PDA

View Full Version : Cine este jucatorul preferat de la CFR?



CFR1907
16th June 2007, 11:13
Aici puteti sa ziceti care este jucatorul preferat de la CFR ... sa vedem ce iese.:)

m8k
16th June 2007, 11:50
Fa si tu un poll!
Nu uita sa-l bagi si pe Cadu (preferatul meu)!:D

CFR1907
16th June 2007, 12:15
Fa si tu un poll!
Nu uita sa-l bagi si pe Cadu (preferatul meu)!:D

Poll-ul o sa-l fac zilele urmatoare ca e posibil sa mai vina un jucator nou pana atunci... asta conform speculatiilor.

Ontopic: Mie imi place cel mai mult de Semedo si de Tony.:D

Ultras CFR
17th June 2007, 06:39
Stancioiu-Tony- Souza-Dani-Semedo

Andreiy
17th June 2007, 10:51
imi plac mai toti portughezii astia care au venit ;)

Parazitu'1919
18th June 2007, 23:21
ce rau gandesti omule ......
iti plac portughezii dar nici nu ai vazut cum joaca
daca is colorati si au nume ciudat inseamna ca joaca bine ?

CFR1907
19th June 2007, 00:18
ce rau gandesti omule ......
iti plac portughezii dar nici nu ai vazut cum joaca
daca is colorati si au nume ciudat inseamna ca joaca bine ?

Pana acum au jucat toti bine... si gandeste-te ca noi am luat capitanul echipei nationale de juniori a Portugaliei, precum si golgeterul altimilor 4 ani ai lui Tel Aviv. Ma indoiesc ca ne mai poate sta cineva in cale sezonul asta... asta desigur daca nu se "implica" iarasi becali si cu borcea in treburile noastre.

Dark Horror
19th June 2007, 10:42
Stai...ca mai e mult pana departe...ca shi Frunza a venit ca mare atacant la noi shi cate goluri a dat pt noi???

Eu cred ca tre sa fim mai temperatzi putzin ca shi restul s-au intarit nu numai noi.

O CFR-ista
22nd June 2007, 18:52
mie-mi place toni....imi place ca pune suflet la fiecare meci.....imi mai place si jose manuel si semedo......aaa si galiassi sau sousa cum ii ziceti voi :D

zebe
24th June 2007, 01:23
semedo clar...si tony, surdu (cand nu sta pe jos si se plange), anca si didy mai nou

Ess
1st July 2007, 17:20
edi si semedo

CheFeRe
1st July 2007, 22:10
fratilor scuze ca e off topic, dar fiti atenti la manelistii astia de la U Cluj, am ras cu lacrimi. tzaraniiiiiii :happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

http://www.youtube.com/watch?v=adjMpZteQhE

forza_CFR
1st July 2007, 23:13
tare maneaua :)))))))))))

Ess
2nd July 2007, 00:25
fratilor scuze ca e off topic, dar fiti atenti la manelistii astia de la U Cluj, am ras cu lacrimi. tzaraniiiiiii :happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

http://www.youtube.com/watch?v=adjMpZteQhE

ca'she beu si oamenii buni
:happy

Mynsc
3rd July 2007, 08:56
Cam greu sa ai doar un singur jucator preferat de la CFR la cate valori sunt acuma in lot :). Cum despre cei noi n-am cum sa ma pronunt, ma rezum doar la cei vechi. Semedo e clar vedeta echipei si nu cred ca se va schimba asta, iar imediat dupa el vin Tony, Stancioiu, Jose, Oliveira.

BBB
3rd July 2007, 10:45
fratilor scuze ca e off topic, dar fiti atenti la manelistii astia de la U Cluj, am ras cu lacrimi. tzaraniiiiiii :happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

http://www.youtube.com/watch?v=adjMpZteQhE

nu-i manea ba! ii cantec de ala de betie :D

forza_CFR
3rd July 2007, 20:39
stancioiu