PDA

View Full Version : Etapa 34: FC PETROLUL Ploiești - FCM DUNĂREA Galați



tchibos
5th June 2007, 11:41
Data: 09-06-2007

Discutii inainte si dupa meci aici :ok:

Ray1
5th June 2007, 15:26
Petrolul trebuie sa termine acest an cu o victorie acasa.deci 1 fix

CHITU
5th June 2007, 17:55
poate inca 1 fix an de stat in liga a2a...

TeoBz
5th June 2007, 20:29
corect zici chitule :))

CHITU
6th June 2007, 17:42
corect zici chitule :))

STIU....si ar trebuii sa stie si toti ceilalti care inca ii mai plange in cur lu bercea.......

Mishumacher
6th June 2007, 18:35
Bai tu ai facut o obsesie pentru Bercea.A inteles tot forumul ca nu-l ai la inima dar incearca si tu sa comenteze altceva in postarile tale.

Tot ii asociezi OBSESIV pe cei care nu sustin CSM cu simpatizantii lui Bercea.INCETEAZA!!!

CHITU
6th June 2007, 21:57
Bai tu ai facut o obsesie pentru Bercea.A inteles tot forumul ca nu-l ai la inima dar incearca si tu sa comenteze altceva in postarile tale.

Tot ii asociezi OBSESIV pe cei care nu sustin CSM cu simpatizantii lui Bercea.INCETEAZA!!!

niciodata nu-mi spune mie un copil cordit cand sa vb si cand nu...ai inteles....nu esti bagat in seama si te bagi cu japca...NU VORBEAM CU TINE in caz nu ai observat....am inteles de tine , stiu cine esti ,si te cunosc credema ....pt noi vechii din galerie esti insemnificativ:happy ...asa ca cere voie cand vrei sa vb cu mine:evil:

N0_NaM3
8th June 2007, 12:25
chitule, esti culmea frate...ai inceput sa urasti o echipa la care tinea`i acum ceva timp...in fine, fiecare cu alegerea lui...

Ray1
9th June 2007, 14:38
asa cum ma asteptam Petrolul a castigat dar si in acest an au ratat obiectivul.La anul vom avea o liga II cred la fel de puternica ca acest an unde aproape toate o sa incerce sa faca pasul cel ,mare catre ligaI

Gabri3l
9th June 2007, 15:03
4 - 2, rezutat final...dar ce mai conteaza

in cea mai echilibrata serie, Petrolul Ploiesti termina ,la fel ca si in sezonul trecut, pe locul 3 ratand din nou promovarea pe final de campionat...