PDA

View Full Version : pariu''numai castigator''chelsea-liverpool-jaf..nu am primit banii inapoi



Rockefeller
5th February 2006, 20:33
am pus scorecast pe chelsea-liverpool ,nu a iesit si acum au luat banii.ce se intampla?a mia patit cinela fel?

Nzsolti83
5th February 2006, 20:37
AM bagat 10 Euro si am ramas fara . Am pus Crespo si 2-1 dar nu conteaza banii nu sunt nici unde , Jaf . Mafia Gamebookers

Dudubetwin
5th February 2006, 21:07
ce vo piscat ... !!! :))))))))

Nzsolti83
5th February 2006, 21:27
Ne da banii inapoi pana maine . Am primit mail de la ei

relansat
5th February 2006, 21:36
Ati innebunit cu totii ... chiar credeati ca va "jefuia" GB-ul de 10 euro ? LOL ...

Voi de ce credeti ca au pus limita la 10 euro :))) ... Ce simpatici sunteti :P

Am jucat si eu 1:0 Lampard ... normal ca nu v-o dat banii inapoi pentru ca ei

iau scorul meciul ca atare "2-0" ... este normal ca noi ce am pus pe Scorecast

sa fim "rasplatiti (sau nu)" la urma ... numai cei care au pus 2:0 H. Crespo fiind

castigatori ... cu bilete validate dupe meci ... noapte buna :ok:

Nzsolti83
5th February 2006, 21:44
Eu am bagat 2-1 H. Crespo

Dudubetwin
5th February 2006, 22:11
ghinion ... sa vb maine pe threadul acesta daca ati primit sau nu banii !! nu poate sa vii dea instantaneu ..

Rockefeller
5th February 2006, 22:15
de fapt ce i care au pus 2-0& gallas au castigat..nu 2-0 crespo...in fine...ideea e ca ma asteptam ca odata cu validarea meciului si a rezultatului sa intre banii in cont..asa ar fii fost normal zic eu..asteptam..

Dudubetwin
5th February 2006, 22:23
nu se fac chestii deastea !! iti dai seama ca GB a facut aceaste oferta pt a`i face pe cei care pariaza sa utilizeze mai des acest tip de pariu ... pt reclama .. nu pt a`i indeparta mai mult de pariurile de pe GB !!

relansat
5th February 2006, 22:36
Amuzant ce ati facut voi aici ... un thread in care sa va depuneti "plangerile"

pentru cei 10 euro :) ... stati linistiti oameni buni pentru ca GB-ul nu poate

"jefui" atatia pariori care au primit mail-ul si au pariat pe ashe ceva ... din simplul

fapt ca nu ar avea de castigat prea mult ... 10 euro de la fiecare parior nu poate

fi considerat un TUN in lumea caselor de pariuri atata timp cat castigurile lor lunare

sau saptamanale sunt mult peste aceasta suma "infima" pe care ati pariat-o ...

ar avea mult de pierdut la capitolul imagine . Pentru multi dintre noi nu este suma

infima , dar asta este alta discutie ... ashe ca stati linistiti ... ne vom vedea maine

cu banii in cont , va asigur yo de asta !! mult succes

P.S : Bravo Nzsolti ... ai fost pe-aproape , spre deosebire de mine care am

mizat pe Lampard :ok:

Rockefeller
6th February 2006, 09:39
au intrat...raman la parerea ca ar fii trebuit sa intre odata cu validarea meciului si a rezultatului..important e ca un venit..threadul poate fi sters..

levi
7th February 2006, 09:55
au intrat...raman la parerea ca ar fii trebuit sa intre odata cu validarea meciului si a rezultatului..important e ca un venit..threadul poate fi sters..
Parca scrie in regulamentul lor ca la promotii de genul asta banii se returneaza in 24ore. Daca nu in regulament atunci intr-un mail ce l-au trimis mai demult cu o oferta asemanatoare.

mihai15mihai
7th February 2006, 21:52
a primit cineva inapoi miza pariata scorecast la chelsea-liverpool ? eu, nu !

alexq1
7th February 2006, 21:55
cauta ca este deschis undeva un thread deschis pe tema asta daca nu cumva relansat la sters

iuli
7th February 2006, 21:57
cat ai pus???era maxim 10 euro

ady51a
7th February 2006, 21:58
Asta este threardul si le-am unit eu mihai.

mihai15mihai
7th February 2006, 22:05
mi s-a parut ciudat ca nu au publicat oferta pe site,stiam ca vor face o magarie, erau multi bani de dat inapoi, ei ce castigau ? au pierdut multi clienti de cand au desfiintat p2p on-line

relansat
7th February 2006, 22:10
Era clar in oferta ca numai pana la 10 euro ... tu cat ai pariat ? eu am pus 10

euro si mi-au fost returnati ... sorry man

Rockefeller
7th February 2006, 22:18
era o chestie..ca doar primul pariu scorecast se returneaza..ai bagat mai multe?trimite le un mail ..o sa ti raspunda repede..mie mi au raspuns ca pariul se returneaza in 24 ore..si intradevar l am primit inapoi

relansat
8th February 2006, 04:28
Cum am mai spus in posturile anterioare : GB este o agentie serioasa si nu putea face ashe ceva ...

Cat despre returnatul banilor ... oameni buni era normal sa vina mai greu pentru ca probabil au mai

fost persoane care au pariat pe "bune" pe acest eveniment , Scorecast , sume mari ... si astfel se

puteau strecura erori in sistemul lor ... eu nu am nimerit , din pacate , ... erau buni 210 euro :)