PDA

View Full Version : Sugestii, idei despre site



RAIKKONEN
9th June 2007, 12:29
Sugestii, idei despre site : o idee VADIME ar fi sa scapi de toti moderatorii care is subiectivi si golani , de cei care vb urat ,injura si nu iau nici macar avertisment ,iar altii sunt suspendati(sau CENZURATI) DEGEABA!!!sunt deacord sa vb frumos - dar TOTI nu numai unii!!! de asemenea sunt deacord sa injuram cat putem si sa atacam dar la fel TOTI nu numai unii! deci tu alegi!!!Oricum cred ca ar fi cazul - daca esti PROFESIONIST-sa te debarasezi de lichele(si de unii useri PROTEJATI de ei) si ai sa vezi ca si OLS va fi mult mai PO****R! probabil ca nici n-ai sa citesti ce am scris ,asa cum ai facut si pe PM dar eu continui sa cred ca acest site poate fi unul FOARTE BUN daca ar scapa de unii! nu dau nume ca doar ii stim cu totii!
ps: sunt convins ca nu se va intampla nimic dar trebuia sa-mi expun si eu "Sugestii, idei despre site".

Vadim
9th June 2007, 12:41
Nume? In rest asa la general sunt de acord cu tine... Numai ca experienta de ani de zile arata ca moderatorii actioneaza in cele mai multe situatii corect si in interesul forumului, iar reclamatiile vin de la oameni care nu au respectat regulamentul.

RAIKKONEN
9th June 2007, 12:56
Nume? In rest asa la general sunt de acord cu tine... Numai ca experienta de ani de zile arata ca moderatorii actioneaza in cele mai multe situatii corect si in interesul forumului, iar reclamatiile vin de la oameni care nu au respectat regulamentul.

eu de ex. cand am intrat pe site vb urat,recunosc,dar asta fiindca am observat ca asa se vb pe acest site cand am vazut cum vb si ataca unii!!! dupaia am inteles ca nu toti vb asa si ca exista unii care au voie si unii nu! in fine! Orice moderator poate sa tina cu cine vrea dar atat timp cat e pe acest site moderator ar trebui sa fie obiectiv!!!acum despre nume : da unul care numai e moderator...sa zicem ca ai dreptate si ca nici eu n-am fost fair play dar chiar nici unul din cei care se plang de modul lui de a scrie si de a actiona cat a fost moderator nu e CREDIBIL???are zeci de post-uri in care ataca,ironizeaza si chiar injura si nimeni nu-i da ban macar o zi???ce sa inteleg de aici???ca e prieten cu tine cumva si de aceea face ce vrea???daca nu ce sa inteleg???eu de exemplu prima data cand mi-am luat ban vreo 3 zile(de la el) am spus doar ca e frustrat!altii si el injura si nu se intampla nimic,nu ban nici macar avertizare...chiar acum ma uit si vad ca unul scrie m..e si nimic!! e mai grav frustrat decat m..e??si daca esti asa convins ca acest moderator e corect am sa pun aici niste posturi ale lui ca sa vedem daca e asa corect el...!si mai sunt si alti moderatori care fac abuzuri dar el ii intrece pe toti!! sunt si moderatori corecti nu-i vorba si pe aceia ar trebui tu sa-i protejezi nu pe DIABLO..

Kainsashiki
9th June 2007, 13:19
1. ma, nu mai vorbi tu despre nerespectarea regulamentului, pentru ca acest lucru s-a intamplat chiar in cazul tau.


1.8 Nu sint admise "clonele" sau inregistrarea sub alt nume pentru a evita suspendarea unui cont. O astfel de abatere duce la stergera conturilor si blocarea adreselor/plajelor de IP.

daca se respecta regulamentul tu si cele 30 de clone ale tale erati pa. in plus, un ban poate fi scos doar de moderatorul care l-a dat, adica eu eram singurul care putea sa ti-l scoata, dar s-a trecut si peste aspectul asta si ai fost debanat, iar in continuare atitudinea ta este aceeasi ca si inainte de a fi banat.

2. arata-mi si mie posturi in care am injurat eu si nu am fost sanctionat.

3. spui aici ca moderatorii sunt niste lichele care fac abuzuri, dar nu dai nume. te-a intrebat vadim "CINE?" si ai zis de mine, care nici macar nu mai sunt mod.

RAIKKONEN
9th June 2007, 13:28
1. ma, nu mai vorbi tu despre nerespectarea regulamentului, pentru ca acest lucru s-a intamplat chiar in cazul tau.



daca se respecta regulamentul tu si cele 30 de clone ale tale erati pa. in plus, un ban poate fi scos doar de moderatorul care l-a dat, adica eu eram singurul care putea sa ti-l scoata, dar s-a trecut si peste aspectul asta si ai fost debanat, iar in continuare atitudinea ta este aceeasi ca si inainte de a fi banat.

2. arata-mi si mie posturi in care am injurat eu si nu am fost sanctionat.

3. spui aici ca moderatorii sunt niste lichele care fac abuzuri, dar nu dai nume. te-a intrebat vadim "CINE?" si ai zis de mine, care nici macar nu mai sunt mod.


acum cate clone am ma?????? zi!!!!!! am avut clone ca sa pot scrie dupa ce tu m-ai banat 100% ABUZIV!!!!imi taiai clona si faceam alta!!!!acum daca pot scrie de ce numai am clone??????? facusem clona numai ca sa pot scrie dupa ce am fost banat AIUREA de tine!!! atatia se plang de metodele tale si tu nu vrei sa vezi ce comportament ai!!!!te simti puternic nu????acum numai injuri ca pe PM -unde recunosc ca si eu te-am injurat numai ca raspuns la afirmatia ta "ma pis pe tine"! acum de ce nu INJURI????acum esti corect!!!! ce viclean mai esti,dar sa stii ca te poti ascunde de altii dar de tine nu!
cat despre posturile tale am sa-ti dau exemple cat de curand! in rest sper sa-ti mai revizuiesti comportamentul "CORECTULE"

Kainsashiki
9th June 2007, 13:33
Bun, hai sa vada toata lumea cine este Raikkonen, desi pm-urile nu trebuiesc facute publice. Priviti ce mesaj primesc eu de la RAIKKONEN dupa ce ii zic sa ma lase in pace:

1.
NU VREAU MA ! VREAU CA TU SA FII PRIETENA MEA! MAI ALES CA LE AI SI CU PUMNUL(SAU MANA DACA TREBUIE)! VREI SA FII PRIETENA MEA????

2.
ica ceva sa-ti aduc aminte daca tot esti prietena mea: stoaia-DINAMO CAMPIOANA ROMANIEI 2-4!!!! YESSSSSSSSSSSS

3.
multam prieteno de acum nu te gata numai vb cu tine!! k ??? dar sa nu-mi dai vreodata mesaj sau sa vb cu mine ca ai sa fii prietena mea deadevaratelea! sper sa numai vb cu tine in viata mea!!!!

cati ani ai mah? 12, 13?

pe alea cu injuraturi nu le-am mai pus....majoritatea le-am si sters, dar oricum se pot verifica din admin cp

RAIKKONEN
9th June 2007, 13:38
Acum hai sa vedem cine e Diablo si repet el mi-a scris primul ca se pisa pe mine:

De asemenea si astea se pot verifica de moderatori!!! chiar rog sa faca asa ceva

Vadim
9th June 2007, 13:40
Raikkonen, vorbesti prea general, nu ai nici o sustinere.

Kainsashiki
9th June 2007, 13:41
si da, te-am injurat, dar intotdeauna te-am injurat dupa ce am primit pm-uri de la tine.

in fine, tot nu mi-ai raspuns. cati ani ai ? 12 sau 13 ?

RAIKKONEN
9th June 2007, 15:17
Raikkonen, vorbesti prea general, nu ai nici o sustinere.

Lasand deoparte aceste lucruri,pe care nu VREI sa le vezi VADIME, ma asiguri tu ca nu voi fi banat iar DEGEABA????

delaparis
10th June 2007, 22:53
in intarziere vazand ce a fost scris aici , nu pot sa ma abtin sa raspund chiar daca subiectul nu este pertinent pe acest forum ...


RAIKKONEN : ceea ce faci tu aici este un exemplu negativ in ceea ce priveste atitudinea userilor fata de atitudinea toleranta a moderatorilor .

Sa explic ...

Ai fost sanctionat sever pe drept :cool: ... asta e clar ...

Ai incercat sa iti recuperezi cauza pledand o atitudine corecta in privat , ceea ce m-a convins ca pot sa-mi angajez creditul pentru tine in fata multor oameni care lucreaza pentru acest forum ...:rolleyes:

Cei care te-au sanctionat au dat verde pentru ca tu sa poti posta pe forum deoarece au crezut ca poti sa te concentrezi pe temele care te pasioneaza , datorita insistentelor mele ...

deci ...

Te rog frumos ca de acum sa te concentrezi pe subiectele pe care esti calificat si sa incetezi sa-ti platesti polite din trecut cu cei cu care ai avut conflicte ... tine de bun simt si mai ales de corectitudine fata de cei care au avut incredere in tine.

RAIKKONEN
11th June 2007, 18:59
in intarziere vazand ce a fost scris aici , nu pot sa ma abtin sa raspund chiar daca subiectul nu este pertinent pe acest forum ...


RAIKKONEN : ceea ce faci tu aici este un exemplu negativ in ceea ce priveste atitudinea userilor fata de atitudinea toleranta a moderatorilor .

Sa explic ...

Ai fost sanctionat sever pe drept :cool: ... asta e clar ...

Ai incercat sa iti recuperezi cauza pledand o atitudine corecta in privat , ceea ce m-a convins ca pot sa-mi angajez creditul pentru tine in fata multor oameni care lucreaza pentru acest forum ...:rolleyes:

Cei care te-au sanctionat au dat verde pentru ca tu sa poti posta pe forum deoarece au crezut ca poti sa te concentrezi pe temele care te pasioneaza , datorita insistentelor mele ...

deci ...

Te rog frumos ca de acum sa te concentrezi pe subiectele pe care esti calificat si sa incetezi sa-ti platesti polite din trecut cu cei cu care ai avut conflicte ... tine de bun simt si mai ales de corectitudine fata de cei care au avut incredere in tine.

stai linistit ca numai fac panarama si asta nu fiindca imi e frica sa fiu suspendat ci fiindca is satul de atatea contre inutile care nu au nici un rezultat,chiar daca eu zic ca dreptatea e de partea mea! stai linistit ca nu fac scandal,chiar daca altii fac si nu patesc NIMIC! in fine asa e THX tie si lui SORIN_blaj care m-ati ajutat sa revin si sper sa nu va fi inselat increderea!!!

Lordul
11th June 2007, 20:28
Bun, hai sa vada toata lumea cine este Raikkonen, desi pm-urile nu trebuiesc facute publice. Priviti ce mesaj primesc eu de la RAIKKONEN dupa ce ii zic sa ma lase in pace:

1.

2.

3.

cati ani ai mah? 12, 13?

pe alea cu injuraturi nu le-am mai pus....majoritatea le-am si sters, dar oricum se pot verifica din admin cp

Diablo esti josnic ,penibil nu cred o iota din mesajele de mai sus ,Raikonnen este un om cu care se poate discuta civilizat

vlad1607
11th June 2007, 20:31
Diablo esti josnic ,penibil nu cred o iota din mesajele de mai sus ,Raikonnen este un om cu care se poate discuta civilizat

e doar un copil Diablo care crede ca dc poate da un delete sau un ban e Dumnezeu...nu cred ca are rost sa-ti bati capu cu el...mintea,creierul o sa-i creasca ...KiMI R posteaza taios doar ca replica la unele ineptii.

delaparis
11th June 2007, 20:36
va cam aventurati baieti fara sa cunoasteti prea multe ...:rolleyes:

DiabLo face multe lucruri pentru forum si pentru site ... faptul ca ati avut conflicte cu el ma determina sa cred ca sunteti subiectivi ...

vlad1607
11th June 2007, 20:38
pe dreaq ...gresesti.

Kainsashiki
11th June 2007, 20:48
Diablo esti josnic ,penibil nu cred o iota din mesajele de mai sus ,Raikonnen este un om cu care se poate discuta civilizat

Lordule, du-te inapoi in lumea ta, in lumea basmelor.

vlad, stai linistit ca nu mai sunt mod, tocmai pentru a putea sa va zic tot ce am de zis unor useri ca tine, raikkonen si alti penibili.

vlad1607
11th June 2007, 20:53
pustiu lasa clanta mai usor...nu suntem la acelasi nivel....asa sa vb cu samm sau dsnt ursu polar sau cine mai stie cum se numeste domnu.... te-am rugat pe PM si pe o sectiune a forumului sa stai calm si sa nu mai aberezi despre dinamovistii de pe forum ...chiar iti e asa de greu? si hai te rog frumos nu mai folosi cuvinte pe care nu le intelegi.

Kainsashiki
11th June 2007, 20:55
ai dreptate, nu stiu de ce imi pierd eu vremea cu un terminat ca tine.

ce cuvant nu inteleg? penibil? tu il definesti zilnic sa stii.

RAIKKONEN
11th June 2007, 20:55
Diablo omule nu ne-am inteles sa nu ne mai atacam?????? vad ca de fapt tu esti penibil(urmeaza o sanctiune ca ti-am zis asa???? ,desi vad ca tu ai voie)!Scrie ce vrei numai lasa-ma pe mine!!! Binenteles ca te crezi puternic ca doar esti de nu stiu cand pe forum si ai multi prieteni,eu unul is doar un user care vrea sa-si spuna parerea!!
PS: multam celor 2 baieti care m-au aparat ! oricum nu conteaza nu putem schimba nimic asa ca sa ne vedem de useri sa lasam in pace moderatorii!!!

vlad1607
11th June 2007, 20:59
ba da asta chiar ca e exact ca si cuvantul lui preferat adic aPenibil nu poate tasta 3 randuri fara sa jigneasca..cum dreaq ai ajuns tu mod?

ramai ma in lumea ta...cand mai cresti ( ma refer la minte ) ne mai poti dranja cu parerile tale..pana atunci ti-am fi recunoscatori sa nu ne mai plictisesti. incearca sa fii DECENT in "realtia" cu "penibili" ca mine bob kimi sau lordu ok?

delaparis
11th June 2007, 21:13
Vlad daca nu se tine cont de ce am spus mai sus atunci se vor lua masuri si apoi iar vin proteste :rolleyes: tot asa ne invartim fara rost mai ales ca subiectivitatea guverneaza modul tau de gandire in legatura cu subiectul asta ...

vlad1607
11th June 2007, 21:32
ai dreptate in felul tau...da poate ce ti se pare tie subiectivism in mult situatii nu e....normal ca nu are rost sa cautam in "arhive" sa vedem ca de exemplu kimi nu a facut altceva decat sa-i raspunda "durului"...eu am facut doar, un ultim apel, la decenta ..dc o sti ce e aia.

Andreiy
17th June 2007, 00:52
"Inaintea acestei partide, Olanda era deja calificata in semifinalele Campionatului European de Tineret, iar Belgia avea nevoie doar de o remiza in fata "Portocalei Mecanice" pentru a merge si ea in semifinale.

Jucatorii celor doua formatii au recunoscut ca si-au dat sms-uri inainte de startul partidei in care bateau apropouri cu referire la acest meci. Toata lumea se astepta ca meciul sa se termine cu o remiza si nimeni nu a dat gres. Inclusiv casele de pariuri, unde cota pentru un egal era de 1.8.

Scenariul a fost unul bine realizat. Cu rastunari de situatie, ca totul sa para fotbal pe bune. Insa rezultatul final a venit ca o confirmare a faptului ca "prietenul la nevoie se cunoaste". Pe Abe Lenstra din Herenveen, belgienii au deschis scorul in minutul 9, prin lovitura de cap a lui Kevin Mirallas, venita din centrarea lui Tom de Mul.

Olandezii au egalat rapid, patru minute mai tarziu, prin sutul frumos al lui Maceo Rigters. Scenariul a continuat. In minutul 37 olandezii au preluat conducerea pe tabela de marcaj, gratie golului reusit de Royston Drenthe din lovitura libera.

Belgienii nu s-au precipitat si au fost mai mereu siguri ca vor putea obtine un egal. Si au reusit! In minutul 70, Sebastien Pocognoli a sutat din unghi pe centrul portii, insa portarul Vermeer nu s-a sinchisit sa respinga mingea. Din acel moment, asa zisul fotbal s-a terminat. Olandezii pasau nestingherit in lateral, iar belgienii mimau un "joc de glezne".

Dupa aceasta piesa de teatru, Olanda a terminat Grupa A pe primul loc, cu sapte puncte, Belgia s-a clasat pe doi cu cinci puncte, Portugalia, care a umilit Israelul cu 4-0, a terminat pe trei, cu patru puncte, iar Israel nu a acumulat nici un punct. Belgienii vor intalni in semifinale Serbia, iar Olandezii vor juca cu echipa ce se va clasa pe locul doi in Grupa B, Anglia, Italia sau Cehia."

Onlinesport: Cristian Soitu

pai domnule drag, de unde stii ca a fost blat? aveti dovezi? meciul abia s-a incheiat, miramash...dar asta e presa romaneasca...ceva senzational trebuie sa fie, altfel nu s-ar vinde...
rusinik...

dardar_3
17th June 2007, 01:27
:)


Se stia ca e egal inainte de a incepe...


Remember Suedia-Danemarca 2-2 regizat la maxim si Italia e pe bara la CE, in care Cassano inscrie in min 90 si izbucneste in plans...:mda:...... Remember MU-Valencia 0-0 si Fiorentina e pe bara... Remember Porto-Arsenal 0-0 si CSKA e pe bara....(toate in UCL)

Blaturi se fac... si acolo... si la noi... ;)

Lover
17th June 2007, 01:30
"Inaintea acestei partide, Olanda era deja calificata in semifinalele Campionatului European de Tineret, iar Belgia avea nevoie doar de o remiza in fata "Portocalei Mecanice" pentru a merge si ea in semifinale.

Jucatorii celor doua formatii au recunoscut ca si-au dat sms-uri inainte de startul partidei in care bateau apropouri cu referire la acest meci. Toata lumea se astepta ca meciul sa se termine cu o remiza si nimeni nu a dat gres. Inclusiv casele de pariuri, unde cota pentru un egal era de 1.8.

Scenariul a fost unul bine realizat. Cu rastunari de situatie, ca totul sa para fotbal pe bune. Insa rezultatul final a venit ca o confirmare a faptului ca "prietenul la nevoie se cunoaste". Pe Abe Lenstra din Herenveen, belgienii au deschis scorul in minutul 9, prin lovitura de cap a lui Kevin Mirallas, venita din centrarea lui Tom de Mul.

Olandezii au egalat rapid, patru minute mai tarziu, prin sutul frumos al lui Maceo Rigters. Scenariul a continuat. In minutul 37 olandezii au preluat conducerea pe tabela de marcaj, gratie golului reusit de Royston Drenthe din lovitura libera.

Belgienii nu s-au precipitat si au fost mai mereu siguri ca vor putea obtine un egal. Si au reusit! In minutul 70, Sebastien Pocognoli a sutat din unghi pe centrul portii, insa portarul Vermeer nu s-a sinchisit sa respinga mingea. Din acel moment, asa zisul fotbal s-a terminat. Olandezii pasau nestingherit in lateral, iar belgienii mimau un "joc de glezne".

Dupa aceasta piesa de teatru, Olanda a terminat Grupa A pe primul loc, cu sapte puncte, Belgia s-a clasat pe doi cu cinci puncte, Portugalia, care a umilit Israelul cu 4-0, a terminat pe trei, cu patru puncte, iar Israel nu a acumulat nici un punct. Belgienii vor intalni in semifinale Serbia, iar Olandezii vor juca cu echipa ce se va clasa pe locul doi in Grupa B, Anglia, Italia sau Cehia."

Onlinesport: Cristian Soitu

pai domnule drag, de unde stii ca a fost blat? aveti dovezi? meciul abia s-a incheiat, miramash...dar asta e presa romaneasca...ceva senzational trebuie sa fie, altfel nu s-ar vinde...
rusinik...

bai andreyij daca nu te uiti la meci nu comenta.
aia isi pasau mingea de la unii la altii...olanda pasa in aparare 1 min, apoi o dadea la belgieni...o mai frecau aia in aparare inca 1 min, apoi trecea mingea la olandezi, asa s`a jucat aproape tot meciu :ras-plans:
blat curat...n`au nevoie de dovezi.

Andreiy
17th June 2007, 02:11
o sa ma uit la reluare sa ma conving...

Lover
17th June 2007, 18:41
o sugestie pt site ? faceti`l frumos...

Geografu
17th June 2007, 22:05
Mai umblati va rog la acea grafica cu bursa transferurilor pentru ca are cateva greseli plus ca mai trebuie adaugiri.Multumesc anticipat ! :ok:

Lordul
17th June 2007, 22:58
Diablo nu mai jigni dinamovistii ,deocamdata terminata-i Steaua

baubau
21st June 2007, 10:49
O sugestie, daca tot va chinuiti sa puneti stirile, sa faceti update-uri la ele, de ce nu puneti si pozele pe prima pagina la rezolutia care trebuie???Asa arata ca un site facut prin anii 97-99

Vadim
21st June 2007, 11:41
La ce poze te referi? Nu uita totusi ca sunt poze pt web si trebuie sa se incarce repede in primul rand.

baubau
21st June 2007, 12:03
De pe prima pagina www.onlinesport.ro (in special cele mici, nu mi se par scalate cum trebuie) Trebuie sa se incarce repede..dar se poate ajunge la un compromis...o rezolutie mai mica dar astfel incat sa fie mai estetice.
Ma rog..nu ma pricep dar nu da bine la imaginea site-ului il face mai de amator.
Totusi suntem in era web 2.0 ar trebui sa fie o solutie:)

baubau
21st June 2007, 12:05
Cred ca cel mai bine se vede azi la articolul Gatu..omul e practic turtit si la Handbal unde e sigla cu 2007...si asta am observat-o mai mereu la site-ul onlinesport.E un efort mic dar o sa aiba efect mare , zic eu.

Geografu
26th June 2007, 23:29
La fotbal intern la mijlocul siteului pe dreapta unde se afla siglele cluburilor trebuie schimbate 3 din ele ( Jiul,Arges si Progresul ) si puse pe cele ale nou-promovatelor Buzau,U'Cluj si Mioveni ! :ok:

mecanica_fina
27th June 2007, 16:09
Domnule, siet-ul e bun, numai ca are stiri pe el...
Mai multe poze vrem,ca sa le vedem din atelier;)

Andreiy
29th June 2007, 00:29
cum adik are doar stiri pe el? :cry:
dar ce ar trebui sa aiba :happy ?
hai ca asta e tare :cry:

Platanu
29th June 2007, 01:03
Nu te mai lua de useri onesti de pe forum.

relansat
29th June 2007, 16:55
mecanica_fina, am vrut sa te intreb ce ai vrea sa mai fie pe ols, da` vad ca te`o banat nenorocitii astia :D:drak::lol:

Balaci
29th June 2007, 17:27
Si pe tine de altfel:D:drak::lol:

georgemp
30th June 2007, 13:12
mecanica_fina, am vrut sa te intreb ce ai vrea sa mai fie pe ols, da` vad ca te`o banat nenorocitii astia :D:drak::lol:
O intrebare relansatule, de ce folosesti mereu smilie-urile astea - :D:drak::lol:?
E un tic, sau ce?

Benny
10th November 2007, 13:23
Ce-ar fi daca v-ati semna stirile? Din cand in cand cate o stire e ori proasta ori tendentioasa. Sa vedem si noi daca e o slabiciune a tuturor ziaristilor OLS sau doar a unora. Sau ce zice etica jurnalistica?

RebelXp
11th November 2007, 17:20
nush cat de mult se va tine seama de ce zic eu acum...am o impresie destul de nasoala dsp romanii d afara fara sa jignesc p nimeni o zic...dar citind stirea cu suporterul de la Lazio m-am intrebat pt prima data ...Oare cine sunt "tiganii" romanii sau italienii...si propun sa se modifice si numele in sensul asta pentru ca e inadmisibil ce se intampla...O seara buna!

Vadim
11th November 2007, 19:17
Care nume sa se modifice?

iuli
12th November 2007, 01:17
asa ca postez aici si sper sa fiu bagat in seama, e foarte important pt noi ca aceasta stire sa fie pe site...dar sa fie exact prima stire....adica sa nu fie sus scris cu mare "Becali il vrea pe Kaka la Steaua" si jos cu litere mici sa fie trecuta stirea asta...daca se poate...sa fie invers.

NU LASA UTA SA MOARA!

Miting pentru UTA

Asociația Suporter Club UTA a hotărât să reacționeze față de situația existentă la gruparea fanion a orașului nostru, anunțând organizarea unui marș de protest.

„În aceste momente, când UTA este abandonată de investitori și părăsită de autoritățile locale, considerăm că a venit clipa în care noi toți, cei care iubim UTA, să luăm atitudine față de acest asasinat.

Dacă ești suporter al „Bătrânei Doamne” sau doar un simplu arădean care își iubește orașul, nu vei sta de o parte și nu vei privi impasibil moartea unei legende. Nu lăsa UTA să moară!” - subliniază reprezentanții Asociației.

Marșul va avea loc sâmbătă, 17 noiembrie, la ora 11:00. Se va porni de la stadionul Francisc Neumann (UTA), pe traseul Gară-Podgoria-Platoul din fața Palatului Administrativ.

Se lansează, pe această cale, un apel către toți suporterii, să se alăture pentru a lua poziție împotriva celor responsabili de criza în care se află clubul, demonstrând astfel că UTA nu merită să se stingă din pricina unor oameni care îi calcă în picioare mândria.

Multumesc.


O rugaminte din partea umbrei.

TaciAcolo
12th November 2007, 02:30
ar fi pacat ...sa se desfinteze Uta ...cred ca e merge ca stirea asta sa fie pe site


de la umbra ..un fan infocat uta ma simt dator sa`i redau aici mesajul in totalitate mai ales dupa ce echipa mea favorita la falimentat

pt ca articolul sa fie cat mai complet, stirea sa fie pusa pe site doar miercuri cand va afla mai multe detalii in legatura cu acest miting si cand voi aduce si o poza.

YoYoyOi
12th November 2007, 08:10
urata treaba asta cu UTA :(

Elphax
12th November 2007, 10:22
programul ligii 1 e de 2 luni asa ...

Vadim
12th November 2007, 21:18
Asa e. S-a rezolvat.

Zax
12th November 2007, 22:37
Vadim scoate linkul ala despre tigani ca imi vine sa vomit cand il vad

Datenshi
12th November 2007, 23:26
Nu e de la el. :)

Vadim
13th November 2007, 17:01
Dar ce are bannerul ala? E un pic acid, in rest este o dezbatere.

georg40
13th November 2007, 18:28
Care nume sa se modifice?

Intai: Cred si eu ca pentru a promova o mai mare responsabilitate stirile semnate Onlinesport ar trebui sa aiba alaturi si numele real al autorului.

Al doilea: Sa dam in vileag Nick-urile membrilor redactiei, fara sa acuz pe cineva in mod concret cred ca unii dintre noi traiesc o ...viata dubla, ceea ce nu este nici frumos si nici de dorit !

angel_with_tail
15th November 2007, 17:48
sugestie: sa nu se mai dea asa mare libertate la deschis threaduri. daca e sa fie un thread despre crime, sa se scrie acolo absolut orice despre crime, sa nu mai vedem sado-maso cum se desfasoara in voie, incepem sa ne plictisim se subiecte multiple de genul: cine e cel mai mare criminal, top 5 criminali celebri, crime, crime, crime.

georg40
15th November 2007, 19:05
Dreptul de a deschide threaduri apartine tuturor userilor si nu vad de ce ar fi el ingradit.
Iti dau insa dreptate in sensul ca moderatorii responsabili ar trebui sa fie atenti ce si cum se scrie si sa intervina constructiv, chiar si prin anularea unui thread sau altul. Cine nu invata din greselile altuia poate invata din ale...lui proprii !