PDA

View Full Version : caut partener/a de tenis din Buc.



Martina_23
20th June 2007, 14:28
Hallo sports!

Am 22 de ani si joc tenis de un an si ceva. Caut partener/a de tenis din Bucuresti, sa jucam seara sau in week-end. Who's in?

gigiciuperca
20th June 2007, 22:09
Hallo sports!

Am 22 de ani si joc tenis de un an si ceva. Caut partener/a de tenis din Bucuresti, sa jucam seara sau in week-end. Who's in?

Pai sunt eu dispus sa joc de 2-3 ori pe saptamana, mai ales acum ca nu mai am partener. Nu joc de mult timp, am mai putin de 20 de meciuri dar zic eu ca ma descurc binisor pe teren. Am 22 de ani.

Daca nu te deranjeaza sa joci cu un incepator, atunci e OK.:ok:

Pana cum am jucat doar cu cineva care avea mai multi ani de tenis si era destul de OK.

Ai un teren ceva unde preferi sa joci? Eu joc la Cervantes si de regula dupa ora 9:00 seara cand este racoare. In week-end se poate duminica seara, sau vineri, sambata ziua, dar gasesti mai greu terenurile libere.

Martina_23
21st June 2007, 10:00
E foarte ok, nici eu nu sunt o stea pe teren, dar ma descurc si eu binisor.

As juca de 2 ori pe saptamana, neapart seara, ca in timpul zilei e cumplit de cald.
Pana acum am mers in Dr. Taberei, in Tei, in Tineretului la Daimon, dar n-am un loc preferat. Bine, cel mai misto e la Daimon dar mi se pare foarte scump. Putem sa mergem si la Cervantes, mai ales ca eu n-am ajuns niciodata acolo si nu strica sa vad cum e. Trebuie rezervare?

gigiciuperca
22nd June 2007, 13:46
As juca de 2 ori pe saptamana, neapart seara, ca in timpul zilei e cumplit de cald.
Pana acum am mers in Dr. Taberei, in Tei, in Tineretului la Daimon, dar n-am un loc preferat. Bine, cel mai misto e la Daimon dar mi se pare foarte scump. Putem sa mergem si la Cervantes, mai ales ca eu n-am ajuns niciodata acolo si nu strica sa vad cum e. Trebuie rezervare?

Pai da preferabil seara, cam de la ora 10 merge asa dar depinde si de cand gasesti terenul liber. Eu am fost aseara de la 11:30 pana la 1:00.
Si eu tot cam asa, 2-3 ori pe saptamana.

La Daimon daca nu ma insel jucam fotbal inainte. Desi e mai aproape de mine nu am incercat pana acum sa joc acolo tenis si nici nu am numar pentru rezervare. In schimb la Cervantes am numarul si daca sun pana la ora 14:00 de regula gasesti teren pentru seara respectiva.

Pai atunci ramane sa te hotarasti cand vrei sa mergem incepand de duminica.

Martina_23
23rd June 2007, 11:59
Hai sa mergem marti. Daca gasesti teren liber de la 21:30 - 22 e la fix. Da-mi te rog un reper, pentru orientare, sa localizez mai bine terenurile. Liceul stiu ca e pe Plevnei.
Ok then, ramane sa-mi transmiti tu daca e in ordine cu rezervarea si mergem.

Week-end placut!