PDA

View Full Version : Radoi e cel mai bun. Cine e al doilea?



john_titan
5th February 2006, 18:43
Daca despre Mirel Radoi se poate spune fara riscul de a gresi ca e cel mai bun jucator al Stelei , este liderul echipei , etc etc (toate superlativele) , insa nu s-a pus in discutie cine e numarul 2.

-------
Ia-ta cine candideaza:

Ogararu
- al doilea capitan al echipei ;
- cel mai vechi jucator ;
- cel mai constant jucator din ultimii ani (nu a fost accidentat ; nu a fost rezerva , etc)

Goian :
- revelatia turului ;
- a primit numeroase laude in amicalele din Italia ("Chivu - Goian , ce cuplu de fundasi are Romania" , desi nu stia ca Goian nu e titular la Nationala;)
- a marcat goluri importante (cu Lens , Halmstads si DInamo)

Banel :
- foarte tanar ;
- s`a impus in fata lui Fl. Dumitru
- viteza excelenta , tehnica in crestere ;
- disciplinat

Paraschiv :
- unul dintre cei mai vechi jucatori
- al treilea capitan
- foarte constant
- in lotul largit al Nationalei

Bostina:
- o alta revelatie;
- foarte tehnic
- cel mai bun pasator din lot

Dica:
- plasament excelent
- joc de cap foarte bun
- tehnic in executii
- golgeterul echipei in campionat

Iacob
- golgeterul echipei in UEFA (7 goluri in 10 meciuri , a marcat in fiecare meci in care Steaua a marcat !)
- randament foarte bun si in campionat

STEAUA-MANIA
5th February 2006, 18:49
1.radoi-lider Pe Teren,un Adevarat Capitan!
2.ogararu-un Jucator De O Constanta Incredibila!
3.dica-desi Alearga Mai Incet Ca Melcul...e Intotdeauna In Gura Portii!
4.para-un Jucator Subevaluat,face O Treaba Fff Buna La Mijloc
5.bostina Cel Mai Bun Mijlocas Stanga Din Romania!
6.iacob-un Atacant Care Face Jocul Si Ptr Altii(devieri,tine "jos" Apararea Adversa)
The Second Best Goes To:ogararu!
Gata,am votat:)

john_titan
5th February 2006, 18:51
am stabilit ca Radoi e primul ...
voteaza si in poll cine e al doilea :)

uti2102
5th February 2006, 19:03
E greu de spus, de diferentziat. Ogararu insa se detasheaza prin concentrarea, profesionalismul shi constantza demne de invidiat. La coada ierarhiei i-ash plasa pe Banel shi Neshu, pentru faptul ca sunt deseori dezordonatzi shi pe Paraschiv, insa aici ash putea sa ma inshel tocmai datorita faptului ca Para are un rol ce nu-i permite sa iasa mult in evidentza. Un fel de Galca din anii de glorie ai natzionalei...
Daca ar fi sa-i impart in categorii pe jucatorii din primul 11 acestea ar fi cam asha :
I - Radoi, Ogararu, Dica
II - Goian, Bostina, Iacob
III - Ghionea, Paraschiv, Banel, Nesu - ultimii doi insa fiind jucatori tineri, cu mare potentzial !
Despre Carols deocamdata nu pot sa ma pronuntz.

relansat
6th February 2006, 00:01
Variantele ar fi trebuit sa fie : Dica si Bostina ... restu e umplutura :)

Am votat in cele din urma Dica ... pentru ca este un jucator polivalent

john_titan
6th February 2006, 10:45
Si eu i-l prefer tot pe Dica , mi se pare esential pentru echipa.
Absenta lui cu Rosenborg a fost decisiva ... :(

dede
6th February 2006, 11:12
nu ca ar conta prea mult cine este al doilea, insa si eu zic ca e Dica...chiar daca nu alearga prea tare, in acest moment altu mai bun ca el nu avem (in afara de Radoi)

alejandro
6th February 2006, 11:28
mi-a fopt chiar foarte greu sa aleg intre Ogararu si Dica,parca un plus totusi pentru Ogararu,insa si absenta lui Dica din meciul cu Rosenborg (asa cum a mentionat bine si john) s-a vazut ca a fost decisiva:ciocan:

SORENSEN
6th February 2006, 15:38
Cred ca e Dica ,dar nici Ogararu nu e departe.

relansat
6th February 2006, 17:04
2 piese importante pentru Steaua ... acum ma gandesc cum ar fi fost fara Ogararu

in retur ... daca s-ar fi transferat ... apropo , stie cineva de ce insista Olaroiu

cu Petre Marin ?

john_titan
6th February 2006, 17:53
Pai a jucat cu Petre Marin cand a folosit echipa a II-a.
In plus , Nesu va fi cum era Alexa pe vremuri :cartonas galben = suspendare , fiindca are deja vre-o 6 .
Deci e nevoie de o alternativa pe stanga .

SORENSEN
6th February 2006, 17:54
Sper doar sa nu avem o surpriza neplacuta ...Dar oricum trebuie pus in forma ca e solutie atat pe stanga cat si pe dreapta si odata cu plecarea lui Dumitru trebuie sa aiba grija de principala rezeerva pe aceste posturi.

relansat
6th February 2006, 18:06
Am inteles ... oricum raman de parere ca mai trebe un fundas dreapta :ok:

Sevilla
7th February 2006, 09:44
Dica , fara discutie!

dragos_popa17
7th February 2006, 14:17
Favoritii mei sunt Dica si Ogararu (in ordinea asta, daca asi fi fortat sa aleg). Urmeaza in top Bostina si Goian. Pe cinci e Victoras, da' s-ar putea sa ajunga Carlos acolo :D. Paraschiv e util, dar nu indispensabil, Nicolita e dezordonat. De ce nu e si Ghionea in poll. Ar fi printre primele mele optiuni daca n-ar incepe asa de greu sezonu' (nush daca ati obs, da' Ghionea intra mai greu in forma, greseste mult si copilareste dupa o pauza mai lunga, ex: meciu din supercupa). In schimb, dupa ce-si intra in paine e superfundas :ok:

dede
7th February 2006, 14:21
eh, da pana isi revine trece ceva vreme...probabil nu e in poll din cauza greselilor pe care le-a mai facut...

dragos_popa17
7th February 2006, 14:23
N-ar trebui sa se uite ca sezonul trecut, cand a lipsit Radoi, el a condus apararea. Ghionea e un fundas f bun, doar ca incepe mai greu sezonu. E prost demaraju :D

alexq1
7th February 2006, 17:08
acuma ce face stabilim care sunt cei mai buni si daca as spune ca ogararu sau ghionea ii cel mai bun ce rost are ca oricum jocul unei echipe se bazeaza pe jocul coletiv acuma nu poti spune ca ala sau cutare ii cel mai bun toti is buni atata timp cat face parte din echipa

Mariusmadmax
7th February 2006, 17:25
... de departe !

relansat
8th February 2006, 04:32
Vad ca lucrurile au revenit la normal ... 7 voturi Dica - 5 voturi Ogararu ... incepusem sa cred ca am

gresit cand am votat cu Dica :)

walt.mann
8th February 2006, 09:09
Dica este bun, este indispensabil, dar jucatorul cu parcursul constant in tur si in UEFA este Ogararu, de aceea l-am votat.

GruppoApparte
10th February 2006, 07:09
Dica :yeah:

Constantine
10th February 2006, 08:47
Acum Steaua are nevoie ca cel mai bun jucator sa fie chiar portarul... deci dupa Radoi (ma rog ) ca cel mai bun jucator sa fie portarul.:)

Paul
10th February 2006, 11:25
Votez Dica , dar e bine ca e echilibrat poll-ul :P

relansat
10th February 2006, 15:45
@Constantine daca e vorba de portar atunci pp ca apararea o sa fi varza :no:

Paul
10th February 2006, 19:52
sa remarcam ca remy e ban Banel :P

La primul gol , Banel isi va scrie pe tricou "pentru remy " :great:

relansat
10th February 2006, 21:21
Remy fan Banel ? Da` de unde ?

Paul
10th February 2006, 21:22
pai nu vezi cum a votat?

razvaldo
11th February 2006, 14:39
cine imi spune si mie un meci memorabil a lui radoi?????:mda:

uti2102
11th February 2006, 18:56
Ca fundash : Steaua - Liverpool
Ca inchizator : Valencia - Steaua

piciu_brasov
12th February 2006, 22:11
dar ca jucator??????????pur si simplu...sa nu ne aducem aminte de jocurile decisive...

relansat
12th February 2006, 23:34
Ce aveti mah ... incepeti sa il contestati si pe Mirel :D ?

Paul
12th February 2006, 23:43
cine imi spune si mie un meci memorabil a lui radoi?????:mda:

aug 2000 : debut - Steaua - FCM Bacau , gol cu Capul
mar 2001 : debut in Nationala : Italia - Romania (primul meci oficial)
sep 2003 : primele euromeciuri tari : cu Southampton si Liverpool
apr 2004 : the best : Steaua - FC Arges , gol de la 35m direct in vinclu
feb 2005 : STeaua - Valencia
oct 2005: Steaua - Lens

relansat
13th February 2006, 02:25
Stai calm Paul ... cre` ca era o gluma de`a lu` Razvaldo :drak:

razvaldo
13th February 2006, 16:08
nu a fost nici o gluma...chiar credeti ca radoi e asa valoros????????stiu si eu cateva meciuri bune ale orcarui jucator..degeaba imi sunt insirate cateva meciuri in care chiar a jucat bine...ma refer in momente decisive...in derby-uri...de nationala nici nu mai vorbesc.....pt ca nu o mai merita...si cand a meritat-o nu prea a facut mare lucru pe acolo ....scuze dar nu imi aduc aminte de vreun joc stralucit...ba din contra...

e adevarat e un jucator talentat ..dar anturajul in care singur s-a bagat...il strica..sau stiu eu..ce interese sunt la mijloc...

uti2102
13th February 2006, 18:52
Razvaldo, probabil ca n-ai fost tu atent la meciurile natzionalei, ca de meciurile Stelei nu mai zic. Nu shtiu ce urmareshti tu la un meci de fotbal, dar daca urmareshti doar mingea atunci nu ma mira faptul ca ai ajuns la concluzia la care ai ajuns !

Paul
13th February 2006, 18:59
asta seamana ca stil cu remy :D
urmeaza sa ne zica de rosenborg , si e clar cu cine avea de`a face :D
Nu a inteles ca fundasii mai si gresesc ...

Dudubetwin
13th February 2006, 21:10
RAZVALDO!! schimba`ti ma avataru !! nu vezi ca am acest avatar de vreo 2 luni .. si tu ai intrat acuma de 5 zile si gata ti l`ai pus si tu!! schimba`l te rog !!

ce povesti is astea ma .. ca radoi nu`i bun si dealea ... de la radoi .. la toti ceilalti jucatori din campionatul nostru .. sunt vreo 2 clase ... dupa aceea urmeaza dica ...

relansat
13th February 2006, 21:30
E clar ... sunteti pe langa fenomen ... ce dreak tre` sa faca Radoi intr`un meci sa va impresioneze ? El sa centreze , el sa dea cu capu` ?

Ar fi de`ajuns ... nush daca v`ar convinge ... in fine , hai ca m`am incalzit degeaba ... n`are rost :no:

P.S : Radoi este fundas ... acu` , mai nou , e mijlocas la inchidere ... in caz ca nu stiati :happy

razvaldo
13th February 2006, 22:03
scuze pt avatar...nu am stiut....
sa stiti ca ce am scris ...nu e o critica la adresa lui radoi...am spus ca este un jucator talentat dar anturajul il strica....a fost o parere proprie dar vad ca baietii cu mentalitate de interenet au sarit repede...si ma compara cu tot felul de persoane care au mai postat...

si cu parere de rau va spun ca stiu ce inseamna un meci de fotbal...poate mai bine decat multi..si stiu si ce trebuie urmarit:mda:
credeti ca miile de postari va fac mai suporteri sau mai inteligenti?!

dar vad ca fiecare cu "oile" lui....sau gresesc??

Triphat
13th February 2006, 22:16
Razvaldoule... eshti deghizat in stelist ? Cand ai vazut ultima data un meci Steaua ? Lasa tu anturaju.. zi-mi ce parare ai de jocul lui radoi..

si ca sa fiu ontopic.. Dica!

relansat
13th February 2006, 22:21
Ce anturaj mah ... ce mentalitate de interenet ... ca nu am inteles ce vrei sa spui ... ce vrei , sa il trimitem pe Mirel sa se

calugareasca si in timpu` liber sa vina sa se antreneze sau ce ? Zi`mi si mie un om din fotbal a carui anturaj sa nu aiba macar

2 oameni dubiosi ... nush daca exista ashe ceva ... stai linistit ca Radoi e un tip cerebral si stie ce face :ok:

P.S : acu` pun p`astia sa verifice daca nu esti cumva clona lu` don remy :evil:

Paul
13th February 2006, 22:46
nu bre , e un lache , dinamovist sau anti-stelist , si`a luat eticheta de stelist , si face mistouri

Mai este unu p`aici , care permanent vedea partea goala a paharului sau zice ca e spart paharul ...

Sunchase
14th February 2006, 00:10
mar 2001 : debut in Nationala : Italia - Romania (primul meci oficial)


asta e buna:happy acum vad. imi aduc aminte perfect ce i-a facut di vaio in acel meci. memorabila faza de la corner cand l-a invartit de vreo 3 ori.

dede
14th February 2006, 14:24
mey razvaldo, daca nu Radoi, atunci, dupa parerea ta, cine e cel mai bun?

alejandro
14th February 2006, 14:34
tamas:D
remy sau frizer...?:drak:

Paul
14th February 2006, 14:40
mey razvaldo, daca nu Radoi, atunci, dupa parerea ta, cine e cel mai bun?

moti si pulhac

relansat
14th February 2006, 14:54
Asta o venit , o aruncat bomba sh`o plekat si ca sa`i raspund lu` d3d3 : Daouda :D

dede
14th February 2006, 15:08
buey, pe voi va cheama razvaldo? :D

deci, razvaldo, daca mai apari pe aici, sa ne spui...io vb de jucatori de la Steaua, ca banuiesc ca esti stelist, nu :evil:

Paul
14th February 2006, 15:40
eu cred ca pe razvaldo il cheama in viatza reala victor piturca

e singurul stelist care nu`l apreciaza pe Radoi

razvaldo
14th February 2006, 15:40
nu ma pot exprima cum imi doresc in momentul in care scriu acest mesaj pt ca foloseam foarte multe jigniri aduse tutuor nesimtitilor care contesta faptul ca sunt stelist si tuturor pupincuristilor care ling in stanga si in dreapta oameni de nimic ..fara caracter care se dau mari stelisti!
poate chiar voi sunteti niste jigodii spurcate nu eu!!mi-ar fii jena sa nu recunosc un stelist...dar va cred e prea mult si nici nu vreau asta...pt ca unii dintre voi nici macar nu stiu ce inseamna steaua cu adevarat...si nu vreau sa se creada ca dau eu lectii..de mare suporter...ma faceti sa-mi para rau ca am postat...oricum am facut-o pentru steaua,pentru culorile pe care cu mindrie le-am slujit de mic...si mi-am spus doar parerea... si am ajuns sa fiu comparat cu nu stiu cine....sau jignit..
si pt scuipatul care m-a facut lache:jerk:
nu imi ramane decat sa salut suporterii adevarati..daca exista pe acest forum
si RUSINE pt cei care se simt...

alejandro
14th February 2006, 15:44
Suporterii adevarati au fost banati:vezi constantine si mariustr;)
you are next:D

Paul
14th February 2006, 16:10
haha , deci toti care il apreciem pe Radoi , suntem "jigodii spurcate "

Amice , asta e un motiv de ban , las`o mai moale.

BTW.
M-am uitat printre cele 8 postari ale acestui individ.
Inainte de toate e fan FC Brasov , dar vad ca-si pune eticheta Steaua Bucuresti.
Afla ca nu mai e la moda sa tii cu Steaua.
Azi sunt la moda Chelsea si Real Madrid :P si pentru non-conformisti Ol. Lyon

razvaldo
14th February 2006, 22:17
printre altele mai locuiesc si prin brasov...daca postez la constanta inseamna ca tin cu farul?
si dincolo de orice sunt stelist nu ca e la moda....vad ca e la moda altceva pe topicul asta...dar ma rog ...oricum scuze daca am deranjat pe cineva eu mi-am spus parerea si inca o data am fost jignit...
nu e nimeni jigodie daca ii place de radoi si mie imi place...am spus doar ca este talentat...dar parerea mea este ca nu e cel mai bun..pt ca am principiile mele...vad ca nu sunt bine primit pe aici...

Vladek
14th February 2006, 22:33
Sarind peste off-topicurile de mai sus ( obisnuitele prostii despre cine e "mai suporter" decat altii ), as spune ca la Steaua, numarul doi este Ogararu ( dupa Radoi ). Motive ? Mai multe. In principal : constanta in joc ( este extraordinar de important sa ai un om care joaca 4-5 meciuri la rand BINE, decat 1 meci excelent, 1 binisor si 3 mediocru sau slab ), personalitate ( se vede usor ca dupa Radoi el da tonul in echipa ), disciplina atat in teren cat si afara ( n-am auzit niciodata ca Ogararu sa se fi batut prin baruri cu cineva ). Si enumerarea ar putea continua ... dar cred ca e de-ajuns.

Dupa Ogararu ? Hmmm ... greu de ales ... dar as zice totusi Banel. Un baiat extraordinar de muncitor si cu o capacitate de efort uluitoare. Cam dezordonat uneori si se vede inca lipsa de experienta, dar are viitor.

Sub asta ? Cam toti la fel. Greu sa mai alegi de-aici in jos.

Mentiune speciala : Dica. L-am lasat intentionat la urma, fiindca e foarte greu sa-l apreciezi. Este poate unicul jucator de la Steaua care are acea scanteie de geniu care il deosebeste pe jucatorul bun ( dar care nu "rupe gura targului" ) de jucatorul DECISIV. Dica poate castiga un meci de unul singur, are momente de geniu ... DAR are SI mai multe momente de indolenta. Uneori iti vine sa-l trimiti naibii acasa, pare ca doarme pe teren, nu "pune osul" la fel de mult ca ceilalti. Din acest motiv, cred ca Dica trebuie sa ramana in afara topului, fiindca e imposibil sa-i stabilesti locul : uneori s-ar putea spune ca este mai important chiar si decat Radoi, alteori zici ca ne-am descurca mai bine fara el.

Paul
14th February 2006, 23:01
@Vladek , sa ne uitam putin la meciurile cu Rosenborg sa vezi cat ne-a lipsit Dica ... :(

Fara Radoi ne mai descurcam , fara Dica NU :(

Vladek
15th February 2006, 00:30
@Paul

Am mai spus ca pe Dica e preferabil sa il lasam in afara discutiei. Motivele le-am precizat deja.

Ce vrei sa spui cu Rosenborg ? Ca simpla prezenta a lui Dica in teren garanta calificarea ? Cred ca e o afirmatie cel putin exagerata. Tii minte meciul cu Shelbourne de la Bucuresti ? Dica a fost eliminat ... nasol. Putea foarte bine sa se intample acest lucru in meciul cu norvegienii, si poate ca dupa asta o luam pe coaja cu 5-0. Sau poate castigam. Oricum nu vom cunoaste niciodata raspunsul :) .

PS : Ne-am descurcat noi si fara Radoi, dar adevarul e ca absenta lui din teren se cunoaste. Radoi e un jucator constant, rareori prinde o zi slaba ( OK, admit ca la Trondheim a prins o zi FOARTE slaba ). Dica insa, e imprevizibil ...

Paul
15th February 2006, 00:42
Cred ca cu Dica la Bucuresti , aveam alt randament ... parerea mea...

Darkslowstar
15th February 2006, 00:43
Razvaldo nu-i clona nimanui, e un brasovean care tine din pacate cu Steaua. E optiunea lui si tre sa i-o respectam.
Paul, mie Dica nu mi s-a parut atat de indispensabil, eu cred totusi Iacob e mai folositor Stelei, fiind genul de varf care se gaseste foate rar in Romania.

Paul
15th February 2006, 00:45
Cu Iacob e alta poveste ... e ca si portarul ...are artributii exacte , nu are rezerva , si e titular indiscutabil :P

relansat
15th February 2006, 01:17
Iacob fara jucatori a la` Dica sau Bostina ar fi mort ... este dependent de jocu` mijlocasilor , un lucru` normal :ok:

Dica poate face jocu` si sa marcheze fara nici o problema ... are dribling , tehnica - un om aproape complet ... pacat ca nu alearga

foarte mult ... asta e un dezavantaj !!

Darkslowstar
15th February 2006, 01:20
E cam puturos, asta fiind unl dintre motivele pt care nu-mi place de el.

relansat
15th February 2006, 01:26
Probabil ca nu poate fi si fotbalist si atlet in acelasi timp ... e prea mult pentru el :D

saphicus
15th February 2006, 03:23
Am trait s-o vad si p-asta ! Fanaticii stelisti.......
Cei care faceti asta, stati in cusca, sa nu muscati, ca imbolnaviti pe cineva de turbare......
remy, ai fost muscat de vre-un stelist, cumva? Se vede ca da!!! Imi pare rau pentru tine, turbarea n-are leac!!!:D :D

GruppoApparte
15th February 2006, 06:10
Dica preferatul meu :) el e omul cu mintea limpede ... el ordoneaza lucrurile , pe la el trec majoritatea baloanelor , asa ca nu mira pe nimeni de ce este preferat de multi :)

relansat
15th February 2006, 11:21
Sa`mi spuna si mie cineva daca razvaldo poate fi considerat stelist ... cum sa contesti jucatoru` care e sufletu` echipei , jucatoru`

care este dorit de orice echipa din Romania (vezi sondaje)...in fine , sunt unele chestii pe care nu le pot intelege ,mai ales cand

acestea vin din partea unui stelist ashe cum pretinde a fi razvaldo ... :(

de_kid
15th February 2006, 15:13
inseamna ca voi nu ati auzit inca de bogdan peres...

dede
15th February 2006, 15:25
buey, nu are rost sa mai vb de razvaldo...daca e stelist, bine, daca nu...rau
apropo, te mai intreb odata, ca vad nu mi-ai raspuns...care ti se pare cel mai bun jucator al Stelei?

don_denver
15th February 2006, 15:27
raman la dica....el ar fi al doilea....desi....toti la un loc..fac o echipa...separat..talente individuale...

Paul
15th February 2006, 15:52
inseamna ca voi nu ati auzit inca de bogdan peres...

Am auzit de el , un 0 (barat).
A jucat la Baia Mare , apoi la Gloria II Bistrita , cateva meciuri in Intertoto.
Client fidel al tuturor discotecilor din Bistrita.

Da ce treaba are Peres cu jucatorii Stelei ?

relansat
16th February 2006, 09:12
Cred ca s`a vazut cine aseara cine e numarul 2 si cine a gresit a primul gol in prima instanta , nu ?

walt.mann
16th February 2006, 09:40
Gata, l-am votat pe Ogararu dar imi fac mea culpa! Oricum, o sa isi revina.
BTW: aseara, Goian peste toti!

relansat
16th February 2006, 09:46
@walt.mann nu e vorba numai de meciu` de aseara , ci in general ... Ogararu` e bun , dar sub Dica

walt.mann
16th February 2006, 09:49
@relansat: De gustibus! Eu vreau insa sa mearga toti bine, sa nu fie posibil sa fai departajari, pentru ca toti au jucat perfect! Evident, nu e posibil, dar, stii cum e, trebuie sa iti stabilesti teluri inalte pentru a reusi in viata!

alejandro
16th February 2006, 10:11
Mie mi-a placut Paraschiv ieri...

mee_tza
4th March 2006, 13:53
In acest moment , Goian , e cel mai in forma.

bluesky
4th March 2006, 14:27
un al doilea capitan dupa radoi ar putea fi ogararu care face jocuri foarte bune si eu cred ca becali nu ar trebiu sa renunte asa de usor la ogararu care este un jucator de valoare care a acumulat experienta la steaua ce imi place la el cum bate el aulturile,le bate la fel de tare ca R carlos de la real.

my_bogdan
4th March 2006, 14:57
Dica e al doilea dupa Radoi...el face toata treaba in atac..pe la el trec cam toate pasele...

dar in mare toti sunt f buni ...daca ar fi toti in forma maxima ar putea batea pe oricine in Europa

bunduche
4th March 2006, 15:07
Dica, daca nu era el Steaua nu castiga campionatul trecut in veci.

bunduche
4th March 2006, 15:12
Nu, eu le-am pus botnita celor care fac rau.
Deja unii sant oite care s-au transformat in lupi ... moralisti. Si vaccinul il am facut deja, sant imun.
Dar e bine ceea ce faceti si cu proprii colegi de suferinta ? Chiar nu mai poate avea nimeni o parere proprie ?
Tipic ceausist. Reveniti-va, comunismul si dictatura s-a terminat !

Corect comunsimul s-a terminat, dar Dinamo tot cum a fost blatista asa si a ramas.:no: Poate o sa plece si Netoiu si Borcea si veti scapa si voi de blaturi:D , ca nu face bine la imaginea clubului.:evil:
Mai bine sa te ingrijorezi de Dinamo spun eu.:)

FORTZA STEAUA!

mee_tza
5th March 2006, 12:14
Dica e al doilea dupa Radoi...el face toata treaba in atac..pe la el trec cam toate pasele...

dar in mare toti sunt f buni ...daca ar fi toti in forma maxima ar putea batea pe oricine in Europa

Dica e foarte important , insa nu are constanta.
Important e sa fie in varf de forma la meciurile cu Dinamo ... specialitatea casei la Dica :D

Oricum e atacantul (din Romania) cu cel mai bun plasament /hello

relansat
5th March 2006, 14:43
Sa`ti spun un secret : cred ca Dica va juca mijlocas in spatele varfurilor :)