PDA

View Full Version : Jucatorul sezonului 2006/2007 la Otelul Galati



Doctor_Satan
22nd June 2007, 11:21
Care este in opinia voastra jucatorul cu cele mai bune reprezentatii in sezonul care tocmai s-a incheiat?

joshua_1
22nd June 2007, 11:24
Fara dar si poate Tanase si Semeghin !!!!!!!!

Doctor_Satan
22nd June 2007, 11:30
Am adaugat si poll! Se poate vota acum!

Dregan
22nd June 2007, 11:37
Fara indoiala, Dorin Semeghin, dar l-am votat pe Tase pt minunata cariera sub culorile ros-alb-albastre.

SORINULTRA
22nd June 2007, 13:08
semeghin , fara pasele lui am fi avut mai putine puncte dar cu inima tase

ReD_Devil
22nd June 2007, 14:05
semeghin :ok: dar ce cauta bors in poll ? :groggy: n-a jucat deloc trebuia bagat stelistu' in locu' lui (+giurgiu/sarghi/nogo/kim/labukas)

trotil
22nd June 2007, 14:21
am votat paraschiv.merita si el macar un vot:ok:

Doctor_Satan
22nd June 2007, 14:49
semeghin :ok: dar ce cauta bors in poll ? :groggy: n-a jucat deloc trebuia bagat stelistu' in locu' lui (+giurgiu/sarghi/nogo/kim/labukas)

Scuze pentru greseala, acum e corectat! Pe Giurgiu, Kim si Labukas nu i-am bagat in poll pentru ca au venit in iarna, Nogo ne-a cauzat multe infrangeri si sarghi nu a aratat nimic deosebit!

Lordul
22nd June 2007, 14:56
Viorel Tanase si la 37 de ani a marcat goluri importante pt Otelul

ReD_Devil
22nd June 2007, 16:59
Pe Giurgiu, Kim si Labukas nu i-am bagat in poll pentru ca au venit in iarna, Nogo ne-a cauzat multe infrangeri si sarghi nu a aratat nimic deosebit!

pai tot atunci a venit si szekely :D iar legat de nogo ... in ultimele meciuri a aratat ca stie si fotbal;)

Hard
22nd June 2007, 17:21
Am votat Vatca,pentru ca e singurul jucator care a reusit sa se transfere la cel mai tare club din Romania :ok: Cred ca si Jula ar merita cateva voturi.

joshua_1
22nd June 2007, 17:28
Ba da ma lesi ? Ce a facut acest Vatca in afara de faptu ca a luat 60 de goluri ??????? Ai sa te convingi ca Vatca e un mare jaf si un caracter infect.

mateiasi
22nd June 2007, 17:39
... Vatca e un mare jaf si un caracter infect.
Nu sunt de acord cu tine. Nu e un om rau (OK, juca la Otelul si visa la Steaua, dar macar are scuza ca nu e galatean; Ghionea sau Ochirosii ce scuze au?), si nici slab ca portar. Si-a facut datoria cinstit cat a fost la noi, ce rost are sa-l injuram acum - las' ca-l injuram la meciurile directe...:D

bada_otelul
22nd June 2007, 17:42
va spun doar cine va fi cel mai bun sezonul asta care vine:TADAS LABUKAS!

bada_otelul
22nd June 2007, 17:43
Nu sunt de acord cu tine. Nu e un om rau (OK, juca la Otelul si visa la Steaua, dar macar are scuza ca nu e galatean; Ghionea sau Ochirosii ce scuze au?), si nici slab ca portar. Si-a facut datoria cinstit cat a fost la noi, ce rost are sa-l injuram acum - las' ca-l injuram la meciurile directe...:D

lasa mah ca baietii din galerie au fost de nota 10 cu el,la ultimul meci l-au strigat:vatca vino-ncoa saluta galeria si cand a venit sa salute a la galata...ue steaua ue steaua:happy :happy :happy

Sorin Blaj
22nd June 2007, 17:43
Mie, Paraschiv mi s-a parut cel mai bun.

Hard
22nd June 2007, 17:45
imi plac postarile lui mateiasi:).mai ales postarea de pe threadul :in cine avem incredere din fotbalul romanesc ,nu sunt multi care stiu intradevar cine conduce de fapt clubul Otelul ;)
Vatca?Super portar,veti vedea;)

bada_otelul
22nd June 2007, 19:03
imi plac postarile lui mateiasi:).mai ales postarea de pe threadul :in cine avem incredere din fotbalul romanesc ,nu sunt multi care stiu intradevar cine conduce de fapt clubul Otelul ;)
Vatca?Super portar,veti vedea;)

stiu multi dar in subconstient:D
povestea cu bors si ceilalti 4 "actionari" e de prin 2004

Hard
22nd June 2007, 19:12
o fi din 2004 dar nu am vazut-o nicaieri pe onlinesport pana acum,si in afara de majoritatea din cei care tin cu otelul,nu stia nimeni.

Marius.B
22nd June 2007, 23:24
Pentru intreaga cariera TASE, pentru daruirea din teren Seme si Jula,pentru constanta Paraschiv.

Lordul
22nd June 2007, 23:31
La Vatca faptul ca a incasat 56 de goluri in 34 de meciuri mi-se pare cam mult

Hard
23rd June 2007, 11:10
Lordule te pricepi la fotbal nu am ce zice...:sleep: L-ai urmarit putin sa vezi ce reflexe are?Ai vazut Otelul-Steaua campionatul trecut?Cand o echipa ia atatea goluri nu inseamna ca portarul nu e bun,ci apararea ;)

Kainsashiki
23rd June 2007, 11:25
Tase, Tase....Viorel Tanase!!

si Jula merita un premiu...

bada_otelul
23rd June 2007, 12:54
Lordule te pricepi la fotbal nu am ce zice...:sleep: L-ai urmarit putin sa vezi ce reflexe are?Ai vazut Otelul-Steaua campionatul trecut?Cand o echipa ia atatea goluri nu inseamna ca portarul nu e bun,ci apararea ;)

esti complet pe langa...are reflexe uimitoare cand vrea si cand ti-e lumea mai draga ia gol dela 35 de metri,nu iese bine pe centrare,scapa mingea etc...e un portar mediocru,daca are aparare f buna poate parea si el bun altfel...cele peste 50 de goluri numai in campionat vorbesc de la sine

Doctor_Satan
23rd June 2007, 13:04
Nu vreau sa-i iau apararea lui Vatca, pentru ca e varza, dar sa nu uitam nici de Nogo, care a pus pe tava atat de multe goluri adversarilor!

ReD_Devil
23rd June 2007, 14:21
esti complet pe langa...are reflexe uimitoare cand vrea si cand ti-e lumea mai draga ia gol dela 35 de metri,nu iese bine pe centrare,scapa mingea etc...e un portar mediocru,daca are aparare f buna poate parea si el bun altfel...cele peste 50 de goluri numai in campionat vorbesc de la sine

vatca e portar de linia portii ;) acolo se descurca...pt ca intr-adevar are reflexe ...si cam atat...


iar legat de nogo a avut o perioada mai nefasta ,dar se pare ca a trecut peste...mie unu chiar mi-a placut cum a jucat ultimele meciuri ,a si marcat :D avand in vedere ca are 19-20 ani....are numai de invatat ;)

bada_otelul
23rd June 2007, 21:16
nogo in ultimele meciuri,chiar daca am avut o medie de un gol primit pe meci a fost magistral,chiar am vorbit cu mai multi si au observat acest lucru...cand a fost cazul am cerut sa fie lasat pe banca,acum ca joaca bine isi merita laudele
dar preferatul meu ramane,inca dinaintea inceperii returului,Labukas

Hard
23rd June 2007, 21:21
cum poti sa spui ca sunt pe langa daca aprobi ce am spus si anume ca are reflexe??? 50 de goluri --> aparare varza ;) . incercati sa va pacaliti nerecunoscand ca are calitati de portar ;) oricum,nu mai joaca la Otelul,nu cred ca trebuia bagat in poll,pt ca nici daca ati vrea sa il votati,nu l-ati vota.in plus ar fi trebuit votat jucatorul cel mai bun al sezonului,si nu jucatorul cu cele mai bune performante din intreaga cariera ...

Doctor_Satan
24th June 2007, 12:29
Pai daca nici Tase n-a jucat bine in mod constant sezonul asta, atunci nu stiu care altul a facut-o!

Doctor_Satan
22nd August 2007, 11:25
Tanase este castigatorul!

Thread inchis.