PDA

View Full Version : Jucatorul lunii februarie



Timm
12th February 2006, 17:26
Andrei Pavel.

gianinamet
26th February 2006, 20:23
mauresmo, fara discutie! de ce nu intelegi timm ca meciul cu roddick a fost ori o intamplare(roddick e intr-o forma proasta), ori o tranteala pt casele de pariuri! doar ca s-au jucat 5 seturi ca sa incante spectatorii... te rog sa ma crezi ca pavel nu e mare! mi-ar placea!

css2
27th February 2006, 04:46
ba dar tu chiar nu intelegi tenis???

dlgicu
27th February 2006, 18:01
misto tranteala pentru casele de pariuri... iti dai seama cat au planuit sa salveze pavel mingea aia de meci asa spectaculos si cat si-a bagat roddick dup-aia degetele pe gat sa vomite? sunt sigur ca gianinamet n-a vazut nici un meci al lui pavel, cu atat mai putin pe cel cu roddick.

madridIZA
11th March 2006, 17:50
Hai mai fii serios. Pt k a castigat 1 meci nu-i destul sa fie jucatorul lunii. Jucatorul roman al lunii, asta da. Dar nu mondial. Sau, a da, am uitat aici sunt pe un forum romanesc unde toti stiu doar jucatorii romani si jucatorii din top 10 (si nici pe aia nu-i stiu toti). sa ma scuze cei kre mai stiu si alti jucatori decat Federer, Agassi, Safin, Nadal, Hewitt si jucatorii romani

Cneazul
20th March 2006, 22:25
cum adica nu stim jucatori ? 500 de jucatori stiu sa-ti spun in activitate . fara sa ma uit pe www.atptennis.com .

P.S. te scuz . sper ca nu te-ai suparat pentru ce am scris in acest post .

Apolini
21st March 2006, 08:02
La jucatorul lunii februarie nu ma bag, mai bine ati fi facut si voi un pool...

maria_d
21st March 2006, 17:06
Cu siguranta Andrei Pavel este jucatorul lunii februarie pentru punctul care la adus impotriva americanilor./hello E singurul care ne-a reprezentat tara cel mai bine cu tot ca are si el probleme de sanatate si nu s-a lasat intimidat de "faimosul" american pe care l-a batut fara mila
Iata cum a aratat meciul dintre american si Pavel :ciocan:

Ad3ana
21st March 2006, 17:09
mauresmo, normal! a devenit nr. 1 mondial datorita performantelor de la inceputul anului si pana acum , ceea ce inseamna ca o mare contributie pentru acumularea de puncte au avut-o si evolutiile sale in turneele disputate in luna februarie, nu?