PDA

View Full Version : In memoria lui Ralph



costeaa
31st May 2007, 18:19
Azi am primit si eu pe mess...
http://www.youtube.com/watch?v=zZxMxAet0jg
ce ziceti de cazul respectiv?

razwan_vs
3rd June 2007, 11:03
o fost prost daca se sinucide pt o femeie.................femei numai sunt pe lumea asta chiar daca o iubea...dar nu te arunci de la etajul 9 pt asta :( oricum RIP ...oricum era frumusica profesoara aia :D

Zauri
3rd June 2007, 11:12
Un mare balci s-a facut si cu moartea acestui copil...Asa e la noi...

costeaa
3rd June 2007, 13:41
dar nu s'a sinucis..un martor a vazut un barbat care l'a impins

LUCKY_AMARU
3rd June 2007, 14:51
Razvan okelarista AIA era frumusica???????????? da-o-n colo de treaba ca parca e betty cea urata hada aia de profesoara......cum naiba sa te sinucizi ptr hadosenia aia:d....pacat de baiat ca avea numa 18 ani saracu

costeaa
3rd June 2007, 15:52
nu so sinucis mah....sotu profesoarei...

Zauri
3rd June 2007, 16:02
nu so sinucis mah....sotu profesoarei...

:ras-plans: Prea mult OTV strica...:happy Eu zic ca a fost tatal profesoarei...a aflat ca va fi bunic si nu a mai suportat imensa presiune.Acum sa fim seriosi e un caz banal de presa...presa care zilele astea ne ofera numai subiecte sterile,puerile...gen "Andreea Raicu e cu Chirila"..."Tantareanu face sex in fiecare zi"...nu mai zic de subiectul cu motiunea de cenzura ca...sunt satul.Gestul pe care acest copil l-a facut il pun pun pe seama teribilismului specific adolescentei...Sa fim seriosi... fiecare adolescent incearca sa iasa cu ceva in fata...Pt el respectivul gest a fost fatal...din pacate.

costeaa
3rd June 2007, 16:25
dar eu am vazut pe un canal a fost un martor care a auzit strigate ca si: nu ma aruncati, etc de acolo si a vazut un barbat si o femeie blonda la geam..serios vb:D..acuma nush daka martorul respectiv minte sau nu

YoYoyOi
3rd June 2007, 16:37
e Andreea Raicu cu Chirila? :shocked:

realmadrid.com
3rd June 2007, 16:48
Asa se aude :D

YoYoyOi
3rd June 2007, 16:49
asta da stire :happy

Nico21
3rd June 2007, 19:58
Sunt de mult bre impreuna...cat despre pustiul ala,sigur nu avea toate tiglele pe acoperis...auzi sa te arunci in gol,pt o....femeie...:mda: :mda:

Andreiy
12th June 2007, 14:32
Azi am primit si eu pe mess...
http://www.youtube.com/watch?v=zZxMxAet0jg
ce ziceti de cazul respectiv?

nu credeam k o sa gasesc pe forumul asta despre otv si mai mult, despre acest caz.
ca sa comentez, eu cred ca NU s-a sinucis, cred ca nebuna aia de profa si cu ink cineva l-a aruncat. Cel putin ce-am vazut la OTV la Dan Diaconescu Direct pt. ca am urmarit aproape fiecare editie despre acest caz...
e trist...dar...vinovatii trebuie sa plateasca.
sa mai zic o data ca avem o justitie de tot rasul? ei inchisesera deja cazul, noroc ca otv a facut aceste editii si le-a deschis ochii...otv e singurul post care pune cu adevarat punctul pe "i", traiasca Dan Diaconescu. :no:

Ted
25th June 2007, 00:27
hai sa imi dau si eu cu parerea...


...vinovatii trebuie sa plateasca.

parintii poarta cea mai mare vina,apoi duduia profesoara...


...otv e singurul post care pune cu adevarat punctul pe "i", traiasca Dan Diaconescu. :no:

yeah,right...:cry: :ras-plans: :cry: :ras-plans:

The_Blonde
25th June 2007, 00:35
vai nu stiu cum puteti face bascalie ... saracu' de el maine incepea si el bacu' ....ar fi groaznic daca ipoteza cu sotul aleia ar fi adevarata ..eu totusi cred k s-a sinucis ..am avut si eu un coelg de generala care -sa sinucis pentru ca i-au divortat parintii :( in clasa a 8 a

Andreiy
25th June 2007, 00:54
totul a devenit o nebuloasa nici nu stiu ce sa mai cred. deja m-am saturat de cazuri de acest gen la otv pana peste cap.