PDA

View Full Version : O sprijinim pe Mihaela?



ady51a
2nd March 2006, 09:26
ce parere aveti despre Mihaela, reprezentanta Farului in Concursul Divizia Sexy.


MIHAELA COCOS
Mihaela Cocos are 20 de ani si este nascuta in zodia Scorpionului. A lucrat ca hostess la diverse emisiuni televizate, targuri, expozitii si lansari. Frumoasa de la Unic Models a fost solicitata, de asemenea, sa apara in mai multe videoclipuri sau spoturi publicitare. Mihaela a fost protagonista unor clipuri ale lui Tom Boxer, Fizz, Cassa Loco etc. Pe plan publicitar, ea a fost implicata in campania de promovare Coca-Cola Light Men si a facut un promo pentru MTV. Modelul intentioneaza sa se inscrie la Facultatea de Management, intrucat doreste ca in viitor sa-si conduca propria afacere. Pana acum, in afara de modelling, Mihaela a mai lucrat ca agent la o firma imobiliara. Frumoasa de la Unic Models este o persoana vesela, optimista, sociabila, spontana, iar in dragoste, foarte geloasa, posesiva si pretentioasa. Mihaela este pasionata de natura, calatorii, muzica si dans. Iubeste foarte mult animalele si si-ar dori sa poata avea cat mai multe. Un alt hobby al ei este fotbalul, fiind o infocata suportera a echipei Rapid. Modelul de frumusete al Mihaelei este actrita americana Carmen Electra, pe care o admira enorm. Pentru frumoasa de la Unic Models, barbatul ideal trebuie sa fie inteligent si respectuos, tandru si sensibil.


De ce reprezinta Farul daca a declarat ca tine cu Rapid? :o: :jerk: :rosu:

Seahawk
2nd March 2006, 12:26
Sincer, chiar mai conteaza cu cine tine? :drak:

Darkslowstar
2nd March 2006, 12:29
Eu as sprijini-o de piept, dar cam atat :ok:

Black sea shark
2nd March 2006, 13:25
si eu de fund sa nu cada

U|L|T|R|A|S|
2nd March 2006, 15:07
Raluca- fosta reprezentanta a Farului era mult mai simpatica (parerea mea)...
Cel mai mult mi-a placut cand s-a luptat in miere la Stele Verzi (parca)...:D
Acum trebuie sa o sustinem si pe Mihaela...doar nu si-a vopsit degeaba sanii in culorile Farului...:D
Din pacate e rrapidista....bila neagra din partea mea...:no:

fia
2nd March 2006, 15:08
@dark, da, merita sprijinita... din spate.... daca ar stii ca se scrie despre ea nu doar se gandeste despre ea.....

Vadim
2nd March 2006, 15:15
Cred ca Mihaela poate castiga campionatul si face fata pe "teren" atat celor 11 de la Steaua, cat si celor de la Dinamo, atat in Cupa cat si in campionat. :D

corto
2nd March 2006, 15:17
N-o alergati un pic ca din poze pare ca ar avea nevoie sa mai dea jos niste kile :P Si nu va mai consumati degeaba, sigur aia au gresit cand au data copy paste la textul de la editia trecuta.

Napoletan
2nd March 2006, 15:40
Moral, sa o sustina inaripatii, fizic sa o sustinem noi, ca merita cu varf si indesat!

Vadim
2nd March 2006, 15:42
Cica daca ai bani o poti sustine oricand, fizic. :) Are un program foarte ordonat. :D

tchibos
2nd March 2006, 18:47
eu o sustin... dar fara bani

k474laNu_2006
2nd March 2006, 18:56
Merita sa o sustinem ... eo mh ofer sa o sustin fizic, acum care ramane sa o sustina moral ??? :drak:
Adevarat arata bine tipa dar dak e rapidista :rosu:

FatFrumos
2nd March 2006, 19:07
Are votul meu :evil:

k474laNu_2006
2nd March 2006, 19:18
Are votul meu :evil:
Deci o sustii moral ??? :D

tchibos
3rd March 2006, 17:06
Deci o sustii moral ??? :D

degeaba are moralul ridicat daca "imoralul" e la pamant :D

FatFrumos
3rd March 2006, 20:46
care moral?...cu naravul :evil: