PDA

View Full Version : Intersezon FC Bihor Oradea



Mishumacher
11th June 2007, 11:59
Discutii despre tot ce se intampla la echipa in pauza de vara

unguru1432
11th June 2007, 21:48
pai... deocamdata, vacanta! apoi mai vedem... :D

m8k
11th June 2007, 22:01
Pai la Oradea e vacanta de zeci de ani, cred ca a venit timpul sa promovati!

boshcUtza
12th June 2007, 23:07
sa promoveze in C ca anu asta nu o fost departe :P

cipri[XU]
13th June 2007, 13:33
chiar asa cretini is clujenii?daca voi ati promovat nu am zis nimik ,noi ne-am salvat taceti si voi:angry:

unguru1432
13th June 2007, 21:09
cipri, nu te ambala!
la anul va fi pt ei la loc comanda... vor ajunge de unde au plecat adica in B... cascavalul din cluj e prea mic pt doua echipe... si cum CFR e prea mare pe langa echipa lor, ghici cine va face cale intoarsa?! :happy
deocamdata ne bucuram ca am scapat de un an foarte slab la seniori... ca la juniori e alta treaba... tocmai s-au calificat la turneul final care va avea loc la mogosoaia...
deci... FORZA FC BIHOR!

Ozzy76
14th June 2007, 15:49
mai Nostradamus, asa cum prezici acuma ca vom pica, asa si voi anul trecut aveati vise de prea marire. Eu zic ca sa mergeti la biserica sa multumiti ca v-a trecut foarte pe aproape lama ghilotinei, si ati scapat la mustata de C.

unguru1432
14th June 2007, 19:09
cred ca cei care ar trebui sa treaca pe la biserica sunteti voi!!! sa fiti iertati pentru crima pe care ati comis-o... decat asa suporteri mai bine...

Xplosion
17th June 2007, 17:18
unguru vorbesti prostii, cascavalu nu se imparte la Cluj intre cele 2 echipe... CFR`ul nu e sustinuta deloc de primarie... daca nu cunosti situatia taci(si eu sunt oradean)cat despre suporterii clujeni care ne vor in C sunt doar niste cretini... ati promovat dar aveti un stadion de tot kk ,daca se poate numi stadion... ca daca tragi o flegma cad tribunele...

georg40
17th June 2007, 17:43
Poate imi zice si mie cineva care este treaba ? Pe ce va certati in definitiv , voi "doi oradeni " ?

Xplosion
19th June 2007, 17:39
In primul rand nu ma cert cu nimeni, dar pe aici toti se dau mari cunoscatori ... iar aceste controverse intre noi si clujeni nu-si au rostul si toti acesti asa-zisi suporteri au deosebita placere de a da nastere acestor discutii ,inteleg ca sunt frustrati, dar multe din disputele de pe internet se muta chiar si pe stadioane sau inafara lor ... m-am saturat de "meciuri" disputate pe stadioane goale sau la 500 km distanta

Xplosion
19th June 2007, 17:42
pana una alta se pare ca apar si investitorii... se pare ca Nicolae Bara,actionarul principal al echipei UTA Arad ar vrea sa preia clubul la insistentele varului sau primar Octavian Bara.

keluba
24th July 2007, 01:03
sa speram ca sezonul acesta nu o sa inotam pe fundu lacului ca si in 06/07

unguru1432
24th July 2007, 22:09
mda... speranta moare ultima... poate echipa asta va fi a opta minune a lumii... :D

NORGEMAN
24th July 2007, 22:34
Chiar nu stiu de ce nu va aveti la inima... ce s-a intamplat intre suporterii clujeni si voi?

omul
26th July 2007, 11:02
pai tu n-ai aflat ca u ii buricu' pamantului?

legat de FCB... tare subtire s-au miscat in meciul cu poli, parca erau toti speriati de ganea... o faza nu erau in stare sa lege. Pacat, dar la ce sa te astepti cu jucatori ca Tzārca ala de exemplu, care n-are nici o treaba???