PDA

View Full Version : Ar fi benefica venirea lui Zicu daca s-ar finaliza transferul?



Ferdininho
7th June 2007, 23:21
“Recunosc ca mi-l doresc pe Zicu si suntem in discutii avansate cu Inter Milano in acest sens”, a afirmat Iancu.

Cu cateva ore inainte, boss-ul timisoreana spunea ca este pregatit sa plateasca aproximativ 4,5 milioane de euro pentru un jucator care a evoluat in sezonul recent incheiat in campionatul romanesc. “Sunt pregatit sa dau 4,5 milioane pentru un jucator din campionatul Romaniei”, uimea Iancu.

Ianis Zicu a fost imprumutat in campionatul trecut de Inter Milano la Rapid Bucuresti pentru care a marcat 12 goluri.

Onlinesport

Dupa mine Zicu este o tentiva de jucator, la fel ca si Plesan, costa o caruta de bani si nu joaca aproape nimic. Majoritatea golurilor marcate de el sunt "carambol".
Cu 4 mil s-ar putea transfera 8 jucatori ca si Zicu sau mai buni, tineri de perspectiva si fara aere de vedeta si pretentii financiare.

Eu cred ca transferul ar fi un pariu pe un cal mort.

Ce credeti voi? Astept pareri.

Cappone
8th June 2007, 14:17
normal ca da!este un jucator bun zicu,a confirmat si la dinamo si la rapid

Sergio
10th June 2007, 12:04
s-a dus la dinamo asa ca thread closed.

Ferdininho
10th June 2007, 23:13
Ok, bine ca s-a dus la aia, sper ca nu si-a terminat repertoriul cu chifle in fata porti, ni-ar prinde bine, NU AM PIERDUT NIMIC!