PDA

View Full Version : caut partener de joc la tenis



ioana_boronea17
5th February 2006, 17:26
Mi-ar placea sa am un partener de joc, fie fata, fie baiat, dar sa fie mai buna ca mine si daca se poate sa fie de aceeasi varsta cu mine sau mai mare.:) Eu vreau sa ma mai progresez pt doresc o cariera in acest sport (antrenorat, WTA chalenge, arbitru etc :D ) Vreau sa-mi mai schimb partenerii pt ca, cu colegii mei de la club joc de cand am inceput tenosul, bine ca fac si concursuri si vara in vacanta mai merg la Bacau cu tatal meu unde fac cu un antrenor bun de acolo si mai schimb partenerii dar in rest nu pot pleca din oras pt ca am scoala si nu vreau sa renunt la ea :D . Dar imi place tenisul si am primit si primesc multe satisfactii din partea lui ,nu numai castigarea de turnee dar imi place foarte mult sa joc.:)

relansat
5th February 2006, 23:54
M-as baga yo ... desi nu am mai jucat de mult timp ... dar eu sunt in Iasi si probabil

m-ai batea :) ... la scor :P ... mult succes Ioana :ok:

ioana_boronea17
6th February 2006, 09:15
probabil, dar pe tine cum te cheama, pt ca am fost de multe ori in iasi la concursuri acolo si cunosc jucatorii de la cluburile de acolo :D . Ai fost legitimat/a la vreun club acolo?

Lucky_OLD_G's
6th February 2006, 10:15
relansat???=))) la club 21 poate...ala de noapte.....pai in roman draga nu prea ai viitor ptr sportu asta...zic yo....trebuie sa tragi din greu ...e evident asta......si apropo...si in iasi sau bacau sau bucuresty sunt scoli...nu doar in roman...nu e neaparat obligatoriu sa te lasi de scoala........si pun pariu ca nu mai bate...relansat e mai slabuzt el....;))

ioana_boronea17
6th February 2006, 11:07
ei nu sunt d aceeasi parere cu tine :) vino pana la roman si sa vezi ca sunt jucatori d valoare si avem clasamente foarte bune si rezultate asemanatoare:) inradevar nu prea sunt sanse dar eu nu vreau sa ajung atrenor in roman :no: eu vreau k dupa ce termin liceul sa ma duc la anefs la bucuresti sau o bursa in strainatate :cool: ji oricum cariera o continui inafara romaniei :D eventual in sua :yeah:

andubobi_co
3rd March 2006, 09:16
Salut Ioana.Ma numesc Alexandru sunt din Ramnicu Valcea si am 18 ani.Fac tenis de la 7 ani.Si mie mi-ar placea sa am un partener de tenis fie fata fie baiat.Din ce oras esti?Pentru ca nu stiu
PS:Mergi cumva la concursul acela de la Craiova Cupa Recon 2006?Eu merg:) poate ne intalnim pe acolo

ioana_boronea17
4th March 2006, 00:36
salut alexandaru. eu joc tenis d la 11 ani . am cunoscut anul trecut la un concurs la slobozia 2 baieti d la ramnicuvalcea, parca pe unul il chema mihai ji pe unu catalin. cand e concursul la craiova?

Silviu_704
19th August 2006, 19:06
pai...as juca eu cu oricine...din craiova....nu stiu cat de bun sunt...dar daca vreti...puteti sa imi faceti o vizita si sa jucati cu mine...mai am nevoie de antrenament inainte de concursuri

Cneazul
7th September 2006, 13:08
da` cine vine la Jivaca...pardon, la Jibou sa joace cu mine?

ana888
7th September 2006, 15:34
:D vin eu ardeleanule....dak vii si tu la caracal :D :drak:

sergiu45
8th September 2006, 16:11
iarna trecuta ai jucat cu fetita mea, daca iti mai aduci aminte ai pierdut primul set cu 6-1 iar in al doilea te-a egalat de la 4-0, dar ai castigat cu 6-4 iar apoi meciul. Mi-ar face placere sa mai jucati daca doresti.

kain
8th September 2006, 16:43
Esti cam departe.. Eu sunt Radu si la fel.. fac tenis de la 7 ani :) sunt din Buzau , si aici nu prea am adversari :D ma rog.. nush ce sa zic , am mai fost si pe la concursuri.. pacat ca incepe scoala :)

VYMBA_VYMBA
14th September 2006, 23:44
Vad ca pe-aici sunt numai din astia care au fost de mici invatati cu racheta!Unii MAI incepatori de atat exista???Si eu trec prin criza celui ce nu-si gaseste un oponent.Dar eu nu sunt legitimata la nici un club sau cv de acest gen,intelegeti?Je m'appelle Irina,prietenii imi spun Irin,nu's d c,sunt din Bucuresti,am 18 ani,tocmai am intrat la medicina si joc tenis cand apuc.Desi as vrea mai des ca ma relaxeaza,nu se poate.Daca e cineva interesat sa iasa la un meci ocazional, I'm here!Eu de obicei joc la terenurile din parcul 23.(25lei/ora)Cum?Cam scump?Ei bine...stiu dar dc nu mergem asa des,treaca-mearga.Oricum,sa nu va asteptati la cine stie ce from my part!Dc e cv,uitati adresa mea de mail: vymba_vymba@yahoo.com Va salut!E de preferat sa fiti din capitala.Totusi!!! :)

Ady
14th September 2006, 23:51
Vad ca pe-aici sunt numai din astia care au fost de mici invatati cu racheta!Unii MAI incepatori de atat exista???Si eu trec prin criza celui ce nu-si gaseste un oponent.Dar eu nu sunt legitimata la nici un club sau cv de acest gen,intelegeti?Je m'appelle Irina,prietenii imi spun Irin,nu's d c,sunt din Bucuresti,am 18 ani,tocmai am intrat la medicina si joc tenis cand apuc.Desi as vrea mai des ca ma relaxeaza,nu se poate.Daca e cineva interesat sa iasa la un meci ocazional, I'm here!Eu de obicei joc la terenurile din parcul 23.(25lei/ora)Cum?Cam scump?Ei bine...stiu dar dc nu mergem asa des,treaca-mearga.Oricum,sa nu va asteptati la cine stie ce from my part!Dc e cv,uitati adresa mea de mail: vymba_vymba@yahoo.com Va salut!E de preferat sa fiti din capitala.Totusi!!! :)
mai baga cate un ochi pe thread-ul asta din cand in cand, pentru ca se mai raspunde, oricum acum va fi mai greu sa gasesti un partener de tennis intrucat vine toamna si daca se face frig e cam greu sa gasesti un balon si acolo unde sunt trebuie sa faci rezervari si costa destul de mult ...
ps: bine ai venit pe forumul Onlinesport :ok:

cata11n
27th May 2007, 23:58
salutare...caut si eu un partener de tenis...am un teren ceva de genul proprietate personala(nivelat frumos cu tuse / linii din plastic si fileu noi->super)...in zona Complexul Sportiv National Stadionul National Lia Manoliu deci jucam moka...sau daca vrei sa veniti cu prieteni sunteti bineveniti fiindca il si inchiriez cu 20 RON / h ...ma gasiti la ID de messenger cata11n @ yahoo . com sau tele 0767.016.726

catamari
11th June 2007, 21:22
joc de 2 luni.. multumesc

Eustache
14th June 2007, 12:41
si eu caut o partenera de joc sunt batranel dar inca alerg bine ...dati mesaj privat daca sunteti interesate.

bdeliriou5
14th June 2007, 16:50
partenerul meu de tenis a plecat in Italy...racheta mea sta dupa dulap pentru ca nu mai am cu cine juca care sa ma stimuleze...sunt de acord ca persoana cu care as juca trebuie sau sa fie macar la egalitate cu mine...doar asa cred ca pot persevera si imi pot da interesul sa castig...eu joc de placere, dar joc totodata ca sa castig...altfel n'are farmec...so...

...cine are chef de tenis (sa ia bataie cu 6-0 :))) sa ma caute dupa ce dau bacu'...mda...truda mea...

gigiciuperca
17th June 2007, 16:10
E cineva pe aici care joaca saptamanal?

Eu joc cam o data pe saptamana...nivel Foarte Incepator.
Si m-am cam plictisit de prietenii cu care merg pentru ca e diferenta prea mare de nivel.
Stiu ca e bine sa joci cu cineva mai bun...dar nici chiar asa.

Eu joc la Cervantes pe zgura.

Dan67
17th June 2007, 18:38
da` cine vine la Jivaca...pardon, la Jibou sa joace cu mine?

palica de Zalau
:happy

catamari
19th June 2007, 16:29
inca n-am gasit partener in resita :), joc de 2 luni

moshu6007
1st September 2007, 15:57
Ioana, am citit mesajele tale si sunt interesat de mai multe detalii din clubul din Roman. Daca poti sa imi raspunzi o sa iti dau o adresa de email pentru a dialoga mai rapid. Iti multumesc anticipat pentru confirmare.

Lucian86
21st July 2009, 16:46
In perioada 12 - 25 august circa voi in fi in Iasi....Daca cineva, de nivel mediu, are chef de o mica partida de tenis, sa ma anunte

bogdanmate
8th September 2011, 18:48
Caut partener/a de joc la terenurile de la 23 aug, Bucuresti. ID bogdanmate, nivel incepator-mediu

alex_mic
12th September 2011, 15:22
tenis de picior joaca cineva?

alex_mic
12th September 2011, 15:24
id meu e ionalexandruclaudiu si am o echipa de tenis si asi vrea sa joc cu echipe bune ...eu sunt din caracal