PDA

View Full Version : FM la Iasi?



K1M
9th March 2006, 18:25
Observand activitatile desfasurate impreuna de unii membri ai forumului din diferite zone vin cu propunerea unui FM si la Iasi.Astept sugestiile si parerile voastre referitoare la acest subiect:)

Tess
11th March 2006, 03:18
nu inteleg...atatia useri la iasi si nu zice nimeni nimic?

k1m, poate ar trebui sa propui data si locul...poate-poate o reactiona careva, cu confirmari, propuneri si altele :P
haideti mah, a fost fm si`n londra...ce naiba :D

Paul
18th March 2006, 11:10
K1M , fa un asemena thread pe Suporter Iasi , poate acolo ai succes.
Aici nu prea citeste nimeni :D

relansat
18th March 2006, 11:18
Uite acu` am apucat sa citesc si yo :D

Nush mey, nu vreau sa imi dezvalui identitatea :P

Sergio
18th March 2006, 11:38
deci nu esti cel din poza? :drak:

be@, poate nu te prezinti ca ma supar. :D

relansat
18th March 2006, 22:13
Daca vine be@ ma gandesc sa vin si eu ... acu` depinde daca mai sunt doritori ... eu n`am de gand sa vin de unu`

singur acolo :P ... deci, se mai ofera cineva p`aici ?

K1M
19th March 2006, 12:22
Daca vine be@ ma gandesc sa vin si eu ... acu` depinde daca mai sunt doritori ... eu n`am de gand sa vin de unu`

singur acolo :P ... deci, se mai ofera cineva p`aici ?
Eu vin...deci sigur nu vei fi singur:D Cat despre locatie...ce parere avetzi de "Manhattan" din Tudor?

Sergio
19th March 2006, 13:23
daca e in manhattan, vin si eu... sper ca e vorba de ala din NY. :D

K1M
19th March 2006, 14:25
daca e in manhattan, vin si eu... sper ca e vorba de ala din NY. :D
Ok don Sergio!Mergi matali la Nev Iorc si asteapta-ne acolo...in Manhattan ca aparem si noi:drak:

Paul
19th March 2006, 14:38
Eu va dau un pont prietenesc: pentru inceput stabiliti ca dupa un meci al Iasiului de acasa (care se joaca ziua) mergeti la o bere/suc/apa plata , intr-o locatie aproape de stadion. pentru asta folositi mesageria interna a forumului , anuntati-va intre voi , si vedeti daca va adunati 10-15 oameni.

APoi va puteti stabili o intalnire lunara , insa va zic ca pe aici iesenii sunt ocupati cu Internul si nu cu zona asta :D

stefanm14
19th March 2006, 16:20
Era sa zic eu cu ce sunt ocupati :D

Darkslowstar
19th March 2006, 16:47
Lasati oamenii sa se organizeze singuri daca vor. Asa totul o sa se piarda intr-o mare de off-topic. Ca de obicei
Plus ca nu sunteti voi cei mai nimeriti sa le dati sfaturi (care n-ati mai avut FM de hat)

Sergio
20th March 2006, 20:13
Ok don Sergio!Mergi matali la Nev Iorc si asteapta-ne acolo...in Manhattan ca aparem si noi:drak:
bine, da sa nu-mi dati teapa. :D

relansat
20th March 2006, 20:25
Vad ca nimeni nu se incumeta ... intalnire contramandata? :(

K1M
22nd March 2006, 19:28
Observ eu ca lumea nu se incumeta decat daca e vorba de Manhattan-ul din NY:D
@relansat...nush ce sa spun daca lumea nu vrea sa ne intalnim dar eu avansez si o data posibila...ce ziceti de 2 aprilie?Sa nu fie 1 aprilie ca dupa aia ziceti ca ne tinem de pacaleli:P.Eu nu prea frecventez Internul asa ca...daca dvs il frecventati dati de veste oamenilor...poate vb lu' Paul nu citesc pe aici...

GeKuRA
22nd March 2006, 21:18
acu v-a venit ?? :D
au mai fost tentative... dar nu prea... mai des m-am intalnit cu lumea prin deplasari... sau cu cate unu...
dar organizat n-am reusit... si nici acu nu cred ca o sa iasa :(

relansat
22nd March 2006, 21:36
Mey nu prea s`au oferit oamenii, ashe ca nu vad sensu` FM`ului ... eu renunt !

K1M
22nd March 2006, 21:38
@GeKuRa eu nush nimic de nicio tentativa dar zic ...ar fi fain sa evoluam de la virtual la real si locuri sunt destule unde sa ne intalnim.Deci...mai incercam poate-poate:)

aliss
22nd March 2006, 21:53
FM-ul din Bucuresti , ar fi teoretic pe 31 martie, de ce nu incercati sa il faceti atunci...ar fi frumos...:)..dati si voi pm-uri iesenilor, cu un link catre acest thread :)

K1M
22nd March 2006, 22:01
Mey nu prea s`au oferit oamenii, ashe ca nu vad sensu` FM`ului ... eu renunt !
De ce sa renunti?Ideea avansata de aliss e buna,pb e ca nu prea ii jtiu pe userii din Iasi :( asa ca iti propun,presupunand ca ii stii mai bine pe useri,sa stabilim o data si un loc si sa trimitem pm-uri celor pe care-i mai stim si sa le cerem parerea...Ce zici?

ce_bine_e
23rd March 2006, 07:23
si eu vin

K1M
23rd March 2006, 14:12
Iata!Suntem 4 deja care am vrea sa ne intalnim (eu,GeKuRa,relansat,ce_bine_e)...mai asteptam doritori.Ce parere aveti de locatie?Ramane "Manhattan" din Tudor?Poate ne intalnim saptamana viitoare;)

DR. LITTO
27th March 2006, 03:27
gataa... vin si eu... e cam mult din Copou pana-n Tudor da vin :D
Hai mai Ionut.... ce are daca vii??? Vine si Bluesky...

K1M
27th March 2006, 12:39
Mmmmm...suna bine!Ramane atunci Manhattan?Rezerv o masa sambata/duminica?Pe la 19 sa ne intalnim e bine?Mai discutam pe mess?Daca da dati prin PM Id-ul de mess si vb ;)

diablo20
27th March 2006, 12:58
abia acum am citit de acest posibil FM la iasi. dc se va tine voi veni cu cea mai mare placere!!!

Tess
28th March 2006, 22:06
so? ce se mai aude? va fi duplex bucuresti-iasi pe 31 martie? :)

desdemona
28th March 2006, 22:15
Pai cam asa ceva... trimiteti-va PM-uri si faceti schimb de numere de telefon... sa vorbiti pe durata FM-ului :ok:

K1M
29th March 2006, 08:02
Se mai aude cate ceva dar...Poli joaca in deplasare si sunt persoane care merg la meci...astfel se va amana intalnirea pe saptamana aviatoare cand nu va mai exista aceasta problema.Inceputul e mai greu dar pana la urma o rezolvam:)

ce_bine_e
29th March 2006, 15:13
faza cu meciu e valabila numai pt mine, pt ca se joaca fara spectaori :)..si eu oricum am treaba in bucuresti la sf saptamani

K1M
29th March 2006, 18:39
Oricum...in principiu eu sambata voi fi in Manhattan...asa ca daca vor fi persoane care vor vrea sa vina e bine.Acolo vor mai fi...cu siguranta inca doi useri ai acestui forum;)Pentru persoanele care vor vrea sa vina putem discuta pe messenger ca sa schimbam diferite impresii :)

Sergio
29th March 2006, 20:21
faza cu meciu e valabila numai pt mine, pt ca se joaca fara spectaori :)..si eu oricum am treaba in bucuresti la sf saptamani
i-auzi la el... bucuresti e vreun cartier al iasului? :happy

ce_bine_e
30th March 2006, 18:09
Bucuresti e capitala Romaniei....langa Timisoara :D

Sergio
30th March 2006, 23:39
ma rog, fiecare cu capitala lui. :D