PDA

View Full Version : ban



iuli
28th February 2006, 20:22
am si eu o rugaminte pt moderatorii acestui forum...vreau sa se urmareasca la pariuri sportive ce a zis maldini 2006 despre pariuri despre chinezi si eu i-am zis ca e un looser,si apoi va rog sa va uitati ce mi-a raspuns...si ce mesaj privat care m-a dezgustat sincer...cred ca puteti sa va uitati la mesajele mele private...vreau sa primeasca ban

iuli
28th February 2006, 20:24
si va rog sa va uitati si la ponturi zilnice...astept raspuns de la un moderator

Paul
28th February 2006, 20:29
Noah mah ce va apuca...?
Nu mai incapetzi pe forum ?

Alo , moderatorii de pe pariuri , linistiti apele.
Si dati si voi report bad prosts , ca de cand se scriu pe pariuri 400+ mesaje/zi , nici dracu nu mai le poate urmarii

iuli
28th February 2006, 21:28
si ce mi-a "transmis" in mesaj privat ati vazut??

iuli
28th February 2006, 22:03
deci acum inteleg...eu il fac pe unul "looser" si i-am demonstrat de ce si primesc avertisment...

maldini pt ca ma injura de familie,de morti primeste la fel ca mine,avertisment...este foarte echitabil ...bravo moderatorilor...sincer...vi se pare normal??

relansat
28th February 2006, 22:16
Problema s`a rezolvat : avertisment iuli pentru trolling , avertisment maldini :ok:


Avertismentu` pt iuli a fo` dat de mine pt ca au mai fo` ceva inceputuri de probleme create de el si l`am atentionat

Pedeapsa pt maldini a fo` masura pe care a luat`o vadim !

Acest thread este inchis !

stefanm14
1st March 2006, 10:23
Acest thread este inchis !

Sau nu :happy

MariusTR
1st March 2006, 10:27
relansat asta e bestial... are putere pe OLS ca si Popeye cand mananca spanac... sau nu ;)


Acest thread este inchis !
Poate a gresit semnul de la sfarsitul propozitiei... poate vroia sa puna asta : " ? "

Darkslowstar
1st March 2006, 10:35
Iuli, uite cum se procedeaza. Dai report bad post daca te simti jignit de cineva sau daca crezi ca cineva a incalcat limitele bunei credinte sau regulamentul (bdw. l-ai citit?). In cazul unui PM, pe care numai administratorii pot sa le vada, il trimiti unui moderator/supermoderator/administrator pt ca altfel nu prea au de unde sa stie. Nu-ti urmareste nimeni PM tale, deci tre sa ne spui. Succes :ok:

alejandro
1st March 2006, 10:45
E la moda in ultima vreme sa-ti faci cate un thread pe Administrativ...tre' sa ma apuc si eu de unul...

MariusTR
1st March 2006, 10:52
Mai sasha, aici nu ai nimerit-o ... doar baietii rai au dreptul la asa ceva.. astia tre' sa protesteze , sa reclame, sa urle... astea. Tu esti pasnic, dom'le, la ce-ti trebe tie scandal? Vrei sa te baneze?

Wipe me baby!
Da mama cu biciu'n mine

alejandro
1st March 2006, 11:00
Ti-am zis mey ca e la moda,deci vreau si eu...pe mine nu ma baneaza nimeni,ca cat timp au stat altii pe margine,unii si-au facut pile pe la primarie...

MariusTR
1st March 2006, 11:04
ca cat timp au stat
Ca cand zici ca s-a intamplat asta? :evil:

Ok, sa terminam cu off-ul, sa lasam autoritatile sa-si faca treaba. Vreau sa vad niste banari. :ok:

alejandro
1st March 2006, 11:13
ca cat timp au stat altii calare pe bat,uite atunci;)

MariusTR
1st March 2006, 11:18
Gata, buey.... iuli este nemultumit si are ceva de reclamat.

alejandro
1st March 2006, 11:20
fugi bey justitiarule de aici,ca iuli se descurca si fara baimareni

realmadrid.com
1st March 2006, 11:27
Lasa-l ma, ca asa isi mai face si el prietenii :D...ii sustine contra "sistemului defect" de pe OLS :happy

alejandro
1st March 2006, 11:30
Ce sa faca el cu prieteni?Sa-i dea in gat mai tarziu?:evil:

Paul
1st March 2006, 14:17
deci acum inteleg...eu il fac pe unul "looser" si i-am demonstrat de ce si primesc avertisment...

maldini pt ca ma injura de familie,de morti primeste la fel ca mine,avertisment...este foarte echitabil ...bravo moderatorilor...sincer...vi se pare normal??

auzi , daca eu il fac pe unu cretin si ii demostrez de ce , iar el ma injura de mama si nu imi demonstreaza , ce inseamna ?
Ca eu nu patesc nimic , iar el ia ban ?
Amandoi am jignit , ce mai conteaza cum?

L-ai provocat ai meritat-o :rosu:
Ti-a raspuns a meritat-o :rosu:

relansat
1st March 2006, 14:37
Buey freezer cand am spus ca acest thread este inchis ma refeream la faptu` ca nu trebuie sa se mai posteze aici (punct)

S`a ajuns la un consens , motiv pentru care nu mai vad sensu` discutiilor !

Thread inchis !