PDA

View Full Version : Hai Steaua, Romania e langa tine



jony
15th February 2006, 16:51
Buna, sunt Ionut din Braila, sunt un mare fan al Stelei si cred ca toti trebuie sa fim alaturi de ei in aceasta seara (mare) cand spun toti ma refer si la adversarii stelei ( Dinamo ,Poli etc. ).
Parerea mea si cred ca si parerea multor oameni din domeniul sportului, e ca aceasta echipa in momentul de fata, e cea mai buna echipa din Romania, pot spune ca e o echipa completa si nu ar trebui sa se mai 'umble' la efectivul acesteia. Pe aceasta cale vreau sa-l salut pe GIGI BECALI pt ca e singurul din Romania care a facut ceva pt ea, daca va candida vreodata la functia de presedinte al ROMANIEI , VOTUL MEU MEU IL ASIGUR CA VA FI AL LUI. MULT NOROC IN LUPTA CU MAFIA(VADIM).
Hai STEAUA, hai ROMANIA.........:yeah:

Emilio
15th February 2006, 17:33
domnule jony,

bine ati venit pe OLS!

va multumesc pentru autoportret. Sunt convins ca 99% dintre stelisti se vor identifica in suflet si simtire cu dvs.

PS. Desi eu sunt rapidist, urez bafta Stelei astazi. Multumesc pe aceasta cale si stelistilor care au postat incurajari pe threadul cu Rapid.

Hai Romania!

Paul
15th February 2006, 17:37
te grabesti cu acel99 %

As zice 10 % dintre stelisti , si 50 % dintre stelistii de la tara il apreciaza pe Jiji ...

sandilau
15th February 2006, 18:17
jony, ma tu sigur nu esti remy? ...deoarece imi este cunoscuta slavirea pt gigel :D

Emilio cred ca te referi doar la partea de fotbal din post-ul lui jony in privinta procentului care este corect, altfel as crede ca te cobori in zona de iq a lui remy :rolleyes:

Cred ca in titlul threadului trebuie adaugat si Rapid. :bere:

Paul
15th February 2006, 19:21
cred ca threadul ar trebui sters :D