PDA

View Full Version : Mihai , clona lui fia



MariusTR
31st January 2006, 11:30
1.
Pentru ca fia e in "vacantza" mai fac si eu ce pot :D :D
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=498993#post498993
2. apare exact cand dispare fia
3. intra direct la picioarele mele dupa o luuunga pauza ( cat timp fia e liber nu e cazul ). Cu Mihai n-am avut niciodata nici o treaba
4. Semnatura lui e clara... pentru cunoscatori. ;)

Later edit : Cred ca m-am grabit.

Mihai
31st January 2006, 11:33
:happy :happy:happy :happy
Happy Happy Joy Joy
Va rog frumos sa nu stergeti threadul! PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ

realmadrid.com
31st January 2006, 11:35
Doamneeeeeeeeeeeeee....cine l-a adus pe asta aici :happy
Si eu care credeam ca este clona cuiva...dar cand vad ce tampenii spune, ma indoiesc ca ar fi clona :D

aliss
31st January 2006, 11:37
bey frate....dimineata mai frumoasa ca asta n-am avut pana acum:happy :happy :happy :happy :happy
MariusTR schimba-ti meseria....intr-una prin care poti sa ii faci pe oameni sa rada:happy ...nu o denumesc eu...sa nu creada lumea ca te jignesc:happy :happy :happy

Mihai
31st January 2006, 11:37
Vadim, El Greco, Tudose, Iulian, DelPiero, Desde va rooog nu ma banati sunt si eu o clona mica si necajita:)
Recunosc e o dedublare de personalitate;)
Beeey o sa te dea la carcotasi:D

Paul
31st January 2006, 11:40
yeah , confirm cele spuse de mariusTR

Mihai si fia sunt clone

1. au acelasi IP (am probe de pe vremea cand eram mod)
2.acelasi id de mess (difera doar inceputul , nu fac punlice id`urilor dar cunoscatorii stiu ca ele seamana identic)
3. ambii sunt fani ai rapidului
4. ambii voteaza identic in majoritatea poll`urilor

5. argumentul lui marius , ca atunci cand unul intra , altul iese :D

Cer banarea ambilor ...clone

realmadrid.com
31st January 2006, 11:44
Ce nesimtire :(...si eu care am crezut ca Mihai este un alt fan Real Madrid :D...dar se pare ca tot timpul a fost doar Fia :D
Ca si Paul, cer banarea imediata si pe termen nelimitat al clonei Mihai :ok:

Mihai
31st January 2006, 11:46
Paul te rog frumos termina cu aceste prostii ca nu pot sa cred ca ma tradezi! Tu ai stiut secretul meu din prima zi! Ai jurat sa nu-l spui nimanui... insa tu ce ai facut? Ma tradezi ai ai ai...

Ma simt ca intr-o telenovela, singur impotriva tuturor:D

PS: da de ce ma? ca se supara spiritul clonei din mine:o: sa-l baneze pe fia:)

realmadrid.com
31st January 2006, 11:49
Eu as propune sa se uneasca conturile :D...asa Ieppy ar fi din nou nr. 2 :D

aliss
31st January 2006, 11:49
pai mey Mihai...credeai ca o sa ti se pastreze secretul la nesfarsit?
trebuia sa iti dai seama ca o sa fii descoperit din clipa in care MariusTR s-a inscris pe acest forum. El afla tot ...chiar si ce nu exista el scoate la iveala...ca sa fim noi ceilalti forumisti...informati....:D

Paul
31st January 2006, 11:50
deja adminii au reactionat
fia este banat

Felicitari Tudose , esti un administrator exceptional !

Mihai
31st January 2006, 11:59
Nu se poate am fost identificat! Deja CT-ul meu s-a schimbat :( probabil acesta este ultimul post pe care il voi scrie... urmeaza lunga si dureroasa pauza a ban-ului! Si am sperat ca nu ma vor prinde! Dar dibacia frizerul s-a vazut si de data asta:( Cum a stiut el sa citeasca printre randuri... aceste Neo al OLS-ului care vede liniile cod ale forumului, incat sa-mi vad IP-ul! Si-a ridicat sortzul de pe ochi si a lovit fara mila! Cad ucis de acest frizer! La anu si la multi ani!:(

MariusTR
31st January 2006, 12:00
Buey, nush ce sa zic... i-am vazut pozele pe "pozele forumistilor" ...are moaca diferita de-a lui fia, arata mai naspa Mihai asta, e aproape chel... se poate sa ma fi inselat.
Poate m-am grabit.

OK, now you can close it.

Mihai
31st January 2006, 12:04
Frizer moale si pufos
=)) =)) La ce poze te-ai uitat ma:o: vezi ca ai intrat pe site-urile tale cu www.rapeachild.com. Io zic sa te uiti mai bine :happy
Am la activ un titlu de Mister OLS vrei sa spui ca si ala a fost dat pe pile:( Sunt profund jignit;)

aliss
31st January 2006, 12:05
Si ca de obicei cand da cu bata in balta...marius inchide in stilu-i deja fermecator.
btw....eu cer un avertisment pt MariusTR..tin minte ca au fost forumisti care au primit pt ca s-au luat de fizicul cuiva.

pt cultura ta generala...Mariusica....ai vrea tu sa arati ca Mihai...:ok:

CoolRain
31st January 2006, 12:05
Mah, mi se parea mie ciudat ca respectivul vine la FM-uri tarziu-tarziu, cand toata lumea se alcoolizase si vedea dublu.

trebuia sa iti dai seama ca o sa fii descoperit din clipa in care MariusTR s-a inscris pe acest forum.
Se pare ca tu nu stii, dar Marius a lucrat intr-o vreme salvamar la toaleta din Shorley si s-a uitat prin gaura cheii cand a intrat Mihai, dar de fapt l-a vazut pe Fia in toata splendoare sa...

realmadrid.com
31st January 2006, 12:06
Eu propun sa studieze si grasuna pozele...si sa-si spuna parerea :D

gigel_bucur
31st January 2006, 12:07
incep sa am dubii, eu cu cine am baut bere? cu Mihai sau cu Fia? :D

alejandro
31st January 2006, 12:08
Mde...sunt tare suparat ca zilele astea am mult de lucru si nu pot sa ma distrez si eu aici cu aberatiile voastre:headbang:
Continuati sa bateti campii,am sa intru si am sa mai citesc din cand in cand,sa m ainveselesc si eu nitel:D

Alte clone?Care mai sunt?Am auzit ca Sergio e clona lui Gambino:o:
Nu faceti thread si pentru aia doi?:drak:

Tudose
31st January 2006, 12:17
Tentativa de scandal marca MariusTR - care cu aceasta ocazie primeste un avertisment pentru trolling. Pentru necunoscatori, Mihai si fia sunt frati (explicabil deci de ce au acelasi IP) si au aparut amandoi la FM-uri.


yeah , confirm cele spuse de mariusTR

Hopa, Marius si Paul s-au facut frati... pana trec puntea. Marius a mai fost frate si cu remy, daca nu stiati... :happy


Cer banarea ambilor ...clone
Vorba aia, nu e fraier cine cere, e fraier cine da.



Felicitari Tudose , esti un administrator exceptional !

Paul, mergi tata de te culca, s-au impartit de mult pijamalele. Acu' cateva zile ma faceai nulitate si jenant, aseara mi-ai scris prin PM "te stiu baiat inteligent" :happy, azi ma ridici in slavi. Lasa-ma cu vrajelile, ca la mine nu tine figura... Ti-ai dat corijenta aia la biologie? Vezi ca poate merge p'acolo cu practici din astea.

MariusTR
31st January 2006, 12:25
Gata bre, ati castigat... gasiti pe atcineva de care sa radeti de acum incolo.
Am trait sa o vad si pe asta... sa parasesc un forum din propria eroare.

Viata e un rahat si eu am calcat in el.

aliss
31st January 2006, 12:26
byeeeeeeeeeeee......sa ne vizitezi cand iti vine mintea la cap...daca o sa iti vina vreodata!!!

Mihai
31st January 2006, 12:27
Daca tu chiar nu te mai intorci pe OLS am tot respectul pentru tine. Insa daca te intorci... lasa ca mai vorbim noi:)

aliss
31st January 2006, 12:32
Si uite asa se lasa linistea peste OLS :)

CoolRain
31st January 2006, 12:38
Ramane sa vedem pentru cat timp. Istoria OLS consemneaza figuri legendare aparute exact atunci cand era mai mare nevoie de ele: Pacala, TVSport, acum Marius. Who's next? Propuneri?:D

bob
31st January 2006, 12:40
e ceva de domeniul romanelor politiste! cum naiba ii suporta pe unii pamantul asta? ce am citit eu aici a fost o mica action-story. dupa mariustr, paul a mai reusit inca o data sa se faca de cacao. se vede inca o data ca acest copil teribil abereaza la greu.

Mihai
31st January 2006, 12:44
Paul a zis in gluma! El stie foarte bine care cum suntem:) eu vorbeam pe YM cu el cat era certa aia... deci nici o sansa el sa fi facut greseala! Doar MariusTR a interpretat gresit.

alejandro
31st January 2006, 12:47
exact,bob,paul a facut caterinca...marius a inghitit parjoala...

Tudose
31st January 2006, 12:49
Gata bre, ati castigat... gasiti pe atcineva de care sa radeti de acum incolo.

Imposibil, esti de neinlocuit.



Am trait sa o vad si pe asta... sa parasesc un forum din propria eroare.

Am trait-o si noi. Sa vedem cat te tine. Poate ne mai faci o vizita surpriza... asta in cazul in care data viitoare nimeresti Bucurestiul.



Viata e un rahat si eu am calcat in el.
Nu e sigur daca nu cumva a fost invers.

Vadim
31st January 2006, 12:54
E posibil ca Fia sa mai scrie pe contul lui Mihai, acum cat e la colt pe coji de nuca. Dar nu se poate dovedi, asa ca nu se pot face acuzatii.

MariusTR
31st January 2006, 12:56
Am trait-o si noi. Sa vedem cat te tine. Poate ne mai faci o vizita surpriza... asta in cazul in care data viitoare nimeresti Bucurestiul.
Bucurestiul e usor de nimerit, buey nene... e orasul ala in rahat pana in gat.
Spre informatia ta nici nu aveam de gand sa merg in Buc. sambata... era motiv sa deschid topicul... daca unii au inghitit-o treaba lor.

Tudose , puteai foarte bine sa ma lasi dreq sa ma duc in liniste, fara sa bagi rahatul asta de bucurestean ipohondru. M-ai avertizat , bai fratele meu pentru treaba cu treadul asta deschis. Vad ca incepi sa faci palarii artistice degeaba. Acum mai trebe sa ma fortzezi sa plec... daca de buna voie nu m-ai lasat. Bai Tudosica, ia orice de la un om, dar mandria lasa-o.


Vaneaza-mi inca un avertisment sau fa pe seful si scoate-ma direct. :jerk:

realmadrid.com
31st January 2006, 12:56
Il recunosti pe fia sau pe Mihai dupa felul mesajelor :D...asa ca nu prea cred ca s-a intamplat asta.

@MariusTR
Nu stiu daca cineva de pe forum a crezut ca vei pleca :D...dar oricum, stiam ca nu ai cuvant si ca, cauti un pretext pt a ramane.
O zi buna...si stai linistit, ca Tudose are alte treburi de facut decat sa vaneze toti "revolutionarii" de pe forum :)

aliss
31st January 2006, 12:58
@vadim
sa inteleg ca ai sarit in apararea lui MariusTR?

tu cred ca ii cunosti mai bine decat ii cunosc eu...
fia nu cred ca ar face asta...in plus presupun ca poti sa faci si tu diferenta intre stilul lui fia si cel al lui mihai....
ca sa nu mai spun ca asta nu inseamna ca este clona...chiar daca ar scrie un post, doua de pe contul lui mihai.

opaaaaaaaa....mariusica eu iti dadeam 2 saptamani....sa nu mai zici de revenirea rapida a lui Paul:happy::happy:happy:
esti incurabil!!!!!!!!!!!

Tudose
31st January 2006, 12:59
Marius, prevedeam ca o sa te intorci, dar nu visam sa fie asa repede :D
Initial am sters acest thread, dar era prea savuros, asa ca l-am restaurat si am dat si eu niste replici... nu am nimic cu tine, dar efectiv era prea tentat si prea distractiv si ar fi fost pacat sa se rateze...
A mers forumul asta atat timp, am descoperit atatea clone... si uite ca era barna chiar in ochiul nostru si s-a gandit cineva sa ne-o arate... si cine altul putea fi decat... cel ce a revolutionat mereu OLS :)
Noroc!

MariusTR
31st January 2006, 13:02
De cand am calcat pe acest forum nu am avut treaba cu administratia OLS. Am incercat sa ma port cu manusi cu voi, desi ati facut unele erori, in special tu.

Fratele meu Tudose, acum incerci sa-ti faci mai lesne intrarea la fm-uri pe contul meu... BRAVO, esti idolul lor... stii cat o sa tina treaba asta?

Pana il avertizezi pe unul, dup'aia iar ti se urca in cap. Dintre toti adminii, tu esti singurul care merita./hello

Crezi ca nu am observat ca dintre admini doar tu te invarti pe la fm-uri in ultimul timp?
Du-te bre in 3 februarie la fm... sa-ti iei berea de la baieti ;)

Asa, si sa nu uit... mai da-mi un avertisment sa fac 3, baga-i in orgasm pe copii astia ;)

aliss
31st January 2006, 13:05
MariusTR....pt cultura ta generala....Tudose n-are nevoie sa "isi faca mai lesne intrarea la fm"...asta daca stii ce inseamna cuvantul "lesne"

MariusTR
31st January 2006, 13:11
aliss, "stimata" tanti secretara, du-te undeva si fa curat... nu am vorbit cu tine. :jerk:
Mai bine pregateste ceva pentru Tudose... vineri vine la fm... rujeaza-te.
Tudose e acum vedeta. El sa se afirme. :ok:

Darkslowstar
31st January 2006, 13:12
Vadim, tu cred ca ai uitat cum arata ambii. Nu cred ca indrazneste fia. Mai curand se uita peste umarul lui :D

Marius, te rugam nu pleca, trebuie sa ne mai amuzam si noi cumva. Am ras copios azi dimineata asa ca ar fi chiar pacat :)

PS iti mai spun una buna, asa la ureche sa nu ne auda nimeni: PAUL E CLONA LUI REMY dar sa nu mai spui la nimeni :ok:

aliss
31st January 2006, 13:13
@MariusTR
Ai vrea tu sa te las in pace....din pacate nu pot sa iti fac pe plac...:D
Observ ca tu in fiecare zi ai cate-o "dragoste" noua....ei bine...te sfatuiesc sa ai grija pe unde calci.

Sergio
31st January 2006, 13:14
Marius, esti banatean cumva? ca vad ca folosesti "lesne"... Inseamna simplu, usor si chiar nu vad de ce ar avea nevoie Tudose de asa ceva.

MariusTR
31st January 2006, 13:18
Ei, aici te contrazic... Tudosica a strans niste antipatii pe aici, e cazul sa faca ceva ca sa-si spele pacatele... eu am cazut perfect in peisaj.

Nu mai bine ma lasa sa plec linistit?.. pe Hanul Ancutei, pe Computer Games , pe Fun Club, astea... sa-mi vad de viata? Poate reveneam intr-o zi linistit... Nu! el vrea sa ma si umileasca...

Tudose, ai motiv de avertisment... reclama la alte forumuri ;)

alejandro
31st January 2006, 13:18
PS iti mai spun una buna, asa la ureche sa nu ne auda nimeni: PAUL E CLONA LUI REMY dar sa nu mai spui la nimeni :ok:
:o: ma duc sa-l intreb pe paul daca e adevarat:D

aliss
31st January 2006, 13:23
mariusica.....iar vorbesti dragule sa te afli in treaba?:D.....Pana acum la nici un FM (din cele la care am participat eu)....nu i s-a reprosat nimic. De fapt, un singur lucru....ca pune prea mult suflet in forumul asta...(care din pacate e distrus de specimene ca tine)

MariusTR
31st January 2006, 13:23
haideti sa va fac sa radeti... vad ca ma pricep la asta ;)

Uite de exemplu la sasha (alejandro)... e un transnistrean fericit... nu stie ca rusii i-au exterminat neamurile... ei bine, il anunt eu. Sasha, tu esti urmatorul.

alejandro
31st January 2006, 13:24
marius????sorry,eu sunt mai greu de cap nitel?ce vrusesi sa zici????
m-ai lasat in ceata...

apropo,ai grija la vorbe...ce-i rau in a fi transnistrean?aia nu-s tot oameni?nu tot au avut de suferit?si daca eu sunt fericit e treaba mea,decat plangacios mai bine asa,traiesc cum vreau...

MariusTR
31st January 2006, 13:26
Simplu , buey sasha... tu nu esti roman, doar te amagesti. Nu vei fi niciodata, pt. ca esti doar de dincolo de Prut, un rusofonizat.

CoolRain
31st January 2006, 13:26
@MariusTR
Nu stiu daca cineva de pe forum a crezut ca vei pleca :D...
LOOOOOL reale, eu chiar am crezut ca pleaca :D
Vad ca asistam la o rasturnare neasteptata de situatie, iar Marius se pregateste sa ne ofere o drama comica in 5 acte cu el bagat in orgasm (intrebarea se pune daca la propriu sau la figurat). Asteptati ora exacta ca atunci incepe :ok:

aliss
31st January 2006, 13:27
bey angelina jolie...mai faci mult pe exterminatorul? crezi ca deranjeaza cumva vorbele tale? te inseli amarnic baietas....esti cea mai buna modalitate de destindere...dap intr-adevar ne faci sa radem.
esti cumva rus?:D

si tot pt cultura ta generala (ptiu...da mult te-am mai educat azi:D)....alejandro e roman, atata timp cat vorbeste romaneste...cat gandeste romaneste...cat simte romaneste...este roman de al nostru :kiss:
inca ceva...te pomenesti ca romanii plecati prin alte tari n-or mai fi romani.

MariusTR
31st January 2006, 13:29
Lasa, buey secretaro ( apropo .. doar atata poti sau astepti sa vina alta revolutie ) , stiu sigur ca alejandro ( sasha ) se crede roman, ei bine NU E.. si i-o spun sa nu fie dezamagit de altii.

Tudose
31st January 2006, 13:29
Uf, Marius, cum ma faci tu sa scriu pe aici, pe unde nu intram aproape deloc...


Fratele meu Tudose, acum incerci sa-ti faci mai lesne intrarea la fm-uri pe contul meu... BRAVO, esti idolul lor... stii cat o sa tina treaba asta?

Eu nu am frati, si nici nu te-as dori in postura asta :D



Dintre toti adminii, tu esti singurul care merita./hello

Care merita... ce? Sau te-ai gandit sa pupi si tu unde mai devreme ai scuipat? :happy


Ei, aici te contrazic... Tudosica a strans niste antipatii pe aici, e cazul sa faca ceva ca sa-si spele pacatele... eu am cazut perfect in peisaj.
Poate am strans si antipatii, dar nu din partea celor care vin de obicei la FM-urile de care pomeneai. Atunci cand iei decizii, cand acorzi avertismente si suspendari, se intampla sa devii si antipatic. In ceea ce te priveste pe tine, ai cazut perfect, dar nu in peisaj, ci in cu totul altceva...



Nu! el vrea sa ma si umileasca...

Mai mult decat o faci tu insuti cu acest comportament nu poate nimeni sa o faca. Dar daca insisti si tot te bagi in seama, normal ca iti iei portia si de la altii...



Eu, Tu si Dose - Drama comica in 5 acte

E natura ta sa fii un personaj dramatic si comic in acelasi timp :D
Eu si ceilalti doar consemnam in cronici.

Vadim
31st January 2006, 13:31
in plus presupun ca poti sa faci si tu diferenta intre stilul lui fia si cel al lui mihai....
Sincer nu... Sint frati...

Paul
31st January 2006, 13:31
E posibil ca Fia sa mai scrie pe contul lui Mihai, acum cat e la colt pe coji de nuca. Dar nu se poate dovedi, asa ca nu se pot face acuzatii.

Vb cu baietii din HT , ca aia cica ii identifica pe cei care acceseaza contulu altuia.
Odata aparuse ideea , ca cica gamemasterii vad prin ledul de la monitor cine se conecteaza la echipa :happy: , unii chiar au pus bo(t)ul si au raspuns : si daca`mi lipsesc un plasture pe led :D

@Tudose, esti varza baiate (vb la modul serios) , se pare ca tu alaturi de bob si MariusTR ati luat de buna o gluma simpla , pur si simplu facea parte din scenariu insa te`a depasit...

SPre curiozitatea mea vorbeam cu Mihai pe YM (in timp ce pe forum eram show) , si ii sugereasem sa deschida thread cu Deea15 clona lui Tess :drak:

MariusTR
31st January 2006, 13:33
Uite cum facem , bey Tudosica tata... raman pe aici , ca vad ca ma vreti...
Ia zi, asa este , sau nu? Ce o sa zic, e treaba mea.
Uite-l si pe paulica, si asta e un papagal, l-ati banat pana si eu m-am plictisit.

@Tudose, esti varza baiate (vb la modul serios) , se pare ca tu alaturi de bob si MariusTR ati luat de buna o gluma simpla , pur si simplu facea parte din scenariu insa te`a depasit...
Tudose, varza? Poate castravete.

Baga paulica si tu, sa rada toti, ca poate eu nu-s destul...

aliss
31st January 2006, 13:34
apropo .. doar atata poti sau astepti sa vina alta revolutie
ohhhhhhh ce m-ai lovit:D....sa cad de pe scaun nu alta...exista inca replici la care nu mi-ai raspuns...asa ca te consider un invins:D
nu iti face tu probleme pentru alejandro...e baiat destept..stie el mai bine ce e in tara lui acolo...n-o sa fie dezamagit de nimeni....in schimb o sa simta ca romanii de aici il indragesc:ok:

Paul
31st January 2006, 13:34
nu marius nu te vrem ...

Insa tu aplici deviza lu Lapusneanu , insa nu cred ca ai ajuns sa citesti despre asa ceva ...

alejandro
31st January 2006, 13:36
esti respins de comunitatea ta,care cica tu te crezi mai roman ca romanii,uite mai desteptule,ca eu,un transnistrean (un rusofon,dupa logica ta de frizer,care nu stie ca in Transnistria locuiesc mai multi moldoveni decat rusi) am mai multi amici pe aici,nu zic prieteni,ca ai sa-mi sari in cap.
si daca tii neaparat sa stii iti spun ca sunt rusi mult mai de treaba decat tine,un papa lapte care plange la fiecare postare,esti pierdut mai frate...
ete,din cauza unora ca tine,multi moldoveni nici nu vor sa auda de romani,se mai gasesc uscaturi din astea care fac tara de rusine..

ps:sunt gata sa suport orice consecinte pentru postul dat,e a 4-a oara cand Andicapatul asta (cum se supranumeste singur) m-a atacat,eu l-am avertizat ca nu mai sunt dispus sa-i inghit toate magariile...procedati cum credeti de cuviinta...

Tudose
31st January 2006, 13:36
@Tudose, esti varza baiate (vb la modul serios) , se pare ca tu alaturi de bob si MariusTR ati luat de buna o gluma simpla , pur si simplu facea parte din scenariu insa te`a depasit...

Paul, vezi-ti de treaba, ca doar stiam ca tu esti dintre cei vechi si cunosti situatia. O parte din ce am scris in mesajul la care faci referire era in gluma - asta te-a depasit pe tine.
Ceea ce nu este gluma e faptul ca obinuiesti sa scuipi, sa pupi, sa scuipi, sa pupi s.a.m.d. E o caracteristica a ta si e chiar la modul serios! Altceva nu mai am de discutat cu tine.

MariusTR
31st January 2006, 13:39
@marius,esti un TAMPIT,un IDIOT,un RETARDAT fara MINTE:headbang:
...
Uite la sasha, i-a sarit mustarul... bey , macar pe asta am reusit sa-l enervez... si cui ii pasa? :D

Russian tanks

Iarasi ai redeschis topicul asta, Tudose?
L-ai mai inchis de 2 ori pana acum.

Ok, am fost avertizat pentru ca l-am deschis... now what?

Leo_
31st January 2006, 16:28
Asa e! Mihai si Fia sunt clone! Rog pe El Greco sa se sesizeze in aceasta privinta si situatia sa se remedieze intru buna functionare a forumului :yeah:

Paul
31st January 2006, 16:31
de asemenea mariusTR , specialist in preblema canadiana si in clone , sa devina superadministrator , responsabil exclusiv de clonele

De ce super administrator ?
Fiindca sa inceapa curatenia de sus ... :evil:
Am senzatia ca Vadim si Tudose sunt clone ... sau nu ?

sun
31st January 2006, 16:35
thread epocal

daca mihai e clona lui fia atunci imi permit si eu cateva supozitii :

Pacala e clona lui Vadim
Remy e clona lui paul
Vadim e clona lui El Greco :D

si last but not least :

sun e clona lui remus :P

alejandro
31st January 2006, 16:40
ai uitat sa spui ca mariusTR e clona lu' freezeeer:evil:

Paul
31st January 2006, 16:40
chiar mai sun , vb serios , eu tin minte ca remus era user`ul tau...
sunt tare curios ce s-a intamplat atunci?
cineva ti`a spart contul ... nu?

zi sa ti le uneasca , sa ramana unul singur

Stiu ca remus era pe forum din 2003...

Paul
31st January 2006, 16:41
ai uitat sa spui ca mariusTR e clona lu' freezeeer:evil:
ai alejandro a lui ieppy

Stire de ultima ora: Se pare ca Gigi Becali este membru activ al forumului OLS , publicand cu nick-ul REMY !

sun
31st January 2006, 16:54
paul , lucrurile care s-au intamplat anul trecut ( prin mai ) cu user`ul "remus" l-ar face gelos pana si pe regele clonelor , adica pac... pardon EL GRECO :P

alejandro
31st January 2006, 17:01
Stire de ultima ora: Se pare ca Gigi Becali este membru activ al forumului OLS , publicand cu nick-ul REMY !
si de la ce vine cuvantul remy?
R...
E...
M...
Y...?
astept:P

Paul
31st January 2006, 17:03
@sun
da`ne detalii ...
de ce nu vrei sa le unesti ...?



si de la ce vine cuvantul remy?
R...
E...
M...
Y...?
astept:P

Remy , este jocul pe care Jiji il joaca cu cele 3 fete ale sale.
In pauza cand se amesteca piesele el posteaza pe OLS.

De asemenea postarile nocturne ale lui remy (03.00 - 05.00) se explica prin faptul ca la ora aia se termina emisiunile lui Dan DIaconescu de pe OTV , unde Jiji participa frecvent - Live sau la telefon , si de aceea primul lucru scrie pe OLS ...

sun
31st January 2006, 17:20
cum a spus Paul pe PM , situatia lui remus/sun e identica cu cea dante / ieppy :P

insa nu vreau sa le unesc :ok:

Paul
31st January 2006, 17:24
exact ce voi face eu la 10,000

Paul , devine Paul' , si creez un nou user Paul simplu , sper sa mi se acorde privilegiile (100*100 avatar )

Mihai
31st January 2006, 17:24
@VADIM vreau sa se inteleaga bine de tot ca frati-miu nu posteaza de pe contul meu! In primul rand nu frecventam aceleasi topicuri si nu stiu daca se poate sa verifici cu ce IP intru eu in timpul zilei sa vezi ca e diferita fatza de cel a lui FIA care intra de la servici! Te rog frumos nu mai face acuzatii care chiar nu au nici un fond!
Zi-mi un post... UNU care e probabil sa fie a lui FIA de pe contul meu!

ADelPiero
31st January 2006, 18:30
clovnule... pardon .. clonule :D ... ma lasi sa te banez eu ? http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/5.gif

Paul
31st January 2006, 18:33
pai l`ai banat pe fia :D
e destul :P

ADelPiero
31st January 2006, 18:41
mai mare e placerea sa`i banez clonu` :D

Mihai
31st January 2006, 18:45
Da ce pervers esti tu ma:drak:
Vezi ca acum ti se ataseaza din frizerie un clon de catre un clovn;)

Tess
31st January 2006, 18:45
@delpiero:...si io credeam ca`i ceri permisiunea lui freezer :(...nu de alta, dar cred ca`i singuru` clovn..aaa..clon de pe`aici :D

ADelPiero
31st January 2006, 18:48
o sa`i dau un pm :D si il intreb ... ca nu vreau sa trec peste cuvantul lui ;)

chiar am nevoie de un freeeeeeeeeeeezer :D

Mihai
31st January 2006, 18:48
Tess eu cred ca si tu ar trebui sa te simti cu musca pe caciula... Dea...Tess nume scurte sunteti fete... eu cred ca e ceva necurat la mijloc;)
Direct la frizerie va dau:evil:

Paul
31st January 2006, 18:48
mai e unu ... clonu` lu Dark , da ala iese la suprafatza cand sunt concursuri de Mister

Se bat clonele intre ele ... Mihai , clonu lu Dark , dante si poate de ce nu canadawithlove ;

Anu viitor cred ca o sa aveti concurentza ... de la centru (pritenii stiu la ce ma refer :evil:)

Tess
31st January 2006, 18:49
o sa`i dau un pm :D si il intreb ... ca nu vreau sa trec peste cuvantul lui ;)


asta spune multe ;)

Paul
31st January 2006, 18:49
o sa`i dau un pm :D si il intreb ... ca nu vreau sa trec peste cuvantul lui ;)

chiar am nevoie de un freeeeeeeeeeeezer :D

eu m`am tuns cu 40.000 :yeah:
9 mm :P

ADelPiero
31st January 2006, 18:52
am si eu o "freeeeezera" acasa... dar ea nu ma tunde la cati mm ii cer.... ci ma cheleste:P

Tess
31st January 2006, 18:57
Tess eu cred ca si tu ar trebui sa te simti cu musca pe caciula... Dea...Tess nume scurte sunteti fete... eu cred ca e ceva necurat la mijloc;)

offf...te`apucasi tu sa spui...ma bagasem si io in vorba...sa nu creez suspiciuni :D

Mihai
31st January 2006, 18:58
@Tess stiam eu:)
Moooma ce m-am prins... cred ca am calitati de frizer:)

Paul
31st January 2006, 19:12
Delpi , ce dimenisiuni are freezera ta , si pe unde te cheleste :evil:

Mihai
31st January 2006, 19:28
Nu-l vezi ca are o freza tigrata:) cred ca-l cheleste prin alte parti:sneaky:

Darkslowstar
31st January 2006, 19:36
Bah Paul, iti transmite Clonu meu [pumni, cranii, pistoale, spanzurati, injuraturi, ,mame, mortii mamei, etc] Norocul tau ca i-am cenzurat eu injuraturile ca luam ban amandoi. A zis ca te free.. ah pardon cheleste cand te prinde. Sa te fersti de el, ca doar l-ai vazut in poza ce fioreos este :drak:

Paul
31st January 2006, 19:38
te bag in arena

inter
31st January 2006, 22:22
incep sa am dubii, eu cu cine am baut bere? cu Mihai sau cu Fia? :D
cu mine mey , m-am "de dublat" :D:D

Mihai
31st January 2006, 22:30
Inter chiar ma intrebam de ce nu te vad pe acest thread:)
Gigel sa fii sigur ca ai baut cu mine pentru ca daca era intre nu mai era bere si ceva mai ABSOLUT:D

inter
31st January 2006, 22:40
adica ce vrei sa spun? ca nu ai dat inca ochii cu mine dupa ce "mi-ai dat papucii" cu :cya:
neam din neamul meu nu te iarta , daca eviti confruntarea :drak:

Mihai
31st January 2006, 22:42
Deci... avand in vedere poziti lui inter fatza de :cya:
Trebuie sa recunosc ca sunt clona lui fia! Deci daca ai ceva de razboi sau infruntat trebuie sa vorbesti cu Fia!:drak:

inter
31st January 2006, 22:44
nu el mi-a facut cu mana:D, tu esti infractorul ....te prind eu ... e mic Bucurestiul :P

Mihai
31st January 2006, 22:46
Care eu? Eu sunt o simpla clona:)
Pentru tine o fi mic:drak: pentru mine e mare si ma pierd in el una - doua.

inter
31st January 2006, 22:51
mey "dolly jr." vezi ca bat examenele la usa ... si parca n-ai nici macar colocviu in iarna asta la "fluide" asa ca las-o mai usor :P

Mihai
31st January 2006, 22:54
Mdea... cu tine nu ma pot certa:)
Dupa 17 feb dam ce colcviu vrei tu:Dpana atunci sunt in pauza de fluide si alte nazdravanii!:D

inter
31st January 2006, 23:01
si eu , asa ca sunt "solidar" cu tine :D:D

ieppy
31st January 2006, 23:07
siguuuuuuuuuuuur ca da mihaie. :D asa spui de fiecare data dar cand te chea,a profesorul la tabla esti absent. :D mde. :D

inter
31st January 2006, 23:12
ieppy , te rog, e Comisie , nu e profesor :D:D
pt. un asemenea "talent" ne reunim ...:drak:

ieppy
31st January 2006, 23:16
sorry, am uitat. eu am trecut oricum. :D

inter
31st January 2006, 23:19
"magna cum laude" nu oricum!:drak:

asta ca sa stie stelistii ce-i asteapta , deja iulian m-a incriminat aseara ca am simpatii "canine" :D:D

ieppy
1st February 2006, 00:56
iulica e jelos saracu.:D oricum, el e baiat bun. :D si se mai si inroseste la fata cand suna Timisoara. :D

andreiush
1st February 2006, 07:18
Bine Marius, acum ia-te si de baimareni, ca asa trebuie, de toata lumea. Cine urmeaza? Chiar nu ai nici o limita? Chiar trebuie sa jignesti pe toata lumea?

Mai las-o naibii ma... :no:

andreiush
1st February 2006, 07:26
A fost chiar foarte decent in mesajul sau. Lasa tu amenintarile, prostiile astea se fac la varsta de 14 ani, numai copiii aia se mai ameninta pe net "ba fraiere hai sa ne intalnim sa te bat", "vezi ba ca stiu unde stai, vin acuma si te sparg".

Si nu, nu sunt doar bucuresteni increzuti pe-aici, asta ti-o spun eu, un baimarean.

ieppy
1st February 2006, 08:51
sun, sa imi spui si mie unde sta marius ca pe undeva prin vara e posibil sa fac un pit-stop in baia mare si tare mult as vrea sa ii fac o vizita surpriza. :D

a, si sun, nu il bate prea tre, tine minte ca in animale nu se da prea tare. :D

aliss
1st February 2006, 08:57
bey Van Damme...sa inteleg ca te-ai enervat?...Cum ramane cu afirmatia "cui ii pasa"..pe care i-ai spus-o lui Alejandro?:D
Ptiu, drace...Romania nu e o tara chiar asa de mare, sau lumea e mica....cum vrei tu sa o iei:D...Mai usor cu amenintarile copile...Ai implinit 2 ani?...:D

@ieppy...si yo...si yo:D

MariusTR
1st February 2006, 09:02
Buey, astia 2 aberizantzii lu' peshte... voi sunteti bucuresteni 100 %, nu-i asa? Se observa de la o poshta... generatia PRO. :jerk:

Intrebare adresata de un ceh student la psihologie unui suedez : - Stiti care este capitala Romaniei?
Raspuns : - Hmmm... Bu..budapesta?
Studentul : - Corect.

aliss
1st February 2006, 09:03
try again:D
totusi am o nelamurire....realizezi ca o sa iti iei ban intr-un final....ce rost au toate astea...ca oricum o sa dispari...si o sa revii si iar o sa dispari....si tot asa....:D

ieppy
1st February 2006, 09:04
eu vorbeam serios ca am prieteni in baia-mare. :D sper doar sa nu fie abureala aia cu il stie pe sun cum de altfel si cred ca e. nu de alta dar mariusica nu pare genul de tip care sa stie pe cineva care sa stie ceva, if u get my drift. :D

aliss
1st February 2006, 09:06
eu nu am prieteni in Baia Mare dar tot as face o vizita pe acolo. Acum...daca il stie pe sun cu atat mai bine...o sa stim si noi unde sta Marius Trufas:D

ieppy
1st February 2006, 09:16
Intrebare adresata de un ceh student la psihologie unui suedez : - Stiti care este capitala Romaniei?
Raspuns : - Hmmm... Bu..budapesta?
Studentul : - Corect.

de ce nu tu muti mah la Buda? ar fi un pas inainte fata de Baia. :happy

MariusTR
1st February 2006, 09:19
try again:D
totusi am o nelamurire....realizezi ca o sa iti iei ban intr-un final....ce rost au toate astea...ca oricum o sa dispari...si o sa revii si iar o sa dispari....si tot asa....:D
Si eu am o nelamurire, dom'soara : Atunci cand te-au luat astia de secretara, ai dat ceva concurs , sau ai intrat prin dos?... daca intelegi ce vreau sa zic... :evil: Vad ca nu ai avut cum sa treci testul de ... perspicacitate.

Si sa-ti raspund totusi la intrebare : Tudose, baiatul cu " poate nu nimeresti Bucurestiul" a redeschis acest thread dupa ce-l inchisese in prealabil de 2 ori fiindca VROIA CIRC. Si ce crezi tu ca faci matale chiar acum? Ai ghicit... palarii artistice.

Secreatra catre sef : - Sefu, sefu ... suna telefonul!
Seful : - Si de ce nu raspunzi la el, esti secretara...
Secretara : - Credeam ca m-ati angajat pentru altceva.

ieppy
1st February 2006, 09:20
:happy, asta venind de la clovnul forumului. :happy tu esti simpatic asa, chiar daca ai IQ-ul undeva sub 20. :D sa stii ca poti sa faci orice dimineata frumoasa. :happy

aliss
1st February 2006, 09:28
of of Mariusica....o tii in sus si tare cu secretara asta.
1. cand erai de varsta mea...pe tine inca te tineau parinteii in palme...pe bancile facultatii (daca ai facut asa ceva:D)...
2. oare stii sa faci diferenta intre o secretara si un assistant manager (sau assistant editor)?:D

sincer nu cred, ca tu nu stii nici limba engleza..nici limba romana:D

:happy::happy::happy: fizic de domnisoara? ieppy? :happy::happy::happy...mi-e mila de tine mariusica:D

ieppy
1st February 2006, 09:28
da, numai ca trebuie sa astepti sa vin in tara, insa cu cea mai mare placere. :D esti binevenit oricand sa incerci. :happy si zici ca stii sa dai cu pumnul? :happy si ce fizic ai vazut tu puisor? :D nu de alta dar pe langa faptul ca nu te duce capul acum incep sa cred ca esti si chior. :happy

hai pa, si mai zi ca am chef sa citesc si cand ma intorc de la servici. :happy

stefanm14
1st February 2006, 09:46
:happy :happy :happy
atat am de zis : enjoy mariustralala show pana nu vine banu :D si nu ma refer la bancnote sau monezi :D :happy

aliss
1st February 2006, 09:49
mda...si uite cum scapam iar de mariusica....ce pacat....azi n-o sa am de cine sa ma mai iau....:D...
mariusica....see ya:cya:

Leo_
1st February 2006, 10:07
Bey, da' rau s-a facut baiatul asta...incredibil...toate ca toate, dar sa vrea sa-l bata pe ieppy, asta e de neingaduit...dai in ieppy, dai in mine :D si cum era continuarea? :D

alejandro
1st February 2006, 10:51
Dai in Leo dai in mine:evil:
Damn,ce rau imi pare ca azi de dimineata am avut treaba si am ratat un inceput frumos de zi...maybe next time:happy

aliss
1st February 2006, 10:56
da...ai pierdut niste amenintari adresate in special lui sun.
baiatul asta (mariusica) cu siguranta are nevoie de un doctor:D

azi o sa am o zi linistita se pare. sper, totusi, intr-o revenire spectaculoasa, a lui marius :D

realmadrid.com
1st February 2006, 11:04
Nu trebuia banat :P...ce dreaq facem, ne plictism ?...si pe cine a amenintat ? :D...ca am cam pierdut momentul :(

PS_Iuliane, debaneaza-l repede :D...pana nu se supara si mai ramaneti fara un suporter asa de infocat si inteligent :ok:..dar mai rau este ca pierde lupta secolului :D...Steaua vs Dinamo :(

Leo_
1st February 2006, 11:05
Alejandro, lasa ma ca n-ai pierdut nimci deosebit...umflare in pene si atat :D
Oricum, se pare ca omu' are ce are cu bucurestenii, asa ca eu sunt scapat :P
Comule, tu iar venisi sa-l inflamezi? :D

mistress of ice
1st February 2006, 11:06
Cer deschiderea unui nou thread Tess clona lui Mistress of ice zis Dea15 motivele sunt enumerate de catre marius in posturile antrerioare :ok: :ok: :ok:
Stai k pe noi nu ne-a vazut inca sis :rolleyes:

alejandro
1st February 2006, 11:13
@Aliss,s-a legat si de Sun?:o: Mama,asta are probleme grave...ieri s-a legat de mine,azi de el...hai ca de mine nu zic,nu mai sunt chiar sfant nici eu,da' Sun e baiat de treaba,ce naiba s-a luat si de el?Mai inainte s-a luat si de d3d3...e grav,pe bune...culmea ca s-a luat mai mult de stelisti,el cica fiind fan steaua:D(vezi:d3d3,eu,sun,paul etc.)

@Leo,nu tine faza cu bucurestenii,eu parca nu sunt bucurestean,am fost o singura data acolo,nu cred ca ma pot numi bucurestean,da' asta nu l-a impedicat sa se ia si de mine:evil:

Leo_
1st February 2006, 11:15
Alejandro, cand s-a luat de tine mah? ca parca erati prieteni...sau ma insel eu?

stefanm14
1st February 2006, 11:17
Hai ma mai are rost sa discutam despre asta ? O sa revina iar pe forum dand impresia ca s-a cumintit, peste 3 zile iar face scandal, iar primeste ban, pana o sa primeasca ban definitiv. Ce mare lucru ?

realmadrid.com
1st February 2006, 11:18
@Leo
Da..si eu stiu ca erau prietenii....dar cu Marius nu se stie niciodata :D

alejandro
1st February 2006, 11:35
@Leo & Ionutz,n-am fost prieteni mei,asa,niste "cunoscuti" mai mult:D
Cand toata lumea l-a lasat balta,n-am vrut sa-l las si eu,ca am zis ca nu e bine sa se simta omul singur,da' asta are ceva probleme,nu stie sa aprecieze niste gesturi...plus ca a trecut de partea lui remy (mai nou,asta e ultimul lui prieten!!!) si nu aveam voie sa zic nimik despre "omul cu dovezi" ca ma taxa indata.Apoi s-a mai legat de Aliss si eu i-am zis ceva,incet incet a sarit si la mine,stii,ca cainele la stapan:D
Apoi s-a apucat sa-mi faca threadul ala al meu de kkt:ciocan:
A,ca tot veni vorba,sa-i fac si un promo:P sunteti invitatii mei pe thread;)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=10974

Da' cand am auzit azi ca s-a luat si de Sun...:ciocan:
Pana la urma,cum a zis el singur "cui ii pasa?":D

Sergio
1st February 2006, 11:56
cum n-ati fost prieteni, ca te-a votat la toate categoriile la concursul ala. :D Nu i-ai multumit sau de ce s-a suparat pe tine in asa hal? :D

stefanm14
1st February 2006, 12:02
alejandro, in sfarsit ti-ai dat seama cu cine ai de-a face...:drak:

alejandro
1st February 2006, 12:05
I-am multumit mey,cum sa nu-i multumesc,da' se poate d-le:D
si apropo,nu m-a votat la toate categoriile,doar la una singura:P
s-a suparat ca eu nu-i mai luam partea de fiecare data cand se certa cu ieppy,aliss si cu care se mai certa el,adica cu toti desigur:D
daca avea chef sa se certe,trebuia s-o faca singur,nu sa ma bage si pe mine in rahatul lui...
mde,frizerii astia...:D

stefanm14
1st February 2006, 12:12
...tot timpu cer bacsis :D

alejandro
1st February 2006, 12:15
s-au deprins...sa-si mai puna pofta-n cui:D

nancy_callahan
1st February 2006, 12:19
nu pot eu sa tac...
marius, cel mai urat lucru pe care poti sa il faci este sa jignesti omul caruia i te adesai cu apelativul "prietene" pana in urma cu ceva vreme... dai dovada ca esti, intr-adevar, un om de nimic.
ieppy, aliss, dragos, imi cer scuze ca i-am luat apararea atata vreme.
si mai am o rugaminte. Mariuse, fii te rog putin atent...
Tudose, Vadim, se poate sa imi uniti contul cu aly0404? nick-ul l-as prefera tot pe asta... multumesc. :kiss:

aliss
1st February 2006, 12:26
wow that was fast:D...nancy unde disparusi mah:P
cere schimbarea nick-ului ca oamenii n-au inteles:D

si da...te iertam ca i-ai tinut partea.:kiss:..nu prea am inteles de ce...dar nah:D

realmadrid.com
1st February 2006, 12:28
Pai este ca la fotbal...cei care sunt neutri ii sustin pe cei "inferiori" :P

alejandro
1st February 2006, 12:30
@exact,ionutz,de aia care-s mai slabi ti-e mila nu stiu cum...:P
si eu vreau sa-mi cer scuze de la aliss,ieppy,dragos si ionutz,n-am sa mai fac:(

@nancy -retired?:o: pana acum 2 secunde erai la "servici",acum nu te mai vad:P

nancy_callahan
1st February 2006, 12:32
stai ca mi se incurcasera id-urile :lol:

Mihai
1st February 2006, 18:08
mda...si uite cum scapam iar de mariusica....ce pacat....azi n-o sa am de cine sa ma mai iau....:D...
mariusica....see ya:cya:
Aliss nu te juca cu ":cya:" ca ei si acum sufar pentru un ":cya:"-d-asta:drak:

Acum am "auzit" ce i-a putut pilea lu MariusTR azi :) Doamne ce caracter :drak: Am vazut ca e mare bataus. Daca ai ceva de impartit cu mine.. pentru ca vad ca esti pornit pe toata lumea... da-mi un PM. si iti promit ca iti dau adresa exacta unde stau, sau in caz ca nu vrei sa vii pana aici iti jur ca vin pana la tine. Ca sa discutam la un suc! Vin si eu cu ceva rosu;) ca ieppy.
Vb cat se poate de serios.

ieppy
1st February 2006, 18:17
vii cu ceva rosu, adik cu ieppy, vrei sa spui. :D

realmadrid.com
1st February 2006, 20:05
@Mihai

Si pe mine ma lasi pe deoparte :( ?...sau ce...crezi ca doar tu vrei sa-l cunosti :D ?

andreiush
1st February 2006, 20:07
Asa mah! Haideti toti in Baia Mare! :D:D

Tess
1st February 2006, 20:08
ma inscriu si io pe lista... :D

desdemona
1st February 2006, 20:10
Facem o deplasare la Baia Mare? :D Sa-mi spuneti din timp :D

Si daca tot e primul meu post pe threadul asta, acum la spartul targului, trebuie sa dau si un calificativ (am mai spus eu in alta parte) : savuros!!!!:happy :evil:

Paul
1st February 2006, 20:15
Pelerinaj la Baia-Mare

Dragii mei colegi de pe forum ,

Va anuntz oficial ca voi intrat in posesia a 50% din profitul obtinut de firma lui tata , care detine 3 frizerii in Bistrita (cadou de majorat :great:)

Inainte de a merge la Baia Mare , va invit in cantonament la Colibita , la cabana de protocol a micului nostru holding , pe cheltuiala mea 100 %

Berea (cu un supliment pentru ieppy) , Vin , Palinca si alte sustinatoare de efort incluse in meniu :P. De asemenea taiem porcul mistret pe care il cresc in gradj-ul din spatele casei :D

andreiush
1st February 2006, 20:18
http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/6.gifhttp://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/6.gifhttp://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/6.gif
Asa, asa! La Baia Mare! Da' sa-mi ziceti si mie, sa ma duc si eu in Baia Mare atunci:D

realmadrid.com
1st February 2006, 20:23
Andreiush, ne ghidezi tu :D...ca poate nu-l gasim :D

Mihai
1st February 2006, 20:24
Deci eu chiar vreau sa-l intalnesc pe omu asta:drak:
Normal ca ne ghideaza doar e la 2 blocuri de el;)

andreiush
1st February 2006, 20:25
Aflu eu pana veniti voi :D
Mergem la sigur:D

Paul
1st February 2006, 20:43
andreiush, iti transformi aparamentul intr-o baza militara ?

Apropo cine pune pariu cu mine , ca in maxim 10 zile de la vizita de la MariusTR acesta va fi banat :evil:

stefanm14
1st February 2006, 20:46
Vine si un oltean la BM...cu surle si trambite :D

realmadrid.com
1st February 2006, 20:46
Mihai, sa-mi spui cand facem excursia :D...eu unul vreau sa vad orasul Baia Mare...ca de Bucurestiul asta plin de rahat m-am saturat :happy

@Paul
Care ban ma ?...pai cu ce mai tasteaza :drak: ?

andreiush
1st February 2006, 20:52
Oare ce ar scrie Marius maine dimineata la ora 7 daca ar putea?:D
Atata-s de curios... :drak:

realmadrid.com
1st February 2006, 20:59
************************************ .com, Mihai, Alejandro, Aliss, Paul, Tudose...si lista poate continua :D

Paul
1st February 2006, 21:08
Oare ce ar scrie Marius maine dimineata la ora 7 daca ar putea?:D
Atata-s de curios... :drak:

Bam dam dam dam bab , pam dam aliss

andreiush
1st February 2006, 21:12
Bun, deci eu nu intru in lista lui:D
Cine stie... poate ma ameninta si pe mine ca pe Sun ;)

desdemona
1st February 2006, 21:17
@andreiush, tu esti mai aproape de epicentru, cine stie :D

P.S. Scuze ca nu-ti scriu numele cu "A", dar imi place mai mult varianta veche :ok:

stefanm14
1st February 2006, 21:17
Hai pe Valea Plangerii la o barfa mica :D

andreiush
1st February 2006, 21:20
Desde, si mie imi place mai mult varianta veche:ok: Cred ca o sa cer revenirea la "a";)

Ce sa caut pe Valea Plangerii Stefane?:) Sunt prea fericit azi ca sa ma plang de ceva :D

Paul
1st February 2006, 21:27
Bun, deci eu nu intru in lista lui:D
Cine stie... poate ma ameninta si pe mine ca pe Sun ;)

n`am vazut unde l`a amenintzat
am vazut numai un delete post...
de ce s`a luat de sun ?? ca sun nu s-a luat de el :rosu:
transmitei frierului , ca are probleme cu moi daca ii crocaneste lu sun ... cine imi mai face problemele la chimie :evil:

andreiush
1st February 2006, 21:31
Pai in posturile alea doua sterse de Tudose... Poti deduce din ce am scris eu dupa ele :D
Si nu trebuie sa-i transmit eu nimic, intra el si citeste dimineata la ora 7 ;)
Ti-am zis.. pacat ca nu poate scrie... atunci sa vezi Marius TRuca Show:D:D

Paul
1st February 2006, 21:39
daca nu ma inseala memoria , nea Tudose i`a promis ca nici pe Valea Plangerii nu are dreptul "la urmatoarea banare"...

Am vazut ca a scris ... :great:

deh , oameni de onoare domne , care isi tin cuvantul :happy:

andreiush
1st February 2006, 21:43
Lasa ca isi noteaza el in carnetel, si la revenire "pre multi o sa popeasca" ;)

stefanm14
1st February 2006, 21:52
Ma, eu zic sa ne mutam pe RA ca altfel ne bate asta cand se intoarce :D ...aa, cum facem cu paulica :D

Paul
1st February 2006, 22:03
eu oricum citesc RA-ul :evil:

stefanm14
1st February 2006, 22:07
Bai James Bond :D

P.S: nu-ti dau detalii :D