PDA

View Full Version : Ce s-a intamplat cu Andrei Pavel?



Cneazul
25th February 2006, 09:39
Ce s-a intamplat cu Andrei pavel ? S-a retras de la turneul de lamemphis , apoi s-a retras si de la las vegas . dupa cum il stim andrei nu este omul sa faca pauze de 3 saptamani in circuit . care este adevaratul motiv al retragerilor sale de pe tabloul principal ?

css2
26th February 2006, 18:41
cred ca are dreptul sa-si vada si el familia.sotia si copii sint pe primul loc.dupa aceea tenisul

Cneazul
26th February 2006, 21:01
nu-i nicio problema . am crezut ca s-a accidentat ( doamne fereste )

Ad3ana
8th March 2006, 14:54
css ? ne poti da un site sigur pe care sa ii scriem lui andrei? Plssssssss...

Cneazul
8th March 2006, 15:17
catre mine a zis ca are . dar nu a vrut sa m-l dea

css2
8th March 2006, 21:46
nu pot sa vi-l dau ca dupa aceea cad eu de 2 lei.oricum el nu scrie inapoi.nu are timp de asa ceva

dianette_d
9th March 2006, 00:50
Da` ia zi-ne de unde stii atat de multe detalii despre Andrei? Esti un fan d`ala infocat sau faci parte din staff-ul tehnic sau poate din familie? :D

Darius
9th March 2006, 02:06
Din cate stiu eu referitor la Pavel, nu este accidentat. Nu cunosc insa situatia lui Hanescu, care nu a mai jucat cam demult in circuit (stiam ca e accidentat dar nu am crezut ca este asa serioasa accidentarea).

Apolini
9th March 2006, 08:49
Hanescu a facut ceva pauza dupa cupa Davis, unde s-a accidentat de la un servici la meciul de dublu cu fratii gemeni.

Ad3ana
10th March 2006, 18:12
e posibil sa zici la vrajeala k stii adresa lui Andrei de mail....oricum e o simpla presupunere...si chiar de ar fi sa o stii si nu o dai iti respect alegerea. dar de unde il stii totusi? ma intreb doar :)))))

myreila
10th March 2006, 21:47
Andrei joaca azi cu J Morinson .Sa-i tinem pumnii !

css2
11th March 2006, 02:34
am crescut cu andrei la clubul din constanta timp de 5 ani si am ramas prieten f bun.atit pot sa va spun.nu o sa va dau email ul pentru ca el nu scrie email uri. nu are timp.vrajeala nu este ana iti spun eu.

Cneazul
11th March 2006, 09:34
bine ma ! s-a amanat meciul lui andrei pentru ca a plouat . va juca sambata in al doilea meci de pe un teren secundar

Ad3ana
11th March 2006, 14:44
ok...nu am spus k nu te-am crezut, chiar nu stii de gluma? ofof...ma bucur oricum k ai zis in sfarsit si u de unde il stii, pentru ca nu eram singura forumista din cate ai observat care aveam aceasta dilema...adik qestia daca tu chiar il cunosti pe andrei sau doar voiai sa ne faci curiosi. Eu ma bazez pe intelegerea ta ca iti vei da seama ca nu sint o persoana rau intentionata...doar aveam si eu dreptul la o parere, no? :))))) hai lasa...si oricum ms!

Cneazul
12th March 2006, 13:02
salb . desi este idolul meu , a jucat slab . a fost eliminat in primul tur .dezamagitor

Ad3ana
18th March 2006, 13:55
andrei are un inceput de an ceva mai slab , dar sper sa isi revina si sa evolueze cat mai bine de acum inainte, pentru ca imi doresc foarte mult sa il vad din nou si anul acesta pe zgura de la Bucuresti, unde m-as bucura sa se mobilizeze la fel de bine ca anul trecut, daca nu si mai bine , iar in fata propriilor suporteri sa reuseasca poate sa atinga o finala si chiar s-o castige, asa ca la final de cariera, desi am inteles ca doi ani tot va mai juca.

Cneazul
19th March 2006, 16:24
a zis ca daca anul asta joaca foarte slab se va retrage la finalul sezonului

Ad3ana
20th March 2006, 18:34
wow...naspa! nu-mi convine....stii tu sigur? asa a zis el ? sa-mi raspunzi, plsssssss! ok?

Cneazul
20th March 2006, 21:56
asa i-a spus lui dumitru haradau inaintea meciului din cupa davis cu sua . a zis ca daca=i va merge mai prost ca anul trecut se va retrage . deocamdata i merge mai prost

Ad3ana
21st March 2006, 17:02
chiar nu auzisem nimic de qestia asta. sper ca totusi sa vina pe zgura de la bucuresti. si daca o fi sa fie sa jucam akas` in cupa davis pt intrarea in gr. mondiala, sper sa ne putem baza din nou pe el, pentru ca trebuie sa recunoastem dar Andrei este cel care aduce puncte Romaniei, Victor e foarte egoist stiu precis...dar nu are rost sa comentez, ca jucator nu am nimic cu el, dar...ramane totusi un mare " dar"....

Cneazul
21st March 2006, 21:36
victor e un baiat foarte modest . joaca bine , dar nu pune mult suflet in cupa davis . uitati-va la federer . e cel mai bun din lume dar nu joaca in cupa davis. de-ar fi andrei pavel la fel de bun...

Ad3ana
22nd March 2006, 19:57
asa comparativ cu jocul lui federer in circuitul atp cam la fel e jocul lui andrei cand evolueaza in cupa davis : la procentaj maxim , bine din pacate cu precizarea ca diferenta de valoare ramane totusi...:)