PDA

View Full Version : Comentarii referitoare la concurs



ady51a
28th February 2006, 14:43
Aici e va discuta despre concurs.:ok:

ady51a
28th February 2006, 15:45
Atentie mare!!!
Se posteaza un singur marcator de la FARUL

b3bito
28th February 2006, 21:00
bv adz ink o data felicitari...ADMIN NU PUTEM SA-I DAM LU` ADY PREIMIUL DE CEL MAI BUN MODERATOR? ;)

tchibos
28th February 2006, 23:36
oricum e cel mai tare moderator... si e al nostru /hello

ady tu nu participi?

pff
1st March 2006, 15:38
el n`are voie .. ca are pile :))

b3bito
1st March 2006, 16:20
am zis si yo din politete...
sorry ady k ti`am pocit numele :(...

Paul
1st March 2006, 22:33
Atentie mare!!!
Se posteaza un singur marcator de la FARUL

@ady , am o mica sugestie (am nimerit intamplaor pe aici)

Daca cineva posteaza scorul (3-1) si 3 marcatori in loc de unul (cum e normal) , atunci sa nu`i fie anulat tot biletul.
Sa ii ramana valabil pronosticul de scor , dar i se anuleaza posibilitatea de a lua la "bonus"

Parerea mea !

ady51a
2nd March 2006, 07:04
Pai eu ziceam ca e mai bine sa revina si sa posteze corect biletul. Ramane sa mai reflectez la asta.
O sa particip si eu normal, nu e vorba de pile.

U|L|T|R|A|S|
2nd March 2006, 23:06
Vad ca au aparut clonele..sunt cel putin 6-7 insi care au un singur post pe OLS...(ala in mod curios chiar pe acest thread):rosu:
Baieti credeti ca daca va faceti 3-4 clone aveti mai multe sanse in concurs ?:rosu:

Daca o sa castig , pastrez tricoul, iar restul premiilor vi le ofer voua (disperatilor)

Astia sunt romanii....cand oare o sa progresam si noi ???

ady51a
3rd March 2006, 06:45
ULTRAS nu neg ca e posibil sa ai dreptate, dar sa nu uitam ca acest concurs a aparut acum si el a fost anuntat in presa locala si pe prima pagina onlinesport (Concurs Pt Rechini) sa acceptam totusi ideea ca este posibil sa vina cineva si sa posteze pentru acest concurs.

b3bito
3rd March 2006, 14:33
hmmm intr`un fel sunt de acord cu tine ady dar si cu ultras...cine e farist adevarat are un singur user...nu 2 sau 3....ce naiba...

ady51a
8th March 2006, 16:49
Pana acum sunt 34 participanti iar 3 bilete sunt anulate:


BoboCosta - Farul - Pandurii 2-0 (Liviu Mihai)
radutu Farul - Pandurii = 3-0 (Gurita, Liviu Mihai, Pascovici) Anulat
Napoletan - Farul-Pandurii 2-0 (Gurita)
Swarovski - Farul-Pandurii 3-1 (Tibor Moldovan,Gurita,Senin) Anulat
trawel_farul - Farul - Pandurii 1-0 (T.Moldovan)
tech - Farul - Pandurii 2-1 (Lungu)
Rechinul Ucigas - farul 3 - 0 pandurii (tibor moldovan)
excalibur123 - Farul-pandurii 1-0 (apostu)
huliganu - faru-pandurii 2-0 (tibor moldovan)
alex-hcm - Farul-pandurii 2-0 (Senin)
b3bito - Farul - Pandurii 3-0 (Dinu Todoran)
blueshark - FARUL - pandurii 3-0 GURITA
tchibos - 1-0 marcator Gurita
ARTAeAPA - farul - pandurii 0-0
ULTRAS-CT - FARUL-pandurii 2-1 (marcator: Lungu)
Bute_Farul - FARUL - pandurii 2-1 (T.Moldovan)
U|L|T|R|A|S| - FARUL-pandurii 2-0 (Todoran)
fia Farul - pandurii: 0-0 apostu, todoran, tibor moldovan, Senin, GURITA si Lungu - Anulat
Klingon 1-0 Senin
FatFrumos - Farul - Pandurii 2-1 Voiculeţ
Gicutu - Farul-Pandurii 2-1 (Gurita)
sergius - farul-pandurii 1-0 (L Mihai)
alejandro - FARUL - pandurii 2-0(Gurita)
xnn_tavy - 2-0 (gurita)
pff - Farul 3 - 1 pandurii (lungu)
DJ_ALEX - Farul - Pandurii 1-0 (Tibor Moldovan)
k474laNu_2006 - Farul 2 - 0 Pandurii Tg Jiu (Gurita)
Seahawk - Farul 4-2; Tibor Moldovan
Black sea shark - 2-1 tibor moldovan
bula_farul90 - Farul - Pandurii 2-0 (Gurita)
rechin feroce - Farul-Pandurii 2-0 Guritza
oionut - Farul-Pandurii 2-0 Barbu
Addy - Farul-Pandurii:3-1 (Senin)
rain_man1973 - Farul-Pandurii 2-1 Dinu Todoran
stanley_tiffo - farul-pandurii 3-0 gurita
Nicotin3 - Farul - Pandurii 2-0 (Tibor Moldovan)
mai sunt 2 zile pana la meci - vineri ora 20:00
Premiile sunt pe tot returul, deci orice etapa ratata conteaza in clasamentul final
Cei 3 cu biletele anulate mai pot posta pana la inceperea meciului pt a reintra in concurs :ok:
Fia daca vrei sa ramana 0-0 tb sa ne anunti ca sa stergem marcatorii:rosu:

claudio25ro
9th March 2006, 00:18
mai fratilor era sa nu mai dau de voi..ce credeti ca daca am plecat de acasa nu particip..hmmm...nu de alta dar m-a prins turul si pe locul 4 in clasamentul din campionat...(de pariuri vb)....in rest ce sa va zic... HAI FARUL !!!

fia
9th March 2006, 09:26
A, nu prea ma intereseaza concursul, nu prea ma sint rechin, merci de atentie :P
Era doar un comentariu la meci :) mai mult sau mai putin la misto.

ady51a
9th March 2006, 09:31
E anunci biletul tau ramane anulat si nu esti in concurs. Orice comentariu la meci poti sa-l faci pe intern.

fia
9th March 2006, 09:36
Atunci cand am postat m-a derutat titlul threadului care e la fel cu cel de pe intern. pana in clipa asta eu nu realizeasem ca nu am postat pe intern (eu aleg threadurile de la search new posts). Imi cer scuze de greseala.

ady51a
9th March 2006, 09:44
nu o sa se mai intample ca am modificat numele
Concurs pt rechini - Farul - Pandurii

Vand vise
10th March 2006, 15:50
am voie si eu sa particip? :D

ady51a
10th March 2006, 18:42
Poate participa oricine dar e de prefarat cineva care sa-si doreasca premiile acestea si sa le foloseasca cu placere.

tchibos
10th March 2006, 23:22
nu stiu cine e sergius sau daca e clona cuiva dar e nr, 1 pana acum

claudio25ro
10th March 2006, 23:38
macar sa bata FARUL in toate meciurile cu 1-0 si sa nu castig eu concursul...

ady51a
14th March 2006, 20:52
Clasamentul dupa etapa a 17 a (sportul-Farul) o sa fie postat duminica seara.

ady51a
15th March 2006, 08:54
Suporterii „rechinilor“ dau pronosticuri pe onlinesport.ro

Concursul de pronosticuri la meciurile Farului din retur şi din Cupa României, lansat de www.onlinesport.ro, şi-a derulat prima etapă. Dintre cei 43 de fani ai „rechinilor“ care şi-au postat opţiunile pe site, urmând calea Forum / Suporter / Farul / Concurs pentru rechini, unul singur, „Sergius“, a ghicit scorul exact al meciului Farul - Pandurii Tg. Jiu, 1-0, şi marcatorul, L. Mihai. Sergius a acumulat patru puncte şi este pe primul loc în clasament, urmat de „travel_farul“, „excalibur123“, „tchibos“, „Klingon“, „DJ_ALEX“, „ciorbicafaristu“, toţi cu câte trei puncte. Două puncte au acumulat doi fani, câte unul - 29, iar alţi doi nu au nici un punct. Pronosticurile pentru meciul Sportul - Farul au început deja să se dea şi se vor încheia la ora începerii partidei. FC Farul îi va premia cu materiale promoţionale pe primii trei clasaţi în ierarhia finală. Cuget Liber!

sergius
15th March 2006, 15:51
"9th March 2006, 08:59
sergius
incepator Join Date: Mar 2006
Location: Constanta
Echipa favorita: numai Farul
Posts: 8

Grigoras cel mai tare din oras

--------------------------------------------------------------------------------

In etapa a treia era un titlu simpatic in prosport :
I-a Orbit FARUL ; in prima etapa din retur ghicesc titlul din prosport: I-a topit Otelul!!!
Succes"

Ia uitati ce mesaj am trimis catre un dinamovist in data de 09.03 -
Hai Farul!

dorryn
17th March 2006, 05:05
deci am o nelamurire! ..daca eu simt ca Farul da 3 goluri ..si vreau sa zic marcatorii..de ce sa spun doar unul? imi anulati voi repede asta..eee ..si deja am bagat 2 ..! nu-i corect..e aiurea asa!

tchibos
19th March 2006, 18:16
e tare pustiul ala Andrei VIP .... a postat si el un bilet la Sportul-FARUL 3-0 Mazilu dar asta dupa ce meciul s-a jucat... e greu sa dai un pronostic corect chiar si dupa ce s-a terminat meciul :headbang:

sergius
20th March 2006, 16:45
Antrenorul principal al Farului, Momcilo Vukotic, a declarat, la final: „Vreau să felicit Sportul pentru victorie. Le-am spus jucătorilor mei să se concentreze la acest meci şi nu la cel de miercuri, din «Cupă», cu FC Naţional. Mi-a plăcut cum am jucat în repriza întâi, dar în cea de-a doua am pierdut organizarea în joc, dându-le gazdelor ocazia să fie periculoase în atac":headbang:

Iata dragi faristi cum s-a vazut jocul din regie pe pe banca tehnica! Daca asa se vede de acolo inseamna ca eu nu am nici o treaba cu fotbalul . Daca nu, inseamna ca e foarte grav!
Prestatia de la bucuresti a fost cel putin penibila ( ca sa nu folosesc un cuvant mai dur) si imi aminteste de un alt meci cu sportul pe care l-am vazut live in studentie ( 0-4 ) cand antrenor era un alt filozof Domnul Gache!
In rest numai de bine!:no:

pff
22nd March 2006, 22:13
moama .. shef e sergius ala :))
ce le nimereste shau` ...

Klingon
22nd March 2006, 23:39
ady51a, cred ca este posibil sa iei numai primul marcator, in caz ca un participant insira mai multi. Asa fac eu cand primesc pronosticuri duble ca la pronosport (1X, X2, etc). Il iau pe primul, iar restul le ignor. Regulamentul nu este asa, din cate imi amintesc, dar asa facea Ehcar si n-am vrut sa stric traditia. E doar o idee, poate te scuteste de unele proteste. :D

ady51a
22nd March 2006, 23:46
Pana acum le-am anulat. Ne mai gandim putin si poate o a le recalculez ca au trecut daor 2 etape.
Se mai poate ivi o mica problema: La final de concurs sa fie mai multe persoane la egalitate
Eu propun pt departajare mai multe variante pe care o sa le discutam aici inca de pe acum:

1. Nr mai mare de posturi pe Onlinesport
2. Optimism in ceea ce priveste pronosticurile (adica dintre cei care sunt la egalitate care au pronosticat mai mult in ordine victorie si egal pt Farul)


Astept si alte propuneri de la voi si apoi sa hotaram impreuna o varianta ince de pe acum. Sa spunem ca avem termen inca o saptamana.

Ce facem cu cei care au pus mai multi marcatori ? Anulam sau recalculam considerand primul pe care-l pune?
Ce face daca la final avem egalitate si trebuie sa dam doar 3 premii? Cum facem departajarea?

Klingon
23rd March 2006, 00:16
Daca vrei sa iei numai primul marcator in caz ca ti se dau mai multi, eu n-as recalcula din trecut. As stabili un moment de start: din etapa 20 facem asa, si gata. Dar nu e musai, poate pana in etapa 20 se obisnuieste toata lumea sa puna numai unul.

In caz de egalitate, propunerea mea este tragerea la sorti, asta fiind probabil singurul mod care nu va supara pe nimeni. Daca reusesti sa aduci o personalitate care sa scoata biletele din caciula, cu atat mai bine. Sau s-o faca sponsorii. Dar, dupa cum arata concursul (greu!), nu cred sa fie mai mult de 3 castigatori egali la final.

ady51a
23rd March 2006, 00:36
Ma gandeam si eu la variantele astea. Dar cine stie teoretic este posibil si am zis ca e bine sa clarificam problema inca de pe acum.
E OK asa. Pai asta am dorit si eu cu anularea biletelor sa se citeasca bine regulamentul si sa se posteze corect. Cred ca o sa ramana asa cu bilete anulate in cazul in care se pun mai multi marcatori sau daca se posteaza ca Farul inscrie si nu se pune nici un marcator. Adica cum vrei sa participi la un concurs daca nu citesti regulamentul.??? :rosu:

tchibos
23rd March 2006, 00:53
Adica cum vrei sa participi la un concurs daca nu citesti regulamentul.??? :rosu:

subscriu:ok:

Klingon
23rd March 2006, 01:00
Pai atunci... anuleaza-i pe neatenti in continuare. Pana la urma vor invata ei tehnologia.

alejandro
23rd March 2006, 12:28
sunt la 2 puncte in spatele liderului,pe locul 3,cu mari sanse la podium:yeah:
hai farul,am pus pe tine si la meciul cu dinamo!
rechinilor,nu ma dezamagiti!!!

tchibos
25th March 2006, 10:15
statistica pe marcatori:
Gurita - 9 voturi
Liviu Mihai - 6 voturi
Moldovan - 2 voturi
Senin - 2 voturi
Voiculet - 2 voturi
Carlos - 1 vot
Pascovici - 1 vot
Lungu - 1 vot

statistica pe scoruri:

2-0 - 7 voturi
1-0 - 6 voturi
2-1 - 4 voturi
3-0 - 2 voturi
4-1 - 2 voturi
2-2 - 2 voturi
3-1 - 1 vot

Forza Farul!!! Asadar asteptam un 2-0 cu Gurita si Liviu Mihai marcatori. :ok: /hello

daca ne uitam pe statistica trecuta vedem ca suporterii Farului au pronosticat pe primul loc marcator Gurita si scor corect 2-0 si adevarul e ca au fost la un pas foarte mic de realitate, daca la faza aia marca Gurita, cei mai multi pronosticau corect

acum, cu dinamo, cei mai multi au pus tot pe Gurita si pe victoria Farului... sper ca data asta sa se insele doar la marcator

ciorbicafaristu
9th April 2006, 23:52
pt toti astia care-mi tot trimiteti mesaje pe privat...se pare ca pt creierele voastre de gaina realismul este un defect...un mic sfat...treziti-va!!!

tchibos
9th April 2006, 23:58
posteaza si tu aici mesajele private sa vedem care sunt inculpatii... am auzit si eu comentarii de genul ... ce ma tu pui contra farului si vrei sa castigi. Se pare ca lumea nu prea intelege ca asta e concurs de pronosticuri nu concurs "care tine cel mai mult cu Farul". Bravo ciorbicafaristu pentru pozitia pe care o ocupi in clasament. Tine-o tot asa si la sfarsit sa iesi pe locul 2 (dupa mine) :D

propun depunctare pentru respectivii insi

sun
10th April 2006, 11:51
ce naspa . Etapa trecuta am scris la Vaslui - Farul : 2-0 Gurita . Ma vrut sa scriu 0-2 Gurita :D :headbang:

asta e

tchibos
14th April 2006, 21:38
clasamentul nu a fost postat de ady intrucat a avut ceva probleme cu calculatorul, urmand ca in cel mai scurt timp sa fie facut

gyly
16th April 2006, 21:17
pt toti astia care-mi tot trimiteti mesaje pe privat...se pare ca pt creierele voastre de gaina realismul este un defect...un mic sfat...treziti-va!!!

Ciorbica se pare ca realismul tau lasa de dorit! Nu confunda realismul cu subiectivismul. Si nu confunda trezirea cu scularea ! In rest numai de bine

pff
25th April 2006, 16:17
pt aia care au pus ca da l mihai gol in cupa cu fcnational .. se pare ca e accidentat :) vb cu ady poate puteti sa modificati biletele :)

pff
26th April 2006, 14:25
ady .. cand deschizi thread nou cu urm meci al farului .. sa treci acolo si jucatorii accidentati sau suspendati

ady51a
26th April 2006, 16:47
Pai da dar eu il deschid mai devreme. Cam cu o saptamana mai devreme. Mai cititi si voi stirile de pe aici sau eventual postati in ultimele 2 zile.

ady51a
7th May 2006, 23:14
Pana acum au participoat 68 de persoane.

ady51a
20th May 2006, 10:37
Mai sunt 2 meciuri din acest campionat deci maxim 8 puncte.
Iata mai jos varful clasamentului cu cei care inca au sanse mari la premiile finale.
22 puncte Black_sea_shark
21 puncte ciorbicafaristu
20 Puncte
19 Puncte klingon
18 Puncte alejandro
17 puncte tech
16 puncte Jesse_James pff sergius
15 puncte bula_farul90 gyly tchibos
14 puncte Gicutu trawel_farul



Se pare ca locurile premiate sunt deja ocupate in proportie de 80 % de Black_sea_shark, ciorbicafaristu si Klingon dar nu este exclusa o surpriza pe ultima suta.
Iata ce au jucat cei 3 pana acum cu mentiunea ca nu au ratat nici o etapa:



Etapa 16 Farul - Pandurii 1-0 gol Liviu Mihai
C:Farul-Pandurii 1-0 gol Schiopu
B:2-1 tibor moldovan
K:1-0 Senin
Etapa 17 Sportul - Farul 3-1 gol Moldovan
c:sportul-farul 2-1 gol senin
B:0-1 tibor moldovan
K:1-1 Lungu
Cupa Romaniei - Farul - National 1-0 gol Liviu Mihai
C:farul-national 1-1 gol liviu mihai
B:2-0 pt Farul Gurita
K:1-0 Moldovan
Etapa 18 Farul - dINAMO 0-1
C:farul-dinamo 0-1
B:farul - dinamo 1-2 liviu mihai
K:farul - dinamo 0-0
Etapa 19 Jiul - Farul 3-1 gol Gurita
C:jiul-farul 1-0
B:1-2 Gurita
K:1-1 Gurita
Etapa 20 Farul - Poli Iasi 1-0 gol Todoran
C:farul-poli iasi 1-0 liviu mihai
B:1-0 Moldovan
K:1-0 Liviu Mihai
Etapa 21 FC Vaslui - Farul 0-2 goluri Voiculet si Gurita
C:vaslui-farul 1-0
B:1-1 gol Gurita
K:1-1 Todoran
Etapa 22 Farul - Fc Bacau 2-0 goluri Apostu
C:farul-bacau 1-0 liviu mihai
B:2-0 Gurita
K:2-0 Lungu
Etapa 23 FC Arges - Farul 1-2 goluri Moldovan si Voiculet
C:arges-farul 1-0
B:1-1 L.MIhai
K:Arges - Farul 0-0
Etapa 24 Steaua - Farul 3-0
C:steaua-farul 1-0
B:2-0
K:2-1 Voiculet
Cupa Romaniei FC National - Farul 4-1 gol Pascovici
C:national-farul 2-0
B:2-1 Moldovan
K:2-1 Lungu
Etapa 25 Farul - FC National 4-0 goluri Moldovan, Todoran, Senin, Apostu
C:farul-national 0-1
B:0-0
K:1-0 Moldovan
Etapa 26 Rapid - Farul 0-0
C:rapid-farul 2-0
B:2-0
K:2-1 Todoran
Etapa 27 Farul - Poli Timisoara 4-2 goluri Moldovan, Voiculet, Gurita,
C:farul-poli 1-0 gurita
B:2-1 moldovan
K:1-0 Liviu Mihai
etapa 28 Gloria - Farul 1-0
C:2-1 tibor moldovan
B:1-0
K:1-1 Gurita

Ceva comentarii?

tchibos
20th May 2006, 19:44
la o prima vedere se pare ca Black sea shark a ghicit mai mult marcatorii

cred ca ar trebui sa i se dea un premiu si celui mai patimas parior, care indiferent de valoarea adversarului el tot pe farul punea

tot la o prima vedere cred ca cel mai patimas a fost rechinul ucigas

tchibos
1st June 2006, 20:33
1-1 moldovan
'

2-1todoran

daca mai pui cateva pronosticuri poate ghicesti si scorol corect la meciul cu otelul :happy ... poate ghicesti si marcatorii daca mai pui vreo 8 :happy

ady51a
2nd June 2006, 00:02
E, turneul nationalei din SUA este de vina. Daca nu era pauza asta asa lunga nu uita ca a mai pus inca o data. Se considera primul post ca fiind cel bun in acest caz.

ady51a
3rd June 2006, 09:38
1-1 moldovan


2-1todoran


[QUOTE=stanley_tiffo]2-1 moldovan

Stanley - nehotarat mai esti. Am anulat pronosticurile 2 si 3 si am lasat pronosticul intai pus de tine.

Esti in concurs cu 1-1 moldovan.:ok:

ady51a
3rd June 2006, 09:38
1-1 moldovan


2-1todoran



2-1 moldovan

Stanley - nehotarat mai esti (probabil urmeaza 1-1 todoran). Am anulat pronosticurile 2 si 3 si am lasat pronosticul intai pus de tine.

Esti in concurs cu 1-1 moldovan.:ok:

tchibos
3rd June 2006, 19:39
se pare ca am fost singurul farist care a ghicit pronosticul.. din pacate

ady51a
5th June 2006, 23:37
atentie la marcatorul de la Farul:


FC Farul va juca, miercuri, la Dej, contra lui CFR Cluj, în ultimul meci din actuala ediţie a Diviziei A, cu o echipă sensibil schimbată faţă de cea obişnuită. Cum partida nu mai prezintă importanţă pentru „rechini“, nemaiinfluenţând lupta pentru calificarea în Cupa UEFA-Intertoto, diriguitorii constănţeni au luat hotărârea să nu trimită pe teren cea mai bună formulă, 11 dintre „rechinii“ de bază (Curcă, Barbu, Farmache, L. Florea, Guriţă, L. Mihai I, T. Moldovan, Paşcovici, Şchiopu, Senin şi Todoran) primind, după partida cu Oţelul Galaţi, o scurtă vacanţă, până pe 9 iunie. La Dej, lotul Farului va fi format, cu câteva excepţii, din fotbalişti care, din diverse motive, au prins mai greu, în ultimul timp, primul 11 al echipei mari ori au jucat mai puţin şi din câţiva tineri care s-au remarcat la satelitul Farul II, în Divizia C. Prin această strategie, s-au împuşcat mai mulţi iepuri deodată: jucătorii care au dus greul în acest campionat se odihnesc puţin şi se refac înaintea confruntărilor din Intertoto; cei care au fost folosiţi mai puţin prind acum mai multe minute, fiind ţinuţi, astfel, în priză; puştilor de la Farul II li se oferă şansa de a fi în cercul primei formaţii şi, de ce nu, de a şi debuta în Divizia A, fapt pozitiv în ceea ce priveşte experienţa lor competiţională. Cei 17 care au plecat spre Cluj sunt: Vlas, Stanca - Lungu, Voiculeţ, Gheară, Păcuraru, Uşurelu, M. Carlos, Apostu, M. Soare, V. Gheorghe, L. Mihai II, A. Mihai, Larie, Măţel, Ţarălungă şi Lupu. Ca şi la partida cu Oţelul Galaţi, medicul echipei va fi Mircea Creţu, acesta suplinind absenţa lui Liviu Muja, în convalescenţă după operaţia de apendicită suferită.

tchibos
6th June 2006, 00:50
sa ii spuna cineva lu' Gurita ca l-am pus marcator poate se duce, da repede un gol si se intoarce fuga acasa

tech
6th June 2006, 09:06
nu se continua concursul luand in considerare si meciurile din Intertoto? :)

ady51a
6th June 2006, 09:12
Nu, concursul era doar pentru Divizia A si se incheie odata cu meciul de la Cluj. Nu e normal sa schimbam reguluile in timpul jocului.

tech
6th June 2006, 10:54
just kidding...

tech
6th June 2006, 11:15
totusi... pt cei care au postat pana acum scorul la meciul cu CFR n-ar trebui sa li se dea sansa sa posteze din nou? probabil baietii n-au avut de unde sa se informeze de situatia echipei

Black sea shark
7th June 2006, 16:47
poate se face un nou concurs pentru Farul pe Intertoto

tchibos
13th July 2006, 00:59
la acest concurs au fost 80 de participanti

starsteel
20th August 2006, 14:46
Felicitari pt. initiativa!