PDA

View Full Version : Adi Anca ramane la CFR!



m8k
16th June 2007, 11:58
Ce parere aveti de dorinta lui enorma de a ramane la CFR?

forza_CFR
16th June 2007, 12:05
nu-l prea vad in primul 11

m8k
16th June 2007, 12:11
Nici eu! Intocmai de asta deschis acest subiect, pentru ca el prefera sa lupte pentru un loc de titular cu 2-3 jucatori, pe cand putea juca lejer titular la o alta echipa din liga 1!
Eu unul ii urez succes si a dat dovada prin acest fapt de o iubire mare fata de CFR!

CFR1907
16th June 2007, 12:16
Anca a facut foarte multe pentru CFR cat eram in divizia B, dar din pacate el nu prea mai are loc in actuala echipa. O sa aiba foarte mult de muncit ca sa mai prinda primul 11.

cfrist
16th June 2007, 22:48
nu are ce cauta la Cfr.Nu face nimica pe teren in afara de a se arunca pe jos si a-si aranja cordeluta.Fara suparare.

Andreiy
17th June 2007, 02:19
Ce parere aveti de dorinta lui enorma de a ramane la CFR?

merita sa ramana.

Ultras CFR
17th June 2007, 06:45
Adi merita sa isi termine cariera la CFR.Sigur nu va prinde echipa dar 15-20 minute isi poate face datoria.Probabil va juca in Cupa Romaniei sau in meciurile cu echipe mai slabe gen Gloria Buzau,Mioveni sau u.

zebe
24th June 2007, 01:28
bine-nteles ca merita...bravo lui ca o decis sa stea aici chiar daca stie cat ii va fi de greu sa joace...bv lui...o facut multe pt cfr

BBB
24th June 2007, 11:30
ce ii asa de greu de inteles de ce vrea anca sa ramana la cfr? salariu mare, prime de joc mari! din cate am mai auzit si eu, paskani la bucurie se apuca si da si rezervelor si maseurilor si femeii de servici de acolo prime de joc, chiar daca is mai mici decat ale titularilor. + ca ma repet, anca are un salariu mare pun pariu. ce poate fi mai tare pentru un fotbalist decat sa fie in lotul unei echipe care trage la titlu, unde e platit regeste chiar daca nu joaca? prindea el loc de titular la cateva echipe de A, dar la ce bani? un sfert decat ii da cfr-ul

C FRitzu
26th June 2007, 14:47
A facut foarte multe pt. CFR! Merita sa ramana... eu zic ca mai are multe de aratat! Noroc ca Ando mil place... sa vedem ce o sa fie

Ess
27th June 2007, 16:27
asta nu-i o veste f buna m8k...
singura lui calitate e ca-i bataios...in rest...:(
e cam depasita filozofia lui privind jocul de fotbal

CFR1907
28th June 2007, 10:43
Se pare ca dupa stagiul de pregatire se va decine daca va ramane sau nu Anca la CFR. Dar eu sper sa ramana ca inca ar putea ajuta echipa, dar trebuie sa lucreze foarte mult ca sa ii ajunga pe ceilalti coechipieri.:)

Lordul
28th June 2007, 10:48
Merita sa ramana la voi doar e golgheterul vostru de la reintoarcerea in A