PDA

View Full Version : Mutu, cel mai bun jucător din Serie A ?



Andreiy
16th June 2007, 14:18
Mutu a fost desemnat cel mai bun jucator din Serie A al sezonului care tocmai s-a incheiat, conform mediilor presei din tot sezonul. Credeti ca merita Mutulica acest loc 1?
Parerea mea este ca da, dar recunosc ca am fost surprins cand am aflat ca tocmai el a fost ;)

kain
16th June 2007, 14:37
Nu stiu daca e cel mai bun.. este printre cei mai buni cu siguranta :P

Celso
16th June 2007, 14:40
nici nu isi mai are rost poll-ul....deja e o confirmare...daca ziarele de acolo asa au decis ...inseamna ca a fost cel mai bun sezonul trecut...la mica distanta de el :Ibrahimovic

mihaie....glumesti:)

Mario Di Lazi
16th June 2007, 14:53
A jucat mai bine acum 4 ani la Parma ... a dat și mai multe goluri atunci ...

Andreiy
16th June 2007, 17:34
pe buna dreptate a castigat acest trofeu ;)

Lordul
18th June 2007, 09:18
e vb de presa noastra mincinoasa ..Mutu e unul dintre cei mai buni din Italia dar nu cel mai bun

noir_desir
18th June 2007, 15:17
in top 5 poate, da' in niciun caz cel mai bun, hai sa fim seriosi

Celso
18th June 2007, 15:23
e vb de presa noastra mincinoasa ..Mutu e unul dintre cei mai buni din Italia dar nu cel mai bun

care presa mincinoasa ma?.. .cand scrie in toate ziarele din Italia:groggy: ....asa suntem noi romanii...suntem praf...mie rusine ca vad oameni care gandesc asa....Mutu a fost cel mai bun anul asta dupa notele acordate de ziarele italienesti....si punct :| .... daca era pe locul 3, va placea sa spuneti ca el trebuia sa fie locul 1... e pacat ca nu stiim sa apreciem ce avem si noi mai bun......Mutu este in echipa anului in Italia, este printre cei mai cunoscuti si apreciati fotbalisti din Serie A....

:rosu: :rosu: :rosu:

zeze
18th June 2007, 18:09
Nu imi vine sa cred ca e cineva care nu-l vede pe Mutu No. 1 in Italia sezonul asta???:angry:
Yo cred ca voi nu ati urmarit nici un meci in care a evoluat el...
clar ... e cel mai bun jucator din Seria A la ora asta.

dardar_3
18th June 2007, 19:17
Eu cred ca nu ai urmarit decat stirile pro-Mutu de la editiile de sport.

Ai vazut vreun meci de-al Milanului, al Romei sau al Interului? Kaka, Totti sau Ibrahimovic iti spun ceva?...:)

Elvis81
18th June 2007, 19:48
Nu imi vine sa cred ca e cineva care nu-l vede pe Mutu No. 1 in Italia sezonul asta???:angry:
Yo cred ca voi nu ati urmarit nici un meci in care a evoluat el...
clar ... e cel mai bun jucator din Seria A la ora asta.

asta ziceam si eu Mutu e cel mai bun si dupa el e Kaka! nu-i asa?:happy :happy :happy poate reuseste Milanul un schimb profitabil cu fiorentina:happy :happy

Andreiy
19th June 2007, 12:25
cei care spun ca mutu n-a fost cel mai bun in acest sezon recent incheiat, sunt rautaciosi
oricum n-are importanta...conteaza ca a fost declarat nr. 1

Mario Di Lazi
20th June 2007, 14:20
Eu nu spun că nu a fost ... spun doar că a avut un sezon mai bun acum 4 ani la Parma ...

zeze
22nd June 2007, 14:30
Eu cred ca nu ai urmarit decat stirile pro-Mutu de la editiile de sport.

Ai vazut vreun meci de-al Milanului, al Romei sau al Interului? Kaka, Totti sau Ibrahimovic iti spun ceva?...:)

yo nu ma informez din stiri ca altii...:headbang:
yo urmaresc meciurile live:ok:

YoNuTzz
22nd June 2007, 14:35
nu pot sa cred k mutu a fost desemnat peste kaka, ibrahimovic, crespo sau totii...totushi...

Andreiy
22nd June 2007, 17:02
a venit vremea lui mutu :ok:

Mario Di Lazi
23rd June 2007, 11:03
sau totii...
sau cine ? :D
în fine ... nu cred că este cunoscut acest jucător :D