PDA

View Full Version : Editia a V-a Grupa A



georgebz
22nd June 2007, 14:17
little_earl 4-1
cojanu 3-2
mtfk 2-3
dumboss_yo 5-0
raven_jaguar 0-4
bason 0-4

* meciurile se joaca la ALL MADDEN
* in fiecare meci trebuie sa folositi o echipa diferita decat in meciurile anterioare ( un user nu poate folosi in doua jocuri aceeasi echipa )
* cand postati rezultatul , oblifgatoriu sa spuneti si echipele cu care s-a jucat , si un Print Screen
* Sezonul regulat dureaza 3 saptamani , insa trebuie sa aveti o medie de minim 2 meciuri jucate pe saptamana
* pentru PlayOff se vor califica primii 3 din grupa

Cititi Regulamentul (http://onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=83256) pentru toate detaliile

dumboss_yo
22nd June 2007, 19:21
mtfk [Steelers] 0 - 17 dumboss_yo [Chargers]
Un meci frustrant pentru amandoi in prima repriza, pentru ca din doua "calatorii" in Redzone eu am dat doua FG, iar mtfk o interceptie la singura sa posesie in zona rosie...a doua repriza a continuat la fel, cu inca un FG din partea mea, si cu drive-uri inutile din partea lui mtfk...in cele din urma, cu aproximativ 100 sec inainte de final am marcat TD-ul izbavitor, urmat de o conversie a lui LT (care bineinteles a fost desemnat MVP); la ultimul sau drive, mtfk a reusit sa mai dea o interceptie si partida s-a incheiat fara ca el sa puncteze pe tabela de marcaj. Bafta in continuare Cristi !

mtfk
22nd June 2007, 19:25
cred ca in total am facut de 3 ori maxim 1st and 10...:| si asa mingea statea mai mult la ion..

mtfk
22nd June 2007, 20:36
scuzati calitatea, nu stiu ce sa intamplat

little_earl
22nd June 2007, 20:58
cine cu cine a jucat? :)

imi face jocul figuri si nu stiu cum/cand rezolv problema ... daca nu o rezolv intr-o zi, doua, trei probabil ma voi retrage

mtfk
22nd June 2007, 21:42
aaa ...damn...trea el sa posteze scorul si rezumatu..pff

eu am fst cu ravens (28) el cu chargers (14)...trea sa joc mai bn cu ravens impotriva lui ion..
review din c imi mai aduc aminte: interceptie/fumble returnat pt td pt el..
si un kickoff return sau park era interceptie...

georgebz
22nd June 2007, 21:58
si daca ne spui si cine a fost "el" din al 2-lea meci ar fi OK :P

misterul s-a rezolvat .. era vorba de bason :D

dumboss_yo
22nd June 2007, 23:34
doamneee zece mii de post-uri pentru un meci... greu va intelegeti oameni buni :drak: !

mtfk
22nd June 2007, 23:37
eu ma asteptam bason sa fi postat rezultatul....sry

little_earl
23rd June 2007, 17:13
chargers (cojanu) @ bears (eu) : 13-17

am rezolvat problema cu jocul, n-ati scapat de mine :P

am inceput meciul foarte slab, n-am reusit nimic in atac, iar in aparare ma cam calca in picioare LT, am reusit totusi pe finalul sfertului 2 sa egalez
am dat td-ul decisiv cu 2:20 ramase de disputat, dupa ce am fost prins intr-un tackle a aparaut chestia aia in dreapta si am apasat repede pe D, m-am desprins si am avut traiectoria libera spre endzone ... cum nu se putea mai rau, kick-off-ul l-am dat afara, si am oferit pozitie buna adversarilor :P am reusit insa sa opresc atacul, am jucat 3 running plays prin care cojanu si-a consumat time-out-urile, insa am reusit sa castig 1st down, apoi qb kneel si o tentativa de field goal cu vant -14 inspre mine, de la 50+ yards, cred ca nu s-a dus nici pana la linia de 20 de yds :P

omul meciului pt mine: SS mike green, 6 takles, 1 sack, 1 forced fumble

edit: LT sub 100 de yarzi B-)

cojanu
23rd June 2007, 17:17
am gresitla finalul primei reprize
trebuia sa fac ceva sa nu se opreasca timpu
insa am facut tocmai invers :(
asta e, sa imi fie invatzatura de minte

little_earl
23rd June 2007, 18:56
omul meciului pt mine: SS mike green, 6 takles, 1 sack, 1 forced fumble

mike brown, sa nu ma fac de ras daca vede Cucu :P

mtfk
23rd June 2007, 20:31
ce aveti fratilor cu chargers, 4 meciuri pana acum numa cu chargers, colts nu va mai place:P

georgebz
23rd June 2007, 20:35
p colts ii pastreaza pentru PlayOff ;)

cojanu
23rd June 2007, 23:11
chargers il au pe LT
se putea dovedi o mutare f buna
daca reuseam sa castig :D

dumboss_yo
24th June 2007, 15:12
la mine s-a dovedit o mutare excelenta, nu-i asha MTFK ?! :drak:

dumboss_yo
24th June 2007, 15:22
bason (Falcons) 0 - 29 dumboss_yo (Patriots)
Si astfel imi trec in cont al doilea meci din tot atatea jucate fara punct primit :yeah: !!! Desi nu pare (avand in vedre scorul), a fost un meci incredibil pentru ambii useri ... Ca sa va conving, va spun doar ca Vick a "reusit" sa dea nu mai putin de 7 interceptii, iar Brady 3 bucati :( . Apoi, am reusit sa nimeresc bara in urma unui FG de la 55 yrds ... RB-ul celor de la Falcons a facut un Fumble pe care, din pacate pentru mine, l-au recuperat tot ei; de asemenea, in urma unei interceptii, unul din CB de la Falcons a incercat sa alerge pentru a castiga yarzi dar a fost placat, a facut fumble si din nou, din pacate pentru mine, tot cei de la falcons au recuperat mingea. Supararea mea nu a fost insa mare, pentru ca "scumpul" de C. Dillon a reusit sa faca fumble pe linia EndZone-ului advers, insa pe acesta l-am recuperat cu unul din Linemeni si ... TD Patriots !!! Oricum, MVP a fost RB-ul C. Dillon care a alergat aproximativ 80 yrds si a marcat doua TDs (ce-i drept, a si ratat o conversie).

mtfk
24th June 2007, 17:27
la mine s-a dovedit o mutare excelenta, nu-i asha MTFK ?! :drak:

Nu

dumboss_yo
25th June 2007, 00:00
cojanu (Chiefs) 10 - 13 dumboss_yo (Seahawks)
Un meci cu un sfert 4 incredibil, care a inceput de la scorul de 10-0 pentru mine. Cojanu a reusit un FG de la 41 yarzi si scorul devenea 10-3 cu 2:15 inainte de final. Urmeaza pregatirea de KO si eu ma asez pentru Onside Kick, dar vad ca Kicker-ul sta pentru degajare lunga asa ca schimb formatia dar, TEAPAAA, Cojanu schimba repede pe OnsideKick si recupereaza balonul la linia proprie de 42 yarzi. Urmeaza un Drive frumos care se incheie in EndZone-ul meu si scorul era 10-10 cu 50 sec inainte de final. Din fericire, am reusit sa returnez mingea pana la mijlocul terenului dupa ce am scapat de 3 placaje si apoi am incropit un drive din cateva play-uri care m-au dus pana la linia de 13 yarzi adversa...FG de la 21 yarzi in ultima secunda si meciul se incheie in timpul regulamentar, scor 13-10.

cojanu
25th June 2007, 00:15
am inceput sa ma satur de infrangeri la limita

larry johnosn e cel mai slab rb cu care am jucat pana acum
nimic nu a reusit sa faca
trent green e mai slab ca romo la toate capitolele
cred k si vick arunca mai bine

dumboss_yo
25th June 2007, 21:40
little_earl (Seahawks) 18 - 23 dumboss_yo (Panthers) (daaa e real, little_earl a pierdut)
Un meci nebun cu exceptia primului sfert, care s-a incheiat cu scor alb. M-am aflat tot timpul la conducere, insa Earl parca nu vroia sa moara...nu a cedat pana in final, cand scorul era 20-18 si a fost nevoit sa dea OnsideKick pentru ca mai erau aproximativ 55 sec ramase din meci; am recuperat mingea am alergat de doua ori pentru un 1st down, apoi un QB Kneel si in final FG izbavitor care mi-a adus aceasta victorie incredibila, scor 23-18.
MVP a fost bulanul meu incredibil, avand in vedere ca mingile aruncate de Earl se loveau de receiveri ca de stalp, iar la mine Smith a facut una de 50 yarzi cu o singura mana. Lasand gluma la o parte, cel mai bun jucator a fost S. Smith care a marcat 2 TD si a mai facut cateva receptii esentiale.
Bafta in continuare bibi si sper sa te califici in PlayOff, doar esti Most Valuable Player ;) !

little_earl
25th June 2007, 21:48
seahawks (eu) @ panthers (dumboss_yo) 18-23

cel mai slab meci pe care l-am facut vreodata .... si nu numai din cauza deciziilor luate de mine (am aruncat niste pase direct in adversari) ci mai ales din cauza AI-ului .... nspe pase pe care cu orice alta echipa le-as fi completat fara probleme s-au lovit de jucatori ca de gard, am aruncat o pasa lunga catre deion branch, fundasii erau destul de in spate, si n-am mai schimbat pe jucator sa fac user catch, crezand ca o va prinde fara probleme, ce sa vezi .. singur singurel scapa mingea printre degete in End Zone la 3rd & long ... una din schemele preferate este pasa pe mijloc catre WR, intre safety de obicei ... de 3 ori am incercat-o dar Jackson alerga de parca n-as fi dat drumu la minge, trece mingea pe langa fara macar sa intoarca capul .... o alta pasa la 3rd down pt alexander .. singur singurel .. sare mingea 5 metri din el .... alta pt TE, nu se uita dupa mingea decat prea tarziu .... si colac peste pupaza Steve Smith prinde mingi cu o singura mana fara probleme
primul TD a fost o pasa catre Smith dupa un play action la care am gresit eu, pt ca controlam CB si am muscat run-ul ... al doilea TD a fost identic, numai ca eu controlam SS, dar CB tot a muscat run-ul si a ramas ala iar singur, nu compari un SS de viteza 84 cu un WR de 98
pe final, meciul era deja jucat, insa dumbo s-a calicit, si a vrut sa mai inscrie in loc sa traga de timp, si am facut 2 interceptii care au rezultat eventual in TD-uri, insa n-am reusit sa recuperez niciun onside kick (din 2) si am mai luat un FG in ultima secunda

nu m-as fi enervat asa tare daca as fi pierdut pe mana mea, insa mi-au scapat receiverii la pase mai mult decat in toate editiile de pana acum ... cu un TD la pasa catre Branch as fi castigat...

felicitari dumbo pt victorie

dumboss_yo
26th June 2007, 00:08
RavenJaguar (Eagles) 16 - 34 dumboss_yo (Falcons)
Un meci in care nu m-am putut concentra deloc si, cu putina atentie, cred ca Raven putea castiga partida ... a dat insa vreo 5 interceptii care m-au ajutat sa obtin pozitii bune in teren si a facut cateva greseli fatale incercand sa controleze Safety-ul. Cu chiu cu vai, nu imi vine sa cred ca am reusit sa termin meciurile din grupa cu scorul de 5 victorii si 0 infrangeri. Sa vedem ce voi face in PlayOff, unde se pare ca voi juca direct in semifinale avand in vedere ca am castigat grupa A.
Bafta Raven ... sper sa ne vedem in Playoff ;) !

Raven Jaguar
26th June 2007, 00:47
Meci frumos cu faze foarte interesante,interceptii(o gramada.....am facut greseli imense,:( dar...asta ca sa-mi fie invatatura de minte pe viitor),fumble forced de ambele parti,iar interceptii..si tot asa....nu stiu daca puteam castiga meciul(am condus putin cu 2 puncte avans....dar nu mult timp) la mine "s-a rupt ritmul in ultimele secunde ale sfartului al doilea cand Ionut a marcat TD dintr-o pasa lunga...si safety meu.."era dupa semintze":confused: si eu cu el sa-i tin de urat:P ,Ionut desi nu a inceput bine(in sensul sa se distanteze),a profitat de greselile mele(o gramada:headbang: )...si si-a vazut de treaba.Mi-a placut ca desi Vick nu are acuratete...Ionut a dat cateva pase bune..iar receiverii lui si-au vazut de treaba.Au fost interceptii,fumble forced,iar interceptii....etc...dar....s-a vazut ca Ionut a fost mai bun si a castigat detasat......eu il vad ca unul din finalisti si ii urez bafta in continuare:ok:

little_earl
26th June 2007, 09:55
iar ai comis un safety dumbo? cred ca e record .. 2 meciuri la rand :P

little_earl
29th June 2007, 17:13
Patriots (bason) @ Broncos (little_earl) : 7 - 45

meci fara istoric :D eu n-am avut nici un turnover, adversarul vreo 5 (4 interceptii si un fumble) ... in mod normal ar fi trebuit sa castig la 0 dar am gresit la o pasa lunga, am sarit dupa interceptie si a trecut mingea de mine

bason si apararea .. baba si mitraliera :P ... dintre greselile facute de el de care-mi aduc aminte:
- n-a bagat goal line formation cand mai aveam 1 yard sau 2 pana in endzone = 2 td-uri
- mai aveam vreo 8-9 yarzi, era intr-un asezare 3-4, am mutat receiveru din dreapta in stanga si a fugit cu un MLB tocmai in partea dreapta lasandu-mi bulevard prin mijlocul apararii pt un rushing td
- iar eram la 1-2 yarzi de end-zone, a bagat Field Goal Block desi aveam 5 receiveri in teren = pasa simpla pt TD

in atac i-a iesit cate ceva, niste pase rapide catre TE mai ales, eu controlam MLB si ma preocupa mai mult RB-ul ... pana cand am bagat un zone coverage si l-am interceptat ... aviz amatorilor, incercati o schema de cateva ori contra mea, va iese de 2-3-4 ori dar gasesc eu antidot :drak:

dumboss_yo
29th June 2007, 17:26
cata modestie Earl ... cand vad comentariul tau din final imi aduc aminte de meciul nostru si ma simt si mai mandru ca te-am invins si ca nu ai gasit antidoturi :drak: ... aviz amatorilor, faceti ca mine si implorati divinitatea sa aveti super-bulan, ca sigur nu ii gaseste BIBI antidot :yes: ...

cojanu
29th June 2007, 18:07
un meci in care sincer am innebunit.
domnul bason, dupa cum se observa in poze, a
facut 7 4th down conversion ... din care 5 reusite
deci imagineati-va cum puteam sa ma simt ( de ***** si foarte
nervos )

in cele din urma, la ultimul 4th and 5, cu 50 sec ramase a facut turnover :)
scoru era 21 - 24 (in favoarea mea)

am mai reusit un td, cu mare bulan tre sa recunosc :)
greu meci, f greu.
ar fi putut castiga oricine

mvp: Kevin jones ( cred k e fratele lu Julius jones de la cowboys :)) )

little_earl
29th June 2007, 18:23
mvp: Kevin jones ( cred k e fratele lu Julius jones de la cowboys :)) )
thomas jones e fratele lui julius, fost la bears, din 2007 la jets

dumboss_yo
29th June 2007, 20:15
si nu era in zona de FG atunci cand era la 4th & 5 si a incercat conversia ?! ca ai zis ca era 21-24, deci cu un FG putea egala si cel mai probabil se ajungea in OT ...

cojanu
29th June 2007, 21:06
chiar daca era
la cate conversii la 4th down a incercat
sigur nu se multumea cu egal ...

cojanu
2nd July 2007, 01:26
un meci in care am reusit 2 td in primu sfert.
in rest nu s-a intamplat nimic.
nici un fg, nici un alt td.
multe punturi
3 turnover ...

cred k daca avea alta echipa ar fi facut ceva

stilul de joc al lui bogdan a semanat f mult cu
peyotn manning. a schimbat de 3 ori fiecare schema :)

Raven Jaguar
2nd July 2007, 09:29
Desi credeam ca o sa ma "impac" mai bine cu Steelers,iata ca nu a fost asa si daca in defensiva a reusit cat de cat sa mearga sferturile 2,3 si 4 in ofensiva "Big Ben" s-a miscat foarte greu.Nu au mers pasele deloc,decat cele scurte(si astea rare) si run-ul la fel(chinuit).Cojanu s-a aparat bine la randul lui si a dominat meciul ajungand chiar in ultimile secunde din nou aproape de end zone-ul meu si incercand sa-mi dea un td.....mai am de invatat,apropo de ofensiva dar nu intodeuna iti iese,asta e!In rest,am reusit sack-uri,2 interceptii dintre care una in end-zone-ul meu,fumble forced si de o parte si de alta,Florin la fel sack-uri si interceptie si fumble recovery..etc....felicitari lui Florin si intr-adevar merita victoria.Am incercat sa-l "incurc":P cat mai mult dar atata s-a putut....sper pe viitor sa-mi i-au revansa:)..bafta in continuare Florine:ok:

little_earl
3rd July 2007, 21:15
patriots (mtfk) @ panthers (little_earl) : 14-51

in startul meciului au fost 3 faze care l-au enervat pe mtfk si nu s-a mai putut concentra dup-aia : i-a fost intors un rushing td de vreo 60 de yarzi pt clipping; m-a interceptat, l-am placat cu QB si am fortat fumble pe care l-am recuperat; am mai fortat un fumble cu MLB-ul pe care l-am recuperat tot eu ... m-am distantat repede si n-a mai putut sa revina

nu prea l-am folosit pe Steve Smith, am aruncat cateva lungi inspre el dar s-a aparat bine Samuel, asa ca l-am cautat pe Keyshawn cu pase lungi, si am inscris 2 td-uri cu User Catch ;)

mtfk
6th July 2007, 01:57
mtfk. raiders - cojanu. cowboys 14-31
s-au decis primi 3 jucatori din grupa asta..mai are rost sa mai jucam si restul meciurilor?

cojanu
6th July 2007, 02:14
am inceput meciul binisor
td la primu drive
dar a urmat un drive de aproape 20 playuri
daca nu chiar mai mult.
mtfk a facut un run pe centru de m-a innebunit
nu ma deranja ca inainta 3-4 metri
ma deranja ca nu puteam sa il prind cu roy williams :))
din punctu asta de vedere
declar cel mai trist meci al meu
am reusit un singur hit stick si ala cu demarcus ware

georgebz
6th July 2007, 08:24
s-au decis primi 3 jucatori din grupa asta..mai are rost sa mai jucam si restul meciurilor?

bineinteles ca trebuie jucate toate meciurile ... si nu stiu cum ai vazut tu ca s-au decis primii 3 ... de exemplu Raven in cazul in care castiga toate cele 3 meciuri ramase , si meciul cu little_earl la o anumita diferenta , matematic are sansee de calificare ;)

dumboss_yo
6th July 2007, 15:02
are dreptate George ... jucati toate meciurile pentru ca asa este normal ...
daca Raven castiga toate meciurile vom avea probleme la departajare, pentru ca Earl Cojanu si Raven ar avea scorul de 3-2, iar Raven avantajul meciului direct cu Earl, Earl avanatjul meciului direct cu Cojanu si Cojanu avantajul meciului direct cu Earl ... care e urmatorul criteriu de departajare, Punctaverajul ?!

georgebz
6th July 2007, 15:05
pai am zis in postul de mai sus ... ca pentru a avea sanse de calificare trebuie sa bata si la scor ;) ( deci "punctaverajul" din meciurile directe )

little_earl
6th July 2007, 15:15
unde a ajuns lumea asta? nu mai au oamenii incredere in campionul lor sa castige un meci :D deja ma vad la 3-2 :P

cojanu
6th July 2007, 18:02
hai bibi, tin cu tine

dumboss_yo
6th July 2007, 20:28
din contra BIBI, eu inca te consider cel mai bun la Madden si campionul nostru, dar ai vazut ca se pote intampla ca tu sa ai ghinion si adversarul tau noroc, asa cum a fost in meciul nostru direct, si astfel sa fii invins :drak: ... de aceea, trebuie sa luam in calcul toate posibilitatile, doar nu vrei sa spui ca Raven e invins dinainte sa inceapa partida :confused: ...

little_earl
6th July 2007, 20:59
cum sa spun eu asa ceva? ca e invins dinainte? ar fi o totala lipsa de fair play... dar sunt marele favorit :P pe hartie :P

Raven Jaguar
7th July 2007, 13:35
lol baieti:lol:.....e bine ca totusi nu sunt vazut ca outsider(sau poate da..dar ma incurajati :P,dar privind realitatea little_earl ramane marele favorit...pe hartie si in realitate:)..eu o sa incerc sa-l incurc si sa nu-i las un meci usor sau o victorie lejera,o sa incerc sa dau ce-i mai bun din mine.:ok:

P.S.-in seara asta pe la 22.30-23.00...pot juca meciurile care mi-au mai ramas....eventual si maine pe la pranz....

little_earl
7th July 2007, 23:35
patriots (raven) @ giants (little_earl) : 7-52

ce mai e de spus la un asemenea rezultat? in aparare am stat excelent, si in atac iarasi am fost excelent ... ar fi si culmea sa nu joci bine in atac cu giants cand ai arme precum Burress, Shockey, Tiki Barber, Brandon Jacobs sau Amani Toomer
in meciurile contra unor echipe cu receiveri lenti nu mai controlez un safety ci ma bag peste MLB, si s-a vazut in meciul asta, am facut multe user tackles (dupa unul a iesit accidentat Maroney), am deviat multe mingi ... erau faze in care bogdan n-avea unde sa arunce, n-avea pe nimeni liber, asa ca le forta in coverage si au rezultat vreo 3 interceptii

n-am putut sa fac poze si cu individual stats pt ca mi s-a blocat jocul, dar manning a avut vreo 5 pase de dd si o interceptie, tiki barber a alergat vreo 150-170 de yarzi si un td, restul de rushing yards au fost ai lui Jacobs, care a dat si el un td, Burress a avut vreo 150 de yarzi receiving si 1 td, 2 td-uri Shockey, unul Toomer si unul Carter

Raven Jaguar
8th July 2007, 02:15
mda....seara asta a fost cea mai nefasta seara la Madden pt mine...nimic nu a mers.....eu am facut greseli si din lac(cu Bibi......apropo...in meciul cu Bibi am fost pe dinafara rau de tot...se juca cu mine si parca isi facea antrenamentele:()...am cazut in put(cu mtfk)....

mtfk(Eagles) 28 - 0 raven(Colts)......multe nu pot sa spun despre meci,la mine Manning in jur de 51 de yarzi passing,2 interceptii si rating foarte scazut.....Addai a facut vreo 48 de yarzi rushing.....Cristi...in schimb s-a miscat bine cu McNabb(aproape 200 de yarzi passing) si Westbrook 109 yarzi rushing....a jucat bine(2 sferturi passing,alte doua rushing),a dominat jocul si il felicit pt victorie...o merita pe deplin.....eu?!....cred ca ma las de Madden on-line:P...ori practice pana ajung la un alt nivel....lol:)


P.S.-desi cred ca mtfk...iesise din joc...nu am putut deloc sa fac screenurile imi aparea ca si cum este in continuare si dupa cateva minute...am iesit si eu ca nu reuseam nici un screen...sa fac.

mtfk
8th July 2007, 03:21
la individual stats era cam ceva de genu westbrook 109y rushing si vreo 6 recieving la passing, de asemenea a avut cele mai multe receptii din tot meciul si din ambele echipe, mcnabb a avut pase complete cam 46%, manning, din 24 pase, 4 au fost complete si 2 interceptii, rating 6.3 :)) sau intamplat lucruri ciudate sapt asta cand am jucat impotriva lui manning :D he's going down..probabil sezonul lui va fi la fel ca in meciurile astea dp madden impotriva mea > : D

cojanu
11th July 2007, 21:14
am si eu o rugaminte
jucati si voi resturile de meciuri
nu de alta, da in momentu de fata
campionatu e mort
aiurea rau situatia asta

little_earl
11th July 2007, 21:21
io mi le-am jucat, desi pe prima pagina apar cu linia de clasament 3-1, ar trebui sa fie 4-1 :)

georgebz
11th July 2007, 21:40
am si eu o rugaminte
jucati si voi resturile de meciuri
nu de alta, da in momentu de fata
campionatu e mort
aiurea rau situatia asta


nu e chiar mort , in grupa asta de exemplu mai e un singur meci de jucat , si la fel si in cealalta ( in conditiile in care cristi_master nu va mai juca ) ... deci pot sa spun ca suntem in grafic ;)

georgebz
19th July 2007, 01:16
Clasament final :

1.dumboss_yo 5-0
2.little_earl 4-1
3.cojanu 3-2
4.mtfk 2-3
-raven_jaguar 0-4
-bason 0-4

raven , bason poate jucati si voi meciul macar din orgoliu ... sa incercati sa scapati de ultimul loc ;)

Raven Jaguar
20th July 2007, 09:06
Asta seara...dupa ora 21.00...poate si bason poate sa sustinem meciul de orgoliu....ultimul meci...bason?..ce zici?..poti?