PDA

View Full Version : Cel mai bun jucator dinamovist!



ieppy
4th December 2003, 19:28
Eu as spune ca trebuie ales intre Danciulescu, Barcauan, Zicu si Petre. Daca se mai fac propuneri ii voi pune in sondaj.

Eu il votez pe Danciu.

Ayrton
5th December 2003, 09:10
(Mi-am permis sa mai adaug 2 optiuni).

Favoritul meu e Tames, si imi pare rau ca Andone nu l-a folosit mai mult pe parcursul campionatului, insistand cu alti jucatori. Poate ca eram pe primul loc acum cu el in echipa la Galati, Bistrita sau Ghencea...

Razzvan
7th December 2003, 14:56
Preferatul meu este tot Tames si este pacat ca nu este titular mai des...Dar a inceput sa-mi placa foarte mult Alexa, care mi-se pare foarte util echipei la mijlocul terenului. Un alt jucator care ar trebui sa fie in top este Barcauan...

rasheedkpenny
7th December 2003, 15:00
Vad ca pe primul loc e Danciulescu... so far! Si când ma gândesc cât l-ati "hulit" când a venit de la Steaua! :)

DRAGOS
7th December 2003, 19:07
1. Fl. Petre
2. Danciulescu
3. Zicu
4. Barcauan
5. Niculescu
6. Semeghin
7. Alexa
8. Marica
9. Tames
etc.....

Red Heat
8th December 2003, 10:17
Am fost la meciul cu Ceahlaul. Zicu a jucat senzational. Cu toate astea, in ansamblu cred ca Florentin Petre a fost numarul unu in echipa.

gicu
8th December 2003, 12:03
Danciulescu..

rasheedkpenny, numai o parte din suporterii dinamovisti l-au hulit.

Utilizator
9th December 2003, 10:02
Cel mai bun jucator dinamovist au fost Ando si echipa impreuna. Nu vezi multe echipe jucand atat de motivat si cu atata ambitie ca noi…Acum cred ca se cuvine sa-i remarcam pe toti, chiar daca unii au stralucit mai mult decat altii. Jucatorii de azi erau si acum 1 an tot aici, dar s-a vazut mana de meserias a lui Ando, marele castig pentru Dinamo. A stiut sa-si motiveze jucatorii si n-am mai vazut demult o echipa care sa creada ca se poate intoarce un rezultat de 0-4 intr-un meci international si sa lupte pana la capat pentru asta.
As mentiona in schimb indolenta si lipsa de valoare a lui Burca, jucator care m-as bucura sa plece in iarna. As mai semnala scaderea lui Vlad Munteanu, un jucator cu mult talent in care eu cred, dar foarte delasator cred eu. Grigorie, un jucator care nu imi place desi recunosc ca a jucat ceva mai bine acest tur, este o alta mana moarta in opinia mea. Semeghin este un jucator de travaliu dar fara cap, mai avem nevoie de un “implant” aici.

leo.mocanu
11th December 2003, 08:17
Atentie celui care a lansat sondajul!
Conform celor aparute pe site, acesta expira la 03.13.04, ora 07.59. Corecteaza, te rog!

Eu am votat pentru Petre.

ieppy
11th December 2003, 08:42
mai e timp

leo.mocanu
12th December 2003, 06:07
Intr-adevar, mai e timp pana in luna a...13-a

Ayrton
12th December 2003, 09:15
Chiar ma miram ce apare acolo, am verificat si este data pe tip englezesc, adica intai luna si apoi ziua; l-am marit durata, deci expira acum pe 21 iunie 2004.

ady_azzuro
31st December 2003, 22:10
Danciulescu cel mai bun de la dinamo :)

Mariusmadmax
2nd January 2004, 07:29
Cel care a ajutat Steaua , sa nu piarda 9 ani la rind , impotriva lui Dinamo ;
DANCIULESCU

krakatau
8th January 2004, 00:47
Cel care a ajutat Steaua , sa nu piarda 9 ani la rind , impotriva lui Dinamo ;
DANCIULESCU


Vrei sa spui ca Danciulescu a ajutat Steaua 3 ani,nu 9?Ca nici nu sunt atia de cand a debutat.
Referitor la cel mai bun jucator,de departe Petre,macar prin simplu motiv ca multi il vedeau terminat si va renunta la fotbal.

Mariusmadmax
8th January 2004, 01:57
Sincer , nu stiu citi ani i-a ajutat pe Steaua ( din cei noua ) , dar marca gol de fiecare data in derby-ul cu Dinamo .
Danciulescu , cel mai bun .
Oricum , acum este "CIINE pina la moarte".

baubau
14th January 2004, 20:01
Danciulescu pentru ca dupa cum am mai spus-o pe forum are si a avut sange rece!Si tarie de caracter!

ady_azzuro
14th January 2004, 20:23
Logic, doar OLTEAN 100% scrie pe el :)

baubau
14th January 2004, 20:25
....ca si Gica Popescu de altfel si stim cu toti ce respect ii purtati!

ady_azzuro
14th January 2004, 20:32
Bineinteles baubau, pe Gica il pretuim foarte mult, si il asteptam la Craiova cu bratele deschise ;)


P.S.
Nu mai fi ironic, in cursul zilei de ieri galeria a facut pasul spre impacare, toate lucrurile au revenit la normal acum, asa ca nu mai e de actualitate cea ce ai postat tu...:)

baubau
14th January 2004, 20:40
Multumesc pt informatie nu stiam!:)

Fl.Petre ar trebui trecut si el pe lista de favoriti pentru ca da un nou sens motto-ului "caine pana la moarte"

ady_azzuro
14th January 2004, 20:43
Cu placere. Baubau, si tu esti caine pana la moarte? Sau esti doar sub pietrishica pana la moarte? :D :D :D

baubau
14th January 2004, 20:46
http://hattrick.computergames.ro/forum/html/emoticons/offtopic.gifCred ca imaginea asta ar trebui bagata si pe vbulletin special pt Ady!

Sunt un suprter moderat al ambelor echipe!Si al tutturor echipelor romanesti cand joaca in cupele Europene.

ady_azzuro
14th January 2004, 20:51
Mah dar suparat rau mai esti :D
Domnu mister` suporter moderat al echipei ceahlaul si dinamo, dar si al celorlalte echipe care joaca in cupele Europene pt Romania, te-am inteles /hello

Mariusmadmax
21st January 2004, 05:14
Danciulescu , ca Marica si Zicu sunt istorie ... :(

Kidu
15th April 2004, 00:33
Danciulescu.

MadSkillz
19th May 2004, 13:25
Eu cel mai mult il pretuiesc pe Barcauan.

Utilizator
19th May 2004, 15:52
Danciulescu este fara indoiala in frunte, dar nu trebuie sa neglijam aportul lui Barcauan, Petre si Alexa. E cam greu de ales, dovada ca Dinamo este acum o echipa inchegata cu valori sensibil egale. Pana si Grigorie care in tur era printre cei mai slabi a ajuns sa fie un jucator important, la fel Tames la mijloc.
Din pacate ii vom pierde in vara pe multi dintre ei si o vom lua de la capat, Borcea, Netoiu si gasca nu vor rata prilejul sa-si mai rotunjeasca putin conturile. Poate ii ia cineva, sunt de mult la sfarsit de contract, pot pleca gratis :)

Am incredere insa ca Andone va reusi sa ne mentina la nivel inalt, e cel mai bun antrenor din campionatul intern. :ok:

Deluxe
3rd June 2004, 01:06
Cel mai bun este Petre. Este un jucator superb.

alex36
16th July 2004, 21:36
FL.PETRE-ptr.daruire
BARCAUAN-ptr.-ambitie
GRIGORIE-ptr.golul cu steaua din min.93,care ma bucurat f. MULT

Sorinskaya
17th July 2004, 12:26
hmm foarte ciudat... nu am vazut deloc un Cl. Niculescu p'aici...
Barcauan a fost favoritu' meu... pacat de plecarea lui brusca
Fl. Petre ramane un "caine pana la moarte" k si Ando ;)
FACE-TI LOC K VINE Cl. Niculescu he's my nr. 1.

polniuman
28th July 2004, 14:46
eu merg pe mana lui petre, e plamanul echipei si pe deasupra e si cel mai vechi caine, nu? parca trage echipa dupa el

sames44jc
4th August 2004, 17:38
nu exista jucatori buni la dinamo
decat cei care au tecut pe la steaua

Ayrton
4th August 2004, 17:58
de ce, ti se pare ca o echipa care in ultimii 5 ani a luat un singur trofeu din 10 (zece!) ar fi avut jucatori buni? Ca daca da, la cati bani baga ciobanul acolo, faceau si ei vreo branza ceva, nu ajungeau sa fei numiti ratatii Diviziei A...

Red Heat
5th August 2004, 10:23
nu exista jucatori buni la dinamo
decat cei care au tecut pe la steaua
Bineinteles ca, la varsta ta, nu stii probabil ca Danciulescu a fost la Dinamo mai intai, apoi a plecat in Turcia. Cand s-a intors in tara a ajuns la Steaua. Acum a revenit la "origini" mai precis la clubul care l-a scos in fotbalul mare. Deci nu-l mai faceti pe Danciulescu stelist convins ca nu e.

bozo
5th August 2004, 12:17
Eu zic ca Danciulescu este #1 - dincolo de golurile extrem de importante (ultimul ieri seara) a demonstrat CARACTER! Este o combinatie aproape unica, mai ales la noi.
No.2 - Petre plamanul atomic!!! La cap. caracter ar trebui sa studieze lectia danciulescu!
No.3 - Cristi Munteanu - a inteles ce vrea Ando de la el, munceste si ne face fericiti si in acest moment nu are voie sa lipseasca din lotul ptr. CM2006

RapGoddess
21st March 2005, 19:19
Danciulescu, bineinteles... :)