PDA

View Full Version : Jucatoarea lunii ianuarie



Ady
31st January 2006, 13:05
In premiera avem si mai multe nominalizari de jucatoare , deci putem face si aici un poll .
Jucatoarele propuse sunt :
Mauresmo
Henin
Hingis

votati-o in poll pe cea care credeti ca merita ...

relansat
31st January 2006, 13:27
hingis :) ... apropo , sunt suparat pe tine ady ca nu o bagsi in top si pe ana :)

glumeam , bineinteles ;)

Ady
31st January 2006, 13:32
eu bag in poll propunerile de pe thread-ul celalalt , daca o vroiai , gaseai tu ceva pentru care sa o propui , spre exemplu outfit-ul :p , ca in deschiderea thread-ului scrie ca poti propune pentru orice ti-a placut tie la jucatorul(a) respectiv(a)

pinky
31st January 2006, 15:58
Henin, pentru turneul de la Sydney si finala de la AO!!Si a revenit dupa o lunga perioada de absenta!!Hingis s-a descurcat bine la revenire, peste asteptari, dar n-a fost cea mai buna luna asta!!Mai are timp!!:ok:

dianette_d
31st January 2006, 16:54
Hingis, pt k a revenit destul de in forma...si pt k nu a convins-o si pe Kournikova sa revina odata cu ea...subliniez: NU :P

pinky
31st January 2006, 17:24
Poate o convinge si pe Sharapova sa se retraga!!Abia astept confruntarea dintre ele, va urla Maria cum n-a facut-o in viata ei!!:drak:

Mihai
31st January 2006, 17:40
De ce apare Mauresmo in poll? Nu este vorba de jucatorul lunii aici.
Eu o votez pe Hingis.

K1M
31st January 2006, 17:47
Buuuuuuuuun....a jucat binishor Hingis(a castigat cu Bhupahti la mixt!),Henin a castigat la Sydney, invins-o pe Sharapova si a clacat in finala la Melbourne (mare pacat!a fost cea de-a treia jucatoare de care a "scapat" Mauresmo!)...victorie cam fara glorie pentru Mauresmo :rolleyes: Deci,nu pentru Mauresmo,nu pentru Hingis,nu pentru Henin-Hardenne...DA!Pe ntru Kim Clijsters care a redevenit numarul 1 mondial dupa 2 ani si ceva,dupa un 2004 marcat de accidentare si un 2005 pur si simplu fenomenal!:yeah:E o adevarata luptatoare,ce mai...:ok:

a_ndrada
31st January 2006, 18:25
cred ca martina hingis pt ca ea a tinut capul afiselor cu revenirea ei in forta...

Sharkie
31st January 2006, 18:55
Tin minte ca atunci cand se uita tata la tenis,juca si Martina Hingis...nu prea intelegeam io mare lucru din tenis atunci,dar e singura jucatoare pe care am tinut-o minte :) Iar acum ma bucur ca am ocazia sa o vad din nou...

K1M
31st January 2006, 18:58
Ar fi clasament credibil daca fiecare ar argumenta opinia proprie.Cat despre jucatoarea lunii ianuarie Kim Clijsters este!Argumente:cel mai frumos meci al lunii cu Schiavone la Australian Open + actualmente numarul 1 mondial + atitudinea de luptatoare in meciul cu Mauresmo:ok: