PDA

View Full Version : Gigel Coman - om de baza la Steaua

SAMM
13th June 2007, 11:57
Se practica disponibilizari in masa la Steaua, Elton, Thereau, Bostina, etc fotbalisti valorosi sunt dati afara insa gigel ramane

Olăroiu a insistat ca fostul său elev de la FC Național și Poli Timișoara să nu fie îndepărtat din lot

Recordurile negative ale lui Coman la Steaua
- a jucat doar în 23 din cele 51 de meciuri oficiale ale Stelei
- a încasat nu mai puțin de 6 cartonașe galbene și unul roșu
- are cea mai proastă medie a notelor din întreg lotul, 5,50
- a avut 8 meciuri consecutive în 2007 în care n-a fost folosit nici un minut

Ce credeti, este magarie ce se intampla ?

steauasv
13th June 2007, 11:59
Olaroiu este cel mai prost antrenor de la Steaua...

YoYoyOi
13th June 2007, 12:22
sa-l ia dracu si pe el si pe coman :mda:

eventHorizon
13th June 2007, 12:37
Adica Elton nu e de Steaua si Gigel este?! Oli esti varzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Luis Garcia10
13th June 2007, 12:42
Nu se indura Oli de copiii de suflet! Ce emotionant :happy
Asta e...:D Oricum...atata timp cat nu-l baga nu e o problema! ;)

little_earl
13th June 2007, 12:44
e problema ca pe elton, un jucator de 10 ori mai folositor, nu l-a aparat in fata lui jiji desi spusese la fanatik ca jucatorul n-o sa plece, iar pt coman INSISTA ca acesta sa ramana in lot

Luis Garcia10
13th June 2007, 12:47
Cu totii stim ca Olaroiu nu e tocmai cel mai "drept" dintre antrenori ;)

Andreiy
13th June 2007, 12:49
gigel si oli pot sa plece la dreq din partea mea. doar sa plece.

Liviu
13th June 2007, 13:02
Trebuie dat la Buzau , deja e urat de multi stelisti , huiduit nonstop . Nu au minte si nici jena Oalroiu si ai lui , ei nu isi dau seama ca aici nu este National . De fapt Olaroiu si-a batut joc de Steaua cand zice ca asta e foarte bun la noi . Isi bate joc de clubul asta , prieteniile lui sunt mai presus decat rezultatele echipei , probabil are nevoie si de un om de incerdere in lot , un "spion" spuneti-i cum vreti .
Degeaba ne obosim gura sau mainile sa scriem aici , daca Olaroiu ar intra pe aici ar zice ca suntem niste vagabonzi prosti , care habar nu au de fotbal , niste zdrenete de internet .
Eu nu am nimic cu acest Coman , e cariera lui , normal ca vrea sa stea dar Olaroiu merita huiduit nonstop . Sau , dupa ultimele evenimente , aclamat , asa ii place lui Jiji , sa dea afara preferatii suporterilor . Sa-l aclame galeria tot meciul si sa-l injure pe Becali si poate-poate scapam de el in cateva zile , il trimite la UTA sau Steaua II .

Andreiy
13th June 2007, 13:07
Nu as vrea sa scap asa mult de Oli cum as vrea sa plece OLI!!!!
si un antrenor din liga 4 engleza e mai bun ca acest "Antrenor"

Vladek
13th June 2007, 13:17
Dupa asa stire, nu poti trage decat doua concluzii :
1) Coman chiar este copilul lui Olaroiu. In cel mai literal sens cu putinta.
2) Coman are o caseta cu Olaroiu comitand vreun act foarte rusinos, ceva ce nici cu gandul nu gandim noi. Posibil sa implice vreo oaie sau capra.

In rest, sa fie amandoi sanatosi si sa ne despartim cat mai curand.

Ioca10
13th June 2007, 13:17
Nu as vrea sa scap asa mult de Oli cum as vrea sa plece OLI!!!!
si un antrenor din liga 4 engleza e mai bun ca acest "Antrenor"

Amice...acum trebuie lasat olaroiu sa isi faca treaba...trebuia sa plece dupa 2,3 luni de cand venise...;)
Acum sa vedem ce are in cap;)

Andreiy
13th June 2007, 13:19
de la inceput am spus ca n-are nicio treaba cu steaua si am avut dreptate

Snake_21
13th June 2007, 13:45
Proasta decizie a lui Olaroiu , Coman cu siguranta nu e mai bun ca Elton, dar deh Coman e copilul lui Olaroiu :P asa ca el ramane, am zis ca nu mai zic nimic de Olaroiu desi de abia ma abtin, sunt foarte curios cum o sa fie sezonul viitor, sper sa nu mi dea motive sa l critic din nou :)

Andreiy
13th June 2007, 14:17
va creea un dezastru, altceva nu vad ce. trebuie sa ne pregatim pt. un sezon mai dezastruos decat cel care tocmai s-a terminat.
vinovatii: olaroiu, jiji

dede
13th June 2007, 14:52
jijele da-ti foc :headbang:

Andreiy
13th June 2007, 17:36
vorbim noi aici...dar tot situatia e aceeasi...din pacate...