PDA

View Full Version : Jucatori pe Chat



Vulturul
17th February 2006, 22:08
Incepand din acest retur pe www.fcarges.com va aparea un Chat prin intermediul careia fanii Argesului pot tine legatura. De doua ori pe luna pe Chat vor fi prezenti si jucatori alb-violeti. Primul jucator va fi prezent cu cateva zile inainte de inceperea returului. Voi aveti posibilitatea sa alegeti jucatorul cu care doriti sa dialogati pe Chat. In functie de propunerile voastre vom aduce jucatori.

Tudose
19th February 2006, 19:12
Eu il propun pe Alin Chita, unul din cei mai buni si mai vechi componenti ai echipei FC Arges. Spre deosebire de alti jucatori reprezentativi, el nu a avut posibilitatea sa intre prea mult in contact cu fanii pana acum.

Cred ca log-ul rezultat in urma fiecarui chat ar trebui sa fie pus si pe acest forum.

vladi
20th February 2006, 16:00
da, ideea cu log-ul este super misto


eu zic printre primii sa il chemam si pe Prepelita, ca nu se stie cit mai sta la noi :-)

ValY^^^
21st February 2006, 18:24
Pe cuvantul tau vulture?Unde ii duci mah?In Blue?Sa vin si eu sa vb cu ei personal.:)

Vulturul
21st February 2006, 21:49
http://www.fcarges.com/chat.html (in sondajul din aceasta pagina poti alege jucatorul cu care vrei sa vb pe chat prima data!)

Vulturul
28th February 2006, 08:22
Vintilă plusează:
„Cu echipa asta luăm campionatul!”
Chiar de ziua sa (n.r. – ieri a împlinit 34 de ani), căpitanul echipei FC Argeş, Bogdan Argeş Vintilă, a fost invitat să răspundă câtorva întrebări pe chat-ul suporterilor echipei, www.fcarges.com. Iniţiativa este o premieră la FC Argeş, atât administratorii site-ului cât şi Vintilă descurcându-se perfect. Cum era şi normal, zeci de fani ai alb-violeţilor l-au abordat pe cel mai iubit jucător al echipei, care a declarat, printre altele, că speră să ocupe un loc de Cupa UEFA la finalul acestui campionat, dar nici titlul nu este o utopie cu această echipă. Şi pentru că o viitoare campioană trebuie să înceapă returul cu dreptul, Vintilă nu se gândeşte decât la victoria din prima etapă, cu Steaua: „Atmosfera din lot este bună, dar cu siguranţă un meci ca acesta cu Steaua va face ca echipa să se concentreze mai mult. Suntem optimişti. Eu îmi doresc să joc cu Steaua, dar asta o va decide doar antrenorul. Indiferent cine va apăra, vreau enorm să câştigăm noi. Steaua nu este o echipă de speriat, aşa cum a luat bătaie cu Heerenveen, aşa o pot face şi cu noi. Scorul nu contează, 0-1, 1-2, 2-3, 3-4, 4-5, etc, un gol să dăm mai mult ca ei”, a spus, foarte optimist, Vintilă. Căpitanul de echipă al Argeşului le-a promis fanilor că va rămâne la FC Argeş până la sfârşitul carierei. „Mai am de apărat la această echipă. DACĂ NU EU, ATUNCI CINE?”, a spus sus şi tare Vintilă, parafrazând un vers dintr-o melodie hip-hop. Portarul Argeşului a dezvăluit care sunt, în opinia sa, cei mai buni portari din Divizia A: „Dani Coman, Marius Popa şi eu”.

Sursa:Top

Vulturul
1st March 2006, 19:53
Alege jucatorul cu care vrei sa dialoghezi pe Chat http://www.fcarges.com/chat.html

Vulturul
21st March 2006, 20:24
Dupa Bogdan Vintila, si Andrei Prepelita a acceptat invitatia site-ului www.fcarges.com de a dialoga pe chat cu fanii ...Astfel ca maine dupa al 2-lea antrenament,in jurul orei 18:00 vei putea dialoga timp de o ora cu jucatorul alb-violet!