PDA

View Full Version : Etapa 34: FC Brașov - FC MUNICIPAL Bacău



tchibos
5th June 2007, 11:48
Data: 09-06-2007

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

Ray1
5th June 2007, 15:20
tchibos de ce acum in ultima etapa ai scris fc Municipal si nu FCM? Revenind la rezultatul meciului cred ca Bacaul poate castiga mai ales pentru ca sunt in forma foarte buna.Sper ca schimbarea de nume din partea lui tchibos sa nu porta ghinion:)

Andreea17
5th June 2007, 17:46
tchibos de ce acum in ultima etapa ai scris fc Municipal si nu FCM? Revenind la rezultatul meciului cred ca Bacaul poate castiga mai ales pentru ca sunt in forma foarte buna.Sper ca schimbarea de nume din partea lui tchibos sa nu porta ghinion:)

... pt ca e mai usor sa folosesti copy/paste-ul! Rusinica tchibos...:lol:

Andreea17
6th June 2007, 21:35
Hai Brasov! :D:D

Ray1
9th June 2007, 14:43
Andreea imi pare rau pentru tine si pentru Brasov.Sunt fericit pentru ca Bacaul a castigat si ultimul meci din capionat si am terminat anul pe locul 5(virtual pe locul 3 cu cele 8 puncte de penalizare)si ca avem cea mai buna aparare.Forza FCM

simpson
9th June 2007, 21:42
Chiar era vreo indoiala in privinta destinatiei celor trei puncte puse in joc azi?? Numai cand n-am vrut/avut nevoie, in ultimii ani, n-am obtinut punct(e) la Brasov...

DIXX
10th June 2007, 00:22
Sau cand n-a vrut Dossey si cei cu care trebuia sa blatuiti meciurile :) ,si nu uita ca in tur v-am batut si noi la voi acasa.