PDA

View Full Version : Jucatorul lunii ianuarie



Ady
31st January 2006, 14:01
Propunerile voastre :

Tommy Haas pentru ca a dovedit ca poate revenii la forma care la consacrat

Marcos Baghdatis pentru finala de la AO

Roger Federer pentru castigarea AO si Doha

votati

dianette_d
31st January 2006, 14:05
ma incapatanez pe Tommy Haas :P

io nu l-as vota pe Federer la jucatorul lunii, pai dak ar fi dupa el ar iesi in fiecare luna castigator...as astepta sa se incheie anul si atunci l-as vota "jucatorul anului" si cu asta basta :D

Ady
31st January 2006, 14:09
:) eu am votat Baghdatis , sincer sa fiu chiar daca Federer a castigat AO , cipriotul este jucatorul reprezentativ pentru luna asta , nu gaseai stire din tennis unde sa nu fie vorba de el , pe toate forumurile el a fost in prim plan , in toate discutiile despre tennis era mentionat numele lui ...

relansat
31st January 2006, 14:21
Marcos Baghdatis ... Federrer nu mai are nevoie de acest premiu :D

scythe19pro
31st January 2006, 14:57
Dap. Baghdatis de departe

Lucky_OLD_G's
31st January 2006, 16:49
nu ma nu baghdatis...........raman la udomchoke..........el a fost cel mai tare nu-i asa mey einstein?

pinky
31st January 2006, 16:57
Imi place sau nu, Federer a fost din nou cel mai bun!!Pe el l-am votat, motivele sunt obiective!!

Lucky_OLD_G's
31st January 2006, 19:24
dda parca nu era vb de obiectivitate...ci de simpatiii.....asa ca udomchoke sau srichapan....sau alt parlit care o sa mai apara....

Sharkie
31st January 2006, 19:46
Back on Tenis...:P

Baghdatis e jucatorul lunii dupa mine...
Federer nu a facut nimic neobisnuit pt el...

Ady
31st January 2006, 20:18
nu ma nu baghdatis...........raman la udomchoke..........el a fost cel mai tare nu-i asa mey einstein?

fii atent ca esti off topic peste tot , ti-am sters cel putin 3-4 mesaje astazi de pe tennis .
si termina cu ironiile , nu ai vrea sa te fac de rahat pe aici , nu ai vazut nici un sfert din cate meciuri de tennis am vazut eu ...

@Sharkie : bine ai revenit la tennis :ok:

K1M
1st February 2006, 09:33
Baghdatis merita titlul de jucatorul lunii ianuarie.A jucat foarte bine si a produs multe surprize:eliminarea lui Stepanek, cea a lui Roddick si apoi Nalbandian...in meciuri foarte frumoase.Pacat ca la sfarsitul celui de-al doilea set al finalei de la Melbourne a "picat" psihic dupa decizia arbitrului Maria (s-a cunoscut clar descurajarea cipriotului).Anyway...Baghdatis e alegerea mea!

Pliviu
1st February 2006, 16:12
Federer nu a jucat la potentialul lui maxim. L-au speriat toti incepand cu Haas in sferturi. Nici un Grand Slam nu l-a mai castigat luptandu-se pentru fiecare meci. A vazut si el ce inseamna sa fi "muritor". Probabil de asta a si plans si de asta are votul meu luna asta. Nu fiindca e Federer.