PDA

View Full Version : Trucaj?



STEAUA-MANIA
3rd March 2006, 23:54
http://www.calle17.net/noticia.php?idnoticia=481&idcategoria=9&idsubcategoria=31&idcom=15
Ce parerea aveti despre acest film?

relansat
4th March 2006, 02:45
Eu cred ca este ! Oricum uitandu`ma la filmuletzu` asta imi vine sa ma redirectionez catre asemenea joace

si sa faca o mica pauza la manager :) ... frumos oricum :ok:

my_bogdan
4th March 2006, 11:16
eu zic ca e trucaj....mi se pare imposibil de facut asa ceva

relansat
4th March 2006, 12:56
Nu prea ma pricep la jocurille astea , gen FIFA si altele , da` am jucat odat` si abia daca reuseam sa fac un dribling :)

stefanm14
4th March 2006, 13:39
Nu e trucaj, la PES ies usor driblinguri de genu'asta, iar filmul probabil e facut de vreun maniac de joaca toata ziua, cine stie cat o fi incercat...oricum nu cre' ca e trucaj

White Shadow
4th March 2006, 17:44
OK Stefanm , ai spus ca driblingurile ies usor , dar cum explici acele suturi consecutive in bara ?????????????

relansat
4th March 2006, 20:18
Mi`ai luat intrebare din tastatura shadow :)

Si eu ma intrebam acelasi lucru ; am acceptat faptu` ca e maniac si stie sa dribleze , da barele alea nush daca au vreo explicatzie logica

Oricat de maniac ai fi , nu cred ca poti sa intuiesti traiectoria in ashe fel incat sa nimeresti bara ... mi se pare greu de crezut

Totusi , este cineva care joaca chestia aia de joc : ? Sa ne explice si noua :D

stefanm14
4th March 2006, 22:43
Da, joc eu desi rar. Ce e de explicat ? Va spun e ca daca joci mult, prinzi smecheria si iti ies si niste suturi consecutive in bara ;)

Triphat
5th March 2006, 00:13
E trucaj... se vede cand isi prelungeste mingea cum se opreste imaginea putin. La driblinguri a jucat cu inca cineva care nu intra la el, nu apasa pe nici o tasta. La suturi nush ce sa zici, dar e imposibil sa lovesti bara de atatea ori, sutul ala nu poate fi controlat.

relansat
5th March 2006, 03:02
E interesant ce zici tu Triphat , orice`i posibil ?

Stefane inseamna ca e cu adevarat maniac ala caruia a reusit sa`i intre`n tastatura suturile in bara :)

stefanm14
5th March 2006, 08:54
Si mie mi se opreste imaginea un pic, dar am crezut ca e de la netu' meu. Si nu poti juca cu altcineva decat 11 contra 11, ar fi aparut si ceilalti jucatori.

relansat
5th March 2006, 15:06
Au primit rosu :D

Datenshi
6th March 2006, 04:52
Erau diverse tipuri de antrenamente, de-aia nu apar jucatorii. Driblingurile si preluarile se pot face, despre suturile consecutive in bara nu stiu ce sa zic. Pe gamepad se poate controla foarte bine directia, mai ales cand tragi singur la poarta, dar e greu sa tragi in aceeasi directie si cu aproximativ aceeasi forta de nu stiu cate ori la rand. Pt. un maniac insa, cred ca e posibil totusi... :D

relansat
6th March 2006, 20:26
E ciudata treaba asta, oricum bravo celui care a facut filmuletzu si ne`a chinuit :)

Datenshi
6th March 2006, 23:40
Oricum, cred ca poate sa joace linistit si in 7 contra 11 pe 6 stele daca are o aparare capabila. :D

relansat
6th March 2006, 23:46
Cum vine asta mey ... poti juca 7 contra 11 si sa castigi?Da` ce e aici ... Star Trek? La mine, la Manager cand mi se elimina

un jucator se observa foarte mult, mai ales prin primele sezoane :)

Datenshi
6th March 2006, 23:58
La manager e alta treaba, nu cred ca ai cum sa driblezi cu un jucator toata echipa adversa. Atacul fiind rezolvat, baricadeaza 5 fundasi pe linia de 16 + un mijlocas la inchidere si aia e.

relansat
7th March 2006, 00:24
Mda, am inteles ... motivu` pentru care nu joc Fifa sau ceva asemanator,acesta este :) ... nu pot sa inteleg

cum pot concepe astia unele chestii ... pe cand la manager sunt multe lucruri care mai au treaba cu realitatea

Datenshi
7th March 2006, 07:27
Ca sa inchei, sa nu ramai cu o parere gresita. Tipul e superadevarat daca face chestiile alea. Pe nivel mare jocul e foarte realist, poti sa butonezi foarte bine, daca nu aplici si o tactica buna nu prea ai sanse.

stefanm14
7th March 2006, 09:13
relansat scuza-ma ca te intreb, dar te-ai exprimat gresit. Jocurile de manager nu se joaca ci se privesc :D

relansat
7th March 2006, 12:19
stefane asta e cu totu` alta discutie si oricum fiecare cu placerea lui :ok:

stefanm14
7th March 2006, 20:31
Stiu ca au si managerele farmecul lor, insa nu inteleg cum sa nu te plictisesti. Iar on-line e si mai plictisitor.

P.S : la faza "cu totu alta discutie" adica un pic de off-topic. Da' las ca e bine ca nea moderatoru de aici mai rar il vezi :D

relansat
7th March 2006, 20:57
Nu ma pliktisesc pt ca de fiecare data incerc noi jucatori si noi sisteme de joc ... eu unu` nu ma pliktisesc :)

Acum am inceput manager 2006 da` nu prea`mi place :(

iuli_vl
14th June 2009, 02:14
Nu e trucaj, la PES ies usor driblinguri de genu'asta, iar filmul probabil e facut de vreun maniac de joaca toata ziua, cine stie cat o fi incercat...oricum nu cre' ca e trucaj
Chiar in momentul de fata ma jucam pes 5!!!!si pot sa iti spun ca nu ai cum la 6 stele sa driblezi asa,este aproape imposibil sa driblezi si un jucator...numai daca te intorci si il iei in viteza,cu scheme nu ai nicio sansa!!!100% este trucaj.
Mie mi-au iesit 4-5 bare consecutive,dar driblingurile sunt imposibile.