PDA

View Full Version : Aveti incredere in antrenorul Boloni in eventualitatea venirii lui in Giulesti?



Tyler Durden
3rd June 2007, 11:03
Se pare ca luni patronul echipei, George Copos o sa negocieze venirea lui Ladislau Boloni in Giulesti. Faptul ca fostul antrenor al nationalei nu a mai antrenat de 8 luni o echipa, precum si disponibilitatea patronului de a-i oferi un salariu decent fac mai probabila ca oricand venirea lui Boloni pe banca Rapidului. Credeti ca Boloni este un antrenor capabil sa readuca performanta in Giulesti? Gasiti ca trecutul lui stelist este un motiv intemeiat pentru ca Boloni sa nu fie acceptat de fanii Rapidului?

Datenshi
3rd June 2007, 11:16
Boloni e un profesionist, nu-mi fac probleme in privinta asta. Cred ca e o varianta buna, nu cea mai buna dar oricum peste ceilalti antrenori din tara care ar putea veni.

kain
3rd June 2007, 12:31
Incredere totala.. va face din Rapid o echipa si mai puternica ;)

grande
3rd June 2007, 13:20
Asa sa fie ,dar sa vedem daca jigodia asta de Copos sa va intelege cu el la bani !

Lover
3rd June 2007, 13:43
daca Boloni va veni la Rapid ... rupem tot :evil:
desi la monaco nu s-a prea descurcat...am incredere in el :ok: e un profesionist.
hai Capos adu`l pe Boloni nu te zgarci :D

Sunchase
3rd June 2007, 14:32
E un antrenor bun , singura problema e durata contractului , se stie ca la prima oferta din strainatate isi cam face bagajele..