PDA

View Full Version : suporteri pentru SEVERNAV



dragos15
7th June 2007, 20:24
la anu' SEVERNA , echipa din severin va promova in B si eu cu cativa colegi vrem sa facem o grupare ULTRAS .... cei din severin care viziteaza siteul si doresc sa fie adevarati tifosi sa dea un raspuns /OLE/

NORGEMAN
19th July 2007, 20:55
ca sa fii 'ultras' trebuie in primul rand sa renunti sa mai ti cu Steaua ;)

Cristian
19th July 2007, 20:57
la anu' SEVERNA , echipa din severin va promova in B si eu cu cativa colegi vrem sa facem o grupare ULTRAS .... cei din severin care viziteaza siteul si doresc sa fie adevarati tifosi sa dea un raspuns /OLE/


:happy sunteti da-ti naibii :D
De unde le mai scoti ? ULTRAS severnari da totusi simpatizanti steaua.

NORGEMAN
19th July 2007, 21:14
are 15 ani... acuma e varsta la care trebuie sa invete ce inseamna ultras :)

UrsMeier
19th July 2007, 22:48
ca sa fii 'ultras' trebuie in primul rand sa renunti sa mai ti cu Steaua ;)

...corect :ok:

BacauHooligan
24th July 2007, 18:02
Bai ...lasat-il in pace ...eu unul iti urez mult succes . :) Si chiar imi place ca esti ambitios. Si uite ce iti propun ...Fati mica galerie (intre timp sa creasca cat mai mare) tine cu cine simti tu ca ai mai aproape la inima ...si mie imi place cum joaca Steaua ;). Insa persoane de galeriie nu cauta pe site ...ci prietenii tai din viata de zi ku zi ...chiar dak aveti doar 15-18 ani ...faceti bannere ,steaguri inventati cantece ...si va garantez ca echipa va v-a fi recunoscatoare ...Spor la treaba ;) :ok:

dragos15
26th July 2007, 12:41
da ma stiu da trebuie sa ti si cu o echipa care poate sa castige trofee , cand era SEVERNAV in C , eu nu mai trebuiam sa tin cu nicio echipa .... si mai nou nu se mai cheama SEVERNAV , sia schimbat numele in DROBETA ....

AtomicHooligan
8th April 2008, 13:18
stergeti threadul asta ! Mersi :ok: