PDA

View Full Version : Pe ce loc terminam returul 2005/2006?



Angelina Jolie
19th February 2006, 21:50
Eu zic ca intram in CUPA UEFA.:yeah:

dragosh_vl
19th February 2006, 22:00
Cupa Intertot poate sa o castigati si dupaia Cupa Uefa mai marfa avem mai Multe echipe in Uefa Deci acumulam mai multe puncte daca obtinem victorii

delboca
20th February 2006, 10:32
cupa uefa klar
/OLE/ /OLE/ /OLE/

andrei_cj
21st February 2006, 02:07
Speram cupa uefa!!!!

Parang_CLAN
26th February 2006, 10:22
De ce nu Liga Campioniilor?:ok: :happy

andrei_cj
27th February 2006, 09:15
Daca ajung ambele echipe romanesti in finala atunci sigur prindem champions league de pe locul 2! si de uefa nici nu mai are rost sa povestim!

Angelina Jolie
11th March 2006, 13:33
Resita te iubeeeeeeeeeeeeesc.
HAI CFR!

andrei_cj
12th March 2006, 16:50
Si eu!

King of Hell
12th March 2006, 17:57
Si eu!

Cum ma, nu iti mai iubesti familia adoptiva?

Dark Horror
12th March 2006, 21:11
Ce penala e faza asta mahi Vlade shi Andreie.....Ce pana mea avetzi voi cu Reshitza?Lasatzii in aia masii.Mai mult ar trebui sa ne doara ca nu am batut,nu sa ne uitam la ceilaltzi!

delboca
12th March 2006, 21:32
ai dreptate mai dark horror ii vedem pe altii si nu ne uitam la noi

Angelina Jolie
13th March 2006, 22:32
Ma poate voi nu realizati cat de grav ar fi pentru CFR o eventuala intrare a celorlati in A. Ganditi-va bine la aspecte de genul spectatori, sponsori, atentie media, bani de la buget, etc etc si veti realiza ca Arpi nu-i prost degeaba cand da bani contracandidatelor alorlalti.
RESITA si CFR vor baga "u" CLUJ in C!

andrei_cj
14th March 2006, 01:13
nu putem asta fara ajutorul celor de la Gaz Metan si FC BIHOR care ne vor ajuta sa facem asta!

boshcUtza
19th March 2006, 21:14
deci precum spuneam inca 3-4 egaluri acasa si reveniti unde va e locu adica in b(pardon locu vostru ii in c)
in alta ordine de idei jiul cfr 5-1 cred ca nu mai are rost nici un comentariu

King of Hell
19th March 2006, 21:17
doamne da sa pice cfr in B...:D

metallic_rain
19th March 2006, 22:02
doamne da ce liniste e aici....si pe forum in general, cand o blufati. dar de maine uitati pt ca aveti memorie scurta si o luati de la inceput, nu? +))

Dark Horror
19th March 2006, 22:03
sa nu pice numai sa ishi revina ca daca nu strangem iar din buci ca acul trecut

King of Hell
19th March 2006, 22:28
meciul cu vasluiul e capital. :D

t.b.
20th March 2006, 00:07
M-am uitat in clasament si nu prea arata bine. is totusi la 14 puncte de retrogradare :rolleyes: Cum :drak: o putut sa aiba atata bulan in tur. Baiu-i ca mai joaca la bistrita, aia daca isi permit le dau punctele, mai cumpara inca un meci pletosul si scapa. :(

mee_tza
20th March 2006, 13:46
t.b. dar de ce ar trebui sa pice CFR?
Chiar nu incapetzi de ei ?

t.b.
20th March 2006, 16:39
Universul tinde in permanenta la o stare de echilibru :D in momentul de fata, din pacate, acest echilibru este disturbat de prezenta acestei echipe anonime in divizia A. Dar sunt semne ca lucrurille se vor reintoarce la normal :D

King of Hell
20th March 2006, 17:03
T.B...crede-ma, ce poate fi mai dureros decat ca in anul centenarului sa ai obiectiv "evitarea retrogradarii" in B...daca stam sa ne gandim la declaratiile pompoase de genu "luam titlu, ajungem in UEFA bla bla" :D si sa vezi ce fain ii batem noi in anu centenarului, 3 pe Moina, 3 in deal...(boabe vreau sa zic).

Angelina Jolie
20th March 2006, 20:58
Era clar ca o sama de oameni o sa vina pe aici sa dea chef de fericire. Dar nu-i nimic, acum suntem jos, saptamana viitoare ne vom ridica din nou.
Oricum Deju' va asteapta la cotitura asa ca vedem pe la 1 aprilie cine rade mai bine.

Ammadeus
25th March 2006, 07:05
cine-s penalii care vorbesc de retrogradare; o fi adus aia din vale alcool contrafacut si le-o dat la ailaltzi pe baza de identitate de culori si penibilitate...cine pica? 1 bacau, 2 intre jiul si pandurii, una din echipele de steril din campionat; tzefferu prinde 5-6, echipa trebuie remaniata pe jumatate daca vor sa ia campionatul la anu'; nu cred insa ca paszkani va scoate atatzia bani pentru moftul asta;

ParazitU 1919
1st April 2006, 16:52
oricum suntetzi penibili pe orice loc atzi terimina avetzi o galerie formata de clasele a8a a fiecarei scoli PENIBIL !!

uZZi_Razvy
9th April 2006, 14:00
u esti in galerie la U parazitu?
in ce cls esti?

mblue
12th April 2006, 09:00
cred si seper sa intre in cupa uefa, echipa lui munti o merita cu prisosinta

King of Hell
13th April 2006, 02:33
mblue, crezi ce vrei, dar stii ce crezi?

Andy1987
13th April 2006, 14:05
Cred cam pe 5-6, asa.

andrei_cj
16th April 2006, 12:48
3-6 zic eu avem sanse daca batem acasa Dinamo si Rapid!

boshcUtza
17th April 2006, 20:37
3-6 zic eu avem sanse daca batem acasa Dinamo si Rapid!
poti sa visezi in continuare

Dark Horror
17th April 2006, 21:41
Macar sa visam........Ca shi voi visatzi sa promovatzi

Angelina Jolie
18th April 2006, 04:45
Ma noi suntem de coma. Nu mai inteleg nimic. Batem in deplasare si pierdem acasa. Oare de aia ne mutam la DEJ?:thinkso:

King of Hell
18th April 2006, 13:34
Va mutati la Dej pentru reteta financiara. Gandeste-te ma, stadion pizdos de 2000 de locuri, baga Muri al vost 200 000 biletu, si o facut profit de va doare capu. Dejenii o sa aiba bani de bilet, ca mai vand o oaie, o vaca etc.

RAMMSTEIN
18th April 2006, 15:34
Kingule, esti peste tot. Te tot muti dintr-o curte in alta. Si daca n-ar exista CFR-ul, cu ce ar fi mai castigat Clujul? (zic io care nu-s fan "rivalitate")

Dudubetwin
19th April 2006, 00:19
pe locu 1 terminam returu asta !! ;)

Angelina Jolie
20th April 2006, 06:54
Din gherla si tii cu steaua. Penibil. La revedere, drum bun.

raja_bell
20th April 2006, 08:09
ce e asa special la gherla?
eu stiu doar ca se fac "chibriti"! :D :D :D

on topic: ce tare ii robert roszel! :D :D :D baiat simpatic!!! :ok:

Angelina Jolie
20th April 2006, 09:33
Nimic special, doar ca ii la o aruncatura de bat de Cluj, au echipa locala, Clujul are echipe in A si B si el tine cu steaua.

raja_bell
20th April 2006, 10:01
poate tine cu cine vrea. nu avem dreptul sa impunem altora ce echipa sa sustina!

King of Hell
20th April 2006, 13:03
nu avem dreptul, dar putem "modela" acest lucru, incetul cu incetul :drak:

Angelina Jolie
23rd April 2006, 03:42
Asa asa, nu ma las pana nu scot ceferist 100% din tine.:D

King of Hell
23rd April 2006, 11:11
Ba taci, io vorbeam aci de sclavi de astia penibili care tin cu steaua sau nush ce. Pe mine nu ma mai poti schimba.

andrei_cj
23rd April 2006, 11:36
Lasa King of Hell bine ca tineti voi cu dinamo!!!! SUNTEI BATAIA DE JOC A CLUJULUI!

Parang_CLAN
23rd April 2006, 14:13
Dinamo?????? :))

King of Hell
23rd April 2006, 14:35
Lasa King of Hell bine ca tineti voi cu dinamo!!!! SUNTEI BATAIA DE JOC A CLUJULUI!

da ma, suntem. acum poti muri fericit.

Parang_CLAN
23rd April 2006, 23:09
Multi uisti au fost in galerie la DINAMO si asta stiu sigur pentru ca s-a strigat "U" Cluj

Angelina Jolie
25th April 2006, 09:53
Are stadionul in parcul Clujului si e curva lui Dinamo. Ghici ciuperca ce-i.:D

Parang_CLAN
7th May 2006, 18:16
adica???la Ce Te Referi?

Universal
12th May 2006, 16:48
LOcul 5 este ok pt Cluj,ce spuneti?

BrasovFans
13th May 2006, 19:59
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

Parang_CLAN
14th May 2006, 17:27
Bai fratilor (k doar suntei din Ardeal ca si mine) va rog din suflet sa ii bateti pe cei de la Steaua !!! Dak a putut Gloria Bistrita care este mai slaba ca voi de ce nu ati putea si voi !!! Ma bazez pe voi! Va rog eu spulberatile orice sansa la titlu stelistilor !!!

Forza FC Brasov
Forza CFR Cluj !!
sa speram.....si mie mi-ar placea sa le dam peste nas spurcatiilor
:) Dar sper sa nu avem de-a face cu arbitrii!!!:rosu:

grande
14th May 2006, 17:32
Daca voi jucatzi la adevarata voastra valoare ,poate sa arbitrzesi jiji ,ca nu au cum sa va bata !

Sunchase
15th May 2006, 14:07
Din pacate atunci cand tilinca prinde o forma ca ieri... singur cu carlos o lobeaza pe langa poarta .. :|

Dark Horror
15th May 2006, 15:47
Sincer....cam asta e valoare lui Tilinca,numai ca cel care a tras pe langa singur cu Carlos a fost Coroian.

Pepsi-Cola
16th May 2006, 19:59
locul 5

OVIDIU 62
21st May 2006, 20:56
Meci dubios cu RAPIDUL asta cred datorita conducerii clujene care a dorit foarte mult acest rezultat.

Dark Horror
21st May 2006, 23:27
Blat!!!!!!!!!!!!!!!11

Angelina Jolie
22nd May 2006, 06:17
Jenant!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dark Horror
10th June 2006, 00:19
Locul 5....acceptabil.Pacat ca se putea shi mai mult shi shi-au batut joc in unele momente

STEAUA-MANIA
8th August 2006, 00:02
Cfr cred ca va fii surpriza acestui campionat.Dupa parerea mea,va termina pe locul 2,dupa STEAUA!STEAUA va juca in grupele CL ,in timp ce Cfr va juca tur preliminar CL!:D

dannymoga
26th August 2006, 00:09
Daca joaca cum a facut-o pana acum...Sigur intra in Cupa UEFA si daca joaca la fel de bine poate spera si la mai bine!!!
Doamne ajuta!!!:)

forza_CFR
30th August 2006, 09:44
ei bine...acum suntem cei mai buni !