PDA

View Full Version : RIP Marquise Hill



Bronco
30th May 2007, 23:52
A mai murit un jucator din NFL, se numea Marquise Hill, defensive lineman la Patriots....:no:
Pacat, mare pacat...

Raven Jaguar
31st May 2007, 01:15
Am vazut si eu:shocked: .....Hill era unul din preferatii mei la Madden,ca back-up(franchiza),il stiu din 2005......dupa o cadere de pe jetsky uriasul a incercat sa o salveze mai intai pe prietena lui,a calmat-o si desi era bun inotator se pare ca s-a lovit la cap si s-a inecat...au fost de asemenea si curentii puternici si nu i-au fost de folos abilitatile lui de inotator.Pacat.....mare pacat...Jarvis Green il descrie ca un om plin de viata,vesel,intodeauna sarea in ajutor(era de loc din New Orleans iar cand au fost inundatiile a contribuit mult la refacerea orasului).....un "erou" la 24 de ani...doar atat avea!:(

r0bby
31st May 2007, 09:13
Am creat un thread nou,jucatorul merita.

RIP:(

Seahawk
31st May 2007, 10:49
RIP. A murit in timp ce ajuta pe un prieten sa scape. La autopsie n-au gasit nici droguri nici alcool, decat o contuzie se pare destul de grava pe creier... semn ca s-a lovit de ceva, cel mai probabil de scuter.

Ciudat este ca si el, cat si Darrent Williams (Fost CB al celor de la Denver Broncos) erau nascuti amandoi in 1982, si saracii au murit ambii in acelasi an!

Odihneasca-se in pace!

Raven Jaguar
31st May 2007, 11:22
Am creat un thread nou,jucatorul merita.

RIP:(


Merita intr-adevar robby,mai ales ca nu era unul din jucatori care sa se tina de prostii(droguri,arme,scandaluri,bautura,etc..).... era serios,isi vedea de treaba lui si muncea din greu.
Jarvis Green(DE coleg la Patriots) cand a inceput sa povesteasca cate putin despre el,despre cum a fost si ce fel de om era nu s-a mai putut abtine si a inceput sa planga......"uriasul" Hill avea o inima mare in raport cu statura lui si intodeauna a fost sufletist...pacat..mare pacat:(

Raven Jaguar
31st May 2007, 11:45
Marquis Hill

Bronco
31st May 2007, 18:27
Mie mi-a parut rau de M.Hill, k era unul dintre baietii linistiti din NFL, si e pacat k a murit atat de tanar, si in circumstantele astea...
Oricum, fanii lui Patriots o sa-i simta lipsa, dar nu numai ei...mie imi pare rau, k si alti 2 jucatori de la Broncos au pierit anul asta, si lucrul asta e cel mai greu...