PDA

View Full Version : noua locatie pt. FM



inter
28th February 2006, 17:27
deoarece observ ca o multime de useri n-au fost multumiti de prestatiile celor de la shorley .. hai sa facem un poll :D
unde vreti sa aiba loc noul FM ?
si hai faceti poll-ul :D:D , ca deja ma plictisesc :P

Darkslowstar
28th February 2006, 17:45
Si de ce n-ai puss si poll, acum va trebui sa te rogi de cocomic sau de unul dintre fortosi sa-ti puna un poll.
Optiunile ar fi Jieni, City Grill, La Nicu, Burebista. etc

Vadim
28th February 2006, 17:50
Am pus eu. Dark, pricepi greu, Jieni nu face parte din poll.

Darkslowstar
28th February 2006, 17:52
A fost propus de unii oameni Vadim, si mi se pare corect sa fie in top. Eu as vota pt La Nicu acum, dar daca te incapatanezi poate o facem tocmai la Jieni :)

Vadim
28th February 2006, 17:52
Dark, repet pricepi greu. Mai citeste ce s-a scris.

Darkslowstar
28th February 2006, 17:54
Vadim, nu impui tu la ce restaurant merg eu. Ete ca am chef sa merg la Jieni, tocmai cpt ca nu-mi place sa mi se spuna ce sa fac. Tu nu intelegi ca asta nu mai e forum pe net ca sa poti sa modifici tu. Cine intelege greu?

Vadim
28th February 2006, 17:56
Bafta! ok,la Jieni ramane, dar nu la FM! :) Iti rezerv masa in seara asta? :D Ma faci sa fac pleonasme: repet din nou, intelegi greu...

fia
28th February 2006, 17:58
bai dark, nu mai bate moneda de pomana. Vadim nu vrea la casa jienilor, chiar e asa de greu de priceput?

inter
28th February 2006, 17:58
care imi rasa mesajul? :D:D

La Nicu = Casa Jienilor ca atmosfera ... asa ca e usor de votat :P

Vadim
28th February 2006, 18:00
Pai zii asa Hagi. :D


bai dark, nu mai bate moneda de pomana. Vadim nu vrea la casa jienilor, chiar e asa de greu de priceput?
Nu e vorba de mine sau ca nu vreau eu. Am spus si de ce: FM-ul trebuie sa aiba identitatea lui, e simplu. Hai sa nu mai fin offtpic am vorbit de asta in alte locuri. Daca Dark nu vrea noi mergem undeva si el ne cauta la Jieni. parca s-ar da aur gratis acolo, sa mor.

inter
28th February 2006, 18:01
aha ... tu fusasi ... infractorul ...... deci esti si tu fan Juve! :D:D

fia
28th February 2006, 18:02
intere ce faci ma campanie :D? Eu deja am votat la nicu :) Am fost primul vot, din variantele disponibile asta e singura acceptabila.

Darkslowstar
28th February 2006, 18:03
Fia, am inteles asta, dar ca sa ma repet din nou :), nu-mi place modul cum a facut-o.In stilul asta te mai miri Vadim ca la FM-urile neoficiale vine lume ca la urs si alea oficiale se organizeaza din ani in pasti. Deja subiectul nu ma mai intereseaza si puteti sa il faceti si la Mac.

Vadim
28th February 2006, 18:03
Vom vedea cand se vor anunta oameni noi cati vor sti sa vina la Niku.

inter
28th February 2006, 18:04
bagai si eu votul ... da eram putin confuz ... ce "rapid" e vadim :D:D , si nu stiai unde sunt suporterii rapidisti :D:D

inter
28th February 2006, 18:04
... m-am "balbait":P

Vadim
28th February 2006, 18:06
Fia, am inteles asta, dar ca sa ma repet din nou :), nu-mi place modul cum a facut-o.In stilul asta te mai miri Vadim ca la FM-urile neoficiale vine lume ca la urs si alea oficiale se organizeaza din ani in pasti. Deja subiectul nu ma mai intereseaza si puteti sa il faceti si la Mac.
Nu stiu despre ce vorbesti, dar se pare ca esti din grupul cercetasilor care merg la padure cu ursul.. :D Nu imi aduc aminte ca tu sa fii fost la ultimul Fm sa vezi cata lume a fost si cum ne-am simtit. Asa ca... e cazul de nitica orientare in conditii extreme. :drak: In sfarsit a venit Dark cu o idee: Mac!!! Prima ta idee (proasta, dar idee :D). Am adaugat la poll.

Paul
28th February 2006, 18:06
Nicu asta e ala care facea furori acu 2 ani la Pro TV ?

CaNicula ProTV , si cine e Nicu ?
Nicu crede ca Steaua va castiga campionatul ... :D

Vadim
28th February 2006, 18:08
La Nicu frate ca am contribuit la decorarea peretilor. :)

fia
28th February 2006, 18:09
Vreau sa-mi schimb votul, pentru MAC, nu era cand am votat. A se nota ca eu sunt primul care a propus mac in threadul cu schimbam locatia.
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=535109#post535109

Vadim
28th February 2006, 18:10
Eram sigur, nu se putea ca Dark sa fie original. El e contra si atat. :D

fia
28th February 2006, 18:12
Am atasat si linkul la postul in care am zis de Mac.
Nue frumos sa te iei de oameni, discuta la subiect. Cam acelasi lucru valabil si pt Dark.

Darkslowstar
28th February 2006, 18:15
Daca nu-l duce capul la mai mult, ce pretentii poti avea fia. Cred ca la cum se vrea sa fie FM-ul Shorley se potriveste cel mai bine

Vadim
28th February 2006, 18:40
Eu zic sa facem la Ruby Tuesday. Ce ziceti? Dark, ne vedem acolo? :D

desdemona
28th February 2006, 18:51
In ritmul asta mai aveti putin si spuneti ca ne vedem la Mc-ul din Gara de nord :D ca poate asa participa mai multi, e aproape si pentru cei care vin cu trenul :P

Vadim
28th February 2006, 18:59
Cam mac-mac-macane. Si nu e aviara. :D

desdemona
28th February 2006, 19:10
:D Lasa, Vadime, ca eu pot veni oriunde :D cand o sa vin...
Ma gandeam ca poate isi mai fac drum Delpiero si andreiush :D


In fine... vad pe threadul asta (ca si pe celalalt) mai multe glume, glumite si mistouri decat propuneri serioase si voturi. Chiar asa mic este interesul?

Paul
28th February 2006, 19:11
In ritmul asta mai aveti putin si spuneti ca ne vedem la Mc-ul din Gara de nord :D ca poate asa participa mai multi, e aproape si pentru cei care vin cu trenul :P

da da , dar sa fie si la ora 05.30 - 06.00 AM

ieppy
28th February 2006, 19:12
Cam mac-mac-macane. Si nu e aviara. :D

apropo de orijinalitate. :D

La nicu frate. :D

Vadim
28th February 2006, 19:17
Niku rulz! :D

ADelPiero
28th February 2006, 19:28
:D Lasa, Vadime, ca eu pot veni oriunde :D cand o sa vin...
Ma gandeam ca poate isi mai fac drum Delpiero sau andreiush :D


DouapuncteCratimaDubluv

noi ne facem ... asa`i andreie ?! ... dar u nu`ti faci!!!!! :mad: asa`i andreie?!

Vadim
28th February 2006, 19:30
apropo de orijinalitate. :D

La nicu frate. :D
Da' Ieppy zii stii de gripa aviara felina? nu e shto, azi s-a descoperit la o pisica, se pare ca mancase o pasare bolnava. Asa ca de acum incolo "miauna, dar nu e aviara". :D

ieppy
28th February 2006, 19:34
foarte bine, sa o folosesti pe aia. :happy dar cand te mai iei de cineva pentru lipsa de orijinalitate, vezi sa fii si tu orijinal la randuti. :D

Vadim
28th February 2006, 19:35
Nici tu nu ai inteles nimic? :D Nu e vorba de originalitate, ci de IDENTITATE...

ieppy
28th February 2006, 19:38
Eram sigur, nu se putea ca Dark sa fie original. El e contra si atat. :D

cat adevar. greseala mea. am citit pe diagonala. :happy

desdemona
28th February 2006, 19:40
@Delpi, adica asa sa ... douapuntecratimadubluv si eu cand o sa imi fac drum si nu o sa va faceti voi ? :)

Vadim
28th February 2006, 19:50
cat adevar. greseala mea. am citit pe diagonala. :happy
Am inteles la ce te referishi... Ai dreptate, dar tot cred ca sint kestii diferite... :cool:

ieppy
28th February 2006, 19:52
fara doar si poate. :D e o chestie de calitate. :P

Vadim
28th February 2006, 19:55
Exact... aici sint de acord cu tine. :D Si de istorie. :)

ultras_sportul
28th February 2006, 20:07
Trebuie sa obtina clasificarea intai :) vreo luna de zile :)

inter
28th February 2006, 20:14
:D:D ete ca Nicu tre sa faca cinste ... se bate cot la cot cu city grill , si il si conduce ... sa nu mai spun de finalul votului ... ce reclama isi facu ... :D

Ultras
28th February 2006, 20:25
Mai dureaza un pic pana e gata, dar e o locatie mai potrivita. Dar repet, mai dureaza o leaca...

andreiush
28th February 2006, 20:44
DouapuncteCratimaDubluv

noi ne facem ... asa`i andreie ?! ... dar u nu`ti faci!!!!! :mad: asa`i andreie?!
Isi face, dar nu cand ne facem si noi :(:(

ADelPiero
28th February 2006, 20:53
cred ca face cu intentie :(

aliss
28th February 2006, 20:54
dark-ule..lasa Casa Jienilor in pace...e locatie speciala...eu, personal, nu voiam sa facem FM-urile acolo ;)..asa ca pune mana si voteaza...ca atat iti trebe, sa lipsesti de la fm-uri....mai mult decat ai facut-o:D

Vadim
28th February 2006, 20:59
Exact Dark, uite ca pus Aliss punctul pe j. Casa Jienilor e o locatie speciala, feerica, misterioasa... Asa ca voteaza naibii hruba aia pentru FM! :D

Cainele
28th February 2006, 21:20
am votat si eu pt "la Nicu" ...

Darkslowstar
28th February 2006, 21:32
Aliss draga, nu ma mai intereseaza subiectul. Lasa ca noi ne vedem pe la alte evenimente, numai noi oamenii fara originalitate :ok:

vasile314tzurka
28th February 2006, 22:13
care imi rasa mesajul? :D:D

La Nicu = Casa Jienilor ca atmosfera ... asa ca e usor de votat :P

atmosfera o facem noi asa ca nu e bai. roblema e ca la nicu se poate face in doau etape. :evil:
e buna si o hruba unui snobism de doi lei

Ultras
28th February 2006, 22:26
"La aniversare" am fost 16...:drak: Si mai intrau usor cel putin pe atat. Oricum, avem bulina pe usa (Interzis minorilor si bautorilor de apa plata) asa ca ne incadram.:evil: Vasile n-ai mai participat cam de multisor... A disparut aspectul de hruba. Sa zicem ca arata a crama...

don_denver
28th February 2006, 22:42
sa fie nicu..desi habar n-am unde e..dar ma in cred in gusturile unor oameni pretiosi de pe-aci....daca nu imi va place..ma aciuez..singur....desi nu cred..:evil: la jieni...:P

desdemona
28th February 2006, 22:46
Isi face, dar nu cand ne facem si noi :(:(
Am vorbit cu ea, zice ca nu a fost cu intentie :kiss:

cred ca face cu intentie :(
Mai, de ce imi rastalmacesti vorbele :D Lasa ca va explica ea la Cluj :kiss:



am votat si eu pt "la Nicu" ...
Daca ai votat inseamna ca vii pe acolo si cand o fi FM-ul? :D

@Ultras :ok:

ultras_sportul
28th February 2006, 23:34
O sa vina sigur atunci pentru ca e pe teren cunoscut ... unde-l stie riul si ramul ;)

Cand ciresii vor fi in floare se pare ca "La Nicu" va fi OK pentru astfel de intruniri... si va fi chiar interesant :) underground

aliss
1st March 2006, 09:18
Casa Jienilor e o locatie speciala, feerica, misterioasa...
Da Vadim, asa este, ma bucur ca suntem de acord...:)
Si chiar daca nu voteaza Dark, probabil tot hruba aia o sa iasa in topul preferintelor.
Ooops , m-am antepronuntzat :D

philos
1st March 2006, 09:22
am ramas in urma cu ce e p'acas'....
ma bag si io in seama ca poate va vizitez incepand cu luna aprilie

deci shorley si burebista stiu cu ce se mananca...dar La Nicu, MAC si City Grill ce sunt?