PDA

View Full Version : iftimoaie da-i bataie !



Cneazul
9th March 2006, 14:57
este ionut cel mai tare din parcare ? eu zic ca da . sa speram ca va ajunge in america , daca nu chiar in japonia

babuinu
12th March 2006, 00:07
eu zic ca esti pe alta planeta...n-ai vazut ce adversari nepregatiti i se aduc...un polonez caruia-i curgeau suncile...n-ai vazut ispravile lui zmarandescu si ghita.?revino-ti cu picioarele pe pamant. si inca ceva...iftim se duce in discoteca atunci cand vrea si mananca ce-i pofteste inima...halal sportiv...

Darkslowstar
12th March 2006, 23:20
De ce nu participa anul asta la Oktagon? Ar fi avut sanse bune, la cine participa. Ghita va manca o bataie acolo... :)

Cneazul
16th March 2006, 22:49
ba babuinule ? ce te dai tu mare acum ? lupta-te tu daca esti asa tare . s-a luptat cu ustinov , iar daca arbitrii era mai corecti , il puteau declara castigator pe ionut . anul acesta se va mai lupta si cu kamayo . nu spune tu de adversari .
darkslowstar ? nu va participa la oktagon ? eu stiam ca va participa . ma rog . oricum e cel mai bun .sa-mi zica babuinu unu mai bun . mai stii ? poate e el the best .

ADelPiero
17th March 2006, 05:00
Iftimoaie, cel mai meserias luptator :D...apoi Zmarandescu il urmeaza;)

Darkslowstar
18th March 2006, 00:15
Sigur nu va participa, poti sa te uiti pe site-ul competitiei, daroczi.

Zmarandescu? Nu prea cred, are intotdeauna adversari salbi. Un Ustinov il distruge din prima repriza. La fel si Iftimoaie!

One-Man Show
18th March 2006, 01:32
yo am practicat ceva asemanator o perioada indelungata shi imi permit sa-mi dau cu parerea in ei...sora shi zmarandescu sunt din acelashi material...luptatori masivi,o tehnica buna dar o conditie fizica jalnica shi au deja o varsta...Ghita are un fizic rel bun...ar mai tb ucrat la sala pt ca nu te poti prezenta pe post de kenor singh de 1,90 m...nu are nici macar o umbra de patratele...jenant pt aspiratiile sale ...iftimoaie are combinatii bune de brate dar nu indeajuns incat sa compenseze jokul f slab de picioare...ce e ciudat ...am avut sansa sa-l vad antrenandu-se live...era foarte mobil shi avea o lovitura f puternica de picior...de ce nu o foloseste mai des ?

Darkslowstar
18th March 2006, 03:26
Prob pt ca nu-l tin picioarele. Ionut are tendinta de a se baga mereu cu capul inainte, pana ala urma cineva il va taxa urat de tot.

Cneazul
23rd March 2006, 22:46
s-a retras ghita de la oktagon . dupa infrangerea in fata lui tony gregory nu cred ca mai are dreptul ( asa am citit azi in GSP )

Pepsi-Cola
17th May 2006, 16:03
Ionut e grozav .......