PDA

View Full Version : Steaua avea suporteri strain



milan_bulgar
21st February 2006, 12:45
Salut, eu din Sofia, Bulgaria si cel mai mare suporter Steaua strain. A casa avea antena satelita si vezi tot mecul pe TVR si National tv. Eu ecspert fotbalul vostru.:yeah: Din Sofia eu suporter CSKA si tot cskari iubim Steaua, nicu factul noi rosi alb cau dinamo.
Acest an Steaua avea ecipa superba si eu sper va jocam finala UEFA. Eugen Ttica este nou transfer la CSKA, si va fi bine, daca este tituliar, noi avem multe straine jocatori, cau este poatre bune.
Urmatorul an, va jocam la Campions lige.
Forza Steaua. Forza CSKA!!!/hello

Triphat
21st February 2006, 12:50
Respect pentru CSKA Sofia :ok:

dragosh_vl
21st February 2006, 13:27
dar tu esti din Bulgaria?
De unde sti Romana?

walt.mann
21st February 2006, 14:40
@dragosh vl: milan bulgar a mai fost pe forum si a incercat sa explice! Numai ca e un curent de opinie ca de fapt e o creatie a admin-ilor de la OLS.

alejandro
21st February 2006, 14:43
Steaua avea suporteri strain
Avea?:o: Nu mai are?:mda:
Too bad:D

Paul
21st February 2006, 15:08
nu e clona , domne

omu are si pagina de net : http://www.nikolovfoto.hit.bg/

Zone
21st February 2006, 15:15
a aparut candva si pe forumul gsp!!!!nu stiu cat de bulgar este!!!
:rolleyes:

Paul
21st February 2006, 15:22
o fi din Ruse :P , sau e vames bulgar , si atunci trebuie linsat :D

Zone
21st February 2006, 15:27
lasa-l in pace,poate mai leaga ceva caini la urmatorul meci al lor din intertoto!:yeah: :drak:

Paul
21st February 2006, 15:44
Ehe...
Dinamo in Şampion Lig
CSKA :
Urmatorul an, va jocam la Campions lige.

milan_bulgar
24th February 2006, 09:12
dar tu esti din Bulgaria?
De unde sti Romana?
Eu din Sofia, mare suporter CSKA. Stiu romuna de iubire Steaua. Eu avea antena satelita si vezi TVR si National tv. Este tragedia, TVR international nu transmita Steaua-Herenven de ce?
Milioni romuni din strainatate nu reusi vezi acest mec :no:

dragosh_vl
24th February 2006, 10:04
Asta este poate il dau in reluare sa puteti sal vedeti si voi dar oricum nu prea au jucat bine dar sau calificat cu scorul general de 3-2.

Angelina Jolie
24th February 2006, 10:19
Ma milan bulgar ti-au dat liber de pe dinamomania si te-ai infipt aici?

milan_bulgar
24th February 2006, 14:26
Ma milan bulgar ti-au dat liber de pe dinamomania si te-ai infipt aici?
Da, eu avea profil si la acest sait, eu stelist mare, dar nu usasi Dinamo cau usasi Levski. Eu strain, si pe acest aspect dinamovisti nu dusmani pe mine.
La BG se stie Steaua este cel mai buna ecipa romuna.
M**e Levski./hello

dede
24th February 2006, 14:33
apropo milan bulgar, daca tot zici ca esti din bulgaria...lamureste-ma si pe mine cum ai putut invata romana? eu stiu ca romana e o limba grea :mda: de ce ai invatat-o nu te intreb, ca ai zis ca pt Steaua, chiar daca e cam greu de crezut?

bunduche
25th February 2006, 13:29
Avea?:o: Nu mai are?:mda:
Too bad:D

El pur si simplu n-a terminat propozitia: STEAUA AVEA SUPORTERI STRAINI, ARE SI VA AVEA:yeah:

Paul
25th February 2006, 13:39
apropo milan bulgar, daca tot zici ca esti din bulgaria...lamureste-ma si pe mine cum ai putut invata romana? eu stiu ca romana e o limba grea :mda: de ce ai invatat-o nu te intreb, ca ai zis ca pt Steaua, chiar daca e cam greu de crezut?

Moama... nu intelegi ca omu sta aproape de granitza.

Mergi pana in Hungaria , sa vezi ca aia aproape de vama stiu ungureste.
De asemenea si romanii din Oradea (repet ROMANII puri , nu romanii de etnie maghiara) , stiu binisor ungureste.
Nu e greu de invatat limba romana ...
Anul trecut era un schibb de experienta intre scoli (romanesti si frantzujesti) si venisera in grup de francezi in RO. DUpa 12 zile de stat in familii de romani , incepeau sa inteleaga chestii elementare , si stiau injura deja in romaneste ... :ok:

dede
26th February 2006, 15:01
daca zici tu...da nu-i prea bun exemplul cu ungurii...se stie ca in Ardeal sunt multi unguri (prea multi :mda:)

S2K
26th February 2006, 15:04
Probabil se trage din Cadrilater, care a fost parte a Romaniei Mari. Voi nu ati invatat istorie?!?!

Paul
26th February 2006, 15:09
si ce legatura are asta cu limba romana ... :D
Cadrilateru a fost acu 70 de ani , omu nostru are 20 si ceva :D

S2K
26th February 2006, 16:13
Si? Numai atat te duce...? Poate se trage dintr-o familie romaneasca si a invatat limba.

Paul
26th February 2006, 16:17
pai eu ce am zis ... :D
poate sta la granitza e cel mai simplu
poate ne lamureste el :P