PDA

View Full Version : Perete de antrenament



The_Player
6th June 2007, 13:00
Buna ziua, ma intereseaza unde sunt terenuri cu zid de antrenament in Bucuresti si daca e gratis.
Va rog mult sa ma ajutati!!

catalin_chivu
14th June 2007, 12:36
in tineretului, langa strand. au perete de antrenament. din cate stiu e gratis la perete. doar ca nu e foarte confortabil. pe jos e o combinatie de zgura si pamant.

BMW Power
15th June 2007, 12:12
In Regie, langa stadionul sportului este un perete cat de cat bun, la care pana acum era gratis de antrenat. Acum 2 zile, au vopsit peretele, si au tras si linie (pe post de fileu), si inca nu am fost sa vad daca mai e gratis, sau au bagat taxa. Eu sper sa fie in continuare gratis.;)

khaan
25th June 2009, 12:19
hello guys,sorry for english i dont know romanian yet.you have any ideas where i can play with a wall,which also has court around it.it doesn matter where.

cheers.

Optimistul
25th June 2009, 16:13
in Bucharest or in onother city ?

dyaconu
25th June 2009, 16:59
in tineretului, langa strand. au perete de antrenament. din cate stiu e gratis la perete. doar ca nu e foarte confortabil. pe jos e o combinatie de zgura si pamant.

Cataline unde spui tu mai exact, vorbesti de strandul tineretului ala de la arcul de triumf sau de parcul tineretului, iar strandul e ala din spatele palatului copiilor?

OFF: postul lui Catalin Chivu pare f. vechi (2 ani in urma), daca mai are altcineva ceva informatii legate de ce a afirmat Catalin, rog sa posteze. Meci.

kmcosmin
7th July 2009, 00:32
ce se mai aude de peretele de antrenament??...ca as fi interesat