PDA

View Full Version : de ce exista REPORT POST ???



SAMM
31st May 2007, 16:26
puteti sa scoateti functia asta din forum, din moment ce se pare ca dau 6-7 report posturi si nu se ia nicio masura

acum oricat de dinamovisti sunteti, incercati macar sa fiti obiectivi

cum se dau avertismente ??? daca esti dinamovist scrii orice si nu se intampla nimic, daca esti stelist la cea mai mica urma de jignire primesti ban


vlad1607 are 10 postari in care ma jigneste si nimic, pun pariu ca dak ii raspund primesc ban la prima postare

sunteti nesimtiti, va cauta guevarax cu tweety sa vedeti ce va umfla

Celso
31st May 2007, 16:28
ia sa sa dat in caz ca nu ai vazut.....

las`o mai moale...cu report posturile zic eu....dai pt orice nimic...mai ales ca jignesti pe suporter Dinamo...faci trolling

vlad1607
31st May 2007, 16:29
DC NU AI SANGE IN INSTALATIE macar taci inainte sa fii penibil total! tweety e un fatalau ma faci sa :happy la un 1-1 pasarica e praf e varzae pierdut las-odreaq de treaba....stai calm ca iti apar riduri :D

uite ca safii tu multumit vb eu acum cu un moderator sa-mi dea ban si asa o sa lipsesc catevazile din tara :happy

vlad1607
31st May 2007, 16:30
si de ce nu ma cautati tu ma? :happy de cesa caute altii ? esti ciumpalac de tot? :happy

SAMM
31st May 2007, 16:34
invata ma retardatule sa scrii, nu ti-a placut scoala de aia dai cu matura toata noaptea, terminatule :happy :happy :happy :happy :happy


dupa limbaj sigur esti tzigan

ramai acolo la capsuni in spania, sper sa emigreze toti sapunarii ca tine

Elphax
31st May 2007, 16:34
nu trebuie sa raspunzi la Report Post iar moderatorii isi fac bine treaba
poate problema e la cel care face report post in exces

vlad1607
31st May 2007, 16:35
1 scriu in f mare graba...ma rog...imi bat capu inutil

hai ma nu imi da nimeni un ban ...si asa plec din tara cateva zile..sa fie si ala multumit :happy

SAMM
31st May 2007, 16:37
2. cred ca n-ai mai mult de 3 clase


dpmdv subiectul e inchis, tractoristul asta nu stie decat sa jigneasca, da-i la matura in liniste acolo bai papagalule

pai nu te cauta pe tine mah spurcatule, ii cauta pe astia de la forum, ca au dus campanie sa il bage la puscarie

relansat
31st May 2007, 16:59
Bre` samme ashe`i pe`aici: stelistii spun ca ols e un site dinamovist si dinamovistii zic ca`i stelist :ras-plans:

Plus ca`s multi retarzi, pe`aici, ce se regasesc in pesele lu` pepe :drak: :D :lol:

vlad1607
31st May 2007, 17:01
pai te plangi ca ti-am vb urat...din ce citesc eu aici tu esti cel care jigneste : retardat, tractorist...3 clase...mdaaa....asa e... sa fii sanatos

SAMM
31st May 2007, 17:04
pai se pare ca tu ai inceput, dak primeai ban se evita balacareala

Doctor_Satan
31st May 2007, 17:05
Eu zic sa li se dea amandorura ban de racorire sau sa se provoace in Arena si sa-si etaleze acolo divergentele, nu prin report post-uri!

delaparis
31st May 2007, 17:06
Mai voi ati inebunit ?

numai jigniri citim in toate posturile aici si pe report ...

hai terminati va rog frumos ...

pffss ... gradinita :(

Elphax
31st May 2007, 17:08
mai bine stergi posturile astea, ca sa nu le dai cartonase ..

vlad1607
31st May 2007, 17:18
Eu zic sa li se dea amandorura ban de racorire sau sa se provoace in Arena si sa-si etaleze acolo divergentele, nu prin report post-uri!

cu ban-ul is de acord :D

Arena? nu am timp de ...:D

Lordul
31st May 2007, 17:31
cum se da Report Post ?

vlad1607
31st May 2007, 17:38
ai in dreapta sus la "postarea"facuta un semn de exclamare

delaparis
31st May 2007, 17:41
asa ... hai ca am un pic timp sa ma ocup de thread'ul asta ...


SAMM la cine te referi aici ? :

...sunteti nesimtiti, va cauta guevarax cu tweety sa vedeti ce va umfla


precizez ca thread'ul este inchis si doar eu, SAMM , yoyo si Vadim pot scrie ...