PDA

View Full Version : Prietenele jucatorilor



Cneazul
5th February 2006, 12:04
da ! andrei pavel este un tip foarte serios si cumsecade . are un baiat si o fata cu simone . in rest nu prea le stiu prietenele . la straini stiu doar roder federer - mirka vavrinec si andre agassi - steffi graff

Ady
5th February 2006, 12:48
hai sa vedem care dintre jucatori au cele mai tari prietene. facem un clasament al strainilor si mai ales unul al romanilor. toti cei care-i mai cunoasteti pe baieti si mai ales pe prietenele lor, bagati informatii! poate tragem apoi si niste concluzii ;-)

sa vedem cine ma ajuta sa completez lista: pavel-simone (nemtoaica, insurat), hanescu-mihaela (vedeta otv), trifu-catrinel sandu (vedeta national), sabau-?, moraru-?, ungur-liana balaci (fata fotbalistului), crivoi-?, mergea-?, tecau-?, ionita-? care le stie? sunt fete serioase? credeti ca influenteza cumva evolutia jucatorilor nostri?

sa fie o legatura intre faptul ca pavel, de cand s-a insurat a devenit jucator serios, iar ceilalti inca mai golanesc? voi ce parere aveti?
imi cer scuze , din cauza unor probleme cu forumul post-urile tale au fost sterse ...

Cneazul
5th February 2006, 17:08
:ciocan: au fost sterse si acum spuneti ca eu sunt << patronul >> acestui thread . dae eu nu sunt . radu e sefu' . sa va fie clar . creau sa se modifice si la prima pagina a forumului.

enache biz
5th February 2006, 23:02
Moraru stiu ca s`a casatorit asta vara :)

Ady
5th February 2006, 23:05
la open romania statea undeva in tribune cu o donsoara destul de frumoasa ...

radu1
6th February 2006, 08:37
nu prea are succes forumul meu... :-(. si eu care credeam ca o sa aflam o gramada de amanunte picante despre baieti...

K1M
6th February 2006, 09:01
Ehehe...Radule...pune si tu sa se scrie si despre prietenii jucatoarelor si...poate va avea mai mult succes thread-ul ;)