PDA

View Full Version : Situatia mea



cimitiru branesti
8th June 2007, 13:49
.... e clara, n-am de ce sa contest motivul pentru care am primit ban permanent, intrucit e just: comportamentul meu din perioada aceea il indreptatea fara discutie. Ca sa fim corecti pina la capat, deseori eram provocat de fanii altor echipe, insa imi dau seama ca in ochii unui moderator asta conteaza prea putin. Motivul pentru care va scriu acum este ca am folosit pauza asta fortata ca sa reflectez...si imi dau seama ca in primul rind imi faceam mie rau prin ceea ce postam, creind o imagine care nu-mi face cinste. De aceea sper sa-mi mai acordati o sansa - pentru a demonstra ca perioada despre care vorbesc a fost doar un accident temporal. Sigur, argumentele mele sint doar vorbe, deocamdata, si au consistenta fumului, de aceea realizez ca depind de voi; orice decizie veti lua, o voi accepta cu seninatate.

In asteptarea raspunsului vostru va salut,
Catalin

delaparis
9th June 2007, 20:54
.... Ca sa fim corecti pina la capat, deseori eram provocat de fanii altor echipe, insa imi dau seama ca in ochii unui moderator asta conteaza prea putin. Motivul pentru care va scriu acum este ca am folosit pauza asta fortata ca sa reflectez...si imi dau seama ca in primul rind imi faceam mie rau prin ceea ce postam, creind o imagine care nu-mi face cinste. ....
In asteptarea raspunsului vostru va salut,
Catalin

raspunsul vine ... :)

daca raspunzi la provocari mai ales plusand in limbaj deplasat iti faceai rau tie si forumului ... pentru asta moderatorii intervin :rolleyes:

depinde de tine revenirea pe forum , nu de noi :rolleyes:

MariusTR
11th June 2007, 14:21
" Recunosc acum ca situatia lui e si situatia mea" cum zicea ala de pa A-CA-SAAAAA :D

Da' care-i situatia lui ? : /

PS: Rog prelungirea banului meu cu inca doi ani. Mersi pentru intelegere.
Duoamne ajuta pe toti , care este.

Universal
11th June 2007, 14:49
De ce ai plecat? De ce ai fost banat? De ce vfrei prelungire?

MariusTR
11th June 2007, 14:55
Nu-mi vine sa cred ca nu stii cine sunt ! :D

( Intre noi fie vorba nici eu nu prea stiu cine mi-s )

Il stii pe unul care a adus joculetul numit "The Mask" pe OLS? Ei bine, io-s ala. Dupa ce am plecat, mi-ati preluat ideea si ati facut un intreg forum pe seama ei. Ati auzit de copyright ? Se vede treaba ca nu.

Universal
11th June 2007, 14:58
:) Eu am auzit de The Mask, dar nu stiam ca ai fost tu cu ideea, de ce nu vrei sa revii pe forum, vb cu Vadim, poate se face ceva, si incearca sa fii mai de treaba.

POatze se aranjeaza ceva,depinde daca vrei

Elphax
11th June 2007, 15:00
Nu-mi vine sa cred ca nu stii cine sunt ! :D

( Intre noi fie vorba nici eu nu prea stiu cine mi-s )

Il stii pe unul care a adus joculetul numit "The Mask" pe OLS? Ei bine, io-s ala. Dupa ce am plecat, mi-ati preluat ideea si ati facut un intreg forum pe seama ei. Ati auzit de copyright ? Se vede treaba ca nu.

l-ai inregistrat la OSIM ?
fara suparare ...:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

MariusTR
11th June 2007, 15:03
Pai am vorbit cu Vadim si cand am devenit moderator pe Diverse, cand am creat Clubul Pinguinilor ( da , si pe asta tot eu l-am infiintat pe Diverse ).
N-am prea vorbit Vadim cand m-a banat, dar aici e vina mea.

Cat despre faptul ca sa vorbesc cu Vadim pentru a imi debana userul MariusTr, asta e exclus. Nu am eu timp de forumuri.
Numai bine si take care.

cimitiru branesti
15th June 2007, 19:03
raspunsul vine ... :)

daca raspunzi la provocari mai ales plusand in limbaj deplasat iti faceai rau tie si forumului ... pentru asta moderatorii intervin :rolleyes:

depinde de tine revenirea pe forum , nu de noi :rolleyes:

Ce trebuie sa fac?

delaparis
15th June 2007, 19:07
In primul rand sa te adresezi celui care te-a banat ... nu mai stiu cine a fost.

Daca moderatorul respectiv e de accord atunci totul e ok ... cu conditia sa ai cuvant ...

cimitiru branesti
23rd June 2007, 19:01
In primul rand sa te adresezi celui care te-a banat ... nu mai stiu cine a fost.
Daca moderatorul respectiv e de accord atunci totul e ok ... cu conditia sa ai cuvant ...

Cum pot afla cine m-a banat? n-am primit mesaj privat prin care sa fiu anuntat...
Poti sa ma ajuti tu, te rog?

Kainsashiki
23rd June 2007, 23:37
Lifted Ban on User Successfully

Eu iti dadusem. Scuze pentru intarziere dar nu am mai fost mod, d-abia am revenit. Bafta!

Lordul
5th July 2007, 15:36
de ce l-ati eliberat pe zob79 , individul asta pe alte chatu-ri nu dau nume injura ca un birjar si se cearta cu toata lumea

Sergio_D
5th July 2007, 18:26
Lordule, mi-e teama ca daca ai sa postezi pe toate threadurile doar de dragul de a-ti mari numarul de posturi, va trebui sa iti aranjezi un coltisor caldut pe VP, pentru ca vei mai sta multa vreme...

Lordul
5th July 2007, 18:28
dar nu postez doar de dragul de a-mi mari numarul de posturi ,postez pt a-mi sustine punctul de vedere