vine sa cred ca mi`am luat ban din simplu` motiv ca nu am vrut sa spun cine`i gigiciuperca si ce legaturi am cu el (???). Dupe ce ati recunoscut ca gigi are IP de Bucuresti si chiar cand ati vazut ca acesta a postat concomitent cu mine pe forum, ati trecut cu vederea si m`ati ciuruit in cel mai jenant mod posibil fara a avea nici macar cel mai subtire motiv in apararea voastra. De fapt, voi trebe sa va aparati? Nici gand, voi continuati sarada, multumitandu`va cu raspunsuri de genu` "c`ashe a vrut muschiu meu, ca io`s shafu` aici, etc...". Sincerele mele felicitari si va astept cu noi texte rupte parca din operele lu` ala de se nascu` in Haimanale.

Vadim
25th June 2007, 19:32
DoubleJ, ce user aveai inainte? Ai uitat sa imi zici. Acel user 'dezactivat'. Esti sigur ca e dezactivat? Nu incepe cu A si se incheie cu O, iar proprietarul sta undeva peste Prut? :D Ca limbajul si anturajul se pupa. :D

relansat
25th June 2007, 19:34
Lasa puzzle`urile vadime ca nu`i alejandro ... ce incerci sa faci aici? Vrei sa jucam spanzuratoarea? Io deja ti`am facut capatana :D ... continuam cu restu` :D

muc_cel_mic
25th June 2007, 19:36
Bre' relansat iar m-am intors la bulau? :happy

Eu tot incerc sa scap da nu ma lasa gardienii cum ma prind ma baga inapoi. :happy

Relansat vezi sa nu scapi sapunu ca sunt nervos. :happy

@Vadim: vad ca esti online acuma. :happy
Ti-am spus de atunci de pe pm ca mai multe de 30-40 de posturi nu aveam si alea erau la domeniul auto. Si asta prin 2004 asa ca sigur nu mai exista acum.
Si nu e userul la care te gandesti tu, eu sunt din Buc.
Apropo Vadim: in postul tau tocmai ai recunoscut ca nu sunt relansat. Acum explica-mi si mie de ce am fost banati pentru ca suntem clone din moment ce noi suntem 2 persoane diferite? :happy

Sunt tare curios de raspuns.

relansat
25th June 2007, 19:39
Stai flex mey ca nu`ti satisface el curiozitatea ashe de repede ... pan` una alta sa`ti prezint colegii de camera/celula: Savex, Duru, Camel, Fa, Palmolive, Nivea si, subsemnatu`, Dove :D ... cu`alte cuvinte esti mancat :cry:
Sper sa scapam cu bine pan` diseara ca ne iau lumina astia si`am pus`o ... in sensu` propriu al cuvantului :(
SOS Vadim, SOS ... luptati oameni pentru libertate !!!

muc_cel_mic
25th June 2007, 19:40
Auzi bre' Vadim mai bine ai lasa puzzleurile ca oricum nu te prinzi si ai raspunde aici pe thread.

Nu de alta da deja am mai facut un user si mi-e cam lene sa postez iar pe pinguini. :happy

Eu stiu ca tu vrei trafic si vizitatori diferiti, dar de maine incep sa iti cer bani sa stii. :happy :happy

relansat
25th June 2007, 19:43
Il vazusi pe Duru excitat si acu` incepi sa ceri bani? :D :drak: :lol:

O sa puna astia bannere cu tine pe forum mucosule :D ... ce`ai fo` si ce`ai ajuns? Metamorfozare dubioasa ciuperca - muc :cry:

muc_cel_mic
25th June 2007, 19:48
Bre' la urmatorul promit sa trec iar la ciuperci. :happy :lol:

Astia citesc paginile si vor sa ne raspunda. :happy
Eu cred ca nu stiu ce sa ne spuna. :happy Cand nu ai dreptate, mai bine taci decat sa te vada tot forumul ca ai gresit. :happy

Revolutie! La lupta vitejii mei! :happy

relansat
25th June 2007, 19:52
Am pute`o denumi gafa saptamanii ... ne pripim cumva? Nu cred. Cum sa ne suspecteze mah pe noi de clonocid? :D :drak: :lol:

Frumoasa decizia lor de a prefera silenzio stampa in locu` scuzelor ieftine care ar putea sa`l faca Savex sa ranjeasca perfid :D

Mai e putin si se innopteaza ... la lupta vitejii mei !!!

relansat
25th June 2007, 19:56
Ca sa nu zica lumea ca`s nesimtit, tin sa le urez si io la multi ani tuturor Mucilor care azi isi sarbatoresc ziua de nastere :bere:
... inca ceva, LMA si lu` io_poenaru, care azi implineste frumoasa vasrta de 32 ani :bere:

relansat
25th June 2007, 20:17
Drace (aka angel_with_tail) treci pe la mine sau baga o poza pe threadu` ala infestat de mickey mousi sa`mi mai clatesc si io privirea cu ceva bunaciuni la horizont :D ... SteelGirl, ca de`obicei, nota 10 cu felicitari, desi nu prea`mi plac blondele :D

muc_cel_mare
25th June 2007, 20:23
Da fetelor bagati ceva poze pentru intemnitati...ca e frig si intuneric aici la bulau. :D

Si mai trebuie sa avem si grija cu sapunu' . :(

YoYoyOi
25th June 2007, 20:30
ba deja esti penibil cu clonele astea :sleep:

muc_cel_mare
25th June 2007, 20:33
Yoyo tu esti avocatul lui Diablo, sau al lui Vadim?

Eu sunt penibil sau aia care m-au banat fara motiv si dupa aia in loc sa justifice s-au dat disparuti?

Uite-te bine la inceputul threadului si ai sa vezi ca le-am spus de cateva ori ca daca se fac ca ploua si nu spun de ce ne-au banat, eu imi vad de treaba si imi exercit dreptul de a posta liber pe forum.

Eu inteleg ca exista un regulament dupa care functioneaza acest forum. Dar am fost banat fara sa incalc acel regulament si nici macar bunul simt sa isi motiveze actiunile nu l-au avut.

Asa ca sanatate!

Daca tot te dai rotunda, ia spune-mi tu de ce am fost banat?

relansat
25th June 2007, 20:33
Si voi sunteti megapenibili cu decizile voastre absurde, da` asta`i alta discutie nu? :D

YoYoyOi
25th June 2007, 20:39
nu sunt avocatul nimanui. Dar asa cum relansat isi sustine cauza, sau macar incearca aici, cu acelasi nume, tu le tot schimbi si tot faci clone, sa areti ca poti si esti smecher. Dar nu impresionezi pe nimeni....
Daca ati explica si voi serios ce si cum, ar fi alta discutie, dar cu voi nu se poate discuta ca o tineti doar in glume si mistouri.

muc_cel_mare
25th June 2007, 20:46
Auzi bre' yoyo, eu nu vreau sa arat ca sunt smecher.

Relansat nu isi face clone pentru ca nu stie cum si e mai greu. Plus ca la el e alta situatie pe cand la mine in conditiile astea pot sa spun ca numai dau 2 lei vechi pe asemenea moderare si pe atitudinea administratorului acestui forum.

Cat despre sustinut cauza si explicat? Pai ti se pare ca e ceva de explicat, cand insusi Vadim a recunoscut intr-un post de mai sus ca nu suntem clone?

Iar partea cu explicatul de ce am luat ban le ramane lor sa ne arate cateva motive pentru care au crezut ca suntem clone desi: scrie de la IP diferite,unul e in moldova,altul in bucuresti;iar pe mine ma puteau vedea personal daca vroiau maine la tenis

Concluziile le las pentru aia cu creier, sa le traga singuri.

relansat
25th June 2007, 20:46
Iubire, io nu trebe sa dau explicatii nimanui. Omu` m`o intrebat daca`s jiji e clona mea. i`am zis ca nu, dupe care a insistat, vrand parca sa auda cuvantu` magic. Si culmea coincidentei, in momentu` respectiv ascultam benecunoscuta pesa a celor de la Parazitii, Minte`ma frumos - principalu` motiv ptr care i`am trantit`o lu` vadim cum ca as fi ciupercaru` ... asta nu`i un motiv de a bana un om. Sau cum se spune in justitie, dosaru` se claseaza in lipsa de dovezi (ceva de genu` :thinkso:)

Datenshi
25th June 2007, 20:48
nu sunt avocatul nimanui. Dar asa cum relansat isi sustine cauza, sau macar incearca aici, cu acelasi nume, tu le tot schimbi si tot faci clone, sa areti ca poti si esti smecher. Dar nu impresionezi pe nimeni....
Daca ati explica si voi serios ce si cum, ar fi alta discutie, dar cu voi nu se poate discuta ca o tineti doar in glume si mistouri.


Pe de alta parte, mistourile nu cred ca sunt motiv de ban. E adevarat ca cel putin nea ciuperca exagereaza, dar...

muc_cel_mare
25th June 2007, 20:50
Iar la mine problema e si mai dificila. Ca inainte sa faca topic pe RA in care ne facea clone pe mine si relansat, a avut discutie pe PM cu mine, atat el cat si alti moderatori.

Asa ca daca vrem progres trebuie sa schimbam mentalitati comuniste aici, iar cei vinovati sa plateasca.

Asta ti se pare un forum OK, te banez ca te suspectez eu de ceva, dar nici eu nu stiu sigur de ce te banez. Si la cateva ore practic spun voalat ca nu aveam dreptate, dar doar atat...

Sa va fie rusine celor implicati! :headbang:

relansat
25th June 2007, 20:52
Bre` ofticosule nu te mai ajita atat, nu vezi ca aveam audienta selecta p`aici? :D

Steel_Girl astept o poza cu tine vopsita bruneta, asta e singura cerinta pe care o am inainte de a intra la dus :kiss:

Kainsashiki
25th June 2007, 20:52
Ca inainte sa faca topic pe RA in care ne facea clone pe mine si relansat, a avut discutie pe PM cu mine, atat el cat si alti moderatori.


De unde stii tu ce se discuta pe RA?

relansat
25th June 2007, 20:55
Nu`i raspunde mah. Ai dreptu` la un avocat :D

De la Mama Omida bre`, ti`am mai zis ca el citeste in cafea ce dreak? ;)

Kainsashiki
25th June 2007, 20:55
ok, Mama Omida sa va scoata banurile.

muc_cel_mare
25th June 2007, 20:57
Pentru cei care au spus ca exagerez eu cred ca voi cititi pe sarite?

Uitati cateva fragmente din ce am scris, cu mult inainte sa fac prima clona, cautati si vedeti daca am primit raspuns concludent undeva si apoi va rog sa trageti concluzii.

Diablo e treaba mea de unde stiu si ce fac atata timp cat nu deranjez pe nimeni si nu incalc regulamentul. As putea la fel de bine sa stiu parola ta de pe forum si tu sa nu ai habar. :happy




PS: Diablo si Vadim, va rog sa lamuriti situatia cat mai repede. Nu imi place sa fiu banat nevinovat si sa nu pot posta. Daca nu dati pe aici sa imi explicati imi voi lua de la sine putere sa imi fac alt cont pana lamuriti voi situatia. :happy :happy




Eu astept sa imi spui TU(mai ales) sau macar Vadim(ca administrator) pentru ce am luat ban.


Si eu ma fac vinovat de ce anume?

PS: Daca nu lamuriti treaba, si vad ca nu va obositi sa scrieti aici nici tu nici Vadim imi dau liber sa imi fac alt cont sa stii.:happy


S-a imputit deja bre'.
Stai ca eu nu inteleg treaba asta cu inchisi preventiv. :happy
Sa ne spuna macar 1 motiv pentru care am luat ban. :happy


Se pare ca daca nu recurg la astfel de lucruri nu vreti sa imi spuneti motivele pentru care am luat ban. :ok:

Judecati si apoi sunt curios sa vedem in cine dati cu pietre!

delaparis
25th June 2007, 20:58
muc , daca pe lansat il inteleg de ce se plange pe tine nu te inteleg de loc ... :D

Ce revendici aici defapt ? :D

Kainsashiki
25th June 2007, 20:59
amice, daca nu ti se da reply dupa fiecare mesaj postat nu inseamna ca ai fost ignorat.


esti anchetat in stare de arest. la fel si celalalt suspect, relansat, desi el mai avea o sansa sa fie anchetat in libertate.


Aveti grija ce faceti aici pentru ca e posibil sa se intoarca impotriva voastra.

citeste inca o data ce am zis mai sus....


prezumtia de nevinovatie, relansat. deocamdata.


gigiciuperca, esti suspect ca fiind clona lui relansat, lucru confirmat (la betie sau nu) si de el. pana la finalizarea anchetei stati aici.

ti s-au dat explicatii, n-ai vrut sa le vezi tu, atata tot.

cat despre clonele cu care ameninti pe aici. stii cat dureaza sa dai un ban? nici macar o secunda.

muc_cel_mare
25th June 2007, 21:03
ok, Mama Omida sa va scoata banurile.

Bre' diablo tu poate nu ai inteles situatia. Eu ti-am spus tie ca in afara de prost esti si fudul si vad ca am dreptate.

Pentru mine nu este o problema banul. Mi se falfaie, pentru ca daca vreau sa scriu pot sa scriu fara sa ai tu habar ca sunt eu. Cu siguranta ma duce capul mai mult ca tine iar clonele pe care le-ai prins, le-ai prins pentru ca am vrut eu bai babuinule! :ok:

Problema reala este ca tu faci pe justitiarul asa din senin si te trezesti ca dai ban fara sa ai un real motiv. Problema reala este ca tu ai un post pe OLS si nu iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale. Si nici macar nu esti la prima abatere de acest gen, aminteste-ti ca ai fost si banat justitiarule!

Solutia viabila ar fi ca vinovatii sa isi prezinte scuze public si abia apoi sa ne debaneze. Atata timp cat tu si Vadim(care desi spune in ce posteaza ca nu suntem clone) sunteti doi copii care nu va asumati responsabilitati pentru ce se intampla aici noi(eu sigur nu vreau) nu vrem sa fim debanati.

Pana atunci poate vad si restul de utilizatori ai OLS-ului ce fel de dictatura exista pe un forum PUBLIC in anul 2007!

relansat
25th June 2007, 21:03
Io nu vad decat o greseala in postarile lu` DiabLo: gigiciuperca, esti suspect ca fiind clona lui relansat. Nu se spune "esti supectat"? :D

Nu`nteleg motivu` ptr care ne suspectati ca am fi clone din moment v`ati adresat noua ca unor doua persoane distincte. Cautati alt motiv totusi, c`asta nu merge :D

muc_cel_mare
25th June 2007, 21:08
Bre' diablo, sincer nu imi mai fac clone pentru ca nu are rost sa ii fac vizite degeaba lui Vadim. Sa fie el sanatos si sa puna pe altii.

Daca tie ti se pare: "esti suspect de clone cu relansat" explicatie pentru ca am fost banat inseamna ca esti cu capul.

Pai spune-mi frate ce am facut:
- am intrat pe doua conturi dupa acelasi ip?
- am postat dupa acelasi ip cu doua conturi?
- cum pana mea ai dedus tu ca eu sunt clona lui, ia spune-mi si mie
Bai desteptule:
- inainte sa dai ban ai intrebat macar? tu sau oricare altul de aici ati intrebat?
- mi-ai cautat posturile inainte sa dai ban sa vezi ca aveam posturi in care nu faceam caterinca si vorbeam serios si de unde puteai deduce usor ca sunt din Bucuresti; apropo in posturile alea gaseai informatii incat puteai sa ma si vezi cine sunt, nu numai de unde sunt

Observ ca pe aici dupa ce ca exista moderatori comunisti pana in maduva oaselor, acestia mai sunt si lenesi.

In conditiile astea mie imi pare rau, dar nu vreau sa fiu debanat si sa ne facem ca am uitat pentru ca esti tu mare moderator.

@delaparis: Tie ti se pare ca mi s-au dat explicatii pentru banu primit?

relansat
25th June 2007, 21:14
Pentru alte actiuni, vezi ca este deschis thread despre diablo putin mai sus. Nu`l lua ashe de tare gigi, ca e baiat de treaba si o facut multe pentru acest forum. O gresit si el acu, trecem cu vederea daca`si cere scuze public :D ... io m`am calmat deja, vad ca se indreapta hienele catre noi ciupercarule :D

gigiciuperca
25th June 2007, 21:14
Pacat ca aici nu pot posta si userii obisnuiti pentru ca vedeati si voi ce parerea au userii de rand, aia care conteaza pe un forum PUBLIC despre sistemul vostru dictatorial.

Cu siguranta ca multi dintre ei au suportat abuzuri din partea asa zisor moderatori, era interesanta parerea lor, si in acelasi timp mult mai credibila decat parerea voastra. :ok:

Sa mai zic ca exista moderatori care nu sunt de acord cu voi? Nu are rost.:ok:

A facut cineva un thread cu cine il vrea pe relansat in apoi si s-a inchis repede ca contravine regulamentului, motivul perfect.

Daca aveam si barbati pe aici printre moderatori si nu numai catelusi, ar fi facut unul dintre ei cu siguranta un thread asemanator, ca sa vedem si noi ce parerea au userii despre abuzurile voastre.

PS: Mistoul daca era motiv de banat, sau oricare alt motiv, TREBUIA AVERTISMENT INAINTE, sau JUSTIFICARE PENTRU CE IAU BAN! :ok:

gigiciuperca
25th June 2007, 21:18
Bre' si eu sunt foarte calm.

Nu ma intereseaza in ce fel de baiat bun e el pe acest forum, asta o spun multi useri vad(are si thread aici :happy ).

Pe mine ma intereseaza de ce este moderator unul care nu isi asuma consecintele greselilor lui, unu care nu poate admite ca a gresit, unu care stie ca a gresit si nu poate sa isi prezinte public scuze fata de userii respectivi.

Cum am mai spus, pe Vadim il inteleg mai mult decat pe Diablo, pentru ca cu el ne-am jucat putin, dar ne-am jucat pentru ca a meritat, pentru ca a continuat cu clonele visate de el. Totusi asta nu ii scuza comportamentul nici lui Vadim care, ca administrator al acestui forum si ca om trecut de 30 de ani, ar trebui sa fie mult mai responsabil.

delaparis
25th June 2007, 21:28
@delaparis: Tie ti se pare ca mi s-au dat explicatii pentru banu primit?

In situatia asta nu se pot da explicatii deoarece se ancheteaza ... stii foarte bine cum merge ... orice explicatie poate sa te ajute in actiunea ta in caz ca esti vinovat ...

Se vor lamuri lucrurile si vedem dupa.

Parerea mea este ca daca tot acuzi in stanga si in dreapta chiar daca esti nevinovat initial o sa cazi definitiv deoarece nu te mai poate sustine nimeni ...

Fii mai inteligent ...

Balaci
25th June 2007, 21:31
Pacat ca aici nu pot posta si userii obisnuiti pentru ca vedeati si voi ce parerea au userii de rand, aia care conteaza pe un forum PUBLIC despre sistemul vostru dictatorial.

Cu siguranta ca multi dintre ei au suportat abuzuri din partea asa zisor moderatori, era interesanta parerea lor, si in acelasi timp mult mai credibila decat parerea voastra. :ok:

Sa mai zic ca exista moderatori care nu sunt de acord cu voi? Nu are rost.:ok:

A facut cineva un thread cu cine il vrea pe relansat in apoi si s-a inchis repede ca contravine regulamentului, motivul perfect.

Daca aveam si barbati pe aici printre moderatori si nu numai catelusi, ar fi facut unul dintre ei cu siguranta un thread asemanator, ca sa vedem si noi ce parerea au userii despre abuzurile voastre.

PS: Mistoul daca era motiv de banat, sau oricare alt motiv, TREBUIA AVERTISMENT INAINTE, sau JUSTIFICARE PENTRU CE IAU BAN! :ok:

8.1 Este interzis ca semnaturile, avatarele si custom title-urile membrilor de pe forum sa incite la chemarea, aducerea sau reabilitarea unuia sau mai multor useri care din indiferent ce motive nu se mai afla pe forum. De asemenea, este interzisa crearea polemicii pe marginea plecarii unuia sau altuia. Folositi PM, YM, MIRC, telefon, SMS etc.


Eu unul sunt acoperit de regulament pentru inchiderea acelui thread de pe diverse. In legatura cu restul problemei, e intre voi si Vadim/Diablo, nu cunoscu unele detalii.

relansat
25th June 2007, 21:36
Fii mai inteligent ...

Cu alte cuvinte, il faci prost pe fata pe colegu` meu de celula? :mda:

Sa te fereasca Domnu` sa ajungi la bulau vreodat` parizianule c`o sa`ti dispara izu` de Channnnnel :D :drak: :lol:

delaparis
25th June 2007, 21:39
Cu alte cuvinte, il faci prost pe fata pe colegu` meu de celula? :mda:

: ... deloc ... eu zic mai inteligent decat este ... :D

gigiciuperca
25th June 2007, 21:39
In situatia asta nu se pot da explicatii deoarece se ancheteaza ... stii foarte bine cum merge ... orice explicatie poate sa te ajute in actiunea ta in caz ca esti vinovat ...

Se vor lamuri lucrurile si vedem dupa.

Parerea mea este ca daca tot acuzi in stanga si in dreapta chiar daca esti nevinovat initial o sa cazi definitiv deoarece nu te mai poate sustine nimeni ...

Fii mai inteligent ...

Stai putin ca nu ne intelegem, cred ca suntem pe alta lungime de unda.
Cum am stat pana acum peste 3 ani si doar am citit pe forumul asta, la fel de bine o pot face binemersi si in continuare. Crezi ca daca nu plange nimeni pe forum dupa plecare mea, eu plang ca nu mai pot sa scriu? Pai dupa cum s-a vazut scriu cand vreau si daca as vrea sa il ocolesc pe Diablo nici nu ar mai trebui sa fac multe conturi.

Inca o chestie pe care nu o inteleg? Voi dati mai intai verdictul, banati oamenii si abia apoi ii anchetati? Pai in ce lume se procedeaza oameni buni asa? Mai intai te arunc la inchisoare fara sa te intreb nimic, fara sa vad cum te aperi la acuzatii si apoi te anchetez ca deh...eu sunt moderator.

Nu am acuzat pe nimeni in afara de Diablo si Vadim. M-am mai luat de cei care le-au tinut partea(cum este Yoyo) pentru ca a vorbit fara sa citeasca fiecare post. S-a bagat sa ii apere in spiritul de turma.

@Bumbescu nu te-am acuzat de nimic si n-am de ce. Tu ai respectat regulamentul. Threadul ala de l-ai inchis tu trebuia deschis de Diablo sau de Vadim daca erau barbati, dar deh, unul e copil saracu are 19 ani iar Vadim probabil e absent.

gigiciuperca
25th June 2007, 21:41
Apropo chiar sunt curios cine a votat pe RA pentru banarea noastra si ce motive a avut?
Am si eu asa o curiozitate asupra desfasurarii votului pentru o banare.
:happy
Dupa parerea mea sunt doar Vadim si Diablo, dar mai stii ce surprize iti rezerva acest forum minunat cu unii moderatori mici dictatori.

Sergio_D
25th June 2007, 21:42
stai mai gigiciuperca... nu te agita atat... maine vei fi liber :cool:

gigiciuperca
25th June 2007, 21:45
... deloc ... eu zic mai inteligent decat este ... :D

Nu am nevoie sa mi se dea dreptate ca ma dau bine pe langa X sau Y. Am inteles ca asta inseamna pentru tine sa fiu mai inteligent, e uite ca nu pot sa procedez asa.

Ar trebui sa fiu tampit sa procedez asa din moment ce dreptatea este de partea mea.

Daca cititi ultimul post(parca) al lui Vadim pe acest thread veti vedea ca si el recunoaste(voalat ce-i drept) ca eu si relansat suntem doua persoane diferite.

relansat
25th June 2007, 21:46
Nu mai scrie mey Gigi`atat ca ramai dreak far` stilou si iar ne trag astia la raspundere ptr cerneala consumata :D

Asculta la Serjiu ce spune ca`i om trecut prin viatza. dac`o zis ca maine suntem liberi, atunci ashe e :)

Te ajiti ca un sifon (ar) aici :D :drak: :lol:

gigiciuperca
25th June 2007, 21:50
Bre' am vazut ce a scris si sergiu. :happy
Pai scriu romane ca vad ca aici functioneaza spiritul de turma. Toate lumea vede adevarul, dar urmeaza seful de turma. ::happy
Nu am nevoie sa fiu liber, azi, maine sau peste o saptamana.

Eu am nevoie de scuzele alea publice din partea a doi moderatori de pe aici si dupa ce le primesc voi accepta si sa fiu debanat si sa postez in continuare.

Daca nu sanatate si drum bun, sunt useri de treaba pe aici, dar putem sa interactionam si in alt fel decat pe forumul asta.

gigiciuperca
25th June 2007, 23:12
Relansat sa ai bre' grija cu sapunu' si vezi sa dormi imbracat ca eu sunt somnambul. :happy :lol:

pinki
25th June 2007, 23:16
bai, sunteti culmea.... cum naiba sa fie clone?

Kainsashiki
25th June 2007, 23:16
relansat, ban scos. gigi ciuperca ramane definitiv, pana se hotaraste sa coopereze.

Vadim
25th June 2007, 23:18
Gigiciuperca - nu ti se ridica banul pana nu zici clona cui esti. Avem niste banuieli. Daca vrei sa o iei de la zero spune cu ce nume postai inaite frecvent, asa e corect. Altfel, drum bun.

Despre Relansat o sa anunte Diuablo decizia, pentru ca el a dat ban.

gigiciuperca
25th June 2007, 23:23
:ras-plans: :ras-plans:

Manevrele comuniste continua.

:ras-plans: :ras-plans:

Auziti bre' daca tot ati scos banul lui relansat, nu vad pe nicaieri, thread, post semnatura in care sa ii cereti scuze pentru ca sunteti incompetenti.

Si acum ca sa revenim la mine. Bre' Vadim vad ca tu continui cu tampeniile.
Eu iti spun ca nu sunt clona si tu ma intrebi a cui clona sunt? Pai ia cauta tu frumusel in arhiva forumului si o sa vezi nu mai ai posturi din 2005. :happy

delaparis
25th June 2007, 23:25
:Eu iti spun ca nu sunt clona si tu ma intrebi a cui clona sunt?

muc ?

Vadim
25th June 2007, 23:28
Gigi, nu se cer scuze pentru ca s-a ajuns in situatia asta din cauza glumelor/plictiselii/rea-vointei lui Relansat. Si nu e treaba ta. Nu stiu care dintre ele ca nu mi-e clar inca. Daca nu se tinea de manevre si nu te informa pe tine despre discutia privata pe care o aveam cu el pe YM, pentru ca tu sa imi dai PM legat strict de treaba aia, nu mai concluzionam ieri ca Relansat are clona Gigiciuperca. In plus, Relansat isi facuse cu ceva timp inainte o alta clona, pe nume Sandiluis.

Deci scuzele nu isi au loc. Poate ar trebui de alta parte, pentru ca ne concumam timpul cu tampenii.

Gigi, pe forum sunt toate posturile si toti userii nu iti face probleme. Tu esti un user care a activat propabil pana anul trecut, un user de volum, poate chiar moderator. Daca gresesc si nu e asa imi cer scuze, dar ramai banat. :D

gigiciuperca
25th June 2007, 23:28
Hai bre' delaparis lasa-i pe ceilalti gigi si pe alde muc ca astia nu se pun.
Doar am si scris din primele replici asftel incat sa se stie cine sunt.

Eu credeam ca vedeti mai departe.
Oricum urat din partea voastra ca l-ati scos pe relansat din celula tocmai acum cand scapase sapunu. :happy :lol:

gigiciuperca
25th June 2007, 23:33
Ok sa zicem ca daca relansat poate sa mearga mai departe, eu nu pot fara acele scuze din partea ta si mai ales ale lui diablo.

Cand ai fost curios sa vezi cand am mai postat ti-am spus ca de mult la auto. Cauta prin 2004 parca si o sa gasesti un user care nu s-a mai logat de atunci ca nu mai stie parola si nici mailul si nici userul. :ok:

Acum trecand mai departe imi spui ca din cauza jocurilor lui relansat s-a ajuns aici si nu e deloc adevarat. Din cauza voastra s-a ajuns aici! Ai intrebat pe PM am raspuns, atat tie cat si altora.

Apoi mi-a spus relansat de faza, dupa ce v-am spus clar ca nu sunt clona si ti-am trimis din nou mail, numai ca din greseala am scris in loc de gigiciuperca relansat. Am vazut ca nu te deranjezi si l-am lasat asa.

Si ma trezesc cu BAN direct fara sa fiu intrebat absolut nimic.

Sper ca mistoul de pe forum nu il pui aici pentru ca ala a fost pe deplin meritat, tinand cont de atitudinea ta.

Bun Vadim, stai asa sa ne intelegem ca vad ca esti mai cooperant acum pe seara. Spune-mi si mie de unde ai dedus ca suntem clone?

YoYoyOi
25th June 2007, 23:36
eu am citit azi posturile de pe Auto din 2003 si 2004, deci posturile sunt acolo...

Vadim
25th June 2007, 23:40
Bun Vadim, stai asa sa ne intelegem ca vad ca esti mai cooperant acum pe seara. Spune-mi si mie de unde ai dedus ca suntem clone?

Pentru ca asa mi-a spus Relansat pe YM! Si apoi mi-a zis ca primesc un PM si sa nu il iau in seama. Si am primit PM de la tine pe tema discutiei cu Relansat. E clar acum? Am mai zis de 10 ori. :rosu:

De asta a fost banat relansat, pentru o alta clona dupa Sandilius. Numai ca acum e clar ca nu e clona lui cea pe nume Gigiciuperca. Si pentru ceea ce a fost nu merita scuze. Nici eu si nici el. Eu si altii care cautam sa gasim care e adevarul in sarada de prost gust merita scuzele.

gigiciuperca
25th June 2007, 23:44
La faza cu posturile cautati si veti gasi.

Vadim daca iti spune relansat sa dai ban la nu stiu care dateai?

Vad ca nu ai considerat suficient sa intrebi si partea cealalta si nu stiu de ce.

Cred ca am avut dreptate eu din moment ce 2-3 ani decat am citit pe aici. Pur si simplu nu merita sa iti faci cont aici pentru unii, ca te iau in bot cu clone si scenarii SF. Pacat de userii de pe acest forum care chiar merita sa vobesti cu ei.

Credeam ca macar la moderatori exista barbati, poate or fi dar tu si Diablo sigur nu va numarati printre ei. E greu sa recunosti cand gresesti, stiu, lasa mai bine o tineti pe a voastra.

Hai sa fiti sanatosi cu forumul vostru cu tot. Vroiam sa mai postez la pinguini da nu iti mai fac trafic cu ip-uri diferite asa ca mai bine imi vad de treaba.

:ok:

delaparis
25th June 2007, 23:45
Hai bre' delaparis lasa-i pe ceilalti gigi si pe alde muc ca astia nu se pun.
Doar am si scris din primele replici asftel incat sa se stie cine sunt.

Eu credeam ca vedeti mai departe.
Oricum urat din partea voastra ca l-ati scos pe relansat din celula tocmai acum cand scapase sapunu. :happy :lol:
Vladi ... las-o balta :D

gigiciuperca
25th June 2007, 23:47
@delaparis: nu inteleg ce vrei sa spui, cred ca e o aluzie la altu care a fost pe forum mai demul sau nu stiu.

Bah pe voi va duce capul? Daca eram clona vreunuia nu mai bine imi vedeam eu de treaba cand luam ban?

Va reamintesc sa va uitati la posturile de pe tenis, ceva de genul partener la tenis in bucuresti...poate va mai lumineaza mintea.

Vadim
25th June 2007, 23:49
Gigi, daca nu mai stii userul cu care postai, atunci pa. Tu crezi ca s-a rasturnat carul cu prosti aici? Mi-ai pierdut destul timpul si mie si altora si dupa comportamentul tau.

acum 2 ani scriai pe auto, acum scrii pe tenis si fotbal spania. Stii cam tot ce misca pe forum. Mi se pare ca ne sfidezi inteligenta sau toate minciunile pe care le-ai incercat cu relansat se intorc contra ta.

delaparis
25th June 2007, 23:57
@delaparis: nu inteleg ce vrei sa spui, cred ca e o aluzie la altu care a fost pe forum mai demul sau nu stiu.

.
probabil ....

gigiciuperca
26th June 2007, 00:09
@Bre' tu iti amintesti toate *****urile de acum 3 ani? Daca mai stiam userul nu crezi ca postam cu ala dupa ce incercam sa ii aflu parola? A fost un user pus la misto, pe o adresa de mail la misto pentru ca eram internaut nici atunci si nici acum.
Daca as vedea posturile alea mi-as da seama instant care e userul pentru ca imi amintesc de fapt de ce ma inregistrasem pe forum.

Bre' Vadim esti tare amuzant la ora asta. Un user ca sa posteze aici trebuie neaparat sa fie clona daca stii putin mai multe. Uita-te si ai sa mai vezi useri inscrisi de mult care posteaza foarte rar si doar citesc...e, eu intram si fara user.

Hai ca si eu mi-am pierdut o zi ca sa incerc sa arat ceva unor useri care saracii nu vor sa vada decat stramb.

Tu crezi ca eu nu aveam ce face decat sa fac planuri Diabolice(ca tot aveti un specimen) cu relansat? Bai omule, dupa ce ma cunosti ai sa iti schimbi parerea, dar sa iti mai spun ceva oricum nu dau doi bani pe parerea ta dupa ce mi-ai aratat astazi.

Hai ca o renunt eu, desi nu imi sta in fire cand sunt incalcate anumite drepturi, dar m-am saturat sa incerc sa fac orbii sa vada trecerea de pietoni. Sa fii sanatos si tu si diablo, eu raman banat si voi nu mai sunteti nevoiti sa cereti scuze nimanui, pentru ca se pare ca la relansat merge ban si apoi reprimit fara scuze inapoi.

@Balaci: Apropo bre' te-ai facut si tu justitiar in spiritul legii. Mai citeste partea aia din regulament cu care amenintai userii sa isi schimbe semnatura si apoi gandeste-te ca userul Gigi nu e banat, poate nici inregistrat!
Vad ca unde au scris colegii pe forum ai preferat sa ignori, asa e cand nu mai ai ce sa zici.

"vezi bre' balaci ca gigi ala nu e user banat asa ca nu incalca niciun regulament, daca scria pentru gigiciuperca aveai dreptate, dar asa sa fii sanatos"

pinki
26th June 2007, 00:12
balaci mah, nu bumbescu :happy

delaparis
26th June 2007, 00:16
gigi ..; esti un ... nimic :cool:

scuze ...

chiar nu vrei sa spui cine esti :no: ... treaba ta ... cobori baiete , cobori :mda:

dardar_3
26th June 2007, 00:17
e chiar aiurea toata faza asta....:mda:... insa voi stiti mai bine...

pacat... am pierdut un coleg la trofeul soccerproject...:mda:

gigiciuperca
26th June 2007, 00:19
balaci mah, nu bumbescu :happy

Mersi pink ce ma faceam fara tine.

@delaparis: tu credeam ca ai mai multa minte la anii tai dar se pare ca m-am inselat. Daca nu ai citit postul de mai sus bine, mai incearca si poate reusesti sa-l intelegi.

Eu am spus cine sunt? Ce vreti userul, pai si daca il gasesc tu esti prea nou pe forum domnule @delaeiffel ca sa iti spuna ceva userul ala.
Alta treaba nu am acum decat sa caut in toata formula 1, auto, sa vad unde ma certam cu un alt tampit care sustinea ca masina pe care o conduc are de fapt alt motor si alta putere.

Hai sa fiti sanatosi!

YoYoyOi
26th June 2007, 00:21
eu mai am o singura problema. De ce nu vrei sa ne spui cu ce user ai postat inainte? Astfel s-ar lamuri toata problema.
Intri frumusel acolo pe Auto Moto, sau unde ai postat si citesti posturile. Nu-s multe. nu-ti ia mai mult de 20 de minte. Si asa "iti amintesti" userul dinainte :rolleyes:
Ne spui si noua si gata povestea, mergem la culcare linistiti :)

delaparis
26th June 2007, 00:22
@delaparis: tu credeam ca ai mai multa minte la anii tai dar se pare ca m-am inselat. Daca nu ai citit postul de mai sus bine, mai incearca si poate reusesti sa-l intelegi.

... usor ... am scris in momentul in care tu dadeai edit la postul tau :cool:

usor cu atacurile :rosu:

moralistule ... :rolleyes: cand te calmezi ? :mda:

gigiciuperca
26th June 2007, 00:32
@delaparis: nu e atac. era o constatare si ciudat ca e aceeasi situatie si acum.

Atunci masina mea era un bmw 540 i si imi amintesc cu "placere" cum un tampit imi spunea ca are nu stiu cati cai si nu stiu cati centimetrii cubi(bineinteles nu era asa) si ca vai ce tare e ca a condus el nu stiu unde.

Acum vad cu "placere" cum doi moderatori imi spun ca sunt clona in ciuda realitatii evidente, imi iau banu si continua un circ de nedescris.

Beleaua e ca eu, care zic eu ca sunt barbat, nu o dau deloc cotita, si stiati si unde puteti sa ma vedeti(pe bune bre' face to face in real life nu ce user aveam mai demult) IMI CEREAM SCUZE DACA GRESEAM.

@yoyo daca esti asa de curioasa cauta tu. eu am cautat inainte sa imi fac userul gigiciuperca si nu am gasit. ai destule indicii sa gasesti, la fel de multe ca si mine. Nu imi faceam alt user de dragu de a face daca il gaseam pe ala, dar de oamenii cu minte putina au idei fixe si la fel de putine.

@delaparis: sunt foarte calm de fel, asa sunt si acum si asa am fost si astazi toata ziua. Pana la un moment a fost distractiv, dar acum vad oameni mari care fug de responsabilitati, cad in ridicol si devin penibili.

Apropo nu imi place spiritul asta de turma in care are unu' probleme si vine si turma sa ajute cand ei sunt pe langa subiect.

Si ca sa incheiem o data cu balciul, nu mai bre' nevoie nici de scuza, nici de nimic pentru ca m-am lamurit cum e treaba cu conducerea pe forumul asta.

O sa fac maine un thread sa-i salut pe pinguini de plecare(ei chiar merita), pentru ca am mai facut un user azi, cu care chiar nu mai vroiam sa postez.

Sanatate!

YoYoyOi
26th June 2007, 00:45
nu e vorba de spiritul de turma, e vorba ca nu ne lamurim cu o problema si atat. Si cerem mai multe explicatii. Puteam s-o facem pe PM dar e mai usor asa... Vorba aia, ne-ai dat tema de casa dar nu stim formula....

gigiciuperca
26th June 2007, 01:03
Gigi, pe forum sunt toate posturile si toti userii nu iti face probleme. Tu esti un user care a activat propabil pana anul trecut, un user de volum, poate chiar moderator. Daca gresesc si nu e asa imi cer scuze, dar ramai banat. :D

:ras-plans: :ras-plans:
Bre' Vadim pe asta am sa o pun in rama, si il voi ruga pe relansat sa o bage la semnatura ca e de nota douazeci.

1.nu sunt,nu am fost si nu imi doresc sa fiu moderator din foarte multe motive :happy :happy
Tu crezi ca as face treaba cuiva pe gratis. Pai te ajut destul ca stau pe forumul tau dar sa mai si moderez pe el. :happy

2. Daca tot te lauzi atat ca pe forum sunt toate posturile si toti userii spune-mi bre' si mie unde naiba e threadul ala Mercedes vs BMW sau parca asa se chema, ca daca imi aduc bine aminte parca pe ala m-am certat eu cu un alt "dastept".

:ras-plans: :ras-plans: Hai bre' Vadime ca esti chiar comic si e nasol rau cand nu mai stii ce sa spui. Urat sa te bata unul cu propriile arme care nu are 500 de posturi din 2 useri adunati pe forumul tau!
:happy :happy

Te rog sa ai grija ce imi raspunzi ca sa nu spui iar prostii!

YoYoyOi
26th June 2007, 01:10
tu ai 425 de posturi deja :D sa inteleg ca fostul user avea -26? :D

gigiciuperca
26th June 2007, 01:11
Ma rog am cam exagerat. Mai mult de 50-70 nu avea.

Vadim
26th June 2007, 01:24
Gigi, esti ca in bancul cu ciobanul care striga ca vin lupii ca sa glumeasca. Au venit oamenii sa il salveze de 1-2-3 ori. Si cand au venit lupii pe bune degeaba a mai strigat, nu a mai venit nimeni sa il salveze. A fost mancat. :) Intelegi situatia creata de voi 100%? Sunt unele glume care nu se fac. Nu ne jucam cu imaginea si credibilitatea pe forum.

Daca e cum spui tu, cine te-a pus sa te joci cu relansat de-a clonele si PM-uri cu dublu sens? Sau esti o victima a lui Relansat? Ce cautai cu Relansat in relatii stranse pe YM asa de repede, la cateva zile dupa ce devenisei membru aici, astfel ca in tandem sa va bateti joc? Intrebari la care nu cred ca poti da raspunsuri decat cusute cu ata alba.

gigiciuperca
26th June 2007, 01:29
Bre' Vadime tu vad ca nu intelegi ca nu m-am jucat de-a nimic.
M-ai intrebat tu ceva personal pe mine, pe mess, prin pm, pe vre-un thread in legatura cu treaba asta cu clonele si ti-am raspuns aiurea sau nu ti-am raspuns.
Ti-am zis de cateva ori sa te gandesti de doua ori inainte de a posta.

Ca vb cu bre' ca relansat si glumesc cu el asta inseamna ca ma jucam de-a clona?
Sau faptul ca ti-am raspuns preventiv ca nu sunt clona pe PM inseamna ca ma jucam de-a clona? Numai ca am gresit acolo, asta e mai si greseste omu cand e frecat la melodie, dar puteai sa dai pm inapoi sa intrebi.

Apropo bre' mi-ai gasit threadul ala cu Mercedes vs BMW ca stii ca exista. Vad ca iar vezi doar ce vrei. :happy
Cum era placa aia cu aici posturile si threadurile nu se pierd? Mai spune-mi o data ca nu mai retin.:ras-plans: :ras-plans:

Vadim
26th June 2007, 01:32
Acel thread nu exista pentru ca nu a existat niciodata. Daca il deschidei era acolo. Poti sa vezi la mine posturi din 2002, nu e nimic sters, totul e la vedere.

Desi esti o victima inocenta a lui Relansat, care intr-o discutie pe YM mi-a spus ca esti clona lui?

gigiciuperca
26th June 2007, 01:37
Cu siguranta nu a fost deschis de mine. Dar sigur a fost deschis pentru ca acolo stiu ca m-am certat cu ala. E, fix de atunci nu am mai postat pe aici.

Daca maine se inregistreaza unu si peste 2 zile iti spune relansat ca e clona lui iar ii dai ban si aluia?

Bre' eu nu am ce am cu relansat. Din partea mea el a facut prea bine ce a facut, poate mai terminati povestea asta SF cu clonatul. Eu ma intreb cum tu ca adminstrator dai ban asa aiureea(ca sa nu zic alt cuvant) fara sa intrebi si tu macar pe PM care e treaba sau macar pe mess.

Faptul ca a dat Diablo ban este echivalent cu ai dat tu, din moment ce l-ai sustinut.

Vadim te credeam in stare sa dai raspunsuri cu continut in ele, se pare ca vrei neaparat sa imi schimb parerea. Tine-o tot asa ca esti pe drumul cel bun! :happy

Vadim
26th June 2007, 01:40
Gigi, nu eu ti-am dat tie ban si nici lui Relansat. Diablo a dat ban in urma a ceea ce scria pe RA. Dar nu este o procedura normala, se dau X banuri pe forum fara sa intrebe nimeni pe nimeni. De unde stii tu ca l-am sustinut pe Diablo? A zis cineva asta? Sau ai visat azi noapte? Discutam degeaba, o tii pe a ta fara sa vrei sa intelegi.

gigiciuperca
26th June 2007, 01:44
:happy :happy

Acum nu-l mai sustii pe Diablo?

Pai in cazul asta ce parere ai bre' ca a dat ban degeaba unui user? Pardon la doi useri, iar la unul dintre ei la scos fara scuze fara nimic, deh practica OLS.

Poti sa imi spui si mie ce scria pe RA, sa vad si marile dovezi pentru care se ia ban pe aici. :happy

Acum ia spune-mi matale a dat ban Diablo pe drept sau pe nedrept aici? Ca vad ca pana acum cateva pagini in urma erai de parere ca e pe drept banul!

Apropo aici pe OLS, daca ii fac o gluma unui moderator si ma suspecteaza el ca sunt clona se da ban direct nu? Nu e nevoie sa se intereseze lumea, sa vada daca esti sau nu clona? Buna practica bre' asta, comunism de la nea Nicu' :happy

Vadim
26th June 2007, 01:45
Ce inseamna ca "acum nu il mai sustii pe Diablo?". Zi-mi exact la ce te referi.

gigiciuperca
26th June 2007, 01:49
Pai ma refer la faptul ca ai fost de acord cu banul, la inceput, pentru ca apoi tu cu mainile tale sa scrii ca nu suntem clone.

Sa stii ca si faptul ca lasi un user nevinovat banat si un moderator inca in functie dupa o prostie mare ca asta inseamna ca il sustii. Si eu nu stiu exact ce scrie pe RA dar banuiesc unele lucruri asa ca nu ma tu pe nevinovatul aici. :happy

Apropo, daca pe tine si pe Diablo va intereseaza starea mea de sanatate sau cine sunt nu mai intrebati userii(stii tu pe cine) despre mine. Ai YM-ul meu,puteai sa ma intrebi pe mine direct.

gigiciuperca
26th June 2007, 01:51
Gigi, nu eu ti-am dat tie ban si nici lui Relansat. Diablo a dat ban in urma a ceea ce scria pe RA.

Mi se pare mie sau aici te lepezi de actiunile lui Diablo ca Petru de Iisus? :happy

Si inca nu mi-ai raspuns daca aici se da ban unui user asa ca i se trezeste unui moderator, iar userul in cauza nici macar nu e intrebat de sanatate?

Vadim
26th June 2007, 01:52
Intamplator am stiut de acel ban, in general se dau zeci de banuri fara probleme la latitudinea moderatorilor. Diablo a actionat incercad sa afle adevarul si tinand cont de niste mesaje postate pe RA, care initial (duminica) indicau faptul ca tu esti clona lui Relansat. Apoi s-au mai scihmbat lucururile. Asta nu inseamna ca glumele voastre nu au fost unele nesarate si, dupa cum ti-am zis, nu ne jucam cu imaginia si seriozitatea pe forum.

Daca ma intrebi pe mine, e posibil sa fii curat, la fel cum e posibil sa fii o clona a altui user mai vechi. Cum nu avem dovezi, eu o sa propun sa fie retras banul tau pe forum. Nu pot sa il ridic pentru ca nu l-am dat eu. Oricum mai sapam nitel... :) vedem maine sa ne gandim peste noapte.

ps: Petru nu s-a lepadat de Isus din cate stiu eu.

gigiciuperca
26th June 2007, 01:58
Bre' eu nu te intreb daca Diablo trebuia sa te consulte inainte sa dea banul! Vad ca citesti da nu intelegi?

Eu te intreb daca era normal ca Diablo sa MA(retine termenul asta) consulte inainte sa dea banul.

Glumele noastre sau ale mele nu te privesc pentru ca erau doar intre mine si relansat pe forum. Daca aveai curiozitatea sa vezi ce se ascunde sub acele glume trebuia sa intrebi tu sau Diablo personal nu sa judecati dupa ele.

Cat despre partea cu sapatul ti-am spus si iti repet, acele posturi so threaduri nu mai exista. Le-am cautat eu bine incercand sa gasesc userul inainte sa fac userul asta.

Sa stii bre' ca nu ma incalzeste cu nimic sa fiu debanat de niste femei. Daca erati barbati va asumati greselile, dar cum nu e cazul lasa lucrurile asa. Macare relansat sa bucura cand posteaza pe aici, eu m-am lamurit.

Si ca sa ma intelegi mai bine, eu nu am continuat aici ca sa ma debanezi tu sau diablo, am continuat sa vad pana unde merge gandirea asta comunista.

gigiciuperca
26th June 2007, 02:00
ps: Petru nu s-a lepadat de Isus din cate stiu eu.

Bre' chiar vrei sa spui numai prostii in seara asta?
Tin sa iti reamintesc atunci partea cu cantatul cocosului? :happy

Vadim
26th June 2007, 02:00
Ok, atunci emigreaza in Vest si cand iti iei Maybach da un claxon. Bafta!

gigiciuperca
26th June 2007, 02:01
:ras-plans: :ras-plans:

M-ai spart bre' cu replica asta! :happy

E din aia de om matur, trecut de 30 de ani.

:ras-plans: :ras-plans:

pinki
26th June 2007, 10:41
hai ma, tot nu l-ati debanat?

relansat
29th June 2007, 17:23
Salutare. Back again, revin spre seara cand imi voi posta si biletele la pariuri. Pana atunci, bye bye :D

Balaci
29th June 2007, 17:25
Lasa relansat, doua luni la mititica si revii apoi:ok:

CFR1907
29th June 2007, 17:30
Sau poate chiar ti se reduce pedeapsa pentru buna purtare.:P

relansat
29th June 2007, 17:37
E vacanta ce dreak? DiabLo mi`o dat ban 2 luni, numa bine cand ies d`aici trebe sa ma duc sa`mi dau restantele. Vreau sa le multumesc urmatoarelor persoane, care au votat pro-relansat in pollu` realizat cu multa migala de catre sistemu` ticalosit: CFR1907, pink_me, razwan_vs, sun, Universal. La CFR1907 si sun, sincer nu ma asteptam, de asta le multumesc si cu mai mult patos :ok:
Observ ca multi dintre pretenii mei, fie au evitat sa voteze, fie n`au fost asteptati de catre sistem. Nu`i nimic, decizia era de mult luata :ok:
p.s: TheIceMan, perseverent ca de`obicei, Platanu s`a dovedit a fi iar o beach, delaparis no comment :D
p.s 2: CFR1907 no fucking way :cry:

Balaci
29th June 2007, 17:41
relansat tata, iti meritai ban-ul asta...desi cea mai buna pedeapsa pentru tine ar fi sa fi ignorat de toti...

gigiciuperca
29th June 2007, 17:43
bre' relansat iar te-a doborat sistemul asta ticalosit? :ras-plans::ras-plans:

A fosta acelasi motiv ca data trecuta sau acum s-au trezit cu fata la pat? :happy

Fii atent aici cum se simte comunismul la el acasa:


: mecanica fina - ban permanent. motiv: circar.
:happy:happy:ras-plans::ras-plans:

Vadime mecanica asta ce-a mai facut ma?
:happy:happy

Kainsashiki
29th June 2007, 17:51
gigiciuperca, nu doar tu si relansat aveti probleme de acest gen. mai sunt si altii care isi fac clone.

cat despre tine si relansat: folositi valea plangerii pentru ce a fost creata, doar un sfat.

gigiciuperca
29th June 2007, 17:54
Bre' Diablo pe tine nu prea te duce capul si nici nu ma mira lucrul asta. :ok:

Daca in privinta lui relansat nu ma bag, eu ce clona(e) aveam facuta(e) pana sa ma banati voi? :lol:

Acum imi vei spune ca si pe mecanica_fina ala l-ati gasit cu clone,nu? :happy:happy

delaparis
29th June 2007, 18:13
Deci ... precizare la ce a spus DiabLo mai sus:

Daca nu postati corect pe Valea Plangerii nu o sa mai puteti intra nici aici sa scrieti iar daca se mai fac clone atunci nu o sa mai puteti intra pe site ...

E simplu ... pe VP aveti dreptul sa aduceti argumente , daca aveti, in apararea voastra. Daca se face circ atunci se aplica ce s-a scris mai sus.

relansat
29th June 2007, 21:36
relansat tata, iti meritai ban-ul asta...desi cea mai buna pedeapsa pentru tine ar fi sa fi ignorat de toti...

O prins si unu ideea :D

Vedeti ce faceti cu moderatorul clona si nu`mi mai purtati de grija mie, ca io postez relax pe ols ;)

p.s: stilu` e putin schimbat, cei care ma cunosc vor ghici de`ndat sub ce "masca" se ascunde relansat :D

In maxim o ora vin si io cu beletele din baseball, ca de data asta e groasa treaba: 2 luni intemnitare, trebe thread de peste 1000 postari :)

relansat
29th June 2007, 22:04
Vroiam sa`mi exprim fericirea in legatura cu victoria in 3 seturi a Jelenei Jankovic in fata Safarovei. Yupeee !

Si uite ce repede mi`am exprimat bucuria :rolleyes:

TaciAcolo
29th June 2007, 22:09
relansat ti`am facut reclama pe cafenea.....sa vada lumea ca si la bulau inca pariezi :)

relansat
29th June 2007, 22:12
Vazui bre`, vazui ... tu crezi ca daca`s banat imi uit familia? No way ...
Pariurile is ca a doua casa a mea ... de fapt, stai sa ma gandesc - cred ca a treia mea casa, dupe incaperea asta setata cu aerul conditionat la maxx :thinkso:

TaciAcolo
29th June 2007, 22:13
e bine bre ca ai aer..da ai grija ca nu face bine si acces la internet ...e bine la bulau unde ejti:cry:

relansat
29th June 2007, 22:22
Super meserias. Sa`ti prezint camera mea plina de postere cu Ana Ivanovic si de papirus inscriptionate cu nume cunoscute noua, in nuante azurii (if you know what i mean). Is a fucked up situation, da` privesc partea buna a lucrurilor :D ... (pe care am uitat`o acu` :drak:) - sper sa`mi iasa beletele maine :D

relansat
29th June 2007, 22:53
Acum ascult: Birdman ft Lil' Wayne - Leather so soft. Super tare pesa, abia acum am descoperit`o :bere:

relansat
29th June 2007, 22:57
Filme seriale: Acum ca am mai mult timp liber dupe nenorocita asta de sesiune, m`am bagat si io la un serial ceva mai vechi pe nume Dead Zone. Multi dintre voi il stiti ... e cu un flacau care in momentu` in care atinge pe cineva ii vede viitoru sau trecutu ... interesant serial :mda:

sun
29th June 2007, 23:54
ce urat te-au lucrat...

aproape ca pe Pacala, daca il mai tine minte cineva....

dardar_3
30th June 2007, 00:14
relansat.. eu bag de seama ca tu vrei sa pari pe inteligentul si nu stiu ce vrei sa demontrezi... daca tot o tii pe a ta... misto ieftin si "smecherie de cartier" te sfatuiesc sa postezi pe acasa.ro sau pe libertatea.ro.... Acolo nu iti dau aia ban...


@gigiciuperca ma dezamagesti.... incep sa imi schimb parerea daca il sustii pe ralansat... omu care a jignit voit parintele unui user de-aici de pe forum...

relansat
30th June 2007, 00:21
@gigiciuperca ma dezamagesti.... incep sa imi schimb parerea daca il sustii pe ralansat... omu care a jignit voit parintele unui user de-aici de pe forum...

Simpaticule inainte de a vorbi mai bine te`ai informa despre ce a fost vorba. Nu te baga in discutie sa te afli in treaba, vin`o cu argumente si lasa remarcile istete pentru threaduri care sa merite osteneala. Nu`l invata tu pe jiji care`s combinatiile c`are buletin si poate sa`si poarte de grija :D

p.s: daca te f*** grija am cont si pe acasa.ro; io`s "aia" care`ti face ochi dulci de ceva saptamani incoace :kiss:

Altceva?

dardar_3
30th June 2007, 00:35
Nene usere... ca tu asta esti si asta te crezi... Daca tu crezi ca pe mine ma doare undeva ca ai tu clone, posturi care sunt sterse sau alte magarii de genul asta te inseli amarnic...


Sa iti mai spun ceva mestere... un om care isi face o clona vrea sa para ceea ce de fapt nu e... vrea sa demonstreze ca poate sa poarte un "dialog" cu el insusi... ceea ce denota multe... Sau crede ca daca stie sa schimbe si sa apara un user cu un alt IP e 'mai smecher' decat ceilalti useri... care pentru tine inclusiv moderatorii sunt niste 'fraieri' care isi mai pun capul cu tine...

Mai grav... e ca cineva a avut incredere in tine si te-a pus si moderator... pentru off-topic si discutii de rahat exista si mirc-ul daca inca mai esti la perioada pubertatii...

Iar un om care nu are altceva ce sa faca decat sa faca "Moama ce fun e... m-au banat iar cretinii astia... Ehe...lasa ca ii pacalesc eu... Hihihi...ha ha ha... si tra... la...la"

Glume de genul se pot inghiti usor de la un user precum Lordul cap de Mort sau Laur pentru ca e specifica varstei... Spuneai ca esti la facultate... bravo tie... jos palaria.... dar maturizeaza-te... ia-ti o prietena... iesiti in parc... nu ne mai plictisi si face pe victima...

gigiciuperca
30th June 2007, 00:37
@gigiciuperca ma dezamagesti.... incep sa imi schimb parerea daca il sustii pe ralansat... omu care a jignit voit parintele unui user de-aici de pe forum...

Aici nu m-ai nimerit sa stii. Pe un forum o partea a userilor se mai si cearta si multi isi pierd cumpatul, el a reactionat poate mai dur, dar a fost provocat mai intai. Daca pentru asta a fost banat relansat atunci au procedat corect, dar da-mi voie sa ma indoiesc ca acesta a fost motivul.

Oricum toate treaba cu clonele mie mi-a lasat un gust amar despre conducerea forumului, poate in rest isi fac ei treaba dar nu am de unde sa stiu. Eu stiu ce am patit eu si dupa asta judec.

Pe relansat il vad asa cum este cu bune si cu rele, dar prefer oricand sa stau de vorba cu unu care iti spune in fata ce gandeste indiferent ca e de bine sau rau decat unul care o da cotita peste gard.

Nu ma intelege gresit, nu am nimic personal nici cu Vadim si nici cu Diablo dar ca (,) comportament sunt ipocriti amandoi. Au pretentii de la altii ceea ce nu pot face ei. Hai ca inchei aici, :ok:

relansat
30th June 2007, 00:50
@darda3, observ, cu placere, ca pe tine nu te intereseaza multe chestii vis`a`vis de mine. Foarte bine faci, chiar imi pare bine sa aud acest lucru; daca ti`as cere sa nu mai pasesti p`aici si sa nu`mi mai impartasesti sfaturile tale, ce`ai zice? :D Vorba unui coleg de breasla de`al tau care spunea ca ignoranta este cheia ;)
Vorbesti in necunostinta de cauza iarasi, atunci cand te referi la cariera mea de moderator, da` sa stii ca la tine nu ma mai mira nimic din moment ce pe RA m`ai confundat cu DiabLo. Esti cam dezorientat pretene :D

Glume de genul se pot inghiti usor de la un user precum Lordul cap de Mort sau Laur pentru ca e specifica varstei... Spuneai ca esti la facultate... bravo tie... jos palaria.... dar maturizeaza-te... ia-ti o prietena... iesiti in parc... nu ne mai plictisi si face pe victima...
Asta cu maturizeaza`te functioneaza de fiecar` dat` ... acelasi tipar :drak:
Am prietena, ne plimbam prin copou de cate ori avem ocazia ... da` cine ti`o soptit in "casca", ca io as face pe victima? Vezi`ti de treaba, ia`ti jucariile si canta la alta masa !

delaparis
30th June 2007, 01:27
aoleu relansat ..; nimeni nu te mai scapa acum :(

o sa vin zilnic sa vorbim la celula :D atat imi permite legea ... iar eu o respect :rolleyes:

relansat
30th June 2007, 09:58
N`am nevoie bre`. Ia bashti d`aici ! :D :drak:

Niciodat` n`am sa cad la intelegere cu sistemu` ticalosit, desi acum toti ma cred la pamant :D

pinki
30th June 2007, 14:59
iar te-au banat? :)

Universal
30th June 2007, 17:13
nu stiu cum sa-i mai interpretez comportamentul..oricum, raman neutru in aceasta problema, mai bine nu ma implic decat sa intru in mijlocul scandalului

relansat
30th June 2007, 17:33
Da pink, am revenit la inchisoare ... eram eliberat conditionat :D

Universal, desi m`am aprins urat la faza in care ma facusi cretin, acu` mi`o trecut, si datorita faptului ca ai votat impotriva banarii mele. :ok:

p.s: ne mai auzim peste 2 luni far` o zi pe pariuri :bere: ... sau poate chiar mai repede, ca pe 23 august imi sarbatoresc ziua de nastere :)