PDA

View Full Version : Solistul saptamanii:Treviso-Chievo



cantona
10th February 2006, 16:42
Iata o lista de meciuri bune de jucat pt.maine: Treviso-Chievo 1
Osasuna-Zaragoza 1
Cadiz-Sevilla 1
Bordeaux-Rennes 1
Monaco-Troyes 1
Strasbourg-Ajaccio 1
Wigan-Liverpool 2
Arsenal-Bolton 1
Everton-Blackburn x
Frankfurt-Hannover x
Werder-Kaisersl. peste
Wolsburg-Hertha 1
Heerenveen-Vitesse handicap 2

Merita jucat o schema gen 3/13,cu sanse mari de a dubla investitia,cel putin...Bafta si noroc.

neo11e
10th February 2006, 17:46
cantona , cam indraznetz solistul saptamanii :P , chievo e echipa f ciudata , una din cele mai imprevizibile

relansat
10th February 2006, 21:59
Mda ... solistu` saptamanii , cre` ca devii miliardar dupe meciu` asta :D

foreva_ya
10th February 2006, 22:05
ce sanse itzi acorzi u?...si pe ce baza zici u ca alae solistu saptamanii?????....barcelona e solistu saptamanii....oriunde ar juca..........cu oricine .......revin eto'o si ronnie........deci totzi bani pe barca:D

Dudubetwin
10th February 2006, 22:42
ronaldinho poate .. sau ce ziceai de ronnie ??

bastardooc
10th February 2006, 23:24
dupa parerea mea barca mai mult de un punct nu scoate la valencia... ca parca acolo joaca...:mda:

iuli
11th February 2006, 00:06
solistul saptamanii:
Italy v England 2 1.01

:P :P :P

relansat
11th February 2006, 00:12
Cu solistu` asta nici scobitori nu`ti iei :drak:

Vraciul
11th February 2006, 13:59
da relansat, dar macar nu dai banii pe ele, iti ajung scoabele 2 zile, pe urma mai bagi un 1,01 si te mai tin 2 zile, etc.... cu banii economisiti iin 1000 de ani iti iei o masina.

din 12 meciuri, iti alegi 7 si joci 4/7

cantona
11th February 2006, 15:46
E ultima sansa a lui Treviso de a mai scapa de la retrogradare,asa am ales solistul...cat despre Barca,niciodata nu va bate la Valencia,sa stii...Un alt meci bun de jucat e Portsmouth-MU-handicap-nu castiga MU la 2 gol.diferentza...bafta si noroc...

relansat
11th February 2006, 15:56
Si daca pierde aceasta sansa Cantona :( ? ... naspa pt ei , naspa pt noi , nu :D ? Oricum multa bafta si sper sa scape Treviso

cantona
11th February 2006, 16:01
Iata ponturile de maine,bune de jucat dupa schema 3/
8:

ESPANYOL-SANTANDER 1
MALLORCA-GETAFE 1-la fel de mare solist k si primul
REGGINA-MILAN 2
INTER-JUVE 1-o mica razbunare a lui Mancini pe Juve...
VALENCIA-BARCA 1-GOL VILLA in meci!!!!,nu-i asa Ady?
CAGLIARI-LECCE 1
OM-TOULOUSE 1-un mare solist care va tine...speram!
KOLN-DORTMUND 1-mare nevoie de puncte pt.gazde

Ballack_29
11th February 2006, 16:22
intru si eu in joc :D

LAZIO - UDINESE X :P

foreva_ya
11th February 2006, 17:19
cantona se vede ca ai numa 12 posturi aici...........cine tzi-a zis tzie ca barca nu bate niciodata la valencia?????? vrei sa luam statisticele sa vezi cate victorii are barca pe mestalla?....si oare de ce sa nu bata duminik?? daca pavel l-a batut pe roddick dupa ce a pierdut primele e seturi nu vad de ce barca nu ar bate pe valencia????/ oare chiar asa de spectaculos joaca valencia? asa multe puncte are in fatza barcei?? .....asa de mare e diferenzta in favoarea valenciei?? ma lasi sa ma indoiesc si sa nu cred mitocaniile alea?....numa daca imi dai tu voie............poate nu bate duminik...da sa fii asa sigur ca inca 4000 de ani de acum incolo barca sa nu bata valencia mi se pare ca dormeai cand ai postat...........mai scrie si cand esti treaz frate......ca poate scrii si lucruri interesante.........numa bine

relansat
11th February 2006, 18:22
Peace ...fara probleme p`aici baieti !!

stelist20
11th February 2006, 21:37
Se pare ca te-ai cam pripit cantona cu solistul saptamanii...Treviso-Chievo 1-2 in min 79...

Ballack_29
12th February 2006, 02:07
intru si eu in joc :D

LAZIO - UDINESE X :P
:happy

iuli
12th February 2006, 22:06
cantona se vede ca ai numa 12 posturi aici...........cine tzi-a zis tzie ca barca nu bate niciodata la valencia?????? vrei sa luam statisticele sa vezi cate victorii are barca pe mestalla?....si oare de ce sa nu bata duminik?? daca pavel l-a batut pe roddick dupa ce a pierdut primele e seturi nu vad de ce barca nu ar bate pe valencia????/ oare chiar asa de spectaculos joaca valencia? asa multe puncte are in fatza barcei?? .....asa de mare e diferenzta in favoarea valenciei?? ma lasi sa ma indoiesc si sa nu cred mitocaniile alea?....numa daca imi dai tu voie............poate nu bate duminik...da sa fii asa sigur ca inca 4000 de ani de acum incolo barca sa nu bata valencia mi se pare ca dormeai cand ai postat...........mai scrie si cand esti treaz frate......ca poate scrii si lucruri interesante.........numa bine


si tu dc crezi ca bate barca?????pt ca ai 66 de posturi inseamna ca esti mai bun sau ce...?????

Ballack_29
13th February 2006, 00:39
fara ronaldinho bate ......la inaltime

relansat
13th February 2006, 00:58
Subtzire Barca fara Ronaldinho ... asta este !!

White Shadow
13th February 2006, 03:54
cantona se vede ca ai numa 12 posturi aici...........cine tzi-a zis tzie ca barca nu bate niciodata la valencia?????? vrei sa luam statisticele sa vezi cate victorii are barca pe mestalla?....si oare de ce sa nu bata duminik?? daca pavel l-a batut pe roddick dupa ce a pierdut primele e seturi nu vad de ce barca nu ar bate pe valencia????/ oare chiar asa de spectaculos joaca valencia? asa multe puncte are in fatza barcei?? .....asa de mare e diferenzta in favoarea valenciei?? ma lasi sa ma indoiesc si sa nu cred mitocaniile alea?....numa daca imi dai tu voie............poate nu bate duminik...da sa fii asa sigur ca inca 4000 de ani de acum incolo barca sa nu bata valencia mi se pare ca dormeai cand ai postat...........mai scrie si cand esti treaz frate......ca poate scrii si lucruri interesante.........numa bine

Te-ai agitat aiurea baiatule , o castigat Valencia.........s-au dus pe p... toate statisticile.

foreva_ya
13th February 2006, 07:59
wey shadow..........habar nam de statistici ...ca doar nam stat sa numar cate infrangeri sau victorii are barca pe mestalla........da asta ca barca nu bate niciodata pe mestala....si barca are mai multe victrorii acolo decat valencia...........oricum slabutzi fara ronnie........da fara gresseala luui valdes se putea intampla orice..........oricum numa fatza de campioana nu are valencia...............