PDA

View Full Version : Fotbal - Saptamana 8



ady51a
20th February 2006, 20:51
Aici despre toate meciurile din aceasta saptamana:

Dudubetwin
20th February 2006, 21:50
cel mai interesant meci fara doar si poate este

Chelsea - Barcelona ... un meci de 1 X 2 dupa parerea mea .... dar as paria "1 to score" ... nu cred ca Barcelona poate

sa reziste in fatza atacului senzational a lui Cheslea .... La Barcelona .. apararea nu este in forma ... lucrul care a

demonstrat chestia aceasta fiind ultimul meci de campionat, cu Betis, cand Joaquin si compania si`au creat o sumedenie

de ocazii .... aproape toate pe greselile fundasilor catalani .. in special a celor de pe cele 2 benzi laterale !!

Paul
20th February 2006, 22:23
sa remarcam ca , cota de la Real Madrid - Arsenal e in continua scadere

De la 1.65 , la 1.60 si 1.55

Acum iar e blocata , urmeaza sa scada la 1.50 pentru semnul 1

Paul
20th February 2006, 22:26
o cota interesanta:

Ronaldinho sa dea gol in Chelsea - Barca
- primul 8,50
- ultimul 8,50
- oricand 3,00

Ce ziceti de un ScoreCast

Eto marcheaza primul , si bate Barca cu 3-0 ( executie gen Real Madrid) ...cota 146

Aceleasi rezultat cu Ronaldinho primul gol , 206.

iuli
20th February 2006, 22:52
eu zic ca te-ai uitat prea mult la desene animate :D

Paul
20th February 2006, 23:17
d`alea cu marmote ... :P

Ma gandeam asa , sa pui 30 de eurocenti , pe cotele alea :D

Ala care a pariat ca Xavi Alonsa va da gol de la jumtatea terenului de a castigat $400.000 , la ce gen de desene animate s-a uitat :o:

Vraciul
21st February 2006, 08:00
oricum, chiar daca barca nu a fost in mare forma la meciul cu betis cred ca ronaldinho va face poate diferenta. se stie ca este genial in meciurile cu miza. pontul lui paul cred ca este destul de real daca pot spune asa. daca barca va marca o va face prin unul din cei 4, eto'o, ronaldinho, deco, messi. poate chiar in ordinea asta.
realul cred ca va invinge fara mari probleme. este in continua crestere de forma, la fel si stare de spirit din lot este asemanatoare cu cea a barcei de acum cateva etape. dar, sa tinem cont ca este un meci de liga campionilor si arsenal poate aduce surpriza.

Ballack_29
21st February 2006, 08:05
ma voi ati vazut pe ce teren se va juca Chelsea - Barca? Cred ca o sa-si ia adio Ronaldinho de la "smecheriile" lui ;).........vorba lui Tomass :"nu paria niciodata pe un meci care se joaca pe un teren prost"

ashky3
21st February 2006, 11:07
sa nu cumva sa isi rupa piciorul(ronaldinho) cum a facut totii(mai ales ca se joak pe un teren varzaaaaa)ar fi un adevarat dezastru

Vraciul
21st February 2006, 12:35
terenul lui chelsea este prost? bine ca ai postat asta ballack, este un amanunt de luat in seama.

iuli
21st February 2006, 13:25
loooooooollllll...dar nu v-ati uitat si voi la tv????e mai bun si a lui dinamo

fortza_dinamo
21st February 2006, 13:35
pai a lu Dinamo e chiar bun,si a fost ani la rand cel mai bun din tzara......cred ca si a lu steaua este umpik mai bun ca a lu chelsea!bafta baieti!

Dudubetwin
21st February 2006, 13:43
vraciul : terenul l`a vazut toata lumea la meciul de cupa Chelsea - Colchester!! dezastru!! numa mocirla ...

arata asa cum arata gazonul la meciul Romania - Norvegia !!

Ballack_29
21st February 2006, 14:28
loooooooollllll...dar nu v-ati uitat si voi la tv????e mai bun si a lui dinamo


poate nu a avut timp omu' sa se uite la tv...ce crezi ca toti avem televizor ca tine? :drak:

lasa gura mai mica si explica omului ce esti intrebat nu altceva :jerk:

razwan_vs
21st February 2006, 14:32
pe un teren mai prost este avatajata echipa mai putin thenica (chelsea :ok: )....mai tineti minte cand a jucat romania pe plaja la bucuresti :happy :happy .....a batut echipa mai putin thenica danemarca :jerk: ............sa vedem ce o sa fie maine...........:evil:

Vraciul
21st February 2006, 16:42
chiar nu am vazut meciul si nici nu stiu daca a fost transmis la tv. chiar, a fost televizat?

Dudubetwin
21st February 2006, 16:51
da !! a fost transmis pe TV SPORT !!

bluesky
21st February 2006, 17:04
mama da ce teren au aia de chelsea sa te fereasca dumnezeu cine o sa cistige dumnezeu cu mila ca pe teren de ala nu prea va avantaja pe jucatori care sunt tehnici

fortza_dinamo
21st February 2006, 17:24
cateva precizari mai bluesky:scrie-L si tu pe Dumnezeu cu D mare si a doua chestie la echipa ta favorita scrie steua in loc.....nu-mi prea place sa pronunt numele ......dar cred ca-ti dai seama....sau poate gresesc eu!

Vraciul
21st February 2006, 17:25
atunci, va inscrie chelsea.:evil:

Dudubetwin
21st February 2006, 17:40
mah .. eu zic sa nu pariati pe Chelsea - Barcelona pt ca nu se stie niciodata pe un teren ca cel de pe Stamford Bridge ...

chiar daca ii in direct ... nu pariati pt ca sa nu va para rau dupa aceea ... ne putem uita toti linistiti la meci fara sa fi pariat pe el ...

interfan
21st February 2006, 18:32
Iti era teama ca pariem toti pe Chelsea? :D

iuli
21st February 2006, 18:56
pai a lu Dinamo e chiar bun,si a fost ani la rand cel mai bun din tzara......cred ca si a lu steaua este umpik mai bun ca a lu chelsea!bafta baieti!


stiu man...de cate ori am jucat eu pe terenul lui dinamo....stiu sigur ca e bun,dar in aceasta toamna parca nu a mai fost asa bun

iuli
21st February 2006, 19:34
d`alea cu marmote ... :P

Ma gandeam asa , sa pui 30 de eurocenti , pe cotele alea :D

Ala care a pariat ca Xavi Alonsa va da gol de la jumtatea terenului de a castigat $400.000 , la ce gen de desene animate s-a uitat :o:


loooolll...da asta cam asa e...dar cine stie cati jucatori de la liverpool a pus ca vor marca din propria jumatate:rolleyes:

Vraciul
22nd February 2006, 08:20
cand juca hagi pe la diverse echipe trebuia pariat pe el.